Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Heathera Autorytet

Wysłany: 11 września 2019, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wróciłam a raczej zajrzałam na chwilę...To ja Hilary. Niestety nie pamiętam haseł do konta i tylko udało mi się na stare konto zalogować. U mnie tyle się działo przez ten czas że nie miałam czasu nawet zajrzeć. A teraz niestety mam przymusowe l4 i przypomniałam sobie o forum 😱 Nie wiem które z was że starych strączek jeszcze tu jesteście, zaraz trochę Podczytam ;)

dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • Heathera Autorytet

Wysłany: 11 września 2019, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na gg na forum jest jakiś kontakt z dziewczynami ale niektóre z was nie miały konta na fb więc się witam :)

• Heathera Autorytet

Wysłany: 11 września 2019, 22:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale widzę że mało tu nas aktywnych a że starych forumowiczek to już w ogóle a szkoda bo ciekawa jestem co u was

• annaaia Znajoma

Wysłany: 7 listopada 2019, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiakry, powodzenia i trzymam kciuki!

• annaaia Znajoma

Wysłany: 7 listopada 2019, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiakry wrote:
    Hej, to i ja się dołącze ;-)
    Rocznik 86, staramy się o 3 skarb.
    Mamy córke 2005r i synka 2008r.
    O maleństwo staramy się od ok 2 lat :-(

powodzenia! Trzymaj się :)

• Olga856 Przyjaciółka

Wysłany: 9 listopada 2019, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można dołączyć? Mama 4 dzieci, lat 34. Aktualnie w ciąży z 5 😊

Róża 1 lubi tę wiadomość

c55fyx8d83g33aob.png
  • Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 22 listopada 2019, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga856 wrote:
    Można dołączyć? Mama 4 dzieci, lat 34. Aktualnie w ciąży z 5 😊

Gratulacje 🌹 piękna gromadka ❤️

• Enii Autorytet

Wysłany: 10 stycznia, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halooooo. Co tu taka cisza??

💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 13 stycznia, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Halooooo. Co tu taka cisza??

No właśnie cisza straszna! 🙂 Co tam słychać?

• Betti37 Autorytet

Wysłany: 16 marca, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się właśnie o 3.
    Miał być 3 i ostatni cykl stymulacji ale klinika przyjmuje w trybie awaryjnym...

Mam 40 lat,córki 10 lat i 18 mcy
    w październiku poroniłam w 7 tc. Prawdopodobnie wada genetyczna. Zarodek od początku źle się rozwijał. Różnica z om i usg o tydzień a nie było opcji przesunięcia owulacji...

Mam jeden niedrożny jajowod i owu tylko po jego stronie zazwyczaj ale po stymulacji lekami w obu jajnikach

no i ten nieszczęsny wiek....

Powinnam się cieszyć z tej dwójki która mam ale jakoś mi brakuje jeszcze jednego Maleństwa...
    A pomyśleć że planowaliśmy wcześniej tylko jedno dziecko...

Nasienie (w normie, poza morfo - 2 %)Niedrożny prawy jajowód,silniejszy jajnik po niedrożnej,wiek

3 cs po poronieniu

12.07.2010 Zuzanna
    9.11.2017 3 iui _ Gabrysia 2.08.2018

wrzesień 2019 - 3 cs ciąża/ poronienie 7 tc
‹‹ 505 506 507 508 509
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)