X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 listopada 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc nom dokladnie tak jest te co "siedzą" w domu wcale nie mają mniej pracy niż te które pracują zawodowo. Powinnyśmy być ż siebie dumne że ogarniamy nasze domy, dzieci i mężów też same bez pomocy i to jeszcze kilka dzieci...medal ś należy każdej z nas i na pewno kiedyś dostaniemy za to nagrodę w sensie po śmierci:)

    Żabka Jeju tyle pierogów w godzinę:O podziwiam

    Ja na swojego nie mam co narzekać...dlugo pracuje ale wiadomo robi to dla nas...a jak pracuje mniej to zawsze mi w do u pomaga może nie we wszystkim bo gotować za bardzo nie lubi ale zakupy ogarnie, poodkurza, podłogę zmyje. Kąpiel dzieci to jest jego obowiązek. No i bawi się z nimi często i chętnie. Ze mną też spędza czas. Też lubi wyjść do kolegów głównie do garażu ale dla mnie też znajduje czas.

    Mamabyc2 dobry pomysł ż tym zestawieniem dzieci mu

    Dziewczyny jak ja się kiepsko czuje...to nawet nie zw jestem zmęczona ale głowa tak.mi ćmi i telepie mnie ż zimna. Leżę w grubej bluzie i pod 2 kocami...czuje ś jakby choroba mnie rozkładała ale co najdziwniejsze nie mam temperatury...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 listopada 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni duża stope ma synuś

    Hilary ja też dzis lazienka pranie oczywiscie to co sie dało ręcznie


    żabka a jak sie czujesz ?zdrowka dla córci

    Podwojna mialas sie oszczedzać heheh a tu takie wariacje domowe


    a ja dzis jakas obolala i placzliwa wstalam rano i isie źle czułam ..spłakałam się Piotrkowi jak male dziecko nie wiem jakaś handra...nic mi nie pozwolił robić dopoki bynajmniej był w domu potem na 14 do roboty zrobił obiad ...


    jak pojechał wziełam sie za sprzatanie w zabawkach i biurkach dziewczyn i ledwo żyję ..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 18 listopada 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, można dołączyć? Chciałabym być mama dla kolejnych dzieciaków. Mam trójkę 2,4,6 i jedno w Niebie. A teraz serce się wyrywa do kolejnych

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 listopada 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj belladona ...

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was.
    Pierogi skończyłam o 23  zrobiłam aż 80 dużych od kubka.
    Poszłam spać po 24:00 bo film fajny leciał.
    Mąż miał dyżur u córki.
    Nastawil budzik i spr temperaturę.

    Werka od nocy nie ma temperatury za rok rano z łóżka wybiegła i wymiotowala a potem kupa.
    Stawiam że to jelitowka.

    My się trzymamy narazie.

    Basik dziękuję dobrze się czuje.
    W jelitach czułam bulgotanie, przelwwanie ale to dobry znak.
    Najgorsza będzie kolka jelitowa o ile będzie ostatnio była okropne samopoczucie kobiece narządy chcą wypaść:-(
    Ani iść, siedzieć pionowo, leżeć dam radę ostatnio też dałam:-)

    Witam nowa koleżankę :-)

    Hilary dokładnie każdej z nas się medal należy :-)

    Eni wow (zapomniałem napisać) 47 to mój mąż nosi!
    Ile on ma wzrostu?
    Po kim ten chłopak taki duży?
    Kurcze ile on ma lat? Przecież obi rosną jeszcze!:-)

    Miłego dnia.

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    16 będzie miał 2 grudnia. Kawal chlopa z niego ponad 1.90. Chyba po dziadku i pradziadku taki.. Młodszy tez nie grzeszy juz stopa 43 i 1.76 a ma 14,4 l.


    Wstaje z zatkanym nosem i bólem miedzy brwiami. Ewidentnie zatoki. Ostatnio z taka Panią w sklepie rozmawiałam i mówiła ze jej cora pijawki miała na zatoki. Nie wyobrażam sobie tego.

    Hilary popatrz jakie to czaasy okropne moj poza Pl , Twoj naz w Pl ale więcej go nie ma jak jest..v
    Zawsze jest cos kosztem czegoś.

    Basiu miałaś strwsow ostatnio i szpital u pfalja to i może ukl nerwowy szaleje.


    Żabka to narobiłaś sie. Dobrze ze maz córcię ogarnął.

    Zaraz musze sie ogarnąć i podjechać po mamę. Na cmentarz mamy jechać bo w poniedziałek rocznica śmierci dziadzia :( .

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni twój syn jest wzrostu i rozmiarem stopy jak mój mąż.
    Wow 16 lat!
    Wielki strasznie
    Ja też się boję o córkę bo wiem jaki to problem przede wszystkim z butami dla dziewczyny.
    Ma 6 lat a noga 34!
    Wygodę największa jest w grupie każdy pyta ile ma lat :-)

    Ja miałam stawiane pijawki na łydki bo mam okropne wypukłe żylaki.
    Miałam dwa seanse zostawiłam kupę kasy a najgorsze ze po seansie nie było widać żylaków teraz dalej są w gratisie zostały mi blizny po ugryzieniach brzydko to wygląda bo ranki są sine?
    Teściówa (ona dużo stawiała sobie pijawki) mówi że mam uczulenie na pijawki bo nawet była świadkiem jak sciagalam opatrunki i miałam bardzo duże obrzęki a wokół ugryzien pojawiły się pecherze.
    Ci co stawiali twierdzą że nie mam.
    Także pogorszylam sobie wyglądem nogi.
    Na pewno za mało seansów z pijawkami miałam ale rozchorowaly mi się jelita i kasa była ważniejsza na badania.
    Szkoda bo liczyłam że będę miała piękna nogę:-(
    A i co jeszcze było na plus cera każdy zwracał uwagę że mam ładna buzię taka rozpromieniona,bez syfow etc.

    Córka zjadła jogurt upomina się o pierogi
    Nie ma gorączki nie biega do WC czyli jest ok.
    Ale w domu ja zostawiam nie pójdzie do przedszkola.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni kochanie zdrowka u mnie zatoki to tez zmora nieraz wtedy inhalacje chociaz z wody morskiej.

    Enii lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w piekny sloneczny poranek :)

    Pokaze Wam metamorfoze pokoju dzieci kto ma chec niech oglada ;) i siadam do odpisywania bo mam chwilke poki zapiekanki mi sie upieka z pomidorem i mozarella :)

    Tak bylo:


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7fbf3617c3d9.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7c940300e513.jpg

    A tak jest:

    Na pewno komode wymienimy bo byla kupowana do kremowych scian i teraz mi tu nie pasuje ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8a8f950d11b8.jpg

    I tu na scianie mielismy mad lozkiem sypialnianym taki obraz i zamowilam taka duza naklejke z Elsa i przyjdzie w tyn tygodniu to przykleimy na ten obraz ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af8c48f437ca.jpg

    I tam jeszcze nad kanapa syna beda plakaty w ramkach z jego postaciami czarno biale w niebieskich ramkach i 2 biale polki nad komoda i nsd biurkiem z komputerem.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af8c48f437ca.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b2687b3f0d97.jpg


    Pytamy sie wczoraj syna czy chce miec sam pokoj a on mowi ze jeszcze sie boi i jak bedzie chcial byc sam to nam powie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2017, 10:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu ciesze sie ze wizyta ok a ten szpital to znowu na sprawdzenie ciesnienia?

    Brawa dla Twojej corci :) sama kiedys czytalam w kosciele, wiec wiem jakie to przezycie ;)

    Plecy Ci nie wysiadaja od prania recznego? Obyscie szybko cos znalezli.

    Hilary super aktywny dzionek wczoraj mialas :) uwielbiam takie dni, mimo ze dla siebie czasu jak na lekarstwo ;)

    A jak sie dzisiaj czujesz? Czyzby choroba sie rozwinela?

    Enii ha ha tak jak partnerzy sa wobec siebie wporzadku to wszedzie malzenstwo sie utrzyma a ten kto ma zdradzic itp. zrobi to nawet mieszkajac wspolnie a rozlaka tez ma swoje plusy bo w Waszym wypadku pomogla Wam, wiec nie przejmuj sie tym gadaniem :*

    Syn faktycznie ma duza noge, jak moj maz, no ale to facet a syn jeszcze nastolatek, oby mu juz nie rosla bo bedziecie miec duzy problem.

    A Ty kochanie wylezec to przeziebienie powinnas!!! Zdroweczka :*

    Kiedy kolejny test ;)

    SzczesliwaMama swietny projekt domu :) bedzie Wam sie dobrze mieszkac :)

    Trzymam kciuki zeby laktacja szybko zaniknela ;) i ciesze sie ze dzieci zdrowe :)

    Wiesz co moje dzieci jak dostaja kaszel to musza posiedziec ze 2 dni w domu bez wychodzenia i w tedy kaszel ustaje a tak idac na dwor kaszel ciagnie sie ze 2 tygodnie.

    Hilary jak maz dal rade w szkole bez spania?

    zabka cale szczescie ze stan depresyjny minal :* i zdrowka dla dzieciaczkow.

    I ciesze sie ze ten przeszczep masz za soba :) my tez z mezem na dawcow sie zapisalismy kilka lat temu ale poki co cisza.

    Dalas czadu z tymi pierogami ha ha bedziecie mieli co jesc ;)

    Mamabyc jak chlop Ci obiad komentuje to zastrajkuj i zobaczysz jak mu wszystko bedzie smakowac ;)

    A to wyjscie teraz to moglby sobie darowac. A co jakbys zaczela rodzic. Przeciez wypity na porodowke z Toba by nie pojechal. No chyba ze Wy wspolnie nie zamierzacie rodzic ;)

    A jak maly sie urodzi i dojdziesz do siebie to koniecznie meza z dziecmi zostaw, niech maz zobaczy jak to jest.

    Mam kolezanke ktora ma 3 dzieci i maz w niczym jej nie pomagal ani przy dzieciach ani w domu bo on pracuje, poradzilam jej by w weekend do galerii sama wybyla, wieczorem wyszla. Kilka takich wyjsc i maz sprzata w domu i przy dzieciach pomaga, takze wszystko sie da ;)

    Nieraz jak piszecie o mezach to mi tak dziwnie bo ja tez mojego musialam wszystkiego od podstaw nauczyc ale robi wszystko w domu. Gotuje. Wie jakie leki dla jakiego dziecka, ciuchy itp. Tylko ze moj maz nie mial dobrego zycia jako dziecka i gdy wyzdrowial to pragnal sam nauczyc sie tego wszystkiego. Sam chcial stworzyc inny dom niz mial i stad byl zawsze chetny na wszystko.

    Hilary brawo dla Twojego malego pomocnika :)

    Basiu a u Ciebie dzisiaj samopoczucie lepsze?

    No mialam odpoczywac ale ja takie remonty itp. w domu uwielbiam ;) mnie to relaksuje a maz sam na kocu meble przciagal, wiec nic sie nie nadzwigalam ;)

    Belladonna witaj :)

    Zabka a moze sie obyc ten przeszczep bez zadnych objawow u Ciebie?

    Jeju jak ja Ciebie rozumiem z zylakami :( mam od 20 roku zycia po tacie. Zastrzyki itp. i to dziala tylko na chwile i znowu wracaja. Mialam jedna noge a teraz wylaza na drugiej. I tez kombinuje jak moge ale otworzyla sie u nas swietna klinika i usuwaja laserem i po porodzie jak nie bede juz karmic piersia to ide na laser, efekty swietne i bez operacji :)

    Kobietki ustawcie sobie na nowo avatarki bo latwiej w tedy sie pisze jak widze kto to ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik też bym była dumna z córki:-)
    Ja też czytałam, śpiewałam w scholi i psalmy co niedzielę.
    Do czasu kiedy zemdlalam w kościele.
    Od tamtej pory mam takie ataki :-(

    Podwójna ja mam żylaki od 16 roku życia.
    Wtedy też mi chirurg usuwal wycinal i było ok do jakiegoś czasu.
    A w ciąży z Robertem to już mi nogi posłuszeństwa odmówiły tak mnie bolały że chodzić nie mogłam z łóżka nawet zejść to był ból okropny
    Dlatego postanowiłam na pijawki ale dupa ja uważam że nogi mam bardziej oszpecone.
    Rozważam opcje jeszcze wycięcia ale boję się co to będzie na stare lata nogę mi odetna?
    Laser u nas drogi jedna noga 3tys.?
    Muszę w nowym roku popatrzeć na cennik i się rozejrzeć Robert by poszedł do żłobka to bym mogła zrobić porządek.
    Ale raczej na NFZ bo prywatnie nie mam kasy już.
    Ale cie wzięło na remonty :-)
    Ale bardzo ładnie wyszło:-)

    Kto mieszka w de?
    Czy mogłaby któraś sprawdzić ile kosztują probiotyki dla mnie: MUTAFLOR.
    Byłabym bardzo wdzięczna komuś.

    My już po obiedzie.
    Pierogi zjedzone nawet Robert zjadł jednego :-)
    Później ciasto i herbatka i jakiś film :-)
    Ps córka robi się cieplutka wrrr

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzis mam jakis leniwy dzien...

    A pLecy bola ale no coz ...

    Dziewczynki my idziemy jesc obiadek milego dzionka.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka 50szt. Mutafloru ponad 50€ kosztuje. A Ty je musisz teraz po tym przeszczepie brac? Innych nie mozesz?

    U nas laser tez nie tani bo 2000€ na jedna noge ale jezeli masz skietowanie od lekarza ze zagrazaja Twojemu zyciu to moja kasa do 80% refunduje ten zabieg. Operacji zwyklej sie boje i nie poddam sie jej bo za duzo widzialam w rodzinie przypadkow.

    Ja uwielbiam remonty i ogolnie mialam isc w kierunku aranzacji wnetrz. Moze kiedys sie rozwine w tym kierunku ;)

    Basik koniecznie rozejrzyj sie za tym pasem. Ulge By Ci sprawil.

    U mnie maz gotuje wlasnie 2 obiady a ja zrobilam sobie kawe inke i siadlam poczytac gazete :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córka ma gorączkę.
    Mąż usnal razem z nią.
    Dałam lek niech śpi.

    Podwójna dzięki:-)
    Drogi strasznie.
    Ja nie muszę tego brać bo mam leki ale lekarz powiedział i zaproponowal ze te probiotyki są super i jak chce to mogę sobie ściągnąć z Niemiec i je brać.
    Zobaczę jakie są tam bakterie i poszukam u nas o podobnej strukturze.

    Fajnie ze jest dofinansowanie.
    Idź korzystaj ja bym się zdecydowała.

    Ja miałam miejscowe znieczulenie, rozcinaja na cm i wyciągają te żyły chore.
    Ja pytałam lekarza czy mogę patrzeć pozwolił najdziwniejsze jest to że żyły są wielkości nitki! A pod skórą takie grube i brzydkie.
    Ja mam takie wypukłe moja babcia tylko ma żylaki także poszłam w jej ślady:-(

    To trzymam kciuki rozwijaj się jak masz smykalke :-)
    Nie ma to jak mieć pracę ulubiona.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 listopada 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belladona witaj

    Zdrówka dla wszystkich chorowitych

    Podwójna fajne te przemeblowanie:)

    Wczoraj spała w ubraniach pod kołdrą i dwoma kocami...Jak wstałam to już zimno mi nie było ale głowa dalej cmiła aż skończyłam na dół do osiedlaka po tabletki i jak wzięłam to w końcu przestała boleć. Tak się zastanawiam że może zastój mi się w piersi zrobił bo jedna jak dotykam to boli jakbym siniaka miała teraz ogrzewa i idciagam co raz.
    Nic mi się dzisiaj nie chce...nawet obiad zamówiłam ż knajpy. Tylko wieczorem wikę muszę wykąpać i to tyle...

    Mąż jakoś dał radę i w szkole i w pracy. Dzisiaj spał 4 i pół godziny i znowu do szkoły pojechał

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka pewnie zobacz sklad sobie tych tabletek i na bank cos w Pl dostaniesz.

    Wiesz co to w szoku jestem ze te chore zyly sa takie cienkie. Bo ja tez mam grube i wypukle bardzo i wydaja sie jakby byly mega duze a tu takie zaskoczenie. Ale wiesz jak robie dopler to lekarź mowi ze przeplywy mam swietne w tych zylach tylko one tak strasznie wygladaja i cale zycie ani spodenek ani spodnicy latem nie ubiore. Cholernie to wkurza, wiec lacze sie z Toba w bolu.

    Hilary ja wlasnie ponad 40 stopni goraczki. Bol glowy itp. Mialam jak mialam przy corci zapalenie piersi. Matko co za bol. A zapaloma piers trzeba bylo oprozniac itp. Nigdy takiego bolu nie przezylam i boje sie czy teraz mnie to nie spotka.

    W ogole ciezarowki mialsycie cala ciaze bol piersi?

    Ja w poprzednich ciazach zero bolu a teraz z tygodnia na tydzien tak bola ze nieraz sie uderze w cycka i lzy mi same leca. Szok dla mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary jak ten mąż twój daje rade?
    Kurcze człowiek nie wyspany to zły, ciężko się myśli ahhhhh
    Podziwiam go.
    Ale też młody jest to też inaczej człowiek funkcjonuje.

    Może mała dawaj do tej piersi.
    Zaczynaj od tej właśnie.

    Usiądź i nic nie rób.
    Jest niedziela masz prawo robić Nic.

    Ja też siedzę i bajki oglądam z Robertem.
    W między czasie net :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna ja też nie ubioru spódnicy, spodenek czy sukienki.
    Bardzo tęsknię za czasami malolaty kiedy to się umierali fajnie i nic nie krempowalo.
    U mnie też przepływy świetne.
    Wrrrrr
    Straszne są te żylaki.

    Też doznałem zapalenia piersi.
    Jak urodziłam córkę.
    O matko ból okropny.
    Najgorsze ze córka tej piersi gdzie było zapalenie nielubiala więc ja ją przykładają blagalam żeby piła i razem z nią płakałam.
    Potem do giną tabletki dostałam i kapusta się stluczona okladalam.
    Przy Robercie jak musiałam odstawić go od piersi bo miał skaze białkowa i płacz 24h był to zapobiegawczo kapusta się okladalam i ściągnąłem mleko.
    Też się bałam zapalenia ale się obeszło.
    Musisz uważać żeby cię nie przewialo.

    Współczuję bólu obecnego

  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 19 listopada 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. Mi.padł net i nie miałam kontaktu ze światem ..... byłam na USG wszystko jest ok....bąbelek jest i ma cudne serduszko. We wtorek ide na wizyte do ginka i bede miała wyniki badań - cukier, krew...

    Basik83, Hilary, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 19 listopada 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna piekna metamorfoza. U nas czesto były twórcze nedziele w wykonaniu męza. Teraz jak był to też . Ja lubię czeste zmiany..

    Justyska super ze wszystko ok

    Basiu u mnie problem tego typu ze ani do oka, ani do uszy i do nosa nic nie wpuszczę. Od dziecka tak mam.


    Nałozyłam młodemu rozjasniacz tylko pedzel gdzies sie zawieruszył a rekawiczki dodane do niego były xxl wiec zrobiłam najgorszą rzecz i lapskami nakladalam. Troche skóre przypaliłam, łapska smierdza i pieką :(
    Pózniej lecimy z kolorem.....

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ