Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 4 lutego 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalone. Uwielbiam wycieczki:)

    midnight, AgaL lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 lutego 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego Smerfelinko :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 4 lutego 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonek wytrzymania w pracy :)
    Miłego popołudnia wszystkim :)

    midnight, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze...w du...e z moimi plamieniami...młoda 40stopni, boję się czy wyjściem do lekarza jej nie poprawiłam...ma antybiotyk mam nadzieję że pomoże..trochę się boję bo już kiedyś dostała mi takiej gorączki i nurofen nie pomagał a gorączka rosła...

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid a ten antybiotyk na co? Ma infekcję bakteryjna? Jak Nurofen nie pomaga to sprobuj Paracetamol. Moja zasnela ze zmeczenia chyba bo dziś dość wcześnie wstała.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. Mam taki zapiernicz, że hej. Podczytałam, co tu napisałyście i wszystko, tylko nie pająki, proszę...!

    Reni, Twój post o stanie zapalnym dał mi do myślenia. U mnie w poprzednim cyklu "z przejściami" miałam właśnie infekcję i się nie udało. Teraz (tfu, tfu... jest już dalej niż wtedy), mam nadzieję wszystko ok. Czekam do wizyty. Jeszcze chwilkę ;)

    Ruby, Kasiu nie dajcie się emocjom (wiem, wiem, łatwo się mówi). Trzeba o siebie dbać, a w każdej rodzinie takie czarne owce siedzą. Wrr...

    Mid, jak najbardziej 5 dni po może być implantacja! Trzymam kciuki ;)

    Majju :* nie wiem, co powiedzieć, przytulam. Paskudna taka sytuacja. Ale może za tym zakrętem już jest prosta.

    Cinnamon u nas to samo z pogodą, bleee...

    Ejrene, 230g człowieka, coś pięknego :)! Zdrówka życzę!

    Pączki dziś królują. Nie cierpię tych z marketów a kocham z cukierni i w wersji klasycznej.

    Miłego popołudnia ;*

    midnight, nick nieaktualny, Edycik lubią tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas gardło, dostała ospen, myśle zeby m kazac kupić pedicetamol, podobno można dawac jednoczesnie z nurofenem jak przy samym nurofenie nie spada.
    A jak Twoja mała? lepiej już?

    MamaTuśka nie chcę zabardzo sie nakręcac...choć nie powiem miłoby było

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 16:30

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Kas gardło, dostała ospen, myśle zeby m kazac kupić pedicetamol, podobno można dawac jednoczesnie z nurofenem jak przy samym nurofenie nie spada.
    A jak Twoja mała? lepiej już?

    MamaTuśka nie chcę zabardzo sie nakręcac...choć nie powiem miłoby było
    na wieczór gorączka rośnie:/
    moja już lepiej tzn.wysypka znika:)

    mam wynik glukozy:97:( rośnie :(

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    na wieczór gorączka rośnie:/
    moja już lepiej tzn.wysypka znika:)

    mam wynik glukozy:97:( rośnie :(

    na szczęście tym razem nurofen daje radę.
    cieszę się ze córka już lepiej, najważniejsze ze pomału do przodu, szkoda tylko ze ten cukier masz taki wysoki

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze:)

    no ja jestem załamana wynikiem, do tego insulina wzrosła do 14 ( miesiąc temu było 10,6), łyknęłam Siofor i od wieczora dieta max :( ehhh ciekawe jak wyniki tarczycy? będą dopiero ok.19

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas trzymam kciuki zeby chociaz tarczyca była ok.

    kas50 lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas, trzymam kciuki za zdrówko :*

    kas50 lubi tę wiadomość

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas muszę przyznać, że nie mam pojęcia o tych sprawach związanych z insuliną jednak życzę Ci żeby kolejne wyniki były dobre :)

    Dziewczyny w Teleekspresie było info o Julce z Elbląga i jej marzeniu, fajnie że więcej osób się dowie :)

    cinnamon cookie, nick nieaktualny, kas50, midnight, Edycik lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju wysłane od nas dwie kartki ;) mam nadzieję ze dojdą na czas

    majju lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ale jestem padnięta :) Ruby miszczu jak Ty na tym sprzęcie dajesz radę 60 minut ćwiczyć? Musisz mieć niezłą kondychę :)
    Butów nie kupiłam, bo to co przecenione to mi się nie podobało, a to co w normalnej cenke to za drogie dla mnie :/

    Kaś a homa-ir jaki ci wychodzi? Bo to ważny wskaźnik przy insulinoodporności.

    majju lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko też chciałam wyrwać jakieś butki ale tak jak piszesz, z przecenionych nic fajnego nie widziałam a nowe kolekcje za drogie. I tak ostatnio nadwyrężyłam domowy budżet zamawiając sobie torebkę (w mega promocji :) )

    U mnie chyba już PMS bo spłakałam się jak głupia czytając to:
    http://www.deon.pl/inteligentne-zycie/ojcostwo/art,148,list-do-corki.html

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    O matko ale jestem padnięta :) Ruby miszczu jak Ty na tym sprzęcie dajesz radę 60 minut ćwiczyć? Musisz mieć niezłą kondychę :)
    Butów nie kupiłam, bo to co przecenione to mi się nie podobało, a to co w normalnej cenke to za drogie dla mnie :/

    Kaś a homa-ir jaki ci wychodzi? Bo to ważny wskaźnik przy insulinoodporności.


    Miesiac temu byl 2,35 teraz już 3,35. Lyknelam Siofor bo widzę że dieta nic tu nie pomoże.
    Mam wyniki morfologii przekroczone monocyty, p-lcr i rdw-sd:-( pozostałych jeszcze brak

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka wrote:
    Cześć Dziewczynki. Mam taki zapiernicz, że hej. Podczytałam, co tu napisałyście i wszystko, tylko nie pająki, proszę...!

    Reni, Twój post o stanie zapalnym dał mi do myślenia. U mnie w poprzednim cyklu "z przejściami" miałam właśnie infekcję i się nie udało. Teraz (tfu, tfu... jest już dalej niż wtedy), mam nadzieję wszystko ok. Czekam do wizyty. Jeszcze chwilkę ;)

    Ruby, Kasiu nie dajcie się emocjom (wiem, wiem, łatwo się mówi). Trzeba o siebie dbać, a w każdej rodzinie takie czarne owce siedzą. Wrr...

    Mid, jak najbardziej 5 dni po może być implantacja! Trzymam kciuki ;)

    Majju :* nie wiem, co powiedzieć, przytulam. Paskudna taka sytuacja. Ale może za tym zakrętem już jest prosta.

    Cinnamon u nas to samo z pogodą, bleee...

    Ejrene, 230g człowieka, coś pięknego :)! Zdrówka życzę!

    Pączki dziś królują. Nie cierpię tych z marketów a kocham z cukierni i w wersji klasycznej.

    Miłego popołudnia ;*


    cześć dziewczyny

    zawsze jest gdzieś jakiś problem, jakaś przyczyna
    albo złe wyniki typu tsh, amh itp
    albo ńiedrozność jajowodow
    albo polipy i różne zmiany w środku
    albo stany zapalne jak u mnie
    albo słaba armia
    albo po prostu zestresowana przyszła mama i nie wychodzi bo spinają nerwy
    albo słabe komórki
    albo...
    albo...
    albo...

    a teraz, gdy czas gońi, zrobiłam sobie listę możliwych przeszkód, poszłam do jednej z lepszych klinik i po kolei wykreślam kolejny przeskoczony plotek i zbadany obszar, czytam, dyskutuję, pytam lekarzy
    a że czasu mam nie wiele, przeszłam od razu do IVF
    i się z tym spieszę, kumuluję sily i energię maksymalńie jak się da
    bo jeśli nie wyjdzie nic do wakacji, powiedzmy - do jesieni, to na kolejne urodziny z koncem roku zamkniemy już starania...
    każdy nastepny cykl to coraz mniej rezerwy czasowej
    coraz mniej czasu

    na co dzień bardzo dużo pracuję
    wpadam na forum w tzw międzyczasie
    kibicuję Wam i sobie
    nie zawsze się oddzywam

    ot taka refleksja przy tłustym czwartku...
    gdy nie zjadłam ani jednego pączka ;) bo nie wolno mi drożdży jeść
    a kalorii przy okazji też nie przybyło :)



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. a na lodówce wisi moja kartka
    i wierzę, że się uda ;)

    AgaL, MamaTuśka, midnight, Edycik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    O matko ale jestem padnięta :) Ruby miszczu jak Ty na tym sprzęcie dajesz radę 60 minut ćwiczyć? Musisz mieć niezłą kondychę :)
    Butów nie kupiłam, bo to co przecenione to mi się nie podobało, a to co w normalnej cenke to za drogie dla mnie :/

    Kaś a homa-ir jaki ci wychodzi? Bo to ważny wskaźnik przy insulinoodporności.

    Najgorszy pierwszy raz ;) ale jakbyś poszła jutro to już dużo lżej by ci było :)

    Mnie dzisiaj znowu kolaniska bolą :/ale te 4 pączki należałoby jakoś spalić ;)
    niestety z wiadomych względów to właściwe spalanie dzisiaj jest niemożliwe :(

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

‹‹ 1222 1223 1224 1225 1226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ