X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7478 7676

    Wysłany: 8 maja, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Wydaje mi się, że niestety słabo wypadła na tle innych, ledwo ja było slychac. Mocna konkurencja jest. A Ty co myślisz?

    Edit i taj jak myślałam, że nie przejdzie
    Mam takie samo zdanie niestety…

    Dzień dobry, życzę Wam spokojnego dnia ☀️

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • alauda Autorytet
    Postów: 2474 1803

    Wysłany: 8 maja, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, cieszę się. że się nie poddajesz a domyślam się jak musi być Ci ciężko.

    Rzeczywiście wada zarodka mogła być spowodowana chorobą ale równie dobrze mógł być to przypadek.
    Z tego, co czytałam na forum często dziewczyny mają wyciszaną endomendę i adeno przed transferem. Na pewno można spróbować coś temu zaradzić.
    Ja na Twoim miejscu pewnie zaczęłabym od stymulacji, żeby zdeponować kilka zarodków a dopiero później myśleć o transferze. Zobaczysz, co profesor Ci doradzi.

    Naprawdę musisz bardzo dużo przejść w swojej drodze do bycia Mamą. Mocno Ci kibicuję i ja nie tracę nadziei. Ty też nie trać dopóki starczy Ci sił❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 07:38

    Echo lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2474 1803

    Wysłany: 8 maja, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, jest mi cholernie przykro :(

    Rozumiem, że chcesz zrobić sobię przerwę ale może chociaż w miedzyczasie warto by było zrobić jeszcze raz biopsję endo?

    Przytulam mocno❤️

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2027 1895

    Wysłany: 8 maja, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Elza, jest mi cholernie przykro :(

    Rozumiem, że chcesz zrobić sobię przerwę ale może chociaż w miedzyczasie warto by było zrobić jeszcze raz biopsję endo?

    Przytulam mocno❤️

    Cokolwiek będę musiała zrobić, będę robić od początku czerwca.
    Od grudnia jestem w klinice przynajmniej raz w tygodniu. Rzygam już tym miejscem.
    Nie wiem po co wg mam czekac z tym braniem leków do piątku. Przecież ta beta nie odbije od tego cholernego prolutexu.
    Jestem tak rozgoryczona, wzięłam dzisiaj wolne w pracy, bo dopadają mnie napady płaczu. Wczoraj miałam mały atak paniki.



    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3297 3568

    Wysłany: 8 maja, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza nawet nie wiem co napisać. Tak bardzo mi przykro że Cię to spotyka. To wszytko jest okropnie porąbane.
    Myślę że dobrze robisz że dajesz sobie teraz trochę czas. Pamiętaj że tu jesteśmy i możesz na nas liczyć.

    Echo też nas nie zostawiaj będziemy Cię wspierać jak tylko damy radę

    Echo lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1434 635

    Wysłany: 8 maja, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Cokolwiek będę musiała zrobić, będę robić od początku czerwca.
    Od grudnia jestem w klinice przynajmniej raz w tygodniu. Rzygam już tym miejscem.
    Nie wiem po co wg mam czekac z tym braniem leków do piątku. Przecież ta beta nie odbije od tego cholernego prolutexu.
    Jestem tak rozgoryczona, wzięłam dzisiaj wolne w pracy, bo dopadają mnie napady płaczu. Wczoraj miałam mały atak paniki.

    Elza 🫂 dobrze, że wzięłaś wolne, meczylabys się tylko.
    Tak bardzo mi przykro 🥺

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • alauda Autorytet
    Postów: 2474 1803

    Wysłany: 8 maja, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Cokolwiek będę musiała zrobić, będę robić od początku czerwca.
    Od grudnia jestem w klinice przynajmniej raz w tygodniu. Rzygam już tym miejscem.
    Nie wiem po co wg mam czekac z tym braniem leków do piątku. Przecież ta beta nie odbije od tego cholernego prolutexu.
    Jestem tak rozgoryczona, wzięłam dzisiaj wolne w pracy, bo dopadają mnie napady płaczu. Wczoraj miałam mały atak paniki.

    Elza, ja bym odstawiła już leki. Bez sensu ładować w siebie hormonów.

    Przytulam Cię mocno. Mam nadzieję, że jakoś przetrwasz ten czas i wrócisz znów pełna sił. Przerwa na pewno Ci się teraz przyda.

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Echo Autorytet
    Postów: 3342 1920

    Wysłany: 8 maja, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Echo, cieszę się. że się nie poddajesz a domyślam się jak musi być Ci ciężko.

    Rzeczywiście wada zarodka mogła być spowodowana chorobą ale równie dobrze mógł być to przypadek.
    Z tego, co czytałam na forum często dziewczyny mają wyciszaną endomendę i adeno przed transferem. Na pewno można spróbować coś temu zaradzić.
    Ja na Twoim miejscu pewnie zaczęłabym od stymulacji, żeby zdeponować kilka zarodków a dopiero później myśleć o transferze. Zobaczysz, co profesor Ci doradzi.

    Naprawdę musisz bardzo dużo przejść w swojej drodze do bycia Mamą. Mocno Ci kibicuję i ja nie tracę nadziei. Ty też nie trać dopóki starczy Ci sił❤️

    Dziękuje ❤️ .
    Ja też bardzo mocno trzymam kciuki 🤞🍀

    Też jestem ciekawa jakie dostanę zalecenia. Chce podejsc do stymulacji w kolejnym cyklu, już jestem dogadana. Jeśli chodzi o endometrioze i adenomioze, to tamta lekarka powiedziała,że u mnie jest za późno na jakiekolwiek działania czy leczenie. Stosuje się m.in antykoncepcje, ale przy tym moje jajniki już się nie podniosą... Bezpieczniej jest tego nie ruszać. Na jakieś specjalne diety, przygotowania itd też jest już za późno. I pomyśleć,że lekarze z kliniki leczenia niepłodności kazali mi starać się naturalnie przez dwa lata...

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Echo Autorytet
    Postów: 3342 1920

    Wysłany: 8 maja, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Cokolwiek będę musiała zrobić, będę robić od początku czerwca.
    Od grudnia jestem w klinice przynajmniej raz w tygodniu. Rzygam już tym miejscem.
    Nie wiem po co wg mam czekac z tym braniem leków do piątku. Przecież ta beta nie odbije od tego cholernego prolutexu.
    Jestem tak rozgoryczona, wzięłam dzisiaj wolne w pracy, bo dopadają mnie napady płaczu. Wczoraj miałam mały atak paniki.

    Może lekarz wierzy, że beta jeszcze odbije? 😔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7478 7676

    Wysłany: 8 maja, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, przerwa dobrze Ci zrobi. To wszystko to za dużo jak na jedną osobę 🥺

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1434 635

    Wysłany: 8 maja, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam że wjadę z takim głupim tematem teraz. Okresu dalej brak, dziś mija 5 dni od odstawienia dupka. Po jakim czasie zacząć się martwić i pisać do ginki ?

    20 mam termin na biopsję i tak bardzo liczyłam na to, że się uda wszystko zgrać w czasie z zakończeniem antybiotyku i @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 09:28

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2027 1895

    Wysłany: 8 maja, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziewczyny, przepraszam że wjadę z takim głupim tematem teraz. Okresu dalej brak, dziś mija 5 dni od odstawienia dupka. Po jakim czasie zacząć się martwić i pisać do ginki ?

    20 mam termin na biopsję i tak bardzo liczyłam na to, że się uda wszystko zgrać w czasie z zakończeniem antybiotyku i @
    Nawet do 10/14 dni może przyjść okres, od odstawienia dupka. Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1434 635

    Wysłany: 8 maja, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Nawet do 10/14 dni może przyjść okres, od odstawienia dupka. Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość

    No to nie mam wyjścia jak czekać. Nigdy to aż tyle nie trwało. Obawiam się, że po tej biopsji powtórnej też będę miała zawirowania.

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 869 771

    Wysłany: 8 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Dziewczyny tak mi cholernie przykro, że takim fajnym kobietom się coś takiego przytrafia. 💔
    Pinki przez biopsję to raczej zawirowań w cyklu nie powinno być. Pobierają mały wycinek i tyle

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka (12+0)

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3297 3568

    Wysłany: 8 maja, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo przykro jest czytać o tym co u nas się ostatnimi dzieje, Echo, Elza ...💔 Takie cudowne osoby mają tak bardzo pod górę

    Echo lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1434 635

    Wysłany: 8 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja się chyba wyłączę z forum na chwilę. Straszne mam napady stresu i tak przez ten brak miesiączki. Jestem wyczerpana bardzo psychicznie tym wiecznym czekaniem na kolejny krok, układaniem wizyt potem rozmyślaniem czy sie wbije na nie. Tak czekam od stycznia i minęło już prawie pół roku. Po prostu mam tego dość, nastrój mam mega podły. Aktualnie czuje złość na siebie, na moj organizm. Nie chce Wam tu smęcic i dowalac bo macie swoje problemy. W pracy oczekują ode mnie mega produktywności a ja siedzę i myślę kiedy okres przyjdzie. To nie jest normalne. Muszę sobie poukładać trochę w głowie znowu.

    Na pewno wrócę bo wątpię że bez Was długo wytrzymam ❤️ Kciuki za każdą 🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 12:59

    Echo lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Echo Autorytet
    Postów: 3342 1920

    Wysłany: 8 maja, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziewczyny, ja się chyba wyłączę z forum na chwilę. Straszne mam napady stresu i tak przez ten brak miesiączki. Jestem wyczerpana bardzo psychicznie tym wiecznym czekaniem na kolejny krok, układaniem wizyt potem rozmyślaniem czy sie wbije na nie. Tak czekam od stycznia i minęło już prawie pół roku. Po prostu mam tego dość, nastrój mam mega podły. Aktualnie czuje złość na siebie, na moj organizm. Nie chce Wam tu smęcic i dowalac bo macie swoje problemy. W pracy oczekują ode mnie mega produktywności a ja siedzę i myślę kiedy okres przyjdzie. To nie jest normalne. Muszę sobie poukładać trochę w głowie znowu.

    Na pewno wrócę bo wątpię że bez Was długo wytrzymam ❤️ Kciuki za każdą 🤞🤞🤞

    Pinki, rozumiem 🫂❤️

    Mnie bardzo pomagają spacery. Dzialaja przyspieszajaco na miesiączkę. Spróbuj, może Ci pomogą wywołać @ 🤞💋

    Edit: polubiłam przez przypadek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 14:47

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3297 3568

    Wysłany: 8 maja, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinki też miałam sobie zrobić przerwę od forum, za chwilę zaczynam stymulację i nie chcę was tutaj zarzucać moimi pseudo problemami bo to to jest pikuś w porównaniu z tym co niektóre z was przechodzą. A na wywołanie okresu to mi pomaga gorący prysznic, alko i 🐝

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7478 7676

    Wysłany: 8 maja, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink spróbuj aspiryny na wywołanie. Mi zawsze pomagała gdy miałam cykle po 40 dni po odstawieniu anty.

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1035 1241

    Wysłany: 8 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Każdą z Was mocno tulę <3 przepraszam, ale nie wiem co więcej napisać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 15:22

    27.03 - ⏸️ 🍀🤞🏻💫

    🗓️ Kalendarz wizyt

    20.05 - wizyta prywatna u lekarza prowadzącego

    preg.png
‹‹ 943 944 945 946 947 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ