X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari tulę ! ale nowy cykl, nowa nadzieja ! Mam nadzieję, że w kwietniu wstawisz zdjęcie pozytywnego testu :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    ponoć owu może być i 3 dni przed skokiem temperatury.

    u mnie @ przyszła... wiec zaczynam nowy cykl.. oby owocny w końcu ;)
    nauczona obecnym mam nadzieję, że się nie będę już tak nakręcać każdym "innym" objawem. :P

    MIłego dnia dziewczynki :)
    ja muszę ponownie do dentysty pójść bo mi lekarstwo z zęba wypadło :/

    ja też mam dziś dentystę



    Może być ale tu jest wyraźny spadek owulacyjny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 08:31

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary nieśmiało gratuluję :) krecha jest, słaba - ale JEST! :D

    aria40, Hilary lubią tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak się pocieszam, że może i dobrze, bo do końca miesiąca mam umowę potem powinnam dostać na dłużej .. więc bez wyrzutów sumienia ją będę przyjmować :P

    aria40 lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale fajny awatar Pari :)

    Hilary, kiedy u Ciebie byla owulka? 20 dzien cyklu?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary gratulacje to ciąża

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sama nie wiem...dzień przed terminem @ i taka blada kreska ?
    2 dni temu była mniej widoczna więc trochę tego hormonu jest więcej, ale nie dużo więcej...
    Zobaczymy, jutro chyba nie będę robić bo po 1 dniu to raczej dużo nie zciemnieje, zrobię znowu za 2 dni 11.03
    Na betę nie mam jak iść bo nie mam gdzie małej sprzedać a z nią nie będę się tłuc po przychodni

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari no to zawsze jest jakiś plus :) Ja w następnym tygodniu mam pisać podanie o wychowawczy ale teraz jak to ciąża to się nie znam, ale chyba mogę być na wychowawczym...tylko że umowę ma do końca 2017 i nie wiem co potem, chyba przedłużyć musza chociaż do dni porodu

    aria szczerze to nie mam pojęcia kiedy była. Przy moich cyklach 35 dniowych powinna być w okolicy 23.02, ale jak patrzyłam na śluz to chyba była ok 14 (ale pewna nie jestem) tempki nie mierzę, więc nie wiem kiedy to się stało :P

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, ale super! <3 Taka mala roznica wieku! Ale zazdorszcze! Kichaj na nas, zebysmu tez mialy dwie kreseczki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 09:04

    Pari, Hilary lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wychodzi że będzie 1 rok i 7 miesięcy różnicy...i teraz tak sobie pomyślałam że będzie ciężko...mieszkamy na 4 piętrze bez windy, córka jeszcze nie chodzi a nawet jak niedługo zacznie (bo z chodzikiem i przy meblach chodzi sama) to i tak trzeba będzie ją nosić a waży już coś ok 8/9 kg...a w ciąży można nosić max 4 chyba ? U męża w pracy zaraz zaczyna się sezon czyli będzie pracował więcej niż po 8 godzin więc mi nie pomoże...no nie wiem jak ja to zrobię :o

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dwa dni zrobię kolejny test jak będzie dalej pozytywny to będę rozsyłać wirusy na Was :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jeszcze raz bardzo dziękuję za gratulacje.
    Już wiecej takiego stresu oj nigdy wiecej mam nadzieje hihi.

    Pari tule kochana trzymaj się :-*

    Hilary po cichu gratuluję :D:D:D:D :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 09:46

    Hilary lubi tę wiadomość

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, no dzisiaj ta kreska troszkę bardziej widoczna ;)

    może u Ciebie do zapłodnienia doszło później niż myślisz i dlatego taki bladzioch wychodzi. Poczekaj cierpliwie i za 2 dni pokażesz nam piękne tłuste krechy :D

    Hilary lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umieram :( czy te moje miesiączki nie mogą być normalne? nie dość że boli, to jeszcze leje się niemiłosiernie :(
    a muszę zaraz brać się za wyrabianie ciasta na rogaliki - dla 60 osób, więc może do jutra skończę :(

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary jeśli jesteś na macierzyńskim to możesz przynieść od razy l4 ciążowe. I potem znów macierzyński masz. A na wychowaczhm nic nie masz chyba że z mopsu. Sama przerywalam wychowawczy i w dzień jak miałam wrócić dałam chorobowe. Oczywiście w firmie wszyscy wiedzieli, że przyniosę i o ciąży .

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 marca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - ja cala druga ciaze nosilam starszaka. Mialam sie oszczedzac, ale nie szlo. Albo w chuscie, albo w specjalnym nosidle. On dlugo mial problem z chodzeniem po schodach, wiec do samego pprodu musialam mu pomagac ( dwa pietra sam wchodzil, a dwa go wnosilam).
    Dasz rade :) skoro organizm juz zaszedl w ciaze, to znaczy, ze gotowa jestes :)

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyć3...no właśnie po 1 nie wiem czy tak we wczesnej ciąży gin da mi zwolnienie a po 2 trochę się boje jakieś kontroli z Zusu bo ja miesiąc przed zajściem w ciąże z córką się zatrudniłam, popracowałam jakieś 4 miesiące i poszłam na zwolnienie i potem na macierzyński. Na zwolnieniu miałam 1 kontrole taka ze sprawdzali czy w domu jestem. I tera jakbym dalej w tej samej firmie ciągnęła znowu zwolnienie i macierzyński to chyba by było jakieś podejrzane dla nich. Jak wtedy byłam na zwolnieniu to dużo o tym czytałam że niby kobiety tak naciągają i się bałam że u mnie też na to tak spojrzą chociaż ja mam najniższą krajową i gdybym nie pracowała to i tak bym dostała 1 tysiąc macierzyńskiego z tego kosianikowego czy jakoś tak sie to nazywa.

    Jaspis to jednak @ przyszła ? Współczuje że masz takie @, ja mam takie że tylko trochę brzuch mnie boli ale raz jak wyszło że mam kamienie w woreczku żółciowym to miałam takie bóle w pierwszych dwóch dniach @ że leżałam te 2 dni z termoforem pod kocem, biorąc tabletki przeciwbólowe a i tak bolało...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 marca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia no jakoś będę musiała sobie poradzić :P Najwyżej pod koniec ciąży będziemy w domu siedzieć albo wyjadę do rodziców...boje się trochę żeby szybciej nie urodzić bo synka urodziłam w 38 a córkę w 37 tygodniu...więc żeby nie było że teraz jeszcze szybciej...no i w 2 ciążach miałam cholestazę przez co właśnie szyjka pod koniec mi się skracała i musiałam się oszczędzać. A z córką to w ogóle miałam takie wyniki że chcieli mi sami ciążę wywoływać...ale jak już byłam w szpitalu to wyszło że sam poród ruszył. Teraz od razu pewnie będę musiała kontrolować i badania robić i dietę pewnie

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 9 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary no chyba, że tak ja jestem zatrudniona w dużej firmie ( powyżej 20 osób firmy same muszą przeprowadzać kontrolę, i same wypłacaja macierzyński a później się z zusem rozliczaja) ale jak mała firma to faktycznie bym nie ryzykowala. Żeby dostać te 1000zl z mopsu jako macierzyński musisz być bezrobotna. Ale zawsze możesz przerwać wychowawczy np. W 8 miesiącu i iść na l4 więc gości byś ominęła;)

    Jaspis faktycznie masz nieciekawe @ mi na szczęście zwykla nospa pomaga jedynie 2 dni leje się jak z kranu...

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie wiec pójdę na razie na wychowawczy...jeśli szefowa się zgodzi bo jeszcze nie wiem hehe :P

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ