X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Mi to wgle nie pauje czerń bo ja jestem z natury blond i teraz to zeszłam do naturalnego i sie niczym nie martwię:) Ja nawet robiłam sobie tatuaż i okazało się, że podczas dostałam @ :D

    heh chyba ze stresu ;)
    Ja z natury to też ciemny blond ale lepiej mi w brązach bo mam czarne naturalne brwi i dziko i sztucznie to z blondem wyglądało...

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeej, zaszalałyście Kochane! :D Poczytałam sobie, ale już i tak nie ogarniam co, kto i kiedy :P Jeśli ktoś jeszcze testuje, to powodzenia, Trzymam kciuki!

    Dziewczynki, a jak moje tsh waha się w granicach 2,5-3,0 to pewnie powinnam wybrać się do innego endokrynologa, bo poprzedni u którego byłam stwierdził, że wyniki mam w normie i tyle. A mówiłam, że staramy się o dziecko. Ehhh, lekarze :/

    Ruby witaj w klubie... Ja niestety też ostatnio dołki łapię. Teraz boli mnie lewy jajnik, a u mnie jest krótko po owulacji i tak myślę, że to już pewnie coś się kluje na nowy cykl, a w tym kicha, więc chodzę nie w humorze :/ Masakra jakaś, sama siebie nie ogarniam :(

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa: dobry wątek :D Trochę na wesoło tez trzeba podejść do tego wszystkiego :)

    U mojego doktorka też jest spódniczka i skarpetki - ja korzystam bo niezręcznie mi tak wychodzić pipą na wierzchu :) Ale myć się nie myję, zawsze jak się ubieram to szybko, bo się stresuję co mi powie. Ja to w ogóle nie lubię chodzić do faceta, jest mi trochę wstyd, jakoś rozkraczanie przed facetem mi się jednoznacznie kojarzy.

    Mnie coś jajniki kłują - szczególnie prawy. No i więcej śluzu się zaczyna pojawiać. U mnie mąż też nie rozumie jak mu powiem, że zbliżają się TE dni i może warto by było pobaraszkować to mówi, że nic na siłę, ale z drugiej strony ma trochę racji, ale ja jestem zafiksowana na punkcie tej owulacji i zawsze się martwię, ze przegapię szansę...

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOO Luna spojrzałaś na wątek z kawałami? Też mi się podoba. Większość kawałów jest super. Wczoraj na niego natrafiłam i się naśmiałam.

    Ja też nie lubię do facetów chodzić i nigdy nie byłam. Na NFZ mam super lekarkę gin ale właśnie te rozbieranie przy niej :-/ .

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa! You made my day! :D

    W supermarkecie mąż z żoną przechodzą obok stoiska z bielizną.
    Żona do męża widząc "stringi":
    - Kochanie, może kupiłbyś mi taką bieliznę?
    - Ależ skąd! d*pę masz jak kombajn i nie będzie to ładnie wyglądać!
    Wieczorem leżą razem w łóżku i mąż delikatnie sugeruje żonie, o co mu chodzi:
    - Może się troszkę popieścimy? No wiesz...?
    Żona:
    - Dla takiego jednego, małego kłosika nie będę kombajnu uruchamiać!

    Hahaha :D

    katiuszaa lubi tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Udało mi się dodzwonić do Gina huuuura. gorsza wiadomość nadal jest na urlopie czyli już 3 tygodnie. Na szczęści obiecał że w przyszłym tygodniu mnie przyjmie i może coś ureguluje.
    Z tych lepszych informacji chyba nadal mam jajniki wczoraj dały o sobie znać lekko pulsując co oznacza, że rosną 'HUUURRRAA' Ten cykl i tak spisałam na straty. Kolejny przeznaczam na badania więc też spiszę na straty. Pomóżcie i powiedzcie jakie skierowania na badania mam wymusić od niego jak będę na wizycie.

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He , he Smerfelinka mi ten też się spodobał aż wrzuciłam na fejsa w którym udzielam się 4 razy w roku oraz kawał o porodzie i listonoszu z racji mojego zawodu :-P

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :( temp nadal wysoko, test negatywny, a @ nie ma :/ Zaczyna mnie ta sytuacja denerwować :/ Bo albo przychodzi albo nie i po sprawie..a nie będzie mnie tu w bambuko robić :) wczoraj miała być i nic...

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekująca88 a może na betę idź?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to nie było mnie parę godzin bo zajęłam się Małżonkiem (:D) a tu tyle do nadrabiania!!! Wy to jesteście ;) na kawały też później wejdę poczytać, śmiech to zdrowie :D aaaa i te orzechy laskowe muszę kupić :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • madziak2202 Autorytet
    Postów: 332 770

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żadnych oznak okresu, piersi bolały słabiej niż zwykle, coś mi tu nie pasowało bo przed okresem mam zawsze malutkie plamienia a teraz mokry kremowy śluz. postanowiłam zrobić test. i są są są dwie kreseczki!!! 12dpo

    zizi, madzikk, emememsovelove, katiuszaa, cinnamon cookie, kamisia88, Rybaaaa, Smerfelinka, Tyśkaa, ruda69742 lubią tę wiadomość

    dqpri09kir2ck4nc.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziak2202 gratuluję!!!! :))))

    madziak2202 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wczoraj się najadlam strachu. Dostała lekkiego plemienia.poszlam tu do przychodni,pani super miła skierowała mnie do szpitala z ginekologiem na Słowenii,ale blisko,25 km odiejsca gdzie jesteśmy. Więc wycieczka w pakiecie z przygoda.w szpitalu też bardzo mili. Z fasolka wszystko ok.jeszcze serduszka nie widać,ale pierwszy raz zobaczyła pęcherzyk:). Po takim dniu kawały były super na rozluźnienie, dzięki Kjopa:). Usmialam się jak głupia. Dobrego dnia
    Oczekującą,to może faktycznie bete zrób,bo testy dranie często długo negatywne wychodzą.

    emememsovelove lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziak,super wiadomość!!!graruluje z całego serca!:)

    madziak2202 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi całe szczęście, że wszystko Ok :) pewnie się mocno wystraszyłaś... Dobrze, że mogłaś się szybko zbadać :)

    zizi lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ho ho ho madziak2202 gratuluję:-) uratowałaś sierpniowe testowanie uff:-)
    oczekująca88 idź na betę, trzymam kciuki:-)
    ja mam istny potop, ale to dobrze, bo po antykach, a przestałam brać w czerwcu, jakoś skąpo było, ale teraz okres wraca do normy:-)
    u nas dzisiaj grill i impreza lecę sprzątać i żarcie szykować, ale na razie kawę na spokojnie popijam, chłopaki śpią jeszcze mogę po necie pobuszować:)-

    zizi lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziak2202 gratulacje. Ale mila wiadomosc na weekend :)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • madziak2202 Autorytet
    Postów: 332 770

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idziemy dziś na wesele. Boże trzymaj mój jęzor za zębami :D

    zizi, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    dqpri09kir2ck4nc.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane!!!

    Co tu się wyrabia z samego rana :-).

    Oczekująca temp. dziś spadła to może poczekaj jeszcze do jutra lub poniedziałku. To jest najgorsze jak @ z nami sobie igra. U mnie też igra ze mną owulacja w końcu już nie wiem. Dziś 19 dc a tempka nie odbiła jeszcze. Może bez owulacyjny mi się trafił. Coś tam czuje jajniki ale słabo i może nie pęknie pęcherzyk dziad jeden :-P.

    madziak 2202 gratuluję!!! No naczekałam się trochę na te dobre wiadomości. No ale ile we wrzeniu będzie się działo!!!!

    Zizi dobrze, że się Tobą zajęli jak trzeba i było ok.

    Ach urlop rozpoczęty i już moje dziecko mnie ciąga żeby tu pojechać tam pojechać. Och będzie aktywny ten urlopik. No i wypadałoby odświeżyć łazienkę i przedpokój.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdobry!

    Ale dobrze Ci z tym urlopem :)Mimo, że pod znakiem remontu ;) Ja dopiero w październiku, jak umowę przedłużą.

    Wczoraj i przedwczoraj miałam dziwny numer, byłam na szkoleniu w super hotelu, po obiedzie mnie tak mdliło, że koszmar. Dwa dni z rzędu. Zrobiłam test- (#ojagłupiaidiotka). Bo jajniki nie bolą- na**dzielają :P Więc wpadłam na to, że może jakaś torbiel się tworzy, jeszcze dreszcze, niedobrze. Test wyszedł pozytywny jak nic!
    Powtórzyłam dzisiaj, wczoraj- negat :) Więc jak z Wami igrają @ i owulację, mnie zawsze w konia robią testy :)
    Mam koleżankę, która po ciąży zachowała 6 czy siedem testów, i od najjaśniejszego, cienia cienia, do dwóch grubych kresek :) Kiedyś wysypała te testy z pudełka i pokazuje, który po kolei, wyszła na chwilę, a ja położyłam tam swój :P Przyeszedł jej mąż i mówi "no, ten test pierwszy ten drugi, a na tym to już było tak na serio widać te dwie kreski"- i pokazał na mój. Po co ta zabawa? Przez moment myślałam, że mnie się coś w głowę stało, że ja te kreski tak widuję czasami po dwie :P A tu ktoś z zewnątrz przytaknął ;)
    Jeśli kiedyś mój test będzie naprawdę ciążowy- nie uwierzę, aż do piętnastej próby sikanej po tylu oszukańczych testach :P

    cinnamon cookie, zizi lubią tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ