X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2697 2541

    Wysłany: 21 marca, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Już wjechała kanapka 🙈 na kolację coś ogarnę, obiecuję 🙈 dziewczyny w posiewie i badaniu moczu ogólnym - czysto. Albo wynik zakłamany przez furagine itd. Będę ja brać do soboty to jak mieliście kiedy powtórzyć badanie? Bo ja już nie chce takich kwiatków :(
    Posiewy powinno się powtarzać około tydz po odstawieniu antybiotyku, a furagina nim jest.

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1265 1263

    Wysłany: 21 marca, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, basen to mógłby by niezły wywoływacz :D nie raz miałam 37-42 a nawet i dłuższe cykle to doskonałe Cię rozumiem, niby nie masz okresu ale z tyłu głowy masz codziennie że możesz dostać. A różne są okoliczności, nie zawsze da się kontrolować sytuację

    Smerfetko nie czuje żeby byly tępe. Wkluwam się zdecydowanym ruchem

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4054 2381

    Wysłany: 21 marca, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, przybijam piątkę! Ja też jeszcze nie mam @ 🙈 Jak nie przyjdzie do poniedziałku,to idę do apteki po lek od giną na wywołanie. Jak nie urok, to sraczka 😅

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4054 2381

    Wysłany: 21 marca, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunko, nie zmieniaj planów z powodu pracy. Z Twoich relacji wynika,że masz bardzo stabilną i pewną pozycję, więc możesz być spokojna. Ja zaczęłam pracę jednocześnie z ivf, bo naprawdę nie wiem jak się potoczy moje życie i czy ivf mi w czymkolwiek pomoże. I szczerze mówiąc mam to gdzieś czy mi przedłuża umowę po okresie próbnym. Nie jest to moja wymarzona praca, a mam ważniejsze tematy na głowie. Zastanow się po prostu na spokojnie co jest dla Ciebie teraz ważne 💋

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4054 2381

    Wysłany: 21 marca, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Już wjechała kanapka 🙈 na kolację coś ogarnę, obiecuję 🙈 dziewczyny w posiewie i badaniu moczu ogólnym - czysto. Albo wynik zakłamany przez furagine itd. Będę ja brać do soboty to jak mieliście kiedy powtórzyć badanie? Bo ja już nie chce takich kwiatków :(

    Kochana, tak mi przykro, że się cały czas z tym męczysz 😔 Niestety, musisz odczekać ok tydzień po odstawieniu Furaginy i wtedy powtórzyć badanie. Mam jednak nadzieję, że niedługo Twój problem się skończy ❤️

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 21 marca, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Kochana, tak mi przykro, że się cały czas z tym męczysz 😔 Niestety, musisz odczekać ok tydzień po odstawieniu Furaginy i wtedy powtórzyć badanie. Mam jednak nadzieję, że niedługo Twój problem się skończy ❤️

    Mam nadzieję że już ostatni raz 🤞🏻 obiecałam sobie że codziennie będę jeść żurawinę i pić więcej wody, i siusiac po przytulankach za każdym razem i w pracy jeżeli czuję potrzebę ( nie trzymać w stylu: a jeszcze chwila dokończę tylko to). Jedno do drugiego i robi się boom. Przez kilka dni wypiłam tyle wody i jednak piwo 🍺 że przez miesiąc chyba tyle nie wypiłam. Dbajcie o siebie dziewczynki. W ogóle myślę o zmianie płynu do mycia intymnego. Bo tu też może ph jest nieodpowiednie. Macie jakąś polecajke? W ogóle usłyszałam że najlepiej woda, a żel intymny używać jak najmniej, ja np używam ten intima z Ziaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca, 18:25

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 21 marca, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Posiewy powinno się powtarzać około tydz po odstawieniu antybiotyku, a furagina nim jest.


    Dziękuję Kochana za odpowiedz, w takim razie powtórzę po tygodniu od zakończenia brania leku :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca, 18:19

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2697 2541

    Wysłany: 21 marca, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetko - sikanie po stosunku to must have higieny, naprawdę. Mnie kiedyś położna o tym powiedziała, jak często miałam zakażenia.

    Echo, Smerfetkaa, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 21 marca, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:

    Na pewno nie zapomniałaś jak się pływa 😁 podobno basen modeluje całe ciało więc tak co jakiś czas chodzę, pływam po swojemu 😁
    A Ty lepiej zjedz coś porządnego a nie suchą kanapkę 😁🌯


    Dla mnie pływanie jest takie męczące. Niby umiem pływać, unoszę się na wodzie.. ale to byłoby na tyle 🤣 Magdanka już ogarniam coś na ciepło!! Posłucham się ovusiostr <3

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Echo Autorytet
    Postów: 4054 2381

    Wysłany: 21 marca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Smerfetko - sikanie po stosunku to must have higieny, naprawdę. Mnie kiedyś położna o tym powiedziała, jak często miałam zakażenia.

    Oj tak, trzeba o tym pamiętać. A jak mimo wszystko czujesz dyskomfort,to weź lekki prysznic lub użyj chusteczek do higieny intymnej. Ja stosuję chusteczki i żel z Your Kaya:

    https://yourkaya.pl/products/plyn-do-higieny-intymnej

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 21 marca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Smerfetko - sikanie po stosunku to must have higieny, naprawdę. Mnie kiedyś położna o tym powiedziała, jak często miałam zakażenia.

    Elza - zawsze właśnie to robiłam, ale ten jeden raz wybrałam drzemkę.. z kilku minut, okazało się że spałam godzinę a Mąż poszedł sobie na rower. Więc to jego wina 🫣

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: 21 marca, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Oj tak, trzeba o tym pamiętać. A jak mimo wszystko czujesz dyskomfort,to weź lekki prysznic lub użyj chusteczek do higieny intymnej. Ja stosuję chusteczki i żel z Your Kaya:

    https://yourkaya.pl/products/plyn-do-higieny-intymnej

    Pierwszy raz widzę ten produkt :) dzięki za polecajke, poczytam, bo chętnie zmienię na inny :)

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Echo Autorytet
    Postów: 4054 2381

    Wysłany: 21 marca, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, tak właśnie sobie uświadomilam... Mój gin powiedziała,że jak mi się nie pojawi @, do 34dc, to mam wziąć leki. A Ty dzisiaj masz 35dc😮? Jak długo chcesz poczekać zanim pójdziesz do lekarza?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4054 2381

    Wysłany: 21 marca, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Elza - zawsze właśnie to robiłam, ale ten jeden raz wybrałam drzemkę.. z kilku minut, okazało się że spałam godzinę a Mąż poszedł sobie na rower. Więc to jego wina 🫣

    Oczywiście, że jego! A czyja 😆?

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1197 1030

    Wysłany: 21 marca, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Magdanka, tak właśnie sobie uświadomilam... Mój gin powiedziała,że jak mi się nie pojawi @, do 34dc, to mam wziąć leki. A Ty dzisiaj masz 35dc😮? Jak długo chcesz poczekać zanim pójdziesz do lekarza?
    Ja chyba nie mam po co iść do lekarza bo najpewniej przepisze mi luteinę, a to mogę zrobić sama. I nic poza tym się nie dowiem... po prostu mnie to wkurza że tak długo trzeba czekać, ale jutro mi przejdzie 🙂
    U Ciebie jest inaczej bo szykujesz się do ivf więc powinnaś wszystko kontrolować 🙂

    Smerfetko oczywiście, że zawsze winni są faceci hahaha 😁😂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3635 3763

    Wysłany: 21 marca, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin mi mówił że to z leżeniem z nogami go góry to mit to co ma się dostać do macicy to się dostanie a najlepiej iść od razu siku i pod prysznic żeby uniknąć takich kwiatków. Ja niestety nie zawsze tak robię bo często się kochany późno w nocy więc po prostu usypiam.

    Ja jestem zaprawiona w bojach z pęcherzem. Mam z tym problem od kąd byłam małą dziewczynką. Nawet byłam raz z tego powodu w szpitalu bo lekarz bal się czy nie o nie jakiś problem z nerkami.

    Fizjoterapeutka urofizjo twierdzi że mam przekrzywioną miednicę na jedną stronę i to może być przyczyną bo nie wysikuje się na sto procent i bakterie mi zalegają w pęcherzu i co jakiś czas wywołują zapalenie

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 21 marca, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane, ja dziś znowu w biurze I bylam wyjęta z życia. Dziś się zaopatrzyłam w furagine bo coś mnie pobolewa, wzielam już tabletkę. W sobotę mialam to samo po czym przeszło, nie czaje. I tak jak Jednorożec czuje jakbym miała doatac okres a mam dopiero 16dc.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 21 marca, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, o której jutro wizytujesz? 🤞

    Roszpunko, daj znać po swojej wizycie 😘

    Magdanka, a Ty masz już jakiś termin do nowego gina ?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1197 1030

    Wysłany: 21 marca, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś pierwszy dzień wiosny nie sprzyja waszym pęcherzom, oby dolegliwości szybko sobie odeszły.

    Pinki ja niedługo mam wizytę u immunologa, a do ginekologa narazie się nie wybieram bo nie mam po co 🙂

    Kochane czy macie może przepisy na jakieś fit batoniki lub ciasta? Tylko bez wymyślnych składników które ciężko dostać 🙏

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Echo Autorytet
    Postów: 4054 2381

    Wysłany: 21 marca, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Ja chyba nie mam po co iść do lekarza bo najpewniej przepisze mi luteinę, a to mogę zrobić sama. I nic poza tym się nie dowiem... po prostu mnie to wkurza że tak długo trzeba czekać, ale jutro mi przejdzie 🙂
    U Ciebie jest inaczej bo szykujesz się do ivf więc powinnaś wszystko kontrolować 🙂

    Smerfetko oczywiście, że zawsze winni są faceci hahaha 😁😂

    Nieeee, u mnie nie ma znaczenia ivf. Po prostu moje cykle nie powinny być tak długie. Owulację mam zawsze w okolicy 11-12dc i przed poronieniami miałam cykle jak w zegarku: 26-28dni, więc takie przeciąganie tematu nie ma większego sensu. Tak mi to tłumaczyli lekarze.

    Doskonale rozumiem, dlaczego nie masz po co iść do lekarza. Bardziej chciałam dopytać ile chcesz czekać zanim uznasz,że trzeba zadziałać z lekami 😊

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 826 827 828 829 830 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ