Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Bardzo dziękuję Maju i Aguś :) Ostatnio nawwt o tej książce słyszałam w radiu :) I teraz już na poważnie. Chętnie dopiszę się do listy czytających :)

    Edycik zrób update listy :) Smerfelinka i Madzikk w kolejce :)

    Smerfelnika ku woli ścisłości ksiażka idzie od Majju i preszłam przez Agę, Cynamonka , mnie i jest u edycik aktualnie :) do ksiązki dołądczona jest kartka i każda zsotawia kilka słów ods siebie dla reszty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 10:51

    Smerfelinka, AgaL lubią tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik ja bede na 100% od 27 kwietnia od ok 15:00 :) do 8 maja (samolot powrotny mam chyba rano), wczoraj sie zaczelam pakowac ;-p

    Edycik, AgaL lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    Edycik ja bede na 100% od 27 kwietnia od ok 15:00 :) do 8 maja (samolot powrotny mam chyba rano), wczoraj sie zaczelam pakowac ;-p
    zazdroszczę wam wspólnej kawki tudzież czekoladki na gorąco ;)

    Edycik, madzikk lubią tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow :) Super inicjatywa Dziewczyny! Jesteście wszystkie niesamowite :) Aż się wzruszyłam ;) Będzie mi bardzo miło wziąć w tym udział.

    Edycik bardzo proszę wpisać mnie na listę :)

    Madzik do 27 kwietnia ze trzy razy zdążę tę książkę przeczytać, więc nic się nie martw ;) Chyba że chcesz ją jednak wcześniej?

    Edycik, AgaL lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk miniemy się..my 28 kwietnia wyjeżdzamy pod warszawke bo kolega ma 30 wesele , zaraz potem majówka jest i zostajemy tam kilka dni.Może do 5 wrócimy to udałoby sie nam spotkac mam nadzieję.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Wow :) Super inicjatywa Dziewczyny! Jesteście wszystkie niesamowite :) Aż się wzruszyłam ;) Będzie mi bardzo miło wziąć w tym udział.

    Edycik bardzo proszę wpisać mnie na listę :)

    Madzik do 27 kwietnia ze trzy razy zdążę tę książkę przeczytać, więc nic się nie martw ;) Chyba że chcesz ją jednak wcześniej?

    widzisz dobrze, że wróciłaś, gdzie bys takie fajne znalazła? ;)

    Edycik, cinnamon cookie, Smerfelinka, majju, midnight lubią tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta racja Ruby :)

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie ogłaszam,że rozpoczęłam nowy cykl.Brzuch boli jak cholera, a w robocie nie dość że kaszel męczy to jeszcze krew zalewa.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Oficjalnie ogłaszam,że rozpoczęłam nowy cykl.Brzuch boli jak cholera, a w robocie nie dość że kaszel męczy to jeszcze krew zalewa.

    Współczuję Ci Kochana, trzymaj się ciepło. Może coś przeciwbólowego?

    Edycik lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik, do 15 juz niedaleko, ale wspolczuje kochana :/

    Edycik lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majjusia łopatę przeciwbólową poprosze albo kopa w tyłek.

    Już zapowiedziałam M.dobrze że @ teraz dostałam bo w walentynki nie wychodzimy z łóżka.

    madzikk, majju, Paryzetka83, AgaL lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik :( :* szczerze współczuję..

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik biedaku, musisz jakoś przetrwać...:*

    Smerfelinka - masz wiadomość na prive.



    Edycik, Smerfelinka lubią tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik coś przeciwbólowego + coś dobrego do jedzonka, może jakąś czekoladkę, a w domku do łóżka ;) Ja bym sobie dzisiaj darowała wszelkie wizyty. A w weekend już będzie lepiej. Ściskam!

    Edycik lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kobitki :*

    Smerfelinka Ty mi nie mów o czekoladce bo teraz pochłonęłabym wszystko co słodkie :)

    M.mówi,że dziś jedziemy do US po pracy zapłacic PCC po zakupie autka.

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby już odpisałam :)

    Edycik czasami trzeba sobie pozwolić i się trochę porozpieszczać ;)

    My też ostatnio kupiliśmy samochód. Powiedz, jeśli się orientujesz, jak szybko trzeba załatwić te formalności?

    Edycik lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinko jesli kupiony i zarejestrowany w PL, to przerejestrowanie na siebie, opłata PCC i gotowe.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już mamay gotowe wszystko nawet zagazowane autko :D

    Edycik, madzikk lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta opłata PCC to chyba jest od jakiejś kwoty dopiero czy nie?

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w PL, ale już ponad tydzień temu, a do tej pory nie było czasu się za to wziąć, bo musimy jechać do miasta zameldowania Męża :/

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
‹‹ 1234 1235 1236 1237 1238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ