X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania przy karmieniu piersią
Odpowiedz

Starania przy karmieniu piersią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 5 listopada 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja... super, wielkie gratulacje.!!! Liczę, ze i nam się uda. Wczoraj postanowilam skończyć kp i dzisiaj rano młody juz nie dostał piersi a wodę. Niestety nie usnal juz potem wiec pobudka była o 7. Za to po południu gdy szedł na drugą drzemke dałam cycusia, bo biedaczek nie mógł coś sam zasnac. Tak więc nie wiem jak to dalej bedzie.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • TulaCott Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) mam PCO , córke poczelismy biorąc clo jeden cykl. W ciąży delikatnie plamilam, lekarz mówił że to normalne na początku. Od urodzenia Basi tylko KP ekologicznie, bez smoczka i butelki. Od 18 miesiąca jej życia karmimy się już tylko raz lub dwa dziennie, tylko do snu. O dziwo mam potwierdzone 5 ostatnich cyklow owulacyjnych. Obu w 20,21 DC. Mimo to nadal nic. Myślicie że mam niedomoge lutealna przez kp? Postanowiłam na własną rękę brać luteinę od 24dc przez 10 dni, zobaczymy co wyjdzie, dobrze robię?

    Baśka mój sens życia.
    21.05.2017
    KP 19 miesiąc
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ