X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1271 1266

    Wysłany: 2 czerwca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Old-me new-me witamy :) przykro mi z powodu Twojej straty ale tym samym trzymam mocno kciuki za owocne starania 😊

    Echo, musi się wchłonąć, będę to powtarzać w kółko aż tak się stanie :D PS. Ja już wspominałam,że jestem jakaś dziwna, już tyle tygodni jestem na dupku 3x2, Prolutexie, cyclogescie.. i nie mam żadnych objawów 🙈 a koleżanka też mi wspominała, że się źle czuła na samym dupku i to w mniejszych dawkach.

    Jednorożec, daj sobie troszkę czasu i działaj w tym cyklu. W poprzednim miałaś non stop krwawienia/plamienia więc chyba można uznać,że jednak nie może być szczęśliwy. Przepraszam za szczerość ale tak mi się nasunęło.

    Echo lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9392 9973

    Wysłany: 2 czerwca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Jasne ☺️jestem rocznik 91 mieszkam na Pomorzu. W lutym straciłam nasze pierwsze dzieciątko w 10 tc 😔wtedy bardzo pomogło mi to forum. Znalazłam tu dużo ukojenia i wparcia od dziewczyn w wątku o poronieniu. Przeszłam różne badania i jedyne co mi wyszło to mutacja MTHFR, mam włączony Acard. Mam też niedoczynność tarczycy więc biorę euthyrox i od 2 cykli od kiedy wróciliśmy do starań po poronieniu biorę też duphaston po którym nosi mnie jak osę 😂🥶🤦‍♀️ nie wiem czy mówić o sobie ciążowo czy prywatnie więc zdradzę trochę tego i trochę tego 😅 prywatnie we wrześniu do naszej rodzinki dołączy piesek 😍więcej nie wiem co napisać 😅
    Bardzo mi przykro z powodu straty 😞 a czy wiesz co było przyczyną? Bierzesz metylowane witaminy z gr B?

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9392 9973

    Wysłany: 2 czerwca, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Accofil wezmę na pewno na noc żeby przespać skutki uboczne, a encorton mam dawkę 7,5mg więc chyba spróbuję rano a jak będzie za mocno to przeniosę na wieczór. Najgorzej, że z nabiałem nie można łączyć 😩

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9392 9973

    Wysłany: 2 czerwca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzień dobry 💋 ja wciąż walczę z moją torbielą. Zmieniłam jednak lek na Primolut Noir, bo po Duphastonie źle się czułam. Mam nadzieję że ta torbiel teraz zniknie...
    Trzymam kciuki, żeby zmiana leku pomogła ✊🏻

    Echo lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9392 9973

    Wysłany: 2 czerwca, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja witam się z Wami w pierwszym dniu mojej ciąży 😄
    Wczoraj po 🔥 zaczęłam już plamić, więc nie brałam już na wieczór progesteronu i dziś rano dostałam miesiączki. To będzie intensywny cykl, mam ogromne nadzieje, ale wiem, że te leki nie są magiczne i mogą mi nie pomóc.

    Echo, Elza1234, Pinkflower, OldMe-NewMe, alauda, pandzia 🐼, S.Roszpunka, izzy91 lubią tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4061 2392

    Wysłany: 2 czerwca, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Trzymam kciuki, żeby zmiana leku pomogła ✊🏻

    Już czuję się lepiej. Po raz pierwszy w życiu dostałam Duphaston i nie spodziewałam się, że tak źle będę się czuć. Nie byłam w stanie podnieść się z łóżka... Dobrze, że lekarz mi zmienił lek 🙈

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4061 2392

    Wysłany: 2 czerwca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    A ja witam się z Wami w pierwszym dniu mojej ciąży 😄
    Wczoraj po 🔥 zaczęłam już plamić, więc nie brałam już na wieczór progesteronu i dziś rano dostałam miesiączki. To będzie intensywny cykl, mam ogromne nadzieje, ale wiem, że te leki nie są magiczne i mogą mi nie pomóc.

    Pierwszy dzień ciąży, to piękny dzień ❤️ niech zadzieje się magia ☀️🙏

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2879 1406

    Wysłany: 2 czerwca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej OldMe-NewMe, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, mocno przytulam 🫂 Mam nadzieję, że za niedługo ujrzysz swoją 🌈

    Jednorożec, pewnie organizm dalej dochodzi do siebie po tych wszystkich lekach i cykl zwariował. Też bym pewnie robiła test żeby wiedzieć na czym stoję. Mam nadzieję, że ta @ szybko przyjdzie.


    Echo, mam nadzieję że ta torbiel szybko zniknie 🫂 jak się czujesz i jaki jest plan ? Wiem, że leczenie od Profesor i potem jakąś wizyta kontrolna/badania ?


    Pandzia, a Ty jak się czujesz? ❤️ super, ze nie odczuwasz żadnych skutków brania proga.

    Butterfly, bardzo trzymam kciuki za Ciebie w tym cyklu z lekami 🤞🤞🤞🤞❤️

    Ja się przyznaje bez bicia, że mam nadzieje ogromne na ten cykl (a przecież wierzyc trzeba) zrobiliśmy wszystko jak trzeba, tak mi się wydaje. Upadek zapewne będzie bardzo bolesny. Jutro wieczorem wizyta żeby potwierdzić czy owulka była. Będę pewnie dzwonić czy coś się wcześniej nie zwolniło. Ale odrazu zapytam też o plan stymulacji I poproszę o receptę na lek żeby być przygotowana.

    Dziś wychodzę z przyjaciółka i znowu w głowie pytanie czy mogę wypić jednego drinka czy lepiej sobie darować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 10:18

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3636 3763

    Wysłany: 2 czerwca, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Old-me new-me witamy :) przykro mi z powodu Twojej straty ale tym samym trzymam mocno kciuki za owocne starania 😊

    Echo, musi się wchłonąć, będę to powtarzać w kółko aż tak się stanie :D PS. Ja już wspominałam,że jestem jakaś dziwna, już tyle tygodni jestem na dupku 3x2, Prolutexie, cyclogescie.. i nie mam żadnych objawów 🙈 a koleżanka też mi wspominała, że się źle czuła na samym dupku i to w mniejszych dawkach.

    Jednorożec, daj sobie troszkę czasu i działaj w tym cyklu. W poprzednim miałaś non stop krwawienia/plamienia więc chyba można uznać,że jednak nie może być szczęśliwy. Przepraszam za szczerość ale tak mi się nasunęło.
    Pandzia on nie mógł być szczesliwy, cały cykl brałam proga i przepuszczam że na jakieś 99 procent był bezowulacyjny, o dlatego tez pewnie jest taki pokręcony.

    Brzuch mnie boli okresowo więc może się coś ruszyw.

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9392 9973

    Wysłany: 2 czerwca, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Już czuję się lepiej. Po raz pierwszy w życiu dostałam Duphaston i nie spodziewałam się, że tak źle będę się czuć. Nie byłam w stanie podnieść się z łóżka... Dobrze, że lekarz mi zmienił lek 🙈
    Coś Ty. A dupek to słaby jest. Ale dobrze, że masz już inny. I oby był skuteczny

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9392 9973

    Wysłany: 2 czerwca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink ale dlaczego miałabyś sobie odmówić tego drinka? W ciąży nie jesteś. Nie pozwalaj, żeby Ci życie między palcami uciekało.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2879 1406

    Wysłany: 2 czerwca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pink ale dlaczego miałabyś sobie odmówić tego drinka? W ciąży nie jesteś. Nie pozwalaj, żeby Ci życie między palcami uciekało.

    No masz rację!

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 2 czerwca, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Old-me new-me witamy :) przykro mi z powodu Twojej straty ale tym samym trzymam mocno kciuki za owocne starania 😊

    Dziękuję za kciuki 🥹

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 2 czerwca, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Bardzo mi przykro z powodu straty 😞 a czy wiesz co było przyczyną? Bierzesz metylowane witaminy z gr B?
    Biorę, już ponad 3 miesiące temu przerzuciłam się na metylowane ☺️niestety z badań genetycznych nic nie wyszło, twierdzą że nie byli w stanie nic z tego materiału odczytać 😔więc w sumie nie wiemy. Nie znamy jasnej przyczyny ale moja gin i koleżanka, która jest lekarzem obie stwierdziły że prawdopodobna przyczyną mogła byc tarczyca :/ w ciąży miałam prawie 4 tsh 🤯brałam euthyrox ale było za późno 😔teraz ładnie spadło na 1,5 👍

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 2 czerwca, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Już czuję się lepiej. Po raz pierwszy w życiu dostałam Duphaston i nie spodziewałam się, że tak źle będę się czuć. Nie byłam w stanie podnieść się z łóżka... Dobrze, że lekarz mi zmienił lek 🙈

    Ten duphaston jest jakiś dziwny … ja biorę go od 2 cykli, po owulacji i telepie mną okropnie, w sensie nerwów. Pms to pikuś przy tym co robi ze mną duphaston. Nie mogę wytrzymać sama ze sobą, jestem ciągle wściekła jak osa 😔czy któraś z Was dziewczyny też tak miała ?

    pandzia 🐼 lubi tę wiadomość

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 2 czerwca, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pinkflower dziękuję za przytulasy i ciepłe słowa ❤️🥹trzymam kciuki za Twój cykl 💪oby zamiast upadku był mocny wzlot ❤️

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3636 3763

    Wysłany: 2 czerwca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinki ja kiedyś tak sie zachowywałam ze w drugiej połowie cyklu swirowalam,nie napije się alko bo może jestem w ciąży, nie pójdę na basen bo hipotetycznemu dziecku zaszkodzę, i tak pół życia mi uciekało na mojej głupocie. Mój obecny lekarz mnie z tego wyleczył, ciazy zaczyna się jak okres się spóźnia robisz test i wychodzi pozytywny. Większość kobiet na tym świecie wczesniej niż przed spóźniające miesiączka nie myśli nawet o tym.
    Jak wyjdzie mi test pozytywny wtedy będę się zachowywać jak kobieta w ciąży do tego czasu korzystam z życia.

    Pinkflower, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2879 1406

    Wysłany: 2 czerwca, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Biorę, już ponad 3 miesiące temu przerzuciłam się na metylowane ☺️niestety z badań genetycznych nic nie wyszło, twierdzą że nie byli w stanie nic z tego materiału odczytać 😔więc w sumie nie wiemy. Nie znamy jasnej przyczyny ale moja gin i koleżanka, która jest lekarzem obie stwierdziły że prawdopodobna przyczyną mogła byc tarczyca :/ w ciąży miałam prawie 4 tsh 🤯brałam euthyrox ale było za późno 😔teraz ładnie spadło na 1,5 👍

    OldMe-NewMe nie miałam pojęcia że tsh może mieć aż taki wpływ na ciąże. A przecież w ciąży zawsze skacze. Ja w obu ciążach miałam podniesiony, w 2 jak tylko wyszło podniesione to brałam euthyrox ale teraz biorę go już na stałe i tsh spadło na 0.8. Przytulam Cię jeszcze raz 🫂

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2879 1406

    Wysłany: 2 czerwca, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    @Pinkflower dziękuję za przytulasy i ciepłe słowa ❤️🥹trzymam kciuki za Twój cykl 💪oby zamiast upadku był mocny wzlot ❤️

    ❤️❤️❤️

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2879 1406

    Wysłany: 2 czerwca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Pinki ja kiedyś tak sie zachowywałam ze w drugiej połowie cyklu swirowalam,nie napije się alko bo może jestem w ciąży, nie pójdę na basen bo hipotetycznemu dziecku zaszkodzę, i tak pół życia mi uciekało na mojej głupocie. Mój obecny lekarz mnie z tego wyleczył, ciazy zaczyna się jak okres się spóźnia robisz test i wychodzi pozytywny. Większość kobiet na tym świecie wczesniej niż przed spóźniające miesiączka nie myśli nawet o tym.
    Jak wyjdzie mi test pozytywny wtedy będę się zachowywać jak kobieta w ciąży do tego czasu korzystam z życia.

    Jednorożec, święta prawda ❤️ ja się tak boję że nawet jak ten test będzie pozytywny to stracę kolejna ciąże. A z drugiej stoeny teraz mam tyle leków, taka diagnostykę przeszłam. Mam nadzieję że to pomoże 🙏🙏🙏 czego Tobie też życzę 🤞

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
‹‹ 987 988 989 990 991 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ