X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2890 1418

    Wysłany: 21 maja, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak. Pani mi w rejestracji powiedziała, że pan dr zastrzegł sobie, że może nie zadzwonić w umówionym terminie i że może zadzwonić do miesiąca czasu.

    🙄😵‍💫😵 czy to jest płatne?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 21 maja, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    🙄😵‍💫😵 czy to jest płatne?
    Tak. Teleporada kosztuje tyle samo ile wizyta. 300 zł. Pan dr wysyła dane do płatności przed. Także plus taki, że płacisz przed samym telefonem a nie z góry i nie wiesz kiedy się go doczekasz 🙈
    I może Pan dr jak będzie mi wysyłał dane zobaczy ode mnie smsa z wynikami 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 21:19

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2890 1418

    Wysłany: 21 maja, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak. Teleporada kosztuje tyle samo ile wizyta. 300 zł. Pan dr wysyła dane do płatności przed. Także plus taki, że płacisz przed samym telefonem a nie z góry i nie wiesz kiedy się go doczekasz 🙈
    I może Pan dr jak będzie mi wysyłał dane zobaczy ode mnie smsa z wynikami 🤣

    Ło Panie 🤦‍♀️no chociaż tyle.
    Motyl, ja widzę że jest zmiana podejścia u Ciebie i nawet w stopce widzę zmiany 🥰
    Czyli encorton i naturalne starania? 🤞🤞🤞

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2827 2039

    Wysłany: 21 maja, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    200mg, od wczoraj nie biorę. Boje się troszkę. Na szczęście moje AMH jest w porządku, a jajca koksuje melatoniną, plus teraz metformina doszła, więc myślę, że ich jakość nie będzie jakaś mocno zła. No i dieta, wiadomo.
    Tak, masz rację, dlatego ja się skonsultuje z immunologiem i będę miała papier jakie potrzebuje zalecenia. Ale szczerze wierzę w to, że nie będę musiała wrócić do kliniki 🥹

    Zapomniałam dodać „nie” przed tykać ale zrozumiałaś😉

    Moje głupie wyliczenia w głowie: Ty brałaś 200mg i miałaś wynik ok. 60, ja 400mg - wynik ok. 90. Jeśli odrzuci się całkowicie koenzym to NK powinny spaść do 30. Immunolog ze mnie jak nic 😂
    Ale tak na serio, też pomyślę poważnie, żeby odstawić ten specyfik całkowicie. Może inne suple wystarczą na poprawę jakości komórek. No i tak jak piszesz - dieta. Cudów też nie oczekiwałam po q10, bo wieku nie oszukam.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 21 maja, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Ło Panie 🤦‍♀️no chociaż tyle.
    Motyl, ja widzę że jest zmiana podejścia u Ciebie i nawet w stopce widzę zmiany 🥰
    Czyli encorton i naturalne starania? 🤞🤞🤞
    Tak 🥰 naprawdę dostałam wiatru w skrzydła. Jak na motyla przystało 😁 mam nadzieję, że dr mi przepisze encorton. Będę czekać na maila od mojej pani dr żeby zobaczyć co jej znajoma zaproponuje. Jeżeli one się pokryją, to super, jeśli nie, to wyślę jej zalecenia od dr S i mam nadzieję, że wspólnie ustalimy leczenie. Bardzo bym chciała spróbować na encortonie i accofilu. Dr S mi też zalecił accofil o ile w biopsji będzie czysto.

    Pinkflower, alauda lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 21 maja, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Zapomniałam dodać „nie” przed tykać ale zrozumiałaś😉

    Moje głupie wyliczenia w głowie: Ty brałaś 200mg i miałaś wynik ok. 60, ja 400mg - wynik ok. 90. Jeśli odrzuci się całkowicie koenzym to NK powinny spaść do 30. Immunolog ze mnie jak nic 😂
    Ale tak na serio, też pomyślę poważnie, żeby odstawić ten specyfik całkowicie. Może inne suple wystarczą na poprawę jakości komórek. No i tak jak piszesz - dieta. Cudów też nie oczekiwałam po q10, bo wieku nie oszukam.
    I to jest porada jakiej oczekuje od immunologa 😂
    Wiesz co, ja myślę, że Ty masz dobrej jakości komórki. Tylko po prostu masz ich już mało. I zamiast koenzymu możesz łykać melatoninę.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2890 1418

    Wysłany: 21 maja, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak 🥰 naprawdę dostałam wiatru w skrzydła. Jak na motyla przystało 😁 mam nadzieję, że dr mi przepisze encorton. Będę czekać na maila od mojej pani dr żeby zobaczyć co jej znajoma zaproponuje. Jeżeli one się pokryją, to super, jeśli nie, to wyślę jej zalecenia od dr S i mam nadzieję, że wspólnie ustalimy leczenie. Bardzo bym chciała spróbować na encortonie i accofilu. Dr S mi też zalecił accofil o ile w biopsji będzie czysto.

    Bardzo się cieszę, że tak się podziało i trzymam kciuki mocno 🤞🤞🤞🥰 a S zalecał accofil od pozytywnego testy czy wcześniej? Przepraszam bo może już pisałaś ale mogłam przeoczyć

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 21 maja, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Bardzo się cieszę, że tak się podziało i trzymam kciuki mocno 🤞🤞🤞🥰 a S zalecał accofil od pozytywnego testy czy wcześniej? Przepraszam bo może już pisałaś ale mogłam przeoczyć
    Zalecił do starań naturalnych lub do ivf. Czyli chyba po owulacji. Ale nie podał konkretnych wytycznych, bo generalnie zostawił to do decyzji lekarza prowadzącego. Mam nadzieję, że teraz coś od niego więcej wyciągnę.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2890 1418

    Wysłany: 22 maja, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przed samym spaniem miałam różowe plamienie i trochę tego było. Już dostałam stresu, że mi się okres zaczyna. Ale tak sobie myślę to chyba po tej biopsji, tylko czy to normalne że taka różowa krew ? Miałam minimalne brazowe plamienie w poniedziałek wieczorem, potem było juz czysto.
    Dodatkowo miałam wczoraj wieczorem jeszcze taka biegunkę, że dramat 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 07:49

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4061 2392

    Wysłany: 22 maja, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, trzymam mocno kciuki żebyś dostała konkretne wytyczne od immunologa 🤞🍀 Trzeba próbować wszystkiego,a Twój plan jest naprawdę dobry. Dość czekania, czas na działanie 💪 Niech zadzieje się magia ☀️❤️

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4061 2392

    Wysłany: 22 maja, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Wczoraj przed samym spaniem miałam różowe plamienie i trochę tego było. Już dostałam stresu, że mi się okres zaczyna. Ale tak sobie myślę to chyba po tej biopsji, tylko czy to normalne że taka różowa krew ? Miałam minimalne brazowe plamienie w poniedziałek wieczorem, potem było juz czysto.
    Dodatkowo miałam wczoraj wieczorem jeszcze taka biegunkę, że dramat 😔

    To może być po zabiegu, ale wszystko jest po możliwe. Przytulam 🫂❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4061 2392

    Wysłany: 22 maja, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Zapomniałam dodać „nie” przed tykać ale zrozumiałaś😉

    Moje głupie wyliczenia w głowie: Ty brałaś 200mg i miałaś wynik ok. 60, ja 400mg - wynik ok. 90. Jeśli odrzuci się całkowicie koenzym to NK powinny spaść do 30. Immunolog ze mnie jak nic 😂
    Ale tak na serio, też pomyślę poważnie, żeby odstawić ten specyfik całkowicie. Może inne suple wystarczą na poprawę jakości komórek. No i tak jak piszesz - dieta. Cudów też nie oczekiwałam po q10, bo wieku nie oszukam.

    Teraz i ja się zastanawiam jaki mogę mieć poziom NK. Nie badałam go, nikt tego nie wymagał, a od J. mam m.in. suplementację 200mg koenzymu i jakiś suplement na dobranoc z melatoniną (ogólnie jest 19pozycji na mojej liście leków i suplementów) 🤔 ciekawe, że nie każdy lekarz to zleca.

    Gdzieś padło pytanie o metformine, ale mi umknęło w tym gąszczu wiadomości: nie biorę, bo jestem uczulona.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1217 1054

    Wysłany: 22 maja, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Magdanka tak myślę o Tobie i o tym co pisałaś, że masz poczucie, że tracisz czas. Doskonale Cię rozumiem. Ale myślę, że tu musisz rozważyć kilka scenariuszy. Zachować chłodną głowę i pomyśleć czy nie warto jednak poczekać tego miesiąca do konsultacji z immunologiem? Nie bałabyś się zajść w ciążę bez leków?

    Immunolog z Łodzi mówił, że i tak wszystkie leki miałabym od pozytywnego testu bo u mnie nie ma problemu z implantacją. Ginekolog też mówił, że acard i clexane od pozytywnego testu. Faktycznie, nie mam żadnych recept, ale też niewiadomo jak będzie z uzyskaniem ciąży, może tym razem nie pójdzie tak szybko. I tak jeszcze nie zaczęłam nowego cyklu więc wszystko się opóźnia.
    Ty chyba też oczekujesz na konsultacje u immunologa i w tym czasie się starasz?

    To po prostu takie moje rozkminy i dylematy, bo nie wiem co robić. Mąż że zgadza się we wszystkim co powiem, bo on za bardzo się nie zna na tych badaniach więc tutaj wylewam swoje żale, ale już obiecuje poprawę 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 08:17

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Echo Autorytet
    Postów: 4061 2392

    Wysłany: 22 maja, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Immunolog z Łodzi mówił, że i tak wszystkie leki miałabym od pozytywnego testu bo u mnie nie ma problemu z implantacją. Ginekolog też mówił, że acard i clexane od pozytywnego testu. Faktycznie, nie mam żadnych recept, ale też niewiadomo jak będzie z uzyskaniem ciąży, może tym razem nie pójdzie tak szybko. I tak jeszcze nie zaczęłam nowego cyklu więc wszystko się opóźnia.
    Ty chyba też oczekujesz na konsultacje u immunologa i w tym czasie się starasz?

    To po prostu takie moje rozkminy i dylematy, bo nie wiem co robić. Mąż że zgadza się we wszystkim co powiem, bo on za bardzo się nie zna na tych badaniach więc tutaj wylewam swoje żale, ale już obiecuje poprawę 🤞

    Jaka poprawę? Dobrze, że piszesz, od tego tu jesteśmy 💋❤️ Myślę,że skoro żaden lekarz nie wymagał od Ciebie specjalnego przygotowania do ciąży i masz zalecenia od pozytywnego testu, to też bym miała takie same rozkminy. Szkoda,że nie da się przyspieszyć konsultacji z dr Jarosz

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2890 1418

    Wysłany: 22 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Jaka poprawę? Dobrze, że piszesz, od tego tu jesteśmy 💋❤️ Myślę,że skoro żaden lekarz nie wymagał od Ciebie specjalnego przygotowania do ciąży i masz zalecenia od pozytywnego testu, to też bym miała takie same rozkminy. Szkoda,że nie da się przyspieszyć konsultacji z dr Jarosz

    Dokładnie, też bym rozmyślała. Jeszcze mam nadzieję że może uda Ci się wbić wcześniej do tej immunolog 🤞🤞🤞
    Nie myślałaś może żeby brac acard przed staraniami? Mi już ginka zaleciła po 2 stratach.

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 22 maja, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Immunolog z Łodzi mówił, że i tak wszystkie leki miałabym od pozytywnego testu bo u mnie nie ma problemu z implantacją. Ginekolog też mówił, że acard i clexane od pozytywnego testu. Faktycznie, nie mam żadnych recept, ale też niewiadomo jak będzie z uzyskaniem ciąży, może tym razem nie pójdzie tak szybko. I tak jeszcze nie zaczęłam nowego cyklu więc wszystko się opóźnia.
    Ty chyba też oczekujesz na konsultacje u immunologa i w tym czasie się starasz?

    To po prostu takie moje rozkminy i dylematy, bo nie wiem co robić. Mąż że zgadza się we wszystkim co powiem, bo on za bardzo się nie zna na tych badaniach więc tutaj wylewam swoje żale, ale już obiecuje poprawę 🤞
    Kochana wylewaj żale ile chcesz. Od tego tu jesteśmy. Masz różne myśli, zawirowania i to jest normalne. My będziemy Cię wspierać w każdej decyzji którą podejmiesz. Tylko u Ciebie acard i heparyna to za mało. Twoim brakującym puzzlem jest chyba accofil.
    Ja mam 1% szans na zajście w ciążę naturalnie. Nie zajdę bez leków, być może z lekami też nie. A Ty bez leków zachodzisz w ciążę. Ja mam recepty na heparynę i accofil. A accofil u mnie lekarka chce wprowadzić tak bardziej profilaktycznie, bo ja mam dobre kiry. A od lekarza chce encorton na te wszystkie crossmatche, cytokiny i NK.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 08:54

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2890 1418

    Wysłany: 22 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    To może być po zabiegu, ale wszystko jest po możliwe. Przytulam 🫂❤️

    Echo ❤️

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 22 maja, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink te plamienia mogą być po zabiegu. Ale miałaś teraz histeroskopię, biopsję, więc możliwe że coś Ci się tam przesunie w tym cyklu.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3637 3769

    Wysłany: 22 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinki to od zabiegu. Jak tak miałam.
    Zostały mi jeszcze cztery tabletki tych hormonów. P się śmieje że pobiłam rekord swiata w dlugosci cioty. Mi do smoech nie jest w piątek odstawiam leki i czekam na normalny prawdziwy okres teraz to mam nadzieję że przyjdzie szybko i szybko zacznę stymulację. Też dostałam wiatru w skrzydła. Jedyne co mnie szwankuje to endometrium wiec może tym razem leczenie sie powiodło i może się uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 09:04

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • alauda Autorytet
    Postów: 2827 2039

    Wysłany: 22 maja, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    I to jest porada jakiej oczekuje od immunologa 😂
    Wiesz co, ja myślę, że Ty masz dobrej jakości komórki. Tylko po prostu masz ich już mało. I zamiast koenzymu możesz łykać melatoninę.

    Łykam melkę, bo dodatkowo dobrze mi się po niej śpi :)

    Dziś z rana wzięłam ostatnią tabletkę Q10, zobaczymy.

    Szkoda tylko, że to nie tak jak z badaniami krwi, żeby móc w miarę szybko, tanio i bez udziału lekarza skontrolować poziom po wprowadzeniu zmian :(

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
‹‹ 970 971 972 973 974 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ