X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne starania po ciąży biochemicznej
Odpowiedz

starania po ciąży biochemicznej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Malediwy2020 Przyjaciółka
    Postów: 108 98

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Po twojej stopce widzę, że biochem tez razem miałyśmy :(

    Tak, tez to zauważyłam :( no cóż po to tu jesteśmy żeby się wspierać mam nadzieje ze uda nam się zobaczyć dwie kreseczki tez w tym samym czasie ! :)

    Ignissa lubi tę wiadomość

    28 lat
    • starania od stycznia 2019
    • ciąża biochemiczna marzec 2019
    • inofolic
    • femibion zero planowanie ciąży
    • Vigantoletten 2000mj x 2kaps.
  • KalaW Autorytet
    Postów: 1114 1552

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się zdarzyło. Biechem + pozamaciczna w jednym cyklu. Oczyściło się na szczęście samo.
    Teoretycznie mogłam od razu się starać. Pani doktor kazała tylko sprawdzić betę, czy spadła na pewno do <1 zanim wzięłam zastrzyki. Nie zaczęłam wtedy ze względu na psychikę, ale mówili, że mogę.

    3jgxdqk3tske6v4q.png

    PCOS, MTHFR A1298C C/C homozygotyczne, 20210 G-A heterozygotyczne
    ok. 4, 5 roku starań
    CB: 10.2018 -> 01.2019(CP?) -> 08.2019
    CP: 01.2020 -> 07.2020

    01/2021 IVF - 1 podejście
    29.01 ET 3 dniowego 7B
    5 dpt bhcg 4,35 -> 7 dpt 6:00 bhcg 9,6 prog 190ng/ml -> 9 dpt 18:00 bhcg 71,16 -> 12 dpt 6:00 bhcg 155,1 ->15 dpt 6:00 bhcg 324,3 (63,2%) ->16 dpt 18:00 bhcg 593 🥰 -> 20 dpt 18:00 bhcg 2708
    22.02.21 - 24 dpt mamy zarodeczek i 💗
    8w5d 2cm dzidzi | 171 bpm

    Brak ❄️ (4 zatrzymały się w rozwoju po 3dobie)

    Mój instagram:
    i_want_2_be_mom
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po biochemie starałam się od razu (sama sie oczysciłam w 6 tyg.). Ginekolog radziła mi cykl poczekać, chyba bardziej chodziło jej o moja głowę, bo ginekologicznie było wszystko ok. Ja wiedziałm, że sztuczne odkładanie dla mnie bedzie katorgą. Pierwszy cykl był pokręcony i długi (były dwa podejscia do owulacji), ale następne już bardziej wyrównane.

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w pierwszym cyklu po cb od razu zrobiła sie prze ogromna torbiel, juz mieli mi ja usuwac ale w koncu przestala rosnac. Wiec cos w tym jest ze te cykle tak wariuja

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, u mnie też 1 cykl po cb był pokręcony. Sam okres trwał z 10 dni...

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Olenka Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam w 4/5 tygodniu, pęcherzyk ciążowy był potwierdzony na usg, zarodka nie było, któregoś dnia dostałam plamienia, które przerodziło się w krwawienie ze skrzepami, silny ból brzucha, wszystko samo się oczyściło.
    Kazali w szpitalu bez żadnych przeszkód starać się w następnym cyklu.

    *Poronienie w 5 tygodniu całkowite.
    *Poronienie zatrzymane w 17 tygodniu, amnipunkcja, trisomia 21, uogólniony obrzęk płodu, NT 8 mm.
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przez to przechodziłam, już po pierwszym razie lekarka (nowa) kazała poszerzyć diagnostykę. Nie było przerwy w staraniach, więcej nawet, znów dostałam stymulację, i znów sytuacja się powtórzyła.
    Za trzecim razem cykl nie był stymulowany, wyszła naprawdę piękna tłusta kreska, ale niestety w nocy miałam prawie 40 stopni gorączki (po usunięciu zęba) i kreska zbladła, a potem już biel i @. ]
    Niestety, ale moja lekarka kolejnych biochemów już nie komentowała, jakby w ogóle się nie zdarzyły. Dostałam za to zastrzyki z heparyny, acard, duphaston i miałam usuwanego polipa. Może tym razem się uda...

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ