X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 listopada 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustyśkaG super wieści :)

    Enii jej współczuję oby szybko się zagoiło

    Podwójna mi w poprzednich ciazach bolały piersi od samego początku a w tej bolały dopiero pod koniec

    Żabka no niestety musi jakoś dawać radę ale codziennie pije po 2/3 kawy i do tego jeszcze te energetyki...co nie jest za dobre dla organizmu :/ na szczęście dzisiaj poszedł na nockę a potem będzie miał chyba 1 nockę przerwy i potem juz 2 ostatnie nocki i już koniec :)

    U mnie to chyba jednak nie zapalenie piersi bo temperatury nie miałam. W dzień już się czułam ok bo głowa przestała boleć po tabletkę i teraz dobrze się czuje. Kilka razy odciagalam pokarm laktatorem w razie czegoś. Odpoczelam sobie dzisiaj i nic praktycznie nie robilam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 07:41

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belladonna wrote:
    Hej Dziewczyny, można dołączyć? Chciałabym być mama dla kolejnych dzieciaków. Mam trójkę 2,4,6 i jedno w Niebie. A teraz serce się wyrywa do kolejnych


    Witaj Bella, napisz więcej o sobie. Ile masz lat, jakiej płci dzieciaczki? Ile się starasz? porody naturalne?

    U mnie bez zmian, mąż nie podejmuje tematu, ja smutek skrywam głęboko w sercu i rzucam się w wir codzienności. Głupie to wszystko, bo jakakolwiek decyzja i tak odbija się na naszym związku. Przecież mnie zawsze będzie bolał brak czwartego. Czuję się jak taki psychiczny inwalida. W pracy nowe obowiązki, nowe wyzwania, roboty full, ale gdy tylko zamknę oczy widzę maluszka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 08:45

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyki

    Justyska dobre wiesci

    Eni toż ty zwariowaąła no jak to tak bez rekawiczek.


    Aria nie wiem co ci napisać może w końcu spelni sie twoje marzenie,trzymam za to mocno kciuki na chwile obecna mocno tule <3

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało piszę, ale czytam was więc jeszcze nie uciekam z forum.

    Mocno trzymam za was kciuki!!!!

    Basik83 lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Mało piszę, ale czytam was więc jeszcze nie uciekam z forum.

    Mocno trzymam za was kciuki!!!!
    nigdzie nie uciekaj no!!

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    ja po week muszę odpoczać :P była kolezanka z 2 dzieci i był szał :P w sobote jeszcze pojechalismy do znajomch :) wrocilismy o 3 :P

    a wczoraj ikea.... i masakra wszedzie masa zapachów a mnie mdli :( kupilismy taka tablice/mate dla dziewczyn nad stolik bo strasznie sciany niszcza :( muszę was nadrobić, ale jeszcze mam do zrobienia pranie i posprzatac po week :P a na 13 lece do lekarza :)



  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    U mnie sniezek padał lecz pózniej przerodził sie w snieg z deszczem

    Basik nie miałam wyjscia, rozjasniacz rozrobiony był.
    Hilary smaruje na zmianę olejkami, kremami do rąk.

    Aria równiez nie wiem co napisac bo ja to przynajmniej mam etapy i mój chyba tez (oficjalnie sie nie przyznaje) że raz na Tak raz na Nie.

    Aneczka ja ogolnie mam nadwrazliwośc węchowa. smieje sie ze jak pies nos zimny i węch wyczulony.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś pospalismy do 8:30!
    Wow
    Robert o 5 się obudził zjadł popil i 30min później już spał.
    Córka też miała pobudke bo koszmary przytulilam i kazała do taty iść.
    Czemu ona zawsze mnie budzi?:-)

    Aria nie uciekaj.
    Ja też mam etapy na tak i na nie.
    Będzie nam miło jak zostaniesz.

    Eni jak ja cię rozumiem:-)

    Hilary wiesz podziwiam męża ale i się martwię.
    Organizm wreszcie się zbuntuje choć młodzi jesteście.
    Z drugiej strony trzeba radę sobie dać i taki mus.

    Ja zapisałam się do trychologa.
    Dziewczyny płakać mi się chce:-(
    Wczoraj już miarka się przelala jak zobaczyłam w trakcie mycia włosów ile ich poleciało a potem przy czesanie.
    Mąż nawarczal na mnie i kazał do lekarza iść.
    Nie uśmiecha mi się wydawanie kasy bo jej już nie mam z drugiej strony czekałam aż suplementy zaczną działać bo przecież im czasu trzeba no ale nie działają jednak.
    Wizyta na 7.12 dostanę też @ parę dni wcześniej więc chyba pójdę zrobić hormony androgenne żeby mieć na wizytę może to łysienie bo mam przeswity to łysienie androgenne?
    Obym trafiła na kompetentnego lekarza bo dziś o takiego ciężko.

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 20 listopada 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka, suplementuj żelazo. Mi bardzo się poprawiło po tardyferonie. Hemoglobinę i żelazo miałam ok a ferrytynę na dolnej granicy normy

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Zabka, suplementuj żelazo. Mi bardzo się poprawiło po tardyferonie. Hemoglobinę i żelazo miałam ok a ferrytynę na dolnej granicy normy

    Właśnie z recepcji (trychologa) przeanalizowaliśmy wyniki na szybko i jest bardzo niska ferretyna.
    Ja brałam żelazo i nic nie dało.
    Będę miała zrobiony biogramy włosa i mam zrobić hormony androgenne.
    Na wizytę wziąść wszystko.
    Wizyta 7.12 także zobaczymy.
    Myślę czy nie zadzwonić do mojego gasrologa i zapytać jego czy mogę żelazo jak to ogarnąć z lekarzem trychologiem.
    Ze ja nie pomyślałam i nie zapytałam go na wizycie w sobotę.

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 20 listopada 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż też się długo wahał a teraz kiedy oboje już jesteśmy przekonani, że każdy bobas to dodatkowe źródło radości i energii :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 20 listopada 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka a w Pl czy do Stanow będziesz wysyłała wlosa do badania ?


    Hilary lepiej jednak ta kawa niż energetyki.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 20 listopada 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Skarby

    Fajne te huśtawki o których pisalyscie.
    Taka jak ma Hilary myślałam dłuższy czas ale mąż jest przeciwny bo boi się że może nie być to wytrzymale.
    Odpuszczam ten temat:) mają na działce plac zabaw a i teraz nasz blok będzie obok placu zabaw.

    Hilary przejrzałam te sklepy i kupiłam trzy ciuszki tam gdzie było tyle sukienek:) ciekawa jestem jakości i czy zmieszczę się.Tam są te rozmiary tak jakoś śmiesznie wg wzrostu;)

    Jak Wam mija dziś dzień?

    Tak szybko mija teraz dzień że o 16 czuje się jakby conajmniej była 20 :)

    Codziennie ważę się z jakąś manią i złoszczę że nie mogę przytyć.Brzuch mam prawie płaski:/ gdzie to dziecko się mieści? Normalnie już w poprzednich ciążach był brzuszek.Teraz w weekend jeszcze widziałam się że znajomą która ma termin na marzec i ma taki już duży jakby rodzić miała z dnia na dzień.
    Hehe wygadalam się,kto czytał piąteczka;)

    Pozdrawiam serdecznie

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 20 listopada 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!ja pozdrawiam z galerii!Młody z Tatą a Mama szaleje na zakupach :-) po dzisiejszej wizycie u mojej gin mam pozwolenie na prowadzenie normalnego życia,nakaz leżenia został zniesiony :-) Szyjka długa i zamknięta!!!!! Dzidziuś zdrowy i piękny!!!!!na 100% dziewczynka :-)

    żabka04, PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89, Hilary lubią tę wiadomość

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 20 listopada 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ja w kwestii brzuszka to się nie wypowiadam lepiej bo mój już mega ciążowy jest!!!ukryć się nie da!!Ale jak patrzę na zdjęcia z ciąży z Franiem to też taki duży miałam :-) chyba taki mój urok po prostu :-) no i 5 kg na plusie też swoje robi!!!!

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon gratulacje!!!! :-)
    Ostrożnie :-)

    Eni w pl na miejscu na wizycie lekarz zbada.:-)


    Enii lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 listopada 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria przykro ze dalej jest to samo :(

    Zabka powodzenia obys yrafila na dobrego lekarza i sie poprawilo

    Simnon suoer wiesci :)

    Pysia spokojnie na pewno maluszek dobrze sie rozwija i rosnie nie musisz martwic sie ze nie tyjesz...zobaczysz jeszcze brzuszek ci urosnie :)

    My bylisny dzisiaj na wazeniu u poloznej i 3800 :) wiec wychodzi ze bardzo dobrze przybrała :) Potem pojechalisny do tesciow bo szwagierka z Warszawy przyjechałam i na wieczor do domu bo jednak maz nie ma wolnego tylko normalnie na nocke do pracy ale jeszcze tylko 2 nocki i koniec :)
    Jak bedzie na urlopie to obowiazkowo wysylam go na badania tzn morfologie i cukier. I ostaynio sie skarzyl na bol brzucha wiec na gastroskopie tez
    Dzieciaki wykapane oglsdaja bajke i zaraz do spania a ja przed tv :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Justyska gratuluje serduszka :*

    Aneczka melduj jak po wizycie :)

    Enii jeju to sobie narobilas tym rozjasniaczem. Ja tez kiedys bez rekawiczek zrobilam i strasznie mi wyzarlo. A na jaki kolor syn farbuje?

    Aria szkoda ze nie potraficie sie dogadac w tym temacie :/ czas leci niestety i pozniej na starania moze byc juz za pozno.

    Hilary super ze juz sie dobrze czujesz i ze odpoczelas :) a lada chwila meza bedziesz miala w domu to juz w ogole odpoczniesz.

    Zabka dobrze ze umowilas sie na wizyte bo jak sama widzisz ze tyle wlosow tracisz to gdzies problem musi byc.

    NiecierpliwaOna i dobrze ze z mezem sie zgadzacie :)

    Simon no to mozesz szalec do woli ha ha i witak w klubie bo ja z mezem tez dzisiaj bylam na zakupach i sporo sukieneczek dla malutkiej kupilam i inne ubranka ❤

    Hilary pieknie corcia przybiera na wadze :)

    Basik znalezliscie juz jakas pralke?

    A ja mam zle wiadomosci dla siebie i mojej rodziny i niestety musimy sie pogodzic z ta mysla :( ani diabetolog ani moj gin nie wyrazili zgody na wyjazd na Swieta do Polski. Mam zostac w domu. Nie wyrazaja zgody nawet ani na 15 ani na 10 godzinna jazde w podrozy. I nic na to nie poradzimy. Malutka najwazniejsza, wiec czas najwyzszy w najblizszych dniach powiedziec rodzinie. Dzieci jeszcze nie wiedza wiec bedzie wielki smutek :( ale moze przyjada do nas, wiec tragedii duzej nie bedzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 20:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna buuuuuuu
    A może faktycznie zgodzą się do was przyjechać?
    Było by super o ile macie miejsce i komuś będzie się chciało.
    To tylko jeden jedyny raz prawda?
    Trzymam kciuki aby się udało u was zorganizować święta.
    Myślę że powinnaś już ich poinformować co by ktoś jakiś urlop załatwił i bilety wiesz organizacja na ostatni guzik jakby nie było mało czasu, ludzie swiruja etc.

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon gratuluję:*
    Dzięki za dobre słowo.

    Hilary- no to pięknie przybrała:) od razu lżej jak wiesz że dziecko przybiera.
    Obyś miała rację z tym moim tyciem:*

    Podwójna mama- czemu nie zgodzili się???
    Jej no szkoda okropnie...Ale może faktycznie do Was przyjadą i będą piękne święta:*czego Ci życzę:*

    Hilary lubi tę wiadomość

‹‹ 413 414 415 416 417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ