X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 września 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wróciłam a raczej zajrzałam na chwilę...To ja Hilary. Niestety nie pamiętam haseł do konta i tylko udało mi się na stare konto zalogować. U mnie tyle się działo przez ten czas że nie miałam czasu nawet zajrzeć. A teraz niestety mam przymusowe l4 i przypomniałam sobie o forum 😱 Nie wiem które z was że starych strączek jeszcze tu jesteście, zaraz trochę Podczytam ;)

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 września 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na gg na forum jest jakiś kontakt z dziewczynami ale niektóre z was nie miały konta na fb więc się witam :)

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 11 września 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale widzę że mało tu nas aktywnych a że starych forumowiczek to już w ogóle a szkoda bo ciekawa jestem co u was

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • annaaia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiakry, powodzenia i trzymam kciuki!

  • annaaia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiakry wrote:
    Hej, to i ja się dołącze ;-)
    Rocznik 86, staramy się o 3 skarb.
    Mamy córke 2005r i synka 2008r.
    O maleństwo staramy się od ok 2 lat :-(

    powodzenia! Trzymaj się :)

  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 9 listopada 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można dołączyć? Mama 4 dzieci, lat 34. Aktualnie w ciąży z 5 😊

    Róża 1, Marzycielka, Lolipop lubią tę wiadomość

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 22 listopada 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga856 wrote:
    Można dołączyć? Mama 4 dzieci, lat 34. Aktualnie w ciąży z 5 😊

    Gratulacje 🌹 piękna gromadka ❤️

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halooooo. Co tu taka cisza??

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Halooooo. Co tu taka cisza??

    No właśnie cisza straszna! 🙂 Co tam słychać?

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 16 marca 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się właśnie o 3.
    Miał być 3 i ostatni cykl stymulacji ale klinika przyjmuje w trybie awaryjnym...

    Mam 40 lat,córki 10 lat i 18 mcy
    w październiku poroniłam w 7 tc. Prawdopodobnie wada genetyczna. Zarodek od początku źle się rozwijał. Różnica z om i usg o tydzień a nie było opcji przesunięcia owulacji...

    Mam jeden niedrożny jajowod i owu tylko po jego stronie zazwyczaj ale po stymulacji lekami w obu jajnikach

    no i ten nieszczęsny wiek....


    Powinnam się cieszyć z tej dwójki która mam ale jakoś mi brakuje jeszcze jednego Maleństwa...
    A pomyśleć że planowaliśmy wcześniej tylko jedno dziecko...

  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 833 652

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kobietki 😊
    Czy któraś marzy o 4 dzieciątku tak jak ja?
    Jesteście? 😉

    Anna-mama3, Lolipop lubią tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 4 latka

    7 CS o 🤱

    💃38 🕺38

    👰🤵2012
  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 16 maja 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam
    O 4 (jeszcze :P) nie myślę. Narazie mnie wzięło na 3 :P zawsze chciałam trójkę, ale drugie było na tyle absorbujące, że przez jakiś czas nie było opcji. Teraz jest już coraz łatwiej i na nowo myślę o trzecim, ale nie wiem czy siebie nie przeceniam i swoich możliwości. Mamusie z trójką, może coś doradzicie ?

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 23 maja 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem mama czworki, 3 jest ze mna i jeden aniolek nami sie opiekuje z gory. Teraz staramy sie znowu 😊. Zawsze chcialam miec duza rodzine. Zycze powowdzenia wszystkim staraczkom i tym zafasolkowanym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2020, 16:03

    Anna-mama3 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 23 maja 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    converse90 wrote:
    Cześć Wam
    O 4 (jeszcze :P) nie myślę. Narazie mnie wzięło na 3 :P zawsze chciałam trójkę, ale drugie było na tyle absorbujące, że przez jakiś czas nie było opcji. Teraz jest już coraz łatwiej i na nowo myślę o trzecim, ale nie wiem czy siebie nie przeceniam i swoich możliwości. Mamusie z trójką, może coś doradzicie ?


    Nie poddawaj sie. Moja trojka to jak maly gang 😂. Zawsze razem sie bawia, wszystko razem. Ja moje starsze dzieci wlaczylam w przebieg ciazy jak juz bylo brzuszek widac. Moja coreczka nie mogla sie doczekac braciszka. Jak wrocilam ze szpitala bardzo chcialy mi pomagac wiec im pozwolima, oczywiscie z zachowaniem bezpieczenstwa i zawsze mialam je na oku. Wazne jest zeby starsze dzieci upewnic ze sie kocha i ze sa nadal Wazne, bo zazdrosc zawsze sie pojawi

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 31 maja 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    converse90 wrote:
    Cześć Wam
    O 4 (jeszcze :P) nie myślę. Narazie mnie wzięło na 3 :P zawsze chciałam trójkę, ale drugie było na tyle absorbujące, że przez jakiś czas nie było opcji. Teraz jest już coraz łatwiej i na nowo myślę o trzecim, ale nie wiem czy siebie nie przeceniam i swoich możliwości. Mamusie z trójką, może coś doradzicie ?

    kwestia przyzwyczajenia 😄
    choć większa różnica wieku między pierwszą dwójka a trzecim dużo ułatwia .. napewno nie będziesz żałować ☺️

    my planowaliśmy dwójkę a sprawy się tak rozwinęły że się Nam odmieniło

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 368 245

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś myślałam że trójka dzieći to jakiś kosmos. A teraz jak patrze na moje dwie urocze dziewczynki to tak straszenie marze o 3 dziecku. Staramy się juz ponad rok i nie wychodzi. W tym cyklu mam nadzieję okres jeszcze nie przyszedł ale myslę ze to kwestia dwóch dni i bedzie. Czasami mam takie myśli czy sobie poradzę czy ogarnę to towarzystwo ale z drugiej strony mamy teraz tak wygodne czasy że czym się martwić oby zdrowie było. Dzieci dają tyle radości :-)

    Lolipop lubi tę wiadomość

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Nie wiem, czy mige się tu udzielać... Mam już 2 dzieci : syn 2016 rok i córeczka 2018 :) aktualnie 16ty tydzień, prawdopodobnie córeczka w brzusiu :)

    Mieszkamy również z córką mojego narzeczonego, także ogólnie będzie 4 dzieci plus nasza 2 :) duża, wesoła rodzinka ❤️

    Mogę u Was sobie przycupnac? :).

    Ania81 lubi tę wiadomość

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Hej! Nie wiem, czy mige się tu udzielać... Mam już 2 dzieci : syn 2016 rok i córeczka 2018 :) aktualnie 16ty tydzień, prawdopodobnie córeczka w brzusiu :)

    Mieszkamy również z córką mojego narzeczonego, także ogólnie będzie 4 dzieci plus nasza 2 :) duża, wesoła rodzinka ❤️

    Mogę u Was sobie przycupnac? :).


    Witam, przycupnij i zostan z nami💖.
    My sie staramy o 4. Jestem po poronieniu samoistnym (malenstwu sreduszko sie nie rozwinelo prawidlowo, albo wogole z jakis powodow nie zaczelo bic). Moze nasze forum ozyje znowu

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Witam, przycupnij i zostan z nami💖.
    My sie staramy o 4. Jestem po poronieniu samoistnym (malenstwu sreduszko sie nie rozwinelo prawidlowo, albo wogole z jakis powodow nie zaczelo bic). Moze nasze forum ozyje znowu
    Oj współczuję :( straty są bardzo bolesne... Trzymam mocne kciuki!

    Ania81 lubi tę wiadomość

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Oj współczuję :( straty są bardzo bolesne... Trzymam mocne kciuki!


    Dziekuje, przydadza sie.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
‹‹ 507 508 509 510 511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ