X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 8 marca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki

    Ja tylko naturalnie rodziłam więc tematu cc nie znam w ogóle.

    u mnie temp. spadła znów niby o pół stopnia ale jak nic tendencja spadkowa.. choć dziwnie, że nie niżej bo powinnam dzisiaj @ dostać ...chyba, że przez duphaston wydłużyło mi tą fazę (w sumie to by było raczej na plus)

    pojechałam dziś do przychodni aby zrobić betę ..ale się okazuje, że to to mają wysyłkowe i wynik byłby dopiero w piątek więc nic mi to nie daje ..
    ale.. mam wrażenie, że łapie się tej nadziei jak tonący brzytwy .. w tym momencie mnie jakaś beznadziejność ogarnęła .. będzie co będzie .. a teraz czekam na @

    P_aulinaaa29 lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 8 marca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P_aulinaaa29 wrote:
    Wiem że nie przelewki bo może nawet dojść do pęknięcia macicy podczas ciąży i jak to lekarz dzisiaj powiedzial bede miala wtedy 5 min na dotarcie do szpitala żeby ratować mnie i dziecko. Dlatego chce jechac w przyszłym tyg do lekarza który prowadził moje dwie ciąże i z nim to skonsultować.

    Hilary w związku z tym można mnie wykreślić z marcowego testowania;(:(:(
    Koleżance doszło do peknecia macicy przy drugim porodzie. Poerwsze cc, miala zielone swiatlo na sn i teraz juz czerwone w ogole... raczej wiecej dzieci miec nie bedzie.
    Na Twoim miejscu chcialabym miec trzy opinie - bo jedna na nie, inna moze byc na tak i ja wolalabym miec jeszcze jedna opinie.
    A jak to jest z blizna - da sie ja pogrubic? Nie znam sie na cc, ale czy jakies zabiegi moga wspomoc?

    P_aulinaaa29 lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 8 marca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari, a robilas dzis test?
    Dziwne laboratorium, ze tak wysylkowo... ja to w poblizu mam i takie, gdzie moge i o 17 jecha i do wieczora mam wynik na stronie.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 8 marca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    Cześć dziewczynki

    Ja tylko naturalnie rodziłam więc tematu cc nie znam w ogóle.

    u mnie temp. spadła znów niby o pół stopnia ale jak nic tendencja spadkowa.. choć dziwnie, że nie niżej bo powinnam dzisiaj @ dostać ...chyba, że przez duphaston wydłużyło mi tą fazę (w sumie to by było raczej na plus)

    pojechałam dziś do przychodni aby zrobić betę ..ale się okazuje, że to to mają wysyłkowe i wynik byłby dopiero w piątek więc nic mi to nie daje ..
    ale.. mam wrażenie, że łapie się tej nadziei jak tonący brzytwy .. w tym momencie mnie jakaś beznadziejność ogarnęła .. będzie co będzie .. a teraz czekam na @


    Pari kochana jak ja Cię rozumiem, tulę....

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 8 marca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Koleżance doszło do peknecia macicy przy drugim porodzie. Poerwsze cc, miala zielone swiatlo na sn i teraz juz czerwone w ogole... raczej wiecej dzieci miec nie bedzie.
    Na Twoim miejscu chcialabym miec trzy opinie - bo jedna na nie, inna moze byc na tak i ja wolalabym miec jeszcze jedna opinie.
    A jak to jest z blizna - da sie ja pogrubic? Nie znam sie na cc, ale czy jakies zabiegi moga wspomoc?


    :) Nie pogrubić się nie da. Ale nie jest powiedziane, ze taka blizna nie wytrzyma. Myślę, Paulina, że może byś sołączyła do fejsbukowej grupy "cesarskie cięcie" tam z pewnością znajdziesz wielokrotne cesarzowe, które miały podobną bliznę. I wiele takich, którym nikt blizny nie mierzył. Ja bym radziła Ci udać się do innego lekarza na ocenę blizny, nie jest powiedziane, że tamten dobrze ją zmierzył.

    Tak, macica może pęknąć przy skurczach partych, jeśli ktoś się pokusi o sn ale jeśli ma być cc to ja bym tak źle nie wróżyła.

    P_aulinaaa29 lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 8 marca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również rodziłam sn, ale mam znajoma która miała 3 cc w tym 3 po 14 miesiącach po poprzednim. Wpadli lekarz na początku kręcił nosem, że za szybko zaszła itp grozi jej też rozejscie blizny. A ona przeszła cała ciążę bez problemu. Ja bym również radziła się zapytać jeszcze 2 lekarzy. I na spokojnie przemyśleć chociaż nie można od razu negatywnie się nastawić.

    Mamamia to racja dziwne macie laboratorium ja jestem z małego miasta a większość badań robią na miejscu. W szpitalu nawet jak poprosiśz to w 2 godziny wyniki są.
    Życzę aby @ nie przyszła. A jeśli chodzi o temp to ja w 2 ciąży miałam cały czas za niską. Chociaż ja to wogole zimna kobieta jestem bo zazwyczaj mam 36,2 a po nocy to potrafię mieć poniżej 34. W szpitalu jak leżałam 3 lata temu to robili dodatkowe badania bo mówili, że to nie możliwe a jednak dziwak że mnie;)

    Po za tym Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta. Oby nasze rodzinki jak najszybciej się powiększyły co za praniem nie będziemy nadazac:)

    P_aulinaaa29 lubi tę wiadomość

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 8 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria- jeszcze nic straconego,trzymam kciuki
    Ja dzisiaj powtórzyłam test bo dalej@ nie ma i nic nowego nie zobaczyłam :(
    Testujcie dziewczynki i II kreseczki pokazujcie :)

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 8 marca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia małe miasteczko.. podstawowe badania jak kiedyś tam córce robiłam prywatnie to były na popołudniu ..to pewnie juz ponad ich możliwości widocznie...
    a do sąsiedniego miasta miasta to mam 30km.

    nie robiłam testu dziś .. może jutro .. zobaczę jaka temp. jutro będzie ..
    dentysta zaliczony ... ale znów ze względu na niepewność czy jest ciąża czy nie ... nie dokończony całkiem.. bez zdjęcia się nie obejdzie wg Niej.
    a myślałam, że się obejdzie i nie odwlekałam starań... ale kolejna wizyty za 2 tygodnie więc jak teraz @ przylezie to akurat uda się przed ovu :)

    sennna pogoda dziś u nas ...
    brzuch mnie boli i co kawałek latam aby sprawdzić czy @ nie przylazła :/

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam rtg zęba tydzień temu :(

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari kiepskie te laboratorium. Z temperatura też dziwne...taka ładna była. Może jednak @ nie przyjdzie :) a jak przyjdzie to w marcu jak w garncu i będą mile starania :)

    Ana79 a kiedy miałaś dostać @ ?

    Ej a myślicie że mogę dzisiaj iść na ten fitness? Wiadomo nie będę mocno ćwiczyć ale trochę bym chciała szczególnie że mam karnet wykupiony...w sumie to ja nie wiem bo o serio się nie czuje na ciążę więc może to taki fałszywy wynik był i tyle

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no i też życzę wszystkiego najlepszego! Upragnionych 2 kreseczek :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Pari kiepskie te laboratorium. Z temperatura też dziwne...taka ładna była. Może jednak @ nie przyjdzie :) a jak przyjdzie to w marcu jak w garncu i będą mile starania :)

    Ana79 a kiedy miałaś dostać @ ?

    Ej a myślicie że mogę dzisiaj iść na ten fitness? Wiadomo nie będę mocno ćwiczyć ale trochę bym chciała szczególnie że mam karnet wykupiony...w sumie to ja nie wiem bo o serio się nie czuje na ciążę więc może to taki fałszywy wynik był i tyle


    ja bym poszła... przecież nie są to ćwiczenia ekstremalne


    chyba dziś usnę w tej robocie :( ...niech już będzie piątek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 12:21

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odradzam fitness

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria czemu odradzasz? To nie jest grupa zaawansowana więc ćwiczenia nie są jakieś wymagające. Nikt tam też nikogo nie zmusza i można niektórych ćwiczeń nie robić więc tylko trochę bym się poruszała

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary w sumie na lekkie ćwiczenia możesz iść tylko. Trzymaj tętno na średnim poziomie i nic się nie stanie. Mądrze ćwiczyć można cała ciążę a nawet to jest wskazane. Gdybyś jednak gorzej się poczuła przerwij.sama najlepiej znasz swój organizm i wiesz jak reaguje.

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 8 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana- 6 marca powinnam dostać, dziš 8 a ja się na @ nie czuje,hmmm... dziwne może menopauza ;)
    Ja bym poszła postękać na fitnes ,nie powinno nic się stać .


    Boszzz..ja też już chcę piątek ,ten tydzień mi się wlecze okropnie

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 8 marca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przeczulona. Chodziłam w ciąży, którą poroniłam :( Mogło wpłynąć ale nie musiało. Ćwiczenia tez niby nie były ciężkie, ale potrafiły zmęczyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 13:12

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 8 marca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Aria czemu odradzasz? To nie jest grupa zaawansowana więc ćwiczenia nie są jakieś wymagające. Nikt tam też nikogo nie zmusza i można niektórych ćwiczeń nie robić więc tylko trochę bym się poruszała
    Nie wiem Hilary, a spacer? Ja bym poszła na spacer :)

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 marca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana79 a to faktycznie dziwne ale może coś się przesuneło

    Zobaczę pogadam z trenerą co o tym sądzi

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 8 marca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli o mnie chodzi to poród SN odpada jeśli już to na pewno cc będzie. Zobaczę co mi powie mój ginekolog jak opinia nie będzie dla mnie wystarczająco przekonywujaca będę chodzić dalej na konsultacje.
    A z takich lepszych wiadomości to dostałam piękny prezent na Dzień Kobiet mianowicie zdalam prawko☺☺☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 15:55

    aria40 lubi tę wiadomość

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ