X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, dojrzałam na 1 stronie, że Arii się udało!!! Super! Który tydzień?

    U mnie tp z om 17 października, z usg 15 - do wyboru ;)

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiu, Podwojna gratulacje!!
    Bardzo się cieszę, że macie swoje Skarby przy sobie :-*

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna moje gratulacje!!!! Jak fojdziesz do siebie to powiedz czy piprzednie cc z komplikacjami?? Ja mam termin na 10 lipiec dopiero :)

    Basiu Jas sliczny :)

    Hilary a nie masz jakiegos boiska czy cos? Moja Jula juz drugi albo 3 ( skleroza) rok bez kolek. Teraz kupilismy jej rower 20 ma przyjsc na dniach.

    Ja wczoraj malowalam probki farb na scianach... dzis jeszcze u dziewczyn bede probowac te ich roze

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość



  • Madziulka1991 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie mam od 4 dni brązowe jak więcej pochodzę to to strasznie mnie jajniki bolą i śluz zabarwiony krwią taki kolor bordowy test wczoraj negatywny. Dziwi mnie tylko to że zawsze miałam bardzo obfite @.



  • Madziulka1991 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie powtórzyć test?



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka czy to jest czas na @?
    Jeśli tak to normalne ja tak miałam a byłam w ciąży.
    Jeśli to nie czas teraz na @ to wydaje mi się że to zagniezdzenie.
    Możesz iść na betę.
    Możesz poczekać trochę jeszcze i potem zrobić test z rosmana bardziej czujny.
    A jeśli to wszystko co wymieniłem to nie to tzn ze problem leży w hormonach?

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem tez jest cos na rzeczy :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/da144e42dba6.jpg a to Elizka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 10:52

    Hilary, Basik83, żabka04, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny polecacie jakis must have z ali?



  • Madziulka1991 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zamiast @ w pierwszy dzień bardzo dużo śluzu z niteczkami krwi drugiego dnia brązowe plamienie i tylko po korzystaniu z toalety i przy dłuższym spacerze. Ale tego bardzo mało. Na początku myślałam że @sie rozkręca. A zawsze mam obfite @. Dzięki za słowa otuchy



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka powtórz test za jakiś czas

    Aneczka wlasnie nie bardzo, nie ma nigdzie w okolicy żadnego boiska. Ale bedzie na wakacjach u teściów to wtedy się podszkoli
    Z alii to na pewno klocki lego, szczególnie ludziki są tanie. Ładne są poleczki i lampki np w ksztalcie loda albo królika, lalki metoo
    Jak masz fb to jest strona aliexpres polska i aliexpres dla dzieci. Tam ludzie wstawiaja recenzje ze zdjeciami i linkami i wtedy zamawiasz coś co jest sprawdzone :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj doszedł test i dzisiaj rano zrobiłam- negatywny. Może tamto w lutym to było jeszcze oczyszczanie a nie okres, a jesli okres tzn ze przez hormony taki nieregularny i przez kp. Raczej były male szanse zeby zajść z zabezpieczeniem ale po tym śnie wolalam sie upewnić no i jeszcze ze wczesniej dostawalam szybko i regularny okres mimo kp. Teraz przynajmnien moge spać spokojnie :) Ja wiem ze kazde dziecko to cod i niektóre wiele lat walcza by zajść ale w mojej sytuacji byloby bardzo ciezko z 4 takich maluchów z tak mała różnica wieku. Oczywiscie gdy sie zdarzylo to bym urodzila i wychowała ale byloby ciężko.

    Do tego dzwonili z dofinansowania! Dostałam sie do 2 etapu ! Jutro rozmowa z doradcą i od jego opini bedzie zależeć czy dostanę. Już się stresuje szczególnie że nie wiem czego si2 spodziewać i o vo bedzie pytać :O im raczej zależy zeby jak najwiecej dotacji przyznać bo beda z tego rozliczani a ze mało wnioskow bylo (mniej niz maja kasy) to raczej problemów nie beda robic ale i tak sie stresuje jak zawsze na wszwlkich testach czy rozmowach :O

    Wika do tego dalej nie chce butli. Wczoran M robil do 15 bo deszcz padal wiec pobawil sie ze starszakami a potem dalam mu butle u ucieklam z pokój bo czytalam ze jak bedzie mnie widzieć to bedzie czula moje mleko i butli nie zechce ale niestety nic to nie dalo i mala.nic nie zjadla a jak cos ze smoczka zkaplo to wypluwała :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Wczoraj doszedł test i dzisiaj rano zrobiłam- negatywny. Może tamto w lutym to było jeszcze oczyszczanie a nie okres, a jesli okres tzn ze przez hormony taki nieregularny i przez kp. Raczej były male szanse zeby zajść z zabezpieczeniem ale po tym śnie wolalam sie upewnić no i jeszcze ze wczesniej dostawalam szybko i regularny okres mimo kp. Teraz przynajmnien moge spać spokojnie :) Ja wiem ze kazde dziecko to cod i niektóre wiele lat walcza by zajść ale w mojej sytuacji byloby bardzo ciezko z 4 takich maluchów z tak mała różnica wieku. Oczywiscie gdy sie zdarzylo to bym urodzila i wychowała ale byloby ciężko.

    Do tego dzwonili z dofinansowania! Dostałam sie do 2 etapu ! Jutro rozmowa z doradcą i od jego opini bedzie zależeć czy dostanę. Już się stresuje szczególnie że nie wiem czego si2 spodziewać i o vo bedzie pytać :O im raczej zależy zeby jak najwiecej dotacji przyznać bo beda z tego rozliczani a ze mało wnioskow bylo (mniej niz maja kasy) to raczej problemów nie beda robic ale i tak sie stresuje jak zawsze na wszwlkich testach czy rozmowach :O

    Wika do tego dalej nie chce butli. Wczoran M robil do 15 bo deszcz padal wiec pobawil sie ze starszakami a potem dalam mu butle u ucieklam z pokój bo czytalam ze jak bedzie mnie widzieć to bedzie czula moje mleko i butli nie zechce ale niestety nic to nie dalo i mala.nic nie zjadla a jak cos ze smoczka zkaplo to wypluwała :/

    czemu Ty ja chcesz odstawic??

    Hilary mi chodzi o must have dla maluchów/ noworodkow juz poprawiam post :)

    Moja Jula nauczyla sie jezdzic na drodze gruntowej :)



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka nawet nie chodzi o całkowite odstawienie tylko gdy bede musiała wyjść na kilka godzin. Mam laktator wiec odciagam swoje mleko, mam tez juz kulka słoików zamrożonych. Teraz jeśli przejdę drugi etap to będę miała szkolenia po kilka h w ciągu dnia. Ide zaraz na prawko i też mnie nie bedzie kilka więc musze ją jakaś nauczyć z butli pić

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka a to dla niemowlaków nie wiem. Ale na tej grupie sa recenzje takich małych ciuszków, widziałam jeszcze polecane maty piankowe, takie koraliki gryzaki

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Aneczka nawet nie chodzi o całkowite odstawienie tylko gdy bede musiała wyjść na kilka godzin. Mam laktator wiec odciagam swoje mleko, mam tez juz kulka słoików zamrożonych. Teraz jeśli przejdę drugi etap to będę miała szkolenia po kilka h w ciągu dnia. Ide zaraz na prawko i też mnie nie bedzie kilka więc musze ją jakaś nauczyć z butli pić


    Ja robiłam tak, ze dawałam piers przed wyjsciem jak mnie nie było to moje mleko jak była Jula mała, a potem jakis obiad, deser etc i karmiłam jak przychodziłam :) a tez mnie sporo nie było bo konczyłam studia :)

    Basik83 lubi tę wiadomość



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żąbka piekny bukiecik

    podwojna bidulko to sie wymeczylas wazne ze juz Zoe po tej stronie brzuszka a co do terrorystki hehe moze nie bedzie tak zle ...

    Aneczka sliczną masz córeczkę :)


    hilary to trzymam kciuki zey to sie ruszylo szybciej z tym dofinansowaniem ...


    co do karmienia wlasnie moze jakas zupke itd przez czas kiedy cie nie bedzie albo kaszke?moze lyzeczka szybciej zje jak niechce butelki :)

    a ja mam lekki hardcor w domciu oprocz mojego Jasia mam dwojke malych dzieci 6 ciolatke i 3 latka ale poki co ogarniam hahahaha nawet obiad zrobilam

    smieszny dzien za godzinke idziemy po Zuzie do szkoly to sie dzieciaki wybawia na placu zabaw

    Madzia na dwu dniowej wycieczcce nie wziela telefonu i mnie troche stres zżera wziela tlko tableta bez netu eh...moz gdzies bedzie wifi ..zapomniala zapominalska tego tel.no...wrazie w ma swoja wychowawczynie tam to moze da jej zadzwonic :)

    anecz_kaa, żabka04 lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka też zaczęłam dawać juz obiadki kilka łyżeczek marchewki i ziemniaka jak na razie. Tylko ze ona po kazdym tym jedzebiu dalej woła o pierś. W ogóle różnie z nią bywa bo czasem potrafi nie jeść przex 4h a czasem po pół h już głodna. Najczęściej je co 2h. Juz raz miala akcje ze 2h bylam u dentysty a ona plakala godzine i maz nic nie mógł zrobić a te szkolenia podobno po 8h maja być :/ o tyle dobrze ze jest co raz starsza i mozna jakoś ratować się tymi obiadkami/kaszkami

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Aneczka też zaczęłam dawać juz obiadki kilka łyżeczek marchewki i ziemniaka jak na razie. Tylko ze ona po kazdym tym jedzebiu dalej woła o pierś. W ogóle różnie z nią bywa bo czasem potrafi nie jeść przex 4h a czasem po pół h już głodna. Najczęściej je co 2h. Juz raz miala akcje ze 2h bylam u dentysty a ona plakala godzine i maz nic nie mógł zrobić a te szkolenia podobno po 8h maja być :/ o tyle dobrze ze jest co raz starsza i mozna jakoś ratować się tymi obiadkami/kaszkami


    moj maz podjezdzał pod campus w razie kryzusu i karmiłam w aucie :D

    Basik83 lubi tę wiadomość



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik na pewno z córka wszystko ok i jak cos to zadzwoni od wychowawcy tak jak mówisz :)
    Patrz to masz prawie tak jak ja z 6 latkiem i tylko moja werka 2 latka a nie 3 :p na pewno super sobie radzisz :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka z moimi dziećmi zostanie moja mam (bez auta) albo teściowa albo taka przyszywana babcia (tez bez auta) wiec średnio. Mógłby podchodzic na piechote ale to kawalek i by musialy jeszcze isc z reszta dzieci bo przeciez ich w domu ni3 zostawią wiec dużo komplikacji by było:/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 483 484 485 486 487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ