X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczymy te dwie krechy:-) ja jestem niepoprawną optymistą i wiem że się doczekamy .

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imie Rozy to w czwartek testujemy razem :) oby był to nasz szczsliwy dzień :)

    Ja tez czytałam o tych rożnych zelach wspomagaczach ale na razie odpuszczamy ten temat...jak będziemy mieć kilka cykli za sobą to wtedy tez się skusze ;)

    Imię_Róży, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za wasze czwartkowe testowanie i liczę, że potwierdzicie mega płodność naszego forum :-P

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    a po ile złociszy ten żel tak z ciekawości pytam?:)

    75ml lub 8 aplikatorów ok 60-70zł a 3 aplikatory lub 30ml ok. 30-40zł Ja płaciłam dziś 37 zł.

    Imie Róży i Domis trzymam kciuki za czwartek i Paryzetka za Twoją bete.

    Ja kupiłam żel bo niby śluz mam ale raczej za mało. Ostatnio się zatarłam troszkę a wcale nie szaleliśmy. Mam w domu Perceive z Rossmana ale on źle działa na plemniki więc lepiej rekomendowany przez dziewczyny z forum kupić.


    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Buuuuu x2 :/
    Dzięki :-* ;)
    Tyśkaa wrote:
    Bratek czytałam kiedyś że dziewczyny nabierają żel do zwykłych strzykawek i w ten sposób sobie aplikują - metoda dość tania ;-)
    Tyśkaa, taki mam właśnie plan (z tymi strzykawkami). Średnio to sexi, ale na aplikatorach zbankrutować można ;/
    Paryzetka83 wrote:
    Bratek - tulę mocno, może jeszcze nie wszystko stracone?
    P.S. prawie 15 lat temu to było, ale ona upiera się, że cały czas miała 1 kreskę chociaż już wiedziała, że jest w ciąży :)
    Nie wiem, Paryzetko... Plamienie się nasilało, więc spanikowałam, zwłaszcza, że znalazłam wieczorne leki w plecaku, niewyjęte - i zaczęłam się martwić, że może ich wczoraj ze zmęczenia po pracy nie wzięłam (wieczorem przyjmuję Duphaston i Glucophage), więc szybko łyknęłam Duphaston i plamienie do wieczora ustało... Zobaczymy... Ale nie robię sobie nadziei :(
    P.S. 15 lat? Aaaaa, tyle lat temu, to pewnie testy były gorsze, więc kto wie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 00:56

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe forumowiczki, miło, że dołączyłyście :) i od razu wysmarowałyście kilka stron do poczytania, no no! :P
    Ech.. Czyli generalnie ciężko nadrobić.. :)
    Paryzetko, trzymam kciuki za betę i za pozostałe testujące! ;-)
    A ja kolejny cykl się wkurzam na mój organizm, bo się bawi ze mną w kotka i myszkę... Przed ciążą cykle 34-35 dniowe, skok temp. w 21-22 dc i za 12-13 dni okres, to sobie mogłam celować w owu z kalendarza a teraz poprzedni cykl 56 dniowy, to spodziewałam się w obecnym owu później, a tu skok temp. w 16 dc, i tak od 2 dni czekam na tą małpę wredną... :( niby dopiero 14 dpo ale takiej długiej fazy lutealnej nigdy nie miałam a obserwowałam temp ok. 1,5 roku.
    Idę spać. Dobranoc dziewuszki :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe :*

    trzymam kciuki za testy - ja też testuję w czwartek i piątek (wtedy @ powinna być).. ale temp spadła, więc czekam raczej na @ niż II kreski :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja dzis tez mierze temp a tu spadek :/
    Wiec zobaczymy jaka bedzie jutro ale pewnie musze sie nastawic na @...

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dziś spadek temperatury, co mnie nawet specjalnie nie smuci, bo z tych naszych <3 w tym cylku to ja się nie łudziłam, że coś będzie :) Także spokojnie czekam sobie na @ i kolejne starania :) Ale przynajmniej skierowanie mam ważne 3 miesiące, więc może jeszcze je wykorzystam.

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek :)

    Kochane widzę, że dzisiaj jest jakiś dzień spadków tempki na naszym forum - ja również zaliczyłam kolejny spadek tempki, więc się nie wyłamuję z ekipy. Czasami to sobie myślę, że nie będę mierzyć tempki po potwierdzeniu owulki, żeby się nie stresować, ale z drugiej strony jak tutaj nie mierzyć skoro mi w tym cyklu dwukrotnie OF zmieniało termin owulki? No trudno, jest jak jest :-P Ja tam już powoli zaczynam planować kolejny cykl i szukam nowych możliwości naładowania akumulatorków, bo moje jakoś się wyczerpują a jednym z głównych powodów jest praca, w której ostatnio jest dosłownie nie do wytrzymania.

    No nic - u mnie słonko świeci, ale nareszcie nie ma upału, więc oby to był dla nas wszystkich dobry dzień :)

    Buziaki

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    U mnie @... Czyli kolejny cykl czas zacząć :) Mam nadzieję, że teraz się uda..
    Co do tego żelu, to jak ten 30ml kosztuje ponad 30zł to można spróbować, to jeszcze nie 60zł ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Dzień dobry :)
    U mnie @... Czyli kolejny cykl czas zacząć :) Mam nadzieję, że teraz się uda..
    Co do tego żelu, to jak ten 30ml kosztuje ponad 30zł to można spróbować, to jeszcze nie 60zł ;)

    Słońce wspieram w nowym cyklu i wierzę, że będzie szczęśliwy :)
    Ja też muszę w końcu ruszyć dupsko do apteki po żel, żeby czekał już w domciu na przyjście kolejnego cyklu :-P

    Buziaki <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • ilona29 Ekspertka
    Postów: 162 206

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis wrote:
    Ev a co do interpretacji śluzu to też uważam ze powinna być możliwość zaznaczenia dwóch opcji ;)
    czasem tez mam lepki i kremowy...ene due :P który wybrać
    witam z tego co sie orientuje to zaznacza sie najbardziej plodny sluz ktory wystapil w ciagu calego dnia
    pozdrawiam

    Ev lubi tę wiadomość

    74700tc7xapwpc4i.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon - wspieram :*

    Czekajaca - ja też już czekam na @ i szukam, gdzie by tu kupić :) I też dupsko ruszyć muszę :P

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za zel o ktorym tu tak glosno?

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama i Oczekująca88 dziękuję za wsparcie:* przyda mi się :) aczkolwiek wczoraj wieczorem było mi smutno a dziś już jest lepiej :) mam nadzieję na nowy cykl, że tym razem zaświeci się zielone światełko ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis to jest żel Conceive plus, dla par starających się o dzidzię :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Dzień dobry :)
    U mnie @... Czyli kolejny cykl czas zacząć :) Mam nadzieję, że teraz się uda..
    Co do tego żelu, to jak ten 30ml kosztuje ponad 30zł to można spróbować, to jeszcze nie 60zł ;)

    To razem zaczynamy kolejny cykl i z tego co widze u Ciebie też 3?

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzentka83 czyli jednak? Tak, u mnie też trzeci...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Domis to jest żel Conceive plus, dla par starających się o dzidzię :)
    Dziekuje :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ