X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic Kochane moje ja kołuję do łóżeczka, żeby ten mój wisielczy humorek przespać i zacząć nowy lepszy dzionek :)

    Ściskam Was mocno i nie szalejcie za bardzo jutro, bo trudno za Wami nadążyć :-P

    Buziaki <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekająca nie mam planu, generalnie jak najwięcej białka i jak najmniej węgli ale nie białkowa tylko coś w ten deseń...u mnie też niestety zwykle zapał wielki ale szybko gaśnie :/
    dobranoc :***

  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyn. Ja mimo, że jestem tu nowa sama czekam z ciekawością jak u Was testy jutrzejsze :D

    Dziś dotarł termometr (kupiłam w necie, bo u mnie w aptekach nie mogłam znaleźć takiego, który pokazuje 2 miejsca po przecinku). Będę pierwszy raz mierzyć temp. :) Dziś mój 13 dc więc zaczynam mierzyć od 14, ale lepiej późno niż wcale. Cykle mam długie 34-36 dni, więc jak no owulację jeszcze dla mnie za wcześnie, ale ten wykresik motywuje mnie do bacznej obserwacji :D

    CzekającaMama - ja zaszłam w poprzednią, poronioną niestety ciążę w momencie kiedy miałam przerwę w pracy... zwolniłam się, bo taki kierat tam był, w ogóle mobbing i wypłat nie było na czas. Teraz mam w miarę stabilną pracę, jestem tam dopiero 3 miesiąc, ale wszystko się pięknie układa. Jest to stanowisko kierownicze i mam przeczucie, że kiedy zajdę w ciążę to zaraz znajdą kogoś za mnie :( Czasami mąż radzi, żeby może poczekać, ale doszliśmy do wniosku, że NIDY nie ma odpowiedniego czasu na dziecko, zawsze jest jakieś "ale".

    Fajnie, że jest takie forum, na którym można pogadać i powspierać się wzajemnie :) Choć znam Was krótko trzymam mocno kciuki za jutrzejsze testowania :)

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj luna91!!!
    Tak to jest z tą pracą. Najpierw myślałam sobie, że chcę różnicę miedzy dziećmi tak 2-3 lata. Potem wróciłam do pracy i stwierdziłam, że poczekam na umowę na stałe. I co? W tamtym roku dostałam umowę a w ciążę ciężko zajść. O tyle dobrze z tą umową, że jak byłam teraz w ciąży i poroniłam to mnie nie zwolnili a jak by była inna umowa to nie wiadomo jak by podeszli do tego. Poza tym dużo ludzi niestety ma umowę zlecenie i czekać na umowę o pracę żeby starać się o dziecko to czasem chyba niektórzy by się nie doczekali.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa, widzę, że poroniłaś w czerwcu - u mnie w połowie maja :( Doszłam do siebie już, ale nie wiem jak zniosę kolejną ciążę... strach będzie ogrooomny.

    Właśnie ja jestem zdania, że nie ma co czekać na idealny moment. Co będzie to będzie.

    Wiecie, ja się dowiedziałam miesiąc temu, że moja szwagierka zaciążyła. Mieszka nad morzem - daleko od naszych rodzinnych stron i ostatnio zjechała do teściów. Byliśmy zaproszeni, ale nie pojechaliśmy. Wielka pretensja u teściów, że jedna taka okazja się zdarza, że ona przyjeżdża a my się nie pojawiamy. Dziewczyny - nie miałam siły rozmawiać o jej ciąży kiedy kilkadziesiąt dni temu spadła na mnie tragiczna informacja :( Całe szczęście, że mąż się wstawił za mną.

    Wiem, że się nakręcam, ale straszną mam nadzieję, że może w tym miesiącu się uda... a jak nie to jedziemy dalej :) W końcu musi się udać.

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja was czytam, ale nie piszę, bo ostatnio mam młyn - wróciłam do pracy i ciężko mi się ogarnąć :/

    Co do testów - dzisiaj negatyw, choć mam wrażenie, że widzę cień :P ale w tamtym miesiącu też widziałam, a jednak d*pa :) Nie nastawiam się, bo czuję się kompletnie jak na @ - zresztą, jak się obudziłam to już myślałam, że właśnie dostałam :) Poza tym, temp. spadła :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajjj Oczekująca88 czyli jednak? Ja tam bym się uparła na ten cień i pewnie poleciała po kolejny test :P ale jak tempka spadła i czujesz się na @ no to chyba nici... Chociaż nadzieja umiera ostatnia :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!!!
    A gdzie reszta??? Bo niecierpliwie się bardzo jak tam teściki???

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luna zaczęło się pod koniec kwietnia a nie czerwca. Dobrze, że napisałaś bo miałam źle wpisane :-). Trzymam za Ciebie kciuki. Na pewno kolejna ciąża to będzie obawa o dzieciątko.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe dziewczyny :)

    Luna bardzo mi przykro, mam nadzieję, że szybko się podniesiesz kiedy już zobaczysz te upragnione 2 kreseczki. Trzymam za Ciebie kciuki :* Niestety tak to już jest w rodzinie, każda z nas zmaga się z ciążą a to siostry, a to szwagierki, kuzynki itd. jednocześnie czasem trochę samej się blokując... U Ciebie jeszcze było to poronienie... Ale jesteś silna i masz nas :)

    Czekająca- co z tego, że informatycznie sobie nie radzisz, zawsze ktoś może Ci w tym pomóc. Ty masz tylko robić swoje, czyli pisać. Naprawdę masz dar kobieto! Czasem jak coś Twojego przeczytam to przez pół dnia się śmieję pod nosem :D Dziewczyny mają dobry pomysł z tym blogiem.
    Jak coś zatestuj za 2 dni. Chyba zizi (?) nasza testerka tak miała- na początku cień cienia cienia :P

    Ruby ja staram się codziennie coś naskrobać, mimo, iż ostatnio mój czas jest na minusie... Ale w każdej wolnej chwili nadrabiam straty w czytaniu :) i odzywam się od początku! :P

    A u mnie... Jutro albo pojutrze owu a siły brak... Teoretycznie mieliśmy wczoraj serduszkować ALE byłam tak nieziemsko zmęczona... No i przez pracę zapomniałam w tym cyklu o testach owu, dobrze, że chociaż tempkę mierzę. Coś czarno to widzę w tym cyklu i niby mam nadzieję, ale tak na serio to chyba nie mam nawet na nią siły

  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety negatywny chociaz tempka ciagle rosnie:(

    hchyflw14swai9ho.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:-)) witam słonecznie :-) ależ mnie dzisiaj energia od rana rozpiera, to chyba po wczorajszym przytulańcu:-PP
    Dobrze że mi M. przypomniał o teście rano, bo bym zapomniała, taka roztrzepana jestem. Jedna krecha, ale jakoś mnie to nie wzruszyło:-))...może ja zwariowałam;-)))A tak wogóle to czuję się rewelacyjnie wszelkie objawy, omamy, omdlenia mi przeszły;-PP
    Jak tam pozostałe teściary?? już po sikańcach?

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :)
    Ja już tez po teście i oczywiście negatyw...
    Kurde 15 dpo to już powinna cos być widać. Wiec czekam na @ pewnie akurat teraz mi się cykl wydłuży :/

    Czy zaczynamy razem kolejny cykl staran :)
    trzeba się zaopatrzyć w wasz zel może i u mnie zdziała cuda :P

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no właśnie - żel może pomóc :) Ja już nie mam nadziei - temp w dół, negatyw i czuję @ za rogiem :)

    Kto jeszcze testuje? :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca a ja wlasnie czuje mokro już lece sprawdzić czy to @ a tu pusto...
    Już by mogla przyjść i mnie nie denerwować :P

    Dzis chyba my 3 tylko?

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe mam to samo :) i też już chcę, żeby @ przyszła :) Ty przynajmniej temp. masz wysoko, a ja :/ Lipa....

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny,ale ciągle trzymam kciuki za dwie krechy,nie w tym to w przyszłym cyklu. My w Chorwacji, jest pięknie.czuje się dobrze.oprócz tego, że chodze do ubikacji co 20 min,to objawów nie mam. No,może poza tym,że się rozbeczalam na głos na ulicy bo nie umialam znaleźć ubikacji. Jak to się rozwinie to już wspolczuje mojemu mężowi;) pozdrawiam cieplutko,miłego dnia:)

    nusia., Imię_Róży, Mundek, Bratek, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale nie smucimy się,nie?;-PP
    Domis gdzieś czytałam, że ta druga faza może trwać nawet 16 dni, tak, że spokojnie:-))
    To teraz wpisujemy która pierwsza @ dostanie:-))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 10:09

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny... Ale nie ma tego złego... Zaczynamy wszystkie razem kolejny cykl! Oby we wrześniu były dwie kreseczki u każdej :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży rzeczywiście niezły humorek dziś masz! :D tak trzymaj :)
    Zizi - ładnie hormony szaleją, nie ma co :P miłego wypoczynku :)

    zizi, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ