X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadcisnienie mi wyjdzie... ehm...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    To tam trawy troche z ogrodka i bedzie dobrze hahah..seruo to szpinaku sie najedz dobry.
    haha padłam!

    horrory rodzinne normalnie :( u mnie w sumie też nie jest z rodzeństwem tak jakbym chciała aby było no ale cóż.

    BAsik trzymam kciuki za testowe szaleństwo z końcem w postaci szaleńczej radości :D

    simon86 też to słyszałam od dentysty... że popsute zęby wpływają na pracę całego organizmu ...oczywiście źle wpływają. Ja mam z dziewczynami początkiem czerwca wizytę kontrolną i mam nadzieję, że już nie będzie masakry... w tym roku moje zęby nadrabiają w psuciu się czas calego mojego życia do tego roku... nigdy nie miałam problemów z zębami aż tak .. pojedyncze dziurki raz na kilka lat.. a teraz katorga

    hilary super! jak ja przetrwam ten miesiąc to nie wiem

    aria jak tam informowanie męża ?
    ja się zastanawiam jak mamę poinformować ..czy już czy nie .. i... boję się ! nie wiem czemu ale boję się

    PodwojnaMama bo głowa sama za nas myśli o tym ..pomimo naszych postanowień i nastawienia :P

    lecę spać ... jestem dziś tak zmęczona i śpiąca, że wszystko potrafi mnie zdenerwować...

    Hilary lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Jeju kobietki ja mam dosyc slonca ha ha wrocilam odsapnac do hotelu a dzieci z tata dalej na plazy ;) i wiecie co. Tak bardzo mnie @ brzuch boli. Rozprasza mnie to calkowicie. Nie chce myslec o ciazy a glowa mysli :/ przez te bole.

    Gdzie się urlopujecie? My za 3 tygodnie wyruszamy, już zaczynam dni odliczać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka wrote:
    heheheh... a skąd wiesz ;)???

    Tego to nie wiem i nawet zadnego przeczucia nie mam he he

    Basik usmialam sie z tej trawy :D ha ha i kciukasy za testowanie :) dobrze ze mnie w domu nie ma i nie mam testow przy sobie bo moze tez juz bym w weekend szalala ha ha

    Majamia zeby bol szybko ustapil. Ja nie miewam boli glowy, wiec moge sobie tylko wyobrazic jak sie czujesz :/

    Rybaaa o kurcze to widze ze juz sie u Ciebie zaczyna :/ oby ciaza nie wymeczyla Cie na maxa bo jeszcze malenstwo w domu masz ktorym najbardziej zajac sie trzeba.

    Pari a Ty masz juz jakies objawy oprocz sennosci ;) maz cieszy sie razem z Toba? ja nie wiem co my mamy ha ha bo ja mimo 34 lat i swietnym kontaktem z mama tez zawsze krepuje sie powiedziec jakbym nastolatka byla ;)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    Gdzie się urlopujecie? My za 3 tygodnie wyruszamy, już zaczynam dni odliczać.

    Jaspis ja mieszkam w Niemczech i jestesmy u nas nad morzem w Rugi :) A Tobie zycze by szybciutko minely te 3 tygodnie :) a gdzie Wy jedziecie?

    Jaspis lubi tę wiadomość

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 25 maja 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama to malenstwo moje nie wymaga tyle uwagi co to starsze ;-)
    no i dopiero co padło ze zmęczenia.
    ja też padam. mąż na szczęście jutro wziął wolne, żebym się mogła pouczyć to mam nadzieję, że skutecznie zajmie się dziećmi. Choć nie wiem bo na kilka godzin mamy pod opieką jeszcze starszą córę siostry, bo moja mama będzie wozić się "elką" ;-) a ta mała strasznie za rodzicami tęskni i płaczliwa bardzo.

    No nic zmykam.
    Ja Was czytam, wszystko czytam ale naprawdę nie mam jak wejść na komp, żeby poodpisywać :-o od przyszłego tygodnia wracam do "normalności" :-)

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 26 maja 2017, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama w sumie nawet nie wiem czy senność to na ciążę:P ja ogólnie przy 1zmianach to śpię żywcem... Puersi moze troche bola tak bliżej pach ale tylko pry ucisku jakbym siniaki jakies miala... A z mezem sie nie widze I pewnie tak do kolejnego tygodnia bi gdzies z pract jedzie dodatkowo a tsk to juz spie jak wraca z niej...a rank on spi jak ja wstaje.. Zreszta co to za godzina na wstawanie wrrtr

    Jaspis my pewnie nigdzie nie pojedziemy buuu .. No przynajmniej koniec planow

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 maja 2017, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh też bym pojechała nad morzem.... Ale jesteśmy tak pod kreska, że chyba zostają nam jeziora wokół na dodatek jeszcze teraz ubezpieczenie samochodu link4 nam wyliczył 2800zl haha za samochód wart 13tys ich chyba pojeba..
    Ja z starsza nie spie od półtora godziny jedziemy dzisiaj na to eeg mam nadzieję, że zasnie szybko jak sobie przypomnę ostatnie meczarnie podczas tego badania to aż się boję... trzymajcie kciuki od 12 by tylko spała co jak ma coś wyjdzie to pokaże.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 maja 2017, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wogole wszytskiego najlepszego mamusie z okazji naszego święta ;)

    PodwojnaMama, Hilary lubią tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 26 maja 2017, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję i rownież życzę wszystkim mamusiom wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki. <3 <3 <3

    PodwojnaMama słońce ...ja uwielbiam moglabym ciagle siedziec i sie wygrzewac.

    Mamabyc ucz ucz sie kochana

    Pari ja też bym spala ciagle ostatnio tak jakieś 3 miesiące mam mega spanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 05:56

    Rybaaaa, PodwojnaMama lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 26 maja 2017, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam. Mała od siostry zrobiła pobudkę.. Starsza moja śpi jak zabita a ta wstała eh...

    Najlepszego mamusie :-* :-*

    Moja córa była wczoraj z dziadkami u ich mam i wieczorem mówi: "zapomniałam, w aucie są kwatki dla mamy na jutro" ;-) e no, intencja się liczy ;-)

    Mamabyc, trzymaam kciuki, żeby wszystko dobrze było z córcią! :-* infomuj koniecznie!

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 26 maja 2017, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    ...
    Moja córa była wczoraj z dziadkami u ich mam i wieczorem mówi: "zapomniałam, w aucie są kwatki dla mamy na jutro" ;-) e no, intencja się liczy ;-)

    Mamabyc, trzymaam kciuki, żeby wszystko dobrze było z córcią! :-* infomuj koniecznie!
    Pewnie ze intencje najważniejsze :)


    Mamabyc tak czekamy na wiesci

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 26 maja 2017, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji Naszego Święta

    Rybaaaa, PodwojnaMama lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wam tez zycze wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki ❤

    Enii, PodwojnaMama, Rybaaaa lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeci post mi zjadło :(

    <b>Podwójnamama<b> a daleko od Magdeburga mieszkasz??

    Jaspi a my planujemy Solinę tylko uzaleznione to jest od mojego @. Miałam zrobic rezerwacjeale jeszcze tego nie zrobilam O.o

    <b>Mamabyctrzy<b> oj wiem jak to ztym eeg. Moj jak mial 5 lat tez miał miec robiony. Zasnął w chwili wchodzenia do gabinetu i pielegniarki go obudzily. Jak łatwo sie domyslec nie dał sobie zrobic. Dopiero pózniej +rezonans..

    <b>Rybaa<b> najwazniejsze że pamieta
    2 lata temu gdy zapytałam sie chlopaków gdzie prezent dla mnie na dzien Kobiet usłyszałam /mamo ale ty jestes mama/ hahaha

    Czekam na @, emocjonalnie jestem wrak, wszystko szaleje.
    Jeszcze chłop mnie dobił wczoraj. Zeszło na fasolkę a on :
    Chce ale:
    -musi to przekalkulować finansowo
    -nie da mi gwarancji na córcie (jakbym nie wiedziała)
    -nie chce bym czula sie rozczarowana a co za tym idzie boi sie bym nie miała nawrotu nerwicy lękowej.. Nosz..
    Juz sie go zapytałam czy nie przygotowac mu kosztorysu. Wkurzył mnie. Nigdy bym nie pomyslała ze taki się zrobi (wszystko przelicza)
    Sama nie wiem co o tym myslec. Szkoda że nie myslał tak przy pierwszej ciązy. Obraził sie jak mu powiedzialam ze pewnie tylko liczył że nie zajde i mial seksik co chwile.Wtedy to nie martwił sie czy na stac itd.

    Jaspis lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaByc3,powodzenia na badaniu. Trzymam kciuki, zebynie wyszlo nic niepokojacego.

    Wszystkiego co najlelsze Mamuski! ♡

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Ja Dzien mamy mialam juz 14 maja i dostalam od synka recznie robiona ksiazke. Przesliczna i liscik ze jestem najlepsza mama na swiecie i dziekuje ze sie o niego troszcze :) a od corci przesliczny obrazek na ktorym jestem ksiezniczka ;) cudowne to jest. A najlepsze w tym wszystkim jak w tym dniu mowia do taty ze musi wszystko w domu robic bo mama dzisiaj jest wyjatkowa i musi tylko lezec ha ha

    Rybaaa to mieliscie pobudke nie ma co ;)

    Mamabyc ogromne kciuki za corcie. A oni podaja jakas narkoze przed badaniem by dziecko spalo?

    Pari oj to tez kiepsko jak z mezem sie wymijasz :/ a w ogole dalas mi nadzieje ;) bo sobie mysle jak cycki nie bola az tak to pewnie nie ciaza. Chociaz w ciazy z synem i corka bardzo mnie bolaly.

    Karola ja jako nastolatka tez moglam sie wygrzewac na sloncu ale teraz te czasy minely. Starzeje sie ha ha

    Basik stresa masz przed testowaniem?

    Eni wiesz co? Mialam takiego szwagra ktory wszystko przeliczal. Ale to juz byla choroba. Nie wspomne ze tez kalkulowal jedzenie. Siostra nie mogla glupiego cukierka kupic. Nie wspomne o kosmetyku. Ale najsmieszniejsze jest to ze kasy mial od groma. Siostra popadla w nerwice. Leczyla sie i w zeszlym Grudniu po 8 latach malzenstwa w koncu odwazyla sie na rozwod :) teraz ocean spokoju. Leki odstawione i cieszy sie z zycia z synem :) wiec mam nadzieje ze u Ciebie maz sie nie zapedzi w to przeliczanie ;)

    A ja mieszkam w Köln ;)

    Milego dzionka :)

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny początek dnia, z prezentami i kwiatami od dzieci a potem ogłoszenie nowiny mężowi i lodowiec.
    No nic krótko mówiąc, tak jak myślałam jest załamany. Świadomie popsułam sobie dzień matki. Nie przemyślałam tego do końca, on nawet udawać dla dzieci nie umie. No nic łykam łzy i jadę na wizytę po duphaston. Jutro kontrola bety.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Jaspis ja mieszkam w Niemczech i jestesmy u nas nad morzem w Rugi :) A Tobie zycze by szybciutko minely te 3 tygodnie :) a gdzie Wy jedziecie?
    My się w tym roku egiptujemy :) także będzie bardzo gorąco, a ja chyba z wiekiem coraz mniej lubię słońce, kiedyś mogłam cały dzień plackiem na słońcu przeleżeć, a teraz już nie bardzo.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria kurde moze musi to przelknac wiem ze to nie wielkievpocieszenie..no coz wazne ze ty sie cieszysz a my wraz z toba fasoleczka bedzie rosla zdrowo i to jest teraz najwazniejsze.

    Enii trzepnij meza porzadnie to moze sie ogarnie.


    Wkurza mnie takie podejscie facetow najpierw robia z nani seksy a potem teksty typu a moze lepiej nie teraz bo...i tu masa przykladow ktore znacie.

    Albo ich zonk kiedy juz jestesmy w ciazy ..jakby nie byli swiadomi tego skad sie biora ddzieci.faceci to gorzej niz te nasze dzieci..


    A czy sie boje testowania..samego testowania nie tylko rozczarowania ale co ma byc to bedzie..taka prawda..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 07:57

    PodwojnaMama, Enii, Justi77 lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ