X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Dziewczyny też mocno trzymam kciuki za wasze czwartkowe testowania :-).

    Te które zaczęły nowy cykl życzę powodzenia w nowym cyklu!!!

    Ja idę w czwartek do nowej ginekolog i jestem ciekawa co powie. Czy w ogóle zrobi jakieś USG bo podobno w Luxmedzie nie robią na jednej wizycie badania i USG. A powinnam mieć w ten dzień lub piątek owulkę.

    Kjopa3 nie wiem czy we wezystkich placówkach jest tak samo ale u mnie w luxmedzie na usg trzeba umawiac sie oddzielnie a potem wrócić z wynikami do gin. W sumie 3 wizyty!

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Kjopa3 nie wiem czy we wezystkich placówkach jest tak samo ale u mnie w luxmedzie na usg trzeba umawiac sie oddzielnie a potem wrócić z wynikami do gin. W sumie 3 wizyty!

    Ach no właśnie słyszałam bo jeszcze u nich i gina nie byłam. A miałam nadzieję, że coś mi powie np. o endometrium lub jajeczku :-P

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca u mnie tez skok, wiec jeszcze jest nadzieja ;)
    Moze to nie @ cie wkreca?! :P

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imie rozy a jak u ciebie tempka?

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda! Nigdzie nie zniknęłam :) codziennie staram się czytać, ale ze względu na full roboty w tym miesiącu mało się udzielam. Co u Ciebie? Który to dpo? U mnie niedługo owu zawita ( mam taką nadzieję) i zobaczymy...

    Trzymam kciuki za testujące i lecę do roboty :)

    Miłego dnia :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekująca88 - liczę, że to nie @ tak wkręca :) że to fasolka daje o sobie znać ;)
    Paryzentka83 - mnie też ładnie wczoraj bolało, aż niedobrze się robiło... Dziś już czuję, że spokojniej, i nawet krwawienie ustępuje... Ahhh te moje @ 2-dniowe :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Ach no właśnie słyszałam bo jeszcze u nich i gina nie byłam. A miałam nadzieję, że coś mi powie np. o endometrium lub jajeczku :-P
    A w jakim mieście idziesz jeśli mogę spytać?

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 19 sierpnia 2015, 18:12

    Marietta lubi tę wiadomość

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Ach no właśnie słyszałam bo jeszcze u nich i gina nie byłam. A miałam nadzieję, że coś mi powie np. o endometrium lub jajeczku :-P

    Ja chodzę do Luxmedu już tylko, bo właśnie w trakcie jednej wizyty od razu oprócz badania mam usg i szczegółowy opis grubości endo i wielkości pęcherzyka :) może zależy od tego czy aparat do usg jest w gabinecie :)

    witam serdecznie nowe dziewczyny :)

    I melduję, że naprawiłam laptopa! :) więc od dzisiaj regularnie będę zaglądać :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaalicja - dzięki a link :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Oczekująca88 - liczę, że to nie @ tak wkręca :) że to fasolka daje o sobie znać ;)
    Paryzentka83 - mnie też ładnie wczoraj bolało, aż niedobrze się robiło... Dziś już czuję, że spokojniej, i nawet krwawienie ustępuje... Ahhh te moje @ 2-dniowe :/

    A ja dziś zdycham... Jeszcze mnie moje małe 8 kilo trzepnęło w brzuch z rańca, coby mnie przypadkiem za mało nie bolało... Za to wczoraj, gdy przyszła wieczorem @ i wracałam z łazienki ze smutkiem w oczach mój szkrabuś postanowił się obudzić i trochę mamę pozabawiać ;-)
    Marietta, jaka zdolna z Ciebie dziewczyna! ;-)
    Kjopa, trzymam kciuki za wizytę!
    Oczekująca, każdy wzrost temperatury cieszy, oby ten zwiastował tylko jedno! :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:) Mogę się przyłączyć ?
    Mam na imię Gosia, mam 24 lata, od 1,5 roku jestem żoną cudownego mężczyzny i mamą 11 miesięcznej córeczki:) Pomału kończę swój pierwszy cykl starań o rodzeństwo, jestem w 19 dniu cyklu, mam złe przeczucia że jednak się nie udało, o córkę staraliśmy się 3 miesiące... miejmy nadzieje że i tym razem pójdzie nam gładko i szybko:) Testowanie zaczynam dopiero po 25 sierpnia:) Trzymajcie kciuki

    zizi, Rybaaaa lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobitki:-)
    Kochana u mnie tempka podwyższona, ale ja kichająca - prychająca jestem, poza tym mierzę tę temperaturę "z partyzanta", to bym się nią bardzo nie sugerowała;-PP
    Narzekałam, że nie mam objawów, to mnie wieczorem tak jajor ciągnął, że musiałam no-spę wziąć, więc małpior się szykuje;-)) ale co tam będzie nowy cykl to i bzykano zapewnione:-)))

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaalicja wrote:
    hej, fajnie opowiada o pierwszych objawach zaplodnienia ta dziewczyna. obejrzyjcie sobie bo dosc szczegolowo to omawia https://www.youtube.com/watch?v=lKYOCi2-eaA
    Czy jest na sali lekarz (czyt.: jakiś Mod)????
    Bo Szanowna Pani WSZĘDZIE wkleja dokładnie TEN SAM post (nawet na Belly), co wydaje się cokolwiek podejrzane...

    cinnamon cookie, madzikk lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello Lejdis

    Na początek witam wszystkie nowe a jutrzejszym testowiczkom powodzenia życzę, ja jeszcze tygdnie mam do testowania. Objawów owulacji nadchodzącej żadnych a zawsze czułam już od 4 dc.
    Dostałam dziś termometr Owulacyjny więc w końcu porządnie temkę będę mierzyć a nie tamtym c zawsze 35,7 wychodziło, mam też wspomniny wcześniej żel a może się przyda a od jutra sprawdzam testy owulacyjne wg naszego cudownego Ovu t powinnam mieć owulację w przyszły wtorek bo zazwyczaj była 16dc oczywiście wtedy jak cykle były regulowane tabletkami. Ciekawe bo będzie teraz. Do Gina oczywiście się nie dodzwoniłam szlag by to.

    Imię róży szybciutko się wykuruj. Zdrówka życzę.

    Mocno ściskam te co do testowana nie dotrwały i czerwone ferrari dostały.

    Paryzetka83, cinnamon cookie, Mundek, Rybaaaa, oczekujaca88 lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepsze czerwone ferrari niż w ogóle nic, przynajmniej wiadomo, że trzeba jechać dalej :D

    Mundek, Rybaaaa, Paryzetka83, Domis, oczekujaca88, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Lepsze czerwone ferrari niż w ogóle nic, przynajmniej wiadomo, że trzeba jechać dalej :D

    Dokładnie, a u mnie coby nie było powtórki z rozrywki, że przegapię przystanek "owulacja" to od razu wsiadam za kierownicę i jak tylko przestanie być czerwone to jedziemy ;-) a jak pasażer będzie miał opory to go siłą wezmę, a co!

    cinnamon cookie, Mundek lubią tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emememsovelove wrote:
    Witajcie:) Mogę się przyłączyć ?
    Mam na imię Gosia, mam 24 lata, od 1,5 roku jestem żoną cudownego mężczyzny i mamą 11 miesięcznej córeczki:) Pomału kończę swój pierwszy cykl starań o rodzeństwo, jestem w 19 dniu cyklu, mam złe przeczucia że jednak się nie udało, o córkę staraliśmy się 3 miesiące... miejmy nadzieje że i tym razem pójdzie nam gładko i szybko:) Testowanie zaczynam dopiero po 25 sierpnia:) Trzymajcie kciuki

    Witaj Gosiu!
    Widzę, że też nie zamierzacie długo czekać na kolejnego brzdąca ;) fajnie, nie jestem sama :) a pierwszy poród sn?
    Powodzenia przy testowaniu!

    emememsovelove lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa tak, pierwszy poród sn:) a Ty ?

  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Widze ze nas przybywa :)
    oby teraz przybywalo 2 kresek :P

    Podziwiam wam dziewczyny ze tak szybko zdecydowałyście się na drugiego malucha. Ja potrzebowałam 2 lat :)
    Ale teraz mala już jest taka fajna kumata wiec można myslec o drugim ;)

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ