X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo wszystko i tak nie mogę się doczekać czwartku :D rano testujecie?? Ależ będą emocje :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano, rano :) Ale czuję się delikatnie jak na @, innych objawów brak :) Nadziei też brak :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca to tak jak ja, bardziej na @ niż na II kreski ale coz....
    czas pokaze...

    Chociaz czasem cycki mnie ciagna - hmm może sobie wmawiam ;)

    Zobaczymy nasze jutrzejsze tempki.
    Powiem wam ze w poprzedniej ciąży nie musiałam robic testu bo bylam pewna po temp ze to ciaza :D

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Cinnamon - wspieram :*

    Czekajaca - ja też już czekam na @ i szukam, gdzie by tu kupić :) I też dupsko ruszyć muszę :P

    Słońce na co nam przyszło, nie dość, że musimy ruszyć dupsko to jeszcze trza ( je wysmarować - nie mogłam się powstrzymać, żeby tego nie napisać :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    CzekającaMama i Oczekująca88 dziękuję za wsparcie:* przyda mi się :) aczkolwiek wczoraj wieczorem było mi smutno a dziś już jest lepiej :) mam nadzieję na nowy cykl, że tym razem zaświeci się zielone światełko ;)

    Kochana jesteśmy do usług niebawem ja będę liczyła na rewanż, bo brzuchol już boli jak na @ i cycki napierdzielają - masakra. No ale póki @ nie ma chociaż poudaję, że może być zielono hahaha

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czwartkowe testerki ja również dołączam się do grupy trzymających kciuki za Wasze piękne II tłuste krechy na teście w końcu musimy trzymać nasz wysoki poziom płodności jako forum, a w Was nadzieja :) <3

    zizi lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) To mój pierwszy raz na tym forum i 2 na ovu. Zdecydowałam się dołączyć do serwisu i się obserwować. Ja już byłam w ciąży, ale poroniłam w 8tc :( Tak bardzo znowu chciałbym być i pomyślałam, że warto wspierać się i obserwować swoje ciało a poza tym pogadać z dziewczynami, które się rozumieją :) Widzę, że Wy już trochę się znacie, ale mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie :)

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luna91 wrote:
    Cześć dziewczyny :) To mój pierwszy raz na tym forum i 2 na ovu. Zdecydowałam się dołączyć do serwisu i się obserwować. Ja już byłam w ciąży, ale poroniłam w 8tc :( Tak bardzo znowu chciałbym być i pomyślałam, że warto wspierać się i obserwować swoje ciało a poza tym pogadać z dziewczynami, które się rozumieją :) Widzę, że Wy już trochę się znacie, ale mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie :)

    Witaj serdecznie i oczywiście, że Cię przyjmujemy i liczymy, że z nami wytrzymasz, bo czasami bywamy nieznośne :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luna91 przyjmiemy z radością ! Ja też 3mam kciuki za czwartkowwe fasole :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana jesteśmy do usług niebawem ja będę liczyła na rewanż, bo brzuchol już boli jak na @ i cycki napierdzielają - masakra. No ale póki @ nie ma chociaż poudaję, że może być zielono hahaha
    Pozytywne nastawienie to już połowa sukcesu :D
    Ja właśnie wypiłam po solidnym kielichu likieru (38%!!!) z moją ukochaną Teściową :D przed pierwszym łykiem usłyszałam krzyk: ale okres już dostałaś?! :D heh uwielbiam Ją po prostu... No i zbieram się powoli do spania... Liczę na Wasze dwie kreseczki dziewczyny! :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 22:09

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Mi lekarka w młodym wieku zdiagnozowała PCOS... z mężem odpuściliśmy anty po ślubie i udało się po 6 cyklach - w cyklu, w którym było mało przytulanek bo mąż w rozjazdach. No, ale niestety :( Byłam na konsultacji u innego doktora zaraz po poronieniu i powiedział, że żadnego obrazu policystycznych jajników nie widzi i że wszystko ze mną ok. Sama już nie wiem. Widzę, że niektóre testują niebawem :) Życzę dwóch kresek, powodzenia ;)

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka i cinnamon cookie, rzutem na taśmę, ale jeszcze DZIŚ do Was dołączam do 3 cs :) fajnie, choć z @ już tak się nie cieszę.. No, ale coż, tylko tego mogłam się spodziewać.
    Widzę, że szykuje się Wielki Czwartek ;-) trzymam kciuki!!!

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa no witamy w naszych skromnych progach :D jak to ktoś pisał: do trzech razy sztuka :D oby to się sprawdziło :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja tez moglabym sie dolaczyc do tych testujacych w czwartek, jestem nowa, cykl na ovu pierwszy i najdluzszy jaki kiedykolwiek mialam a staramy sie juz ponad rok.
    Razniej mi bedzie bo na zielonosc sie nie nastawiam. Jezeli przyjmujecie jeszcze:)

    hchyflw14swai9ho.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny bardzo dlugo mnie nie bylo bo jak pisalam odcielam sie od kalendarzy, mierzenia tempki i staralam sie nie myslec o tym wszystkim, ale teraz wrocilam z urlopu dzis powinnam dostac @ i nic cisza , ani brzuch ani cycki zero objawow na @ , ale poranny test rowniez negatywny wiec podejrzewam ze @ przyjdzie spozniona i juz lapie dola powoli :-(

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiscie trzymam kciuki za czwartkowe testowanie mam nadzieje ze bedzie duzo II ;-)4593f6a5d72fdf655ef0a88c1615ca17.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 22:56

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze , ze Nusia tez zniknela , a tak jestem ciekawa co u niej

    nusia. lubi tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też mocno trzymam kciuki za wasze czwartkowe testowania :-).

    Te które zaczęły nowy cykl życzę powodzenia w nowym cyklu!!!

    Ja idę w czwartek do nowej ginekolog i jestem ciekawa co powie. Czy w ogóle zrobi jakieś USG bo podobno w Luxmedzie nie robią na jednej wizycie badania i USG. A powinnam mieć w ten dzień lub piątek owulkę.

    Bratek, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    Paryzetka i cinnamon cookie, rzutem na taśmę, ale jeszcze DZIŚ do Was dołączam do 3 cs :) fajnie, choć z @ już tak się nie cieszę.. No, ale coż, tylko tego mogłam się spodziewać.
    Widzę, że szykuje się Wielki Czwartek ;-) trzymam kciuki!!!

    Witamy, witamy i oby dla nas był to ten ostatni, szczęśliwy trzeci "raz"

    Trzymam kciuki za czwartkowe testujące :)

    Ja sobie dzisiaj przypomniałam czym jest bolesna @ i spędziłam dzień w objęciach z termoforem :(

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciukasy również :) ja dzisiaj wzrost temp o 0,1 - temp mnie wkręca :/ Na bank idzie @ - powinna być jutro lub w piątek.. czekam..

    Paryzetka - <tulę> wiem, co to znaczy bolesna @ :/

    Kjopa - zdaj później relację :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 06:08

    Paryzetka83, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ