X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Da się radę:) Ojjj Domis jak ja bym już chciała mieć 2 letnie dziecko:) Takie dzieci są super, można się pośmiać:) a takie maleństwo jak moje, no cóż... na razie latam za nią w tą i z powrotem:D ząbkuję to raz no i nie raz ma takie humorki że noc stop jest przy mnie:)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    Dokładnie, a u mnie coby nie było powtórki z rozrywki, że przegapię przystanek "owulacja" to od razu wsiadam za kierownicę i jak tylko przestanie być czerwone to jedziemy ;-) a jak pasażer będzie miał opory to go siłą wezmę, a co!
    Hahah dokładnie, jazda bez hamulców :P do skutku :D

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emememsovelove Powiem ci ze dla mnie okres jak skonczyla roczek był tez fajny, bo już była zainteresowana bardziej, ciekawska, można było się z nia bawic....A jak szla do zlobka a ja do pracy to tak mi było szkoda ze to już koniec.
    A teraz jak ma 2 latka to fakt jest kontak, już ci powie co chce. ALe z drugiej strony ma już swoje zdanie i nie ma lekko jak cos sobie wymyśli :P

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane!!!
    Ja idę do gina w Gdańsku. Podobno mają bardzo kiepski sprzęt USG przynajmniej tutaj w 3 placówkach w Gdańsku. Badania prenatalne chyba czy coś podobnego każą robić gdzieś indziej a potem zwracają kasę. Więc jestem ciekawa jak to jutro będzie. Dziś pojawił się rozciągliwy śluz więc owulka blisko. Według ostatniego cyklu to powinna być w piątek no ale wiadomo dzień w tą czy w tamtą.

    Żel przetestowany wczoraj i w umie nie czułam jakiegoś poślizgu lepszego czy coś. Jest jednak ale nie odczekałam tych 10-15 min. po aplikacji bo spieszyłam się na spotkanie kaskadowe :-P.

    Trzymam jeszcze mocniej kciuki za testujące jutro :-)

    A gdzie nasza mamusia Ruby? Coś cichutko ostatnio.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wieczorowo:-) buźka dla nowych:-)
    Dzięki katiuszaa:-) za dobre słowo obym wydobrzała:-)
    Ja dla odmiany mam pełen zestaw objawów małpiora;-) tzn umyłam podłogi, popoprasowałam, zrobiłam porządki w zabawkach synunia i jeszcze planuję zbałamucić M...jeszcze mi piórka z tyłu brakuje; -pop
    test zrobię bo obiecałam M. ...

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Magic Mike" na polsacie.... Ohhhhh Channing Tatum <3 :D
    Sorki musiałam to napisać :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 21:19

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile czytania mialam :)
    witam wszystkie nowe dziewczeta.
    dolaczyla byl do czwartkowego testowania, ale dzisiaj wrocilam z wakacji wiec pewnie @ nadejdzie z malym opoznieniem. ale 3mam za was kciuki:)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja:)

    Kjopa jestem jestem i czytam, ale jakoś nastroju nie mam...
    Młoda była u babci aja testnełam wczoraj bo była imprezka z % i negatyw jak zwykle, co prawda to chyba 9 dni po ale sama nie wiem jaki będzie cykl bo po ostatnim 37 dniowym to wszystkiego można się spodziewać...

    Wczoraj było mi jakoś gorąco, zimno i czułam się jak na chorobę do tego biegunka więc trochę się nakręciła i zrobiłam ten test chodź sama nie wiem po co...

    Poza tym to jeszcze mam urlopik więc spotykamy się ze znajomymi, leniuchujemy i takie tam:) na nosie zrobił mi się okropny strup więc pozostało czekać aż sam odpadnie...

    Powodzenia jutro dziewczynki:)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piszcie od samego rana jakie wyniki!!! Będziemy czekać z niecierpliwością :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    btw to dużo dziewczyn które pisały od początku przestało się odzywać...szkoda bo ledwo się kogoś pozna to już znika...niestety wszystkich nowych jeszcze nie zdążyłam ogarnąć, że tak powiem ;)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby mam nadzieję, że mnie już ogarniasz :P ja się nigdzie nie wybieram ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon no ba! to się cieszę:)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kto jutro testuje w ogóle? też bym jeszcze zatestowała ale nie mam już testu w domu bo wczoraj dwa zużyłam :/ w dodatku oba po południu zrobiłam zamiast z pierwszego moczu...

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane moje wieczorową porą :)
    Znowu miałam co czytać i dobrze, bo chociaż trochę oderwałam swoje myśli od spadku formy jaki zaliczam od kilku dni.
    Witam gorąco Gosię i mam nadzieję, że nie będziesz się z nami nudzić :-P
    Dziewczyny powiem Wam, ze jestem na siebie mega wkur... znowu dopada mnie bezsilność i czuję się jakbym była w czarnej dupie wrrr... W pracy cholerny meksyk szykują się zwolnienia, każdy każdego straszy i jakby mógł to wydrapałby drugiemu oczy. Nie umiem się w tym wszystkim odnaleźć, a z drugiej strony jak nie będzie pracy to i starania o dzidzię znowu trzeba będzie przełożyć.
    A najgorsze, że i tak tempka u mnie systematycznie spada i już dzisiaj wiem, że znowu dupa dupa dupa. Na domiar złego jedna z klientek dzisiaj stwierdziła, że bardzo źle wyglądam, że się zmieniłam itp. - normalnie podniosła mnie kuźwa na duchu jak cholera, a najbardziej wkurzyłam się na nią jak stwierdziła, że pewnie zaciążyłam i stąd te zmiany wrrr... Normalnie myślałam, że ja uduszę na miejscu.
    No dobra upuściłam trochę żółci i jakoś mi lepiej - wybaczcie te smutasy, ale normalnie jestem naładowana jak karabin maszynowy :-P
    Buziaki i oczywiście trzymam kciukaski za jutrzejsze wielkie testowanie - czekam na info o zielonych kropusiach i wszystkim testującym życzę II mega wypasionych krech na teście <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama - od tego mamy to "miejsce", by się pożalić lub pochwalić... Także nie ma co wybaczać, wszystkie to doskonale rozumiemy :) w pracy u mnie też różnie, wszystko mnie denerwuje, ale żyję już urlopem... Chyba w większości miejsc pracy znajdzie się coś nie tak :/ Dziś pewnie byłaś zdenerwowana i smutna i dlatego tak klientka powiedziała, u kobiet szybko to widać na twarzy... Jak to się mówi, złość piękności szkodzi ;) Będzie lepiej :* :)

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ruby kochana masz rację ja jestem od początku i szkoda, że niektórych dziewczyn już nie widać mam nadzieję, że Ty mnie nie opuścisz ;-).

    Też codziennie czytam na bieżąco wątki w których się udzielam ale nie zawsze mam co napisać.

    Czekająca Mama nie masz się co martwić jakby (tfu tfu) z pracą nie wyszło to ja Ci wróżę przyszłość pisarki bo bardzo fajnie się Ciebie czyta. Może trzeba o tym pomyśleć ;-)????



    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie jesteście nieocenione w swoim dobroczynnym wpływie na moją skromną osobę ;)

    Knojpa3 dziękuję za pomysł, ale szczerze mówiąc nie uważam, żebym pisała jakoś lepiej niż Wy wszystkie. Ja to po prostu czasami tak mam, że jak wpadnę w słowotok to ni czorta mnie nie można wyhamować ;) Wyobraź sobie, co musi czuć codziennie mój mężulek - skaranie boskie z taką babą :-P A on tak bidulek znosi ten mój jazgot i tylko czasami coś tam sobie poburczy, ale i tak go zawsze zagadam :)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa jako założycielce wątku nie przystoi mi uciekać tak więc będę będę ;)czasem po prostu nie mam o czym pisać, a to pewnie przez kiepski humor itp.

    rzeczywiście coś w tym jest, że postu czekającej nie da się pominąć, może jakiś blog chociaż jak nie książka? ;P

    aaaa i potrzebuję wsparcia bo od jutra dietka z powodu nadprogramowych kilosach po wakacjach ;) jakby mi się chciało dołożyć ćwiczenia to było by cudnie, ale na to nie liczę :P

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby będziemy Cię wspierać :)))
    Ja uciekam już spać, więc życzę dobrej nocy, a od rana trzymam kciuki i czekam na Wasze testowe wyniki! :) :*

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wy mnie nawet tutaj nie podpuszczajcie - ja i blog? Kobiety to dopiero byłby ubaw po pachy, tym bardziej, że jestem totalnym antytalentem jeżeli chodzi o sprawy komputerowo-informatyczne.
    Nie drażnijcie lwa, bo jeszcze mi do końca odbije palma i zacznę blogować :-P
    Pozwólcie, że swoją pisaninę zakończę na naszym cudownym forum :)

    Ruby a masz już jakiś plan diety? Ja się zbieram i zbieram i jakoś kończy się na kolejnym powiedzeniu, że "od poniedziałku" :-P
    Muszę też się zabrać za siebie, bo raz sadełko po wakacyjnych szaleństwach ni cholery nie chce zniknąć - a myślałam, że bez mojej pomocy sobie pójdzie w diabły, a do tego strasznie się rozrastam po clo i lutce, a uwierzcie nie zwiększyłam swoich racji żywieniowych. Niedługo to się będę toczyć, więc help me ja nie chcę zmieniać nicka z czekającejmamy na ociężała orka :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ