Forum Starając się - ogólne Starania przy karmieniu piersią
Odpowiedz

Starania przy karmieniu piersią

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • chabasse Autorytet
  Postów: 1440 1001

  Wysłany: 5 listopada 2016, 23:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  StyczniowaNadzieja... super, wielkie gratulacje.!!! Liczę, ze i nam się uda. Wczoraj postanowilam skończyć kp i dzisiaj rano młody juz nie dostał piersi a wodę. Niestety nie usnal juz potem wiec pobudka była o 7. Za to po południu gdy szedł na drugą drzemke dałam cycusia, bo biedaczek nie mógł coś sam zasnac. Tak więc nie wiem jak to dalej bedzie.

  Synek Antoś
  1usaanli6w2njq4a.png
  wniddf9h5gbbmtsy.png
  Emilia
 • TulaCott Nowa
  Postów: 3 3

  Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć:) mam PCO , córke poczelismy biorąc clo jeden cykl. W ciąży delikatnie plamilam, lekarz mówił że to normalne na początku. Od urodzenia Basi tylko KP ekologicznie, bez smoczka i butelki. Od 18 miesiąca jej życia karmimy się już tylko raz lub dwa dziennie, tylko do snu. O dziwo mam potwierdzone 5 ostatnich cyklow owulacyjnych. Obu w 20,21 DC. Mimo to nadal nic. Myślicie że mam niedomoge lutealna przez kp? Postanowiłam na własną rękę brać luteinę od 24dc przez 10 dni, zobaczymy co wyjdzie, dobrze robię?

  Baśka mój sens życia.
  21.05.2017
  KP 19 miesiąc
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego