Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • beti97 Autorytet

Wysłany: 4 lipca, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączę jeżeli mogę :) u nas starania o 3 maleństwo. Mam nadzieję że niedługo ujrzę magiczne 2 kreseczki chociaż po odstawieniu anty jakoś nie widzę owu :( testy negatywne. Antyki brałam na uregulowanie cyklu bo miałam @ co 2 tyg. Mam nadzieję że się to wkrótce ureguluje. Jak nie to za miesiąc idę do gina żeby zobaczył czy moja endometrioza się nie rozszalała.

Lolipop lubi tę wiadomość

l22npx9i4kohig1q.png atdc9vvjvts5mt22.png
  • 3 ciążą Nowa

Wysłany: 14 lipca, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczyny :-*

Mam nadzieje ze II kreski to kwestia czasu. Dlaczego to nie jest takie proste :-/
    Choć i tak jesteśmy szczęściarami bo już dzieci mamy.
    Gratuluje i życzę dużo zdrowia dla tych dziewczyn co są w ciązy.
    Ja mam dwie córeczki i zaszlam z nimi w ciąze dzięki stymulacji. Teraz od 1,5 roku sie staramy i nie wychodzi ale nie biore zadnych leków. Pije tylko inofolik. Mąz zrobi badania i pewnie trzeba znowu zacząc wizyty u lekarza i monitoring.
    Moje dziewczynki mają 5 lat i 2,5 roku.

Lolipop lubi tę wiadomość

• beti97 Autorytet

Wysłany: 24 lipca, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 ciąża u mnie dziewczynki są w takim samym wieku jak Twoje :) Mam nadzieję że już niedługo każda z Nas ujrzy 2 kreseczki ❤️

l22npx9i4kohig1q.png atdc9vvjvts5mt22.png
  • Milutka Nowa

Wysłany: 27 lipca, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się może dołączę :) u nas też starania o 3 maleństwo. Jestem po odstawieniu anty w dniu 14 maja. Miesiączka przyszła szybko, bo 1 czerwca miałam już normalną, a 14 dc test owu był pozytywny. W 25 dc cyklu były dwie kreseczki, ale niestety 31 dc już tylko jedna i 2 lipca zaczęłam się sama oczyszczać (ciąża w macicy potwierdzona u gina) :( W sobotę skończył się drugi cykl starań, ale podejrzewam, że owulacja była z jajnika na którym mam torbiel czynnościową, która jeszcze nie zdążyła się wchłonąć ponieważ w dniu owulacji mega kolkowy ból brzucha miałam. Dodatkowo utrudnia nam starania praca męża za granicą - choć teraz akurat byliśmy razem i się nie udało. Zaczęłam 3 cykl starań i modlę się, by owulacja przyszła jak najpóźniej, ponieważ mąż nie wiadomo czy się wyrobi do końca tego tygodnia z powrotem do domu.
    Zauważyłam też, że jak mam owu potwierdzoną testami w okolicach 12 dc to zachodzę w ciążę ( 1 i 2 ciąża z owu koło 12 dc = 2 córeczki, ta stracona niedawno też z owu koło 12 dc, w poprzednim co nie wyszło owu koło 9 dc).

• Marzycielka Przyjaciółka

Wysłany: 4 sierpnia, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo trochę nas przybywa ☺
    Ja jeszcze się nie staram o 4... muszę popracować nad mężem 😉
    Ale serio myślałam, że z 3 będzie gorzej.
    A jeżeli jest się zorganizowanym to ze wszystkim można dać radę 😀

❤ Córcia 6 lat
    ❤ Synek 4 lata
    ❤ Synek 14 miesięcy
  • Doti Debiutantka

Wysłany: 6 sierpnia, 07:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i może ja się dołączę? 😉
    U nas dwie dziewczynki i marzenia o chłopcu...
    Ja nadal w fazie przekonywania męża 😂
    Cykl 2, badania ok.

Marzycielka lubi tę wiadomość

Wysłany: 6 sierpnia, 23:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti wrote:
    To i może ja się dołączę? 😉
    U nas dwie dziewczynki i marzenia o chłopcu...
    Ja nadal w fazie przekonywania męża 😂
    Cykl 2, badania ok.

Doti witaj ☺
    To jesteśmy na tym samym etapie w przekonywaniu mężusiów. Tylko Ty o 3, a ja o 4 😉
    W jakim wieku masz córeczki?
    Pozdrawiam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia, 23:09

Doti lubi tę wiadomość

❤ Córcia 6 lat
    ❤ Synek 4 lata
    ❤ Synek 14 miesięcy
  • Doti Debiutantka

Wysłany: 7 sierpnia, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka moje córeczki mają 9 i 5 lat. Szczerze mówiąc to sama nie myślałam do tej pory o trzecim dziecku. Mąż zawsze żartował, że syna brakuje. I któregoś pięknego dnia pomyślałam, że czemu nie. Ale jak powiedziałam ok to doznał szoku😂 Czyli z żartu wyszło na poważnie 😉
    Mam trochę obaw. Po pierwsze wiek 34 lata, a po drugie jak to będzie z trójką jak czasami z dwójką jest wesoło. Ale niestety jakiś instynkt mi się włączył i nie słucham głosu rozsądku 🤦‍♀️
    Fajne, że forum odżywa. Bo tak szczerze to nie mam z kim dzielić swojego pomysłu 😥 komu tak luźno w rozmowie nie napomknę o trzecim dziecku to niestety opinie są o 500+ albo ojej trzecie??? Ja bym się nie zdecydowała.
    Więc nie rozwijam dalej rozmowy. Mąż niby się waha więc nie wiem co będzie w tym cyklu jak zmieni zdanie 🙉Pierwszy cykl przytulanko było w owu (na podstawie testów owulacyjnych), ale bez rezultatu. Z córkami zachodziłam w pierwszym cyklu więc dużego doświadczenia że staraniem nie miałam, ale teraz pewnie wiem też już robi swoje.

Marzycielka lubi tę wiadomość

Wysłany: 7 sierpnia, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti
    Trzydzieści kilka lat to super wiek na dzieci 😉
    Ja będę próbować w wieku 36 lat zajść jeszcze (jak mąż pójdzie na ugodę) ☺
    Z trójką dzieci u nas w pierwszym cyklu już 2 kreski... bardzo jestem ciekawa jak będzie z 4 😊 ale jak obserwuję swoje cykle... to wszystko póki co jak w zegarku. Owulacja bolesna... jajniki mnie bolą.
    Planujesz metodą na syna w owulację?
    Z pierwszym synkiem u nas rzeczywiście było tylko w owulację, ale z drugim było tylko raz 5 dni przed owulacją he he więc sama widzisz, że te metody zawodzą 😂

❤ Córcia 6 lat
    ❤ Synek 4 lata
    ❤ Synek 14 miesięcy

Wysłany: 7 sierpnia, 23:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti
    Zapraszam Cię do mojego wątku Marzenie - 2021 zajść w ciążę ☺
    Tutaj patrzę, że mało kto już zagląda.
    Możesz spokojnie ze mną dzielić swój pomysł.
    Pomyśl tylko jak na około reagują jak mówię o 4 dziecku 😂
    A propo 500 plus... czasami mam ochotę na złość odpowiedzieć... że zrobię sobie jeszcze z 5... a co... tyle kasy dostanę 😉 ludzie są głupi... myślą, że w normalnej, kochającej się rodzinie robi się dzieci dla 500 plus. Paranoja!

❤ Córcia 6 lat
    ❤ Synek 4 lata
    ❤ Synek 14 miesięcy
‹‹ 506 507 508 509 510
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.