X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    U mnie dopiero przyszła @... 4 dni później niż myślałam :/ no, ale dobrze, że w końcu przyszła i mogę patrzeć z nadzieją, na kolejny nowy cykl...

    Kochana to ja trzymam kciuki za ten nowy cykli obiecuję wspierać Cię w nim i towarzyszyć Ci do wyczekiwanych II krech na teście :)
    Tulę Cię mocno <3

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama dziękuję Ci kochana... :*

    zizi lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też trzymam kciuki, oby nowy cykl był tym szczęśliwym :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kobietki za wsparcie... Niby wiedziałam, że nici z tego cyklu, a i tak jakoś smutnawo.. No nic, głowa do góry i zaczynamy od nowa :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta, trzymam kciuki, aby te przejścia wyszły Wam na dobre - w końcu na dzieciaczka trzeba się przygotować w pokojowych nastrojach, dostroić jeszcze bardziej, a nie walczyć.

    Paryzetka - daj znać, jak po wizycie :) Czekamy na kolejne zieloności!!!!

    oczekująca, u Ciebie to samo!!! Wysyłam pozytywne fluidy i wciąż wierzę, że to dobra zmiana tempki :)))

    cinnamon_cookie... konia z rzędem temu, kto potrafi z uśmiechem przyjąć @... ;) Zaaaawsze jest przykro :(


    U mnie przez choróbsko wszystko się poprzestawiało. Od kilku miesięcy miałam cykle 27-29 dni, teraz już 33dc, przewidywany czas wystąpienia @, to wt/śr. Chyba zniosę jajo do tego czasu... Zwłaszcza, że czuję się, jakby mnie pociąg przejechał. W dodatku jestem po 18h dyżurze - niby po powrocie spałam - w dodatku z drzemki 3h, wyszło 6h, po których nadal ledwo kontaktowałam <:-) A tu jutro znooowu trzeba do pracy ;))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2015, 20:45

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Dziękuję kobietki za wsparcie... Niby wiedziałam, że nici z tego cyklu, a i tak jakoś smutnawo.. No nic, głowa do góry i zaczynamy od nowa :)

    Słońce skąd ja to znam ;-) Niby teraz też czuję, że nic nie wyszło, ale gdzieś tam głęboko w sercu siedzi jakiś chochlik i szczepcze "a może się udało?"... A później @ i ukucie żalu w sercu "dlaczego znowu nic nie wyszło?"...
    No później żal zaczynamy przekuwać w nową siłę i z podniesioną głową walczymy dalej ;-) <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek życzę Ci dużo zdrówka i oby ten wredny małpiszon nie pastwił się nad Tobą tylko przyszedł jak najszybciej i rozpoczął nowy cykl z zielonym finałem :-) <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek no niestety, masz rację... Niby wiadomo ale jednak, jednak... No i trochę przykro się robi.. Ale działamy dalej ;) za 12 dni jadę z Małżonkiem na opóźnioną podróż poślubną, może akurat trafimy na zielone światełko :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no i kładź się już spać lepiej :) sen to podstawa... Bez tego ani rusz :) ja zaraz też już się położę bo jutro kolejny dzień w pracy... Później dwa dni wolnego to trochę odpocznę :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za nowe cykle :) Damy radę, bo jak nie my to kto? :) Kochane życzę Wam udanych <3 i dobrej nocy :) U mnie zobaczymy, jak to się rozwinie - na razie pocę się, mimo że na dworze chłodno.. temp cały dzień 37,10/20 :/ do jutra Kochane! :*

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra! :) :*

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Ruby
    Ja również jestem tu nowa... w sumie to od wczoraj, widzę że wiele nas łączy tzn. też mam dziecko w wieku 5 lat- córeczkę, i od 3 miesięcy z mężem staramy się o rodzeństwo dla naszej pociechy... ale coś nie wychodzi... Mam zamiar zacząć mierzyć temperaturę ale... nie wiem czy znajdę na to czas... dopiero od kilku miesięcy mieszkam za granicą i mam dużo spraw do załatwienia, dołączyłam do portalu bo już się zastanawiam czy wszystko ze mną ok inne kobiety zachodzą w ciąże kiedy chcą a ja nie mogę i nawet nie mam tu z kim pogadać...więc pytanie do wszystkich- przygarniecie mnie?

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona0304 no pewnie, że Cię przygarniemy a dodatkowo gorąco witamy i zapraszamy do pogaduszek.
    Zawsze powtarzamy, że im nas więcej tym raźniej i weselej, więc witaj w naszym gangu czarownic :-P

    Mona0304, zizi lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona0304 przygarniemy Cię oczywiście :)

    Mona0304 lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dziękuję:) Tu zupełnie nie mam z kim o tym porozmawiać teraz gdy córeczka śpi dużo czytam z <bazy wiedzy> i staram się nie myśleć o tym jak bardzo chciałabym mieć drugie dziecko- mówią im bardziej czegoś pragniesz tym czas oczekiwania na to się wydłuża i coś w tym jest. Z pierwszym dzieckiem staraliśmy się z mężem pół roku aż nadeszła ta chwila cudowna i test pokazał 2 kreski a lekarz potwierdził ciążę i choć poród był wyczerpujący i połowy nie pamiętam z bólu rodziłam 19h. to mój mąż mi wszystko opowiedział nawet baaa trzymał mnie za ręke przez tyle godzin bez przerwy ale powiem wam Kobietki że warto było:) mimo wszystko staram się o drugie dziecko :) a jak było z Wami ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    wróciłam Ja marnotrawna ;)

    wakacje jak wakacje ja tam najlepiej czuję się w domu :) pogoda super i oczywiście dała mi się we znaki bo już pierwszego dnia się spaliłam, a drugiego dołożyłam do pieca i tak oto męczę się do dziś...nos chyba mi odpadnie takie jakieś robią mi się rany czy coś bo tak mi się spalił, jak załagodzić nie wiecie?

    Mona to już mój 4 cykl i znowu nie udany, dobrze jest mieć kogoś w podobnej sytuacji, zapraszamy:)

    Dziewczyny a ja pierwszy raz od 4 miesięcy nie odczuwamy żadnych wyimaginowanych objawów ciązy, co wcale nie jest takie super bo odbiera mi resztkę nadziei...ale fakt faktem nici bo jakoś zupełnie odpuściliśmy ten miesiąc...na wczasach ani razu nie było <3 z powodu mojego spalenia rzecz jasna...dzisiaj 23 dzień cyklu i mam zamiar wyciągnąć za chwilę małża do łoża ale to niestety i tak już nic nie da.

    Ogólnie czuję się znowu coraz bardziej do dupy, mój cały entuzjazm licho wzięło...

    Mniej więcej starałam się nadrobić ale nie jestem każdej z osobna w stanie odpisać, myślę o was wszystkich, powodzenia jutro na wizycie i testowaniu...

    Pozdrówki!!!

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona0304 wrote:
    Super, dziękuję:) Tu zupełnie nie mam z kim o tym porozmawiać teraz gdy córeczka śpi dużo czytam z <bazy wiedzy> i staram się nie myśleć o tym jak bardzo chciałabym mieć drugie dziecko- mówią im bardziej czegoś pragniesz tym czas oczekiwania na to się wydłuża i coś w tym jest. Z pierwszym dzieckiem staraliśmy się z mężem pół roku aż nadeszła ta chwila cudowna i test pokazał 2 kreski a lekarz potwierdził ciążę i choć poród był wyczerpujący i połowy nie pamiętam z bólu rodziłam 19h. to mój mąż mi wszystko opowiedział nawet baaa trzymał mnie za ręke przez tyle godzin bez przerwy ale powiem wam Kobietki że warto było:) mimo wszystko staram się o drugie dziecko :) a jak było z Wami ?

    Mona witaj :) pewnie, że Cię przygarniemy ;-) my też staramy się o drugie, z tym że pierworodnej wieku na lata jeszcze nie liczymy ;) ma 8,5 mca. I ciężko powiedzieć, że się staraliśmy, bo mieliśmy zacząć od kolejnego cyklu ale w tym, w którym zaciążyłam trwały akurat dni płodne i wspomniałam o tym M, on 2 minuty się namyślał i zabrał się do roboty ;) poród z M trzymającym za rękę nie był mi dany, choć już wszystko mieliśmy zaplanowane. Lekarz stwierdził, że cesarka i koniec. A tak chciałam zobaczyć reakcję M, gdy zobaczy malutką... :/
    Mona, po jakimś czasie już się nie pamięta tych złych i trudnych momentów. Mi było ciężko, ale jak po porodzie pierwszy raz rozmawiałam z M to zapytałam kiedy "robimy" kolejne :-)

    Trzymam kciuki za wizytę Paryzetko! :)
    No i za testujące :) moja @ miała dzisiaj przyjść, ale nie testuję ;) Po przeanalizowaniu czasu serduszkowania szanse na dwie kreski wynoszą może 1% heh więc szkoda testu :) może jutro przyjdzie małpiszon.
    Dobranoc Kobitki! :-*
    P.S. Jeeeeezuuuuu! Jak ja Was uwielbiam! :-*

    cinnamon cookie, Mundek lubią tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Mona :)

    Ruby - alantoina (np.krem/maść - krem szybciej się wchłania), panthenol (np.w piance), maść witaminowa z dużą dawką vit.A :-* :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mona :) Cieszę się, że nas już tak dużo :)

    Ruby w rossmanie jest taka pianka na oparzenia, kosztuje grosze, a działa lepiej niż maści na oparzenia z apteki (wypróbowana tego lata :) ) wygląda jak biały dezedorant z jakimś tam obrazkiem kolorowym, bo nazwy nie pamiętam...

    Oj dziewczyny jak ja bym chciała mieć nawet jakieś złe wspomnienie z macierzyństwa... jakiekolwiek byleby już było :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kobietki :)
    Ruby witaj :) no to ładnie się załatwiłaś... Zgadzam się z Bratkiem, panthenol jest bardzo dobry, dużo nawilżaj skórę.. Powinno pomóc. Oby mocno skóra nie zeszła :/
    Rybaaaa to ja nie wiedziałam, że Ty masz takie małe dzieciątko :) fajnie, chcecie szybko rodzeństwo żeby mała różnica wieku była? Moja szwagierka zaszła w drugą ciążę gdy Jej córeczka miała 9 miesięcy :)
    Mona0304 witaj :) zapraszamy do nas :) nie gryziemy ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ