X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 17 listopada 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik czekamy na wieści :)

    Pysia ja tez się naogladalam. W lutym, i marcu byłam z tata na izbie przyjęc ( ma poważne problemy z sercem) .

    Dwa lata temu mama miała skierowanie na oddział ( goraczka przez dwa tygodnie, ob ponad 100 crp 250) ledwo co siedziała była tak słaba. Pomimo skierowania od rodzinnego czekała ponad 9 godz.

    Pysia super zer wszystko ok :)


    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 17 listopada 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwójnaMamawDwupaku tyle razy wstawać szok, ja kładę się spać około 23 i śpię do 6 bez wstawania do WC czasem sporadycznie się zdarzy, że jeden raz pójdę.
    Pełen szacun kochana ja bym chyba nieprzytomna chodziła, chyba, że to jest kwesitia przyzwyczajenia ale wątpię, ja jak wstanę w nocy to zasnąć nie mogę więc pewnie bym nie spała ciągle :)

    Zgadzam się z Tobą, że po PN też mogą być mega komplikacje więc to jest loteria tak jak piszesz.
    MamaTuśka trzymam kciuki

    Hilary super wyglądasz :)

    Basik ty wizyta u gina dziś czekam na wieści.
    Współczuję rozwalonej pralki, tyle teraz wydatków i zawsze coś jeszcze wpadnie.

    Mamabyc3 raju kochana już niebawem będziesz tulić synka jak fajnie :) kolejna szczęśliwa mamusia będzie :)

    Pysia nie mają moje dzieci huśtawki ale siostra ma taką jak Hilary pokazała i dzieci zachwycone.
    Dobrze, że byłaś teraz kochana musisz się oszczędzać zgodnie z zaleceniami to nie przelewki z czego zapewne zdajesz sobie sprawę.

    Eni nie zadręczasz nikogo wariatko, pisz ile masz ochoty, ja nadal trzymam kciuki, temp wysoka aż dziwnie ja nigdy takiej nie miałam , ale by było bosko.



    Ja dziś trochę poszykuję w kuchni bo jutro mamy z mężem imieniny i rodzeństwo z rodzinami na bank się zjadą.
    Dziś w nocy tak spałam, że nawet nie pamiętam czy się przekręcałam szok jestem super wyspana. :)
    KUpiłam wczoraj akwarium synowi, bo bardzo chce i prosi by na gwiazdkę dostać, bo marzą mu się rybki, w szoku jestem, że nie chce żadnych zabawek tylko to, mój 7 latek dorasta jednym słowem.
    Za to 11 latek tylko mówi o kasie bo zbiera na nowy telefon :D no i tak nie będę musiała dużo się wysilać z wymyślaniem dla nich czegoś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 09:00

    Enii, Hilary lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia czekamy na wieści ja też czekam teraz moja kolej :) jasne ze bym chciała ale co ja mam do gadania mogę go poprosić żeby za tydzień wyszedł, jednak czy posłucha mamusi ? kto to wie :)

    pysia właśnie a o jaką tobie huśtawke chodzi bo teraz są te zwykle takie jak Hilary czy też te bocianie gniazda :) Hilary ma fajną sama bym się pohustala na takiej :)

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia pamietam ze z Krystianem mialam 37.4 (przed samą @) Przeziebiona jestem wiec może i błony przekrwione czy cos w tym stylu. Rano kaszel że az na wymioty mnie ciagło.

    Udanej imprezki :) Tylko sie cieszyc ze synek dorasta. Fajnie ze chce rybki :)
    Hihi zaczyna sie u Ciebie zbieranie pieniązków i dobrze, przez to chłopcy przynajmniej sie uczą.


    U mnie pada, cisnienie chyba leci gdyz spanie mnie łamie.

    Dziś bedę w Rossku to może jeszcze tesciora kupię tak na zapas. No i ten wiesiołek ( tylko nie wiem czy z Gala brac apteka czy ten Oeparola)


    Wkurzyła mnie wczoraj koleżanka ( jej cora i mój Krystian razem do klasy chodzą) Pytała się jak tam po urlopie M i mówię ze chlopaki nie do poznania. Słuchaja, sprzataja jak nigdy itd. A ona z tekstem to może niech mój M wroci bo kasa to nie wszystko.Zgadzam sie tylko jak by wrócił do pracy w Pl to pewnie do gara nie miałabym co wlozyc.(Same opłaty to prawie 1800zł). To nie te czasy gdy mój zarabiał bardzo dobrze. Teraz podwykonastwa juz nie ma w jego zawodzie. Doszło do tego ze nawet umów nie daja i robi sie na akord (a to wcale sie nie opłaca bo jak wyciagnął by 1500 to było by dobrze).Nosz az sie we mnie zagotowalo. Ona nigdy nie pracowała, fakt 4 dzieci, na jednego sp (naciagnieta diagnoza autyzmu)prawie 4000 ona bierze + mops+ stupendium socjalne+ rodzinne+ dod do kształcenia dziecka, mąz jej pracuje, mieszaja u tesciowej. Nie zebym zagladała jej do portfela ale wkurza mnie takie gadanie. Najzabawniejsze ze jej i tak mało i biadoli...
    Jest nam ciężko (psychicznie ) ale my nie robimy tego po to by NAM bylo dobrze a dzieciom.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej my juz po wizycie mały 3400 duży chłopak :) rozwacie takie małe 2 cm ogólnie wszystko dobrze, mogę rodzic zostaje tylko czekać

    Pysia89, Hilary, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enii nie przejmuj się gadaniem zawsze ci co mają najlepiej nawiecej placza. a takie głupie gadanie to niech sobie wsadzi moj teraz tez będzie miał o ponad 500 zł mniejsza wypate i szczerze juz mi gada ze pewnie wyjdzie znów do nieniec. jeśli ktoś nie był w sytuacji gdzie trzeba rozdzielać rodziny by żyć godnie niech się nie odzywa bo to chyba najtrudniejsza decyzja w zyciu. sama to przerabiać gdy zaszłam w ciążę pierwsza i moj akurat stracił pracę nie mógł nigdzie dostac i wyjechał co prawda jakoś półtora roku byliśmy osobno, to oddczulan bardzo jakie takie życie jest męczące i samotne kiedy dziecko/dzieci spia a ty nie masz nawet do kogo" pyska" otworzyć...

    Enii lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mozna do Was dołączyć :) My mamy 3 dzieciaczków i właśnie walczymy o czwarte :) Zaczął nam się drugi cykl walki, więc to chyba dopiero początek :) z tamtymi poszło szybko, sprawnie i przyjemnie, ale teraz chyba za bardzo mi zależy i strasznie się stresuję :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyłam już 35 lat, mam tylko jeden jajnik, na drugim "Potworniaka i obawiam się że tak łatwo nie będzie

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :-) w którym tyg robi sie krzywą cukrową?czy tc nie ma znaczenia?już nie pamiętam kiedy miałam robione za pierwszym razem a ten mój gin ostatnio nie zlecił mi żadnych badań....a następna wizyta dopiero 7.12!!!! a jeszcze o jedno chciałam podpytac:coś na infekcje możecie mi polecić,bez recepty,kiedyś używałam clotrimazolum w globulkach ale to chyba tylko na receptę można kupić....

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa witaj :-)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa witaj

    Simon ja miałam w 29tc glukozę :) ogólnie robi się pomiędzy 2 a 3 trymrsterem

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 17 listopada 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł, dziś mamy gości, więc mogę być jeszcze mniej niż zwykle (jakby się dało być mniej ;))
    Oczywiście 10 dpo i ani śladu cienia, za to zdecydowanie objawy nadciągającej @. Nic nie szkodzi, przynajmniej się wina napiję ;):):)
    Poza tym, hmm... mam takie obserwacje, że jak testy ovu ciemnieją to u mnie już chyba trochę po ovu, albo w trakcie. Z ciążowych wykresów widzę, że zaskakiwało jak majstrowaliśmy tuż przed ciemniejącą kreską. U mnie potem te ciemne kreski są przez kilka dni. W tym cyklu też mi się wydawało, że za majstrowanie mogliśmy się trochę za późno zabrać ;)
    Enii, czekam na ten Twój test, więc kup przynajmniej dwa ;). Koleżankę olej, ludzie zawsze wiedzą, jak "poprawić" coś u kogoś, zamiast u siebie.
    Ta huśtawka jest boska!
    Hilary, super wyglądasz. Gratuluję. Bardzo mi się podobają Twoje zakupy. A jak gatunkowo? W dotyku te internetowe ciuszki są przyjemne?
    Ja też z tych mało w ciąży tyjących ;). Z porodówki wychodziłam w spodniach sprzed ciąży ;)
    Karolinko, co gotujesz? U nas też świątecznie w weekend. Wczoraj zamówiłam tort przez internet z cukierni w moim mieście i był u mnie za 3 godziny :););). Normalnie robię sama, ale teraz jak Mała chodzi i wszędzie włazi, to nie bardzo mam jak, a to miała być niespodzianka i się udało ;)
    Akwarium super pomysł ;). My mamy psa, mieliśmy szczurki (polecam) ;).
    Basik, super, gratki po wizycie ;)

    Enii lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak to jest u Was, po ile macie dzieciaczków i jak wygląda Wasze otoczenie. Mnie strasznie wkurza kiedy ktoś mówi o naszej rodzinie "ale was dużo" i wiem że mówi to z ironią, a kiedy komuś wspominam że staramy sie o dzidziusia, to zawsze jest to niedowierzanie a często pytanie w stylu "po co Wam jeszcze jedno dziecko" albo "nie macie już dość" albo "to ile Ty już masz dzieci" wrrrr.... A już w ogóle dla większości osób troje dzieci to już przesadny komplet, a czwórka to wyłącznie patologia i nieumiejętnośc stosowania antykoncepcji :)

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa większość z nas stara się o 3 dziecko chociaż o 4 tez :) ale nie przejmuj się my wszystkie to patologiczne rodziny, także witaj wśród swoich ;)

    Pysia89, żabka04, NiecierpliwaOna, PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83, Hilary lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    W koncu do domu dotarlismy od godz. 8 i polozylam sie bo brzuch mnie juz bolal od chodzenia to mysle wykorzystam ten czas i zajrze do Was :)

    Enii pisz kochana ile chcesz :) i rozumiem Cie w pelni ze robi sie to uciazliwe jak wszystko zaczyna obracac sie wokol staran. Ja tez mialam tego dosyc bo przestaly mnie cieszyc inne rzeczy i stad chcialam zawiesic starania ale jak tylko owulka sie pojawiala to sie nie dalo ;)

    A z ta kolezanka to jej latwo powiedziec ale za cos zyc trzeba a co to jest 1500zl pensji :/ smiechu warte. I tylko Wy wiecie ile tracicie na rozlace po to by zylo sie normalnie tak jak zyc sie powinno. Nie przejmuj sie. Nie dlugo moze sie przeprowadzicie i bedziecie znowu razem :)

    Pysia dobrze ze bylas sprawdzic te twardnienia. I wiesz co jednak chyba to od mniejszego miasta ta pomoc zalezy. My nigdy dluzej z dziecmi nie czekalismy w szpitalu niz 30 min. Na przyjecie. Zawsze usg my czy dzieci od razu mamy. Czy rentgen reki np. Czy z tym palcem ostatnio itp. No naprawde jestem szczesliwa jadac do szpitala bo wiem ze pomoc bedzie fachowa!

    Nie przesilaj sie teraz przy tej przeprowadzce. Uwazaj na siebie.

    Mamabyc o to juz z godziny na godzine porod moze sie zaczac jak rozwarcie jest :) a waga malego juz ladna :)

    Karola ha ha ja ogolnie jestem nocnym markiem wiec te nocki to jeszcze ok ale w dzien teraz tez padnieta jestem i musze sie zdrzemnac bo inaczej jak funkcjonowac ;)

    Wlasnie a co pysznego robisz?

    Wiesz co my tez mielismy akwarium duze dla dzieci i rybki ale 4 razy wszystko zmienialismy i niestety mielismy plage slimakow. Co kupilismy jakas rybke to przenosila te slimaki i wybic ich niw moglismy. Tak sie rozmnarzaly ze tysiace ich bylo i byly obrzydliwe i zlikwidowalismy a od pol roku mamy chomika tak cudownego. By tylki sie przytulal i dzieci przeszczesliwe ;)

    No moj 8 letni syn tez dorasta. Powiedzial ze zabawek juz nie chce i zbiera sobie pieniadze na konsole nintendo swich. Ale problem jest bo w Mikolaja wierzy i nie wiem co mamy wymyslec mu pod choinke i reszta rodziny tez :/ bo mikolaj pieniedzy przeciez nie da bo tak glupio.

    Simom od 26tc mozesz krzywa zrobic.

    Witak niecierpliwaOna :) powodzenia zycze z 4 maluszkiem :) u mnie gadania nie.ma i nie bylo na temat ilosci dzieci bo co w tym dziwnego ;) ale wierze ze bardzo wkurza takie gadanie.

    MamaTuska a kto ma u Was urodziny?

    Pysia89, Enii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu polowa ma avatarki a reszta nie :/ ustawilam na nowo i dalej nie ma. Kombinuja co chwila na forum.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki dzis zabiegana posluchalismy serduszka tetno w normie szyjka zamknieta...4.12.bede miec usg.
    W grudniu czeka mnie znowu szpital.


    Mamabyc ale duzy chlopak hehehe super..

    Dziewczynki odp pozniej reszte bo idziemy do kosciolka niendlugo dzis Zuza bedzie czytac czytanie na mszy ...szkoda ze nagrac nie moge hehehhe.

    PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 17 listopada 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jestem


    Podwojna ty uważaj pod tym prysznicem kurcze moglas sie poslizgnac czy cos i wiecej odpoczynku jak sie da

    co do pralki oby sie udało coś znaleźść


    Pysiu ciesze sie ze pojechalas jednak do lekarza a teraz magnesik odpoczynek i abstynencja sexowa biedni ci nasi faceci moj tez mial jakis czas post.


    Karolcia zazdroszcze takiego snu co do prezentow ja nie mam pomyslu wogóle dla Zuzi to jeszcze nie problem b ona z byle lalki sie ucieszy ale z Madziula to już kłopot ta moja nastolatka

    Eni tak jak mowi mamabyc serio kim ty sie przejmujesz jakas kolezanka no weź masz tu wieksze problemy niz jej biadolenie moze zazdrosna jest i tyle ...

    NiecierpliwaOna witaj co do zapoznania nas bardziej na pierwszej stronie masz kto ma ile dzieci itp.co do gadania ludzi o tym ile mamy dzieci juz zadna z Nas sie nie przejmuje heheh :)

    Simon ja jakos mialam krzywa chyba 24-26 juz nie pamietam dokladnie


    MamaTuśka podoba mi sie twoje nastawienie ..bedzie to bedzie nie bedzie to tez sie nic nie stanie <3 sama bym sie wina napiła :)


    A TAK POZA TYM DZIEWCZYNKI JESTESMY JUZ PO MSZY zUZIA TROCHE ZAKATARZONA ALE JAKA JA Z NIEJ DUMNA JAK ONA PIEKNIE CZYTALA I SIE NIE BALA PRZED TYLOMA LUDZMI NA AMBONIE ...:) duma to chyba tryskała ze mnie w kościele...nawet uslyszalam jak dwie starsze Panie za mna gadaly cyt."Jak ta dziewczynka łądnie czyta" hehehehe..ksiadz pochwalił na forum calego kosciola..pozniej na katechcezie dostała dwie 6 stki z czytania i za modlitwe

    poza tym dziekuje ze tak cierpliwie czekalyscie na wiesci ode mnie i ze trzymalyscie kciuki jestescie boskie :)




    MamaTuśka, Hilary, Enii, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 listopada 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik super wieści z wizyty i brawa dla córki:)

    Niecierpliwa witaj :) Tak my wszystkie tu patologiczne więc witaj wśród swoich :)

    Enii po to jest to forum i po to my jesteśmy żeby sobie ponarzekać i pisać o przemyśleniach :)

    Mamatuska tą bluza szara jest bardzo dobra jakościowo. Gruba jest, dobrze uszyta, w środku taka miękka. Spodnie wydają się też Ok, wygodne są ale kosztowały 50 zł więc ciekawe ile wytrzymają. Bluzka wydaje się być też spoko ale zobaczę jak później. Ogólne różnie można trafić czasem jak zamówię to faktycznie cienki materiał np ale ogólnie staram się zawsze sprawdzać opinie i w większości przypadków jestem zadowolona

    Enii lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 listopada 2017, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 super wieści z wizyty :)

    Simon ja chyba miałam w 24tc

    Karolinams fajnie że synek dorasta :) A akwarium fajna rzecz też kiedyś miałam. Moje ulubione rybki to gurami :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 410 411 412 413 414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ