Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka właśnie miałam pisać, że pająków też się nie boję, nawet jak znajdę jakiegoś w domu to na rękę i wyrzucam przez okno....nie zabijam ;)

    Smerfelinka, midnight lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Nigdzie nie ma tyle ile by się chciało. Polak im więcej ma tym więcej chce.
    pazerne prosiaki te Polaki :D

    AgaL, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Katiuszka właśnie miałam pisać, że pająków też się nie boję, nawet jak znajdę jakiegoś w domu to na rękę i wyrzucam przez okno....nie zabijam ;)
    wow i te czarne? jestem pod ogromnym wrażenie, ja się boje spojrzeć na takiego , a co dopiero do ręki złapać ...aż mnie zimny dreszcz obleciał :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 14:25

    AgaL, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko pamiętam ;) Ale ja nawet w Łodzi bywam tylko od święta... Mimo to odezwę się, jak następnym razem będę jechała i może jakaś kawka, coś?

    Katiusza i jak sobie radzisz? Bo ja trochę 3 lata od przeprowadzki zaczynam czuć się samotna. Dopiero teraz i wprawdzie mój Mąż jest naprawdę cudowny, ale jednak czegoś mi brakuje.

    Aga ja robię tak samo ;)

    AgaL, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Katiuszka właśnie miałam pisać, że pająków też się nie boję, nawet jak znajdę jakiegoś w domu to na rękę i wyrzucam przez okno....nie zabijam ;)
    No jeszcze by deszcz spadł ;) Ja nie zabijam pozwalam im chodzić. Tarntuli bym pewnie w domu nie trzymała ale takie małe niech sobie chodzą. Mi nie przeszkadzają a łapią inne owady.

    AgaL lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Ruby to ja chyba szukam promocji na karimaty i śpimy na podłodze - Mama właśnie zrobiła mi niespodziankę, przyszła do mnie do pracy i taaaadaaaaam! Przyniosła pączki własnej roboty :D dwa już opchnęłam i mam ochotę na kolejnego :/ dziś nawet ten orbitrek nie pomoże :D

    AgaL, majju, Smerfelinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra Ruby przyznam się...boję się "krzyżaków" takich co zwisają z góry na pajęczynce i lubią spadać na głowy, mają wypukły grzbiet....i grube dość nózki ;)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinko może zapisz się na jakiś fitness, czy co tam lubisz...zawsze kogoś poznasz :)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tymi pająkami to Was podziwiam... Nie potrafię za cholerę się przemóc :/ brrrrr!

    Smerfelinko niestety tak jak Paryzetka już napisała - do mnie macie trochę daleko :/ ja Mazury :)

    midnight lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Katiusza i jak sobie radzisz? Bo ja trochę 3 lata od przeprowadzki zaczynam czuć się samotna. Dopiero teraz i wprawdzie mój Mąż jest naprawdę cudowny, ale jednak czegoś mi brakuje.
    Nie powiem że jest łatwo. 5 lat jakoś minęło. Ale jak się da pojechać to do nich jadę albo zapraszam do nas. a przede wszystkim ostatnio mam nasze cudowne forum ;)

    midnight, cinnamon cookie, AgaL, Smerfelinka lubią tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon powtórzę się....mi podróż nie straszna, z małopolski, więc resztę też zgarnę :)

    majju, cinnamon cookie, Edycik lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to ty nie tak daleko ode mnie ;)
    spoko jedziemy wszystkie na Mazury latem:)

    cinnamon cookie, AgaL lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Cinnamon powtórzę się....mi podróż nie straszna, z małopolski, więc resztę też zgarnę :)
    Właśnie dlatego na Ciebie liczę :D

    AgaL lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, pajączki so sweeeeeetaśne :P :P chyba, że takie brązowe na cienkich nogach - to jedyny w PL gatunek, którego ugryzienie może wywołać ostrą reakcję alergiczną (wkleiłabym zdjęcie ale nie chcę tego robić tym co się boją :) )

    Oj jakby już było lato, to by się pojechało na Mazury, mmmm... :)

    Btw. Mój M. praktycznie co roku jeździ na męski weekend na działkę kolegi, do miejscowości na B obok Ciebie Cinnamonku :) Widocznie klimat tam sprzyja imprezowaniu :)

    Paryzetka83, cinnamon cookie, AgaL lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciły stare dobre czasy świetności forum i lekkich tematów do pogadania przy kawce ;)

    Paryzetka83, AgaL, majju, cinnamon cookie, Smerfelinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka to dawaj znać jak będziesz w Łodzi :) Zgarniemy Midnight przy okazji i umówimy się na kawę :) Ktoś tu jeszcze jest z okolic, Kasia chyba?

    midnight, nick nieaktualny, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Smerfelinka to dawaj znać jak będziesz w Łodzi :) Zgarniemy Midnight przy okazji i umówimy się na kawę :) Ktoś tu jeszcze jest z okolic, Kasia chyba?
    <zazdrosna>

    Paryzetka83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju miejscowość na B obok mnie??? :> to żeś dała mi zagadkę ;)

    A tak w ogóle to już powiadomiłam Męża o naszym pomyśle :D powiedział: O Boże, tyle bab pod jednym dachem?! :D hahah On jeszcze chyba nie wie ile :P biedaczek :D

    Smerfelinka, AgaL, nick nieaktualny, madzikk lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba wiem jakie to miasto na B? choć to które obstawiam trochę bliżej..

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby resztę też się może dołączyć ;)

    AgaL lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
‹‹ 1218 1219 1220 1221 1222 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ