X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka Gratulacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama - wracaj do nas szybciutko :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emememsovelove wrote:
    Ten wykres mnie zadziwia, od rana znów czuję bóle miesiączkowe... do tego wrażliwe sutki, @ idzie jak nic :( według statystyk ma przyjść za 2 dni ... nie będę się załamywać, będzie wrzesień, będą nowe możliwości :)
    Bez smutków proszę :) dopóki @ nie ma, jest nadzieja! ;) a jeśli przyjdzie to trzeba działać dalej.. Większość z nas liczy na ten wrzesień, więc będzie się działo :P oby nie zbiorowy płacz i lament hihihi

    emememsovelove, Mundek lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja,

    U mnie @ z rana....
    Kolejny cykl czas zaczac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, co ma być to będzie... jutro testuje, a co mi szkodzi zaraz jadę na bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 08:20

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio byłam u fryzjera na czesaniu gdyż na weselu brata wypada jakoś lepiej wyglądać i co... zapłaciłam 100 zł i wróciłam do domu i od razu całą fryzurę zepsułam i umyłam głowę tak strasznie mi się nie podobało... wogóle nie tak to miało wyglądać bo pokazywałam jej zdjęcie a to ani ciut ciut do tego nie było podobne :( a ja też mam na jutro termin @ i czuję ze się zbliża brzuch boli wiec tylko czekam kiedy sie zacznie... szczerze mówiąc badzo zle sie z tym czuje przez cały ttydzien chodze zła i biedny mój R musi to wszystko znosic... a ja mimo jakichs swoich postanowien nie dam rady inaczej ehh

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się ostatnio nasłuchałam od znajomych kto ile walczył o drugie dziecko to mi ręce opadły... wiecie co jest nagorsze? jak słyszę od kolejnej pary, że jak odpuścili i pogodzili się z tym że nie uda się to wtedy była ciąża... a ja się pytam ile mamy walczyć: rok, mieisiąc dłużej żeby być w stanie psychicznie się z tym pogodzić? dziwna ta sprawa naszej psychiki która to jest sprawcą tych nieszczęść...

    A ja nie tyle, że jestem załamana bo nie jestem, mam już śliczne zdrowe dziecko i z całego serca się z tego cieszę, ale myślę o wileu innych ludziach którzy nie mają i nawet nie mogę sobie wyobrazić jakiego bólu doświadczają...

    Wybaczcie nie wiem skąd te smutne przemyslenia z samego rana...a wiem, pewnie to wina @

    A tak w ogóle to cykle mi tutaj szybciej lecą na forum, tak od cyklu do cyklu idzie poprzez poszczególe fazy oczywiście (smutek, motywacja,nadzieja) :P także za jakiś tydzień dziewczynki będę bardziej optymistyczna i będę znowu was motywować ;)

    Miłego:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 09:03

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kobietki! u mnie @ brak temp dalej w gorze wiec postanowilam nasikac na patyk i....pozytyw!!!! Boje sie z testem moze byc cos nie tak wiec lece do sklepu po kolejne.

    cinnamon cookie, Kjopa3, Mundek, zizi, kamisia88, Tyśkaa, Marietta lubią tę wiadomość

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    Dzien dobry kobietki! u mnie @ brak temp dalej w gorze wiec postanowilam nasikac na patyk i....pozytyw!!!! Boje sie z testem moze byc cos nie tak wiec lece do sklepu po kolejne.

    O jakie miłe wieści z rana, gratulacje :)

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. U mnie chyba nic nie wyjdzie z nowego cyklu, okres sie juz skonczyl a ja mam tempke podwyzszona, chyba jakas choroba mnie bierze, wczoraj mnie strasznie glowa bolala, w nocy chyba mialam goraczke bo obudzilam sie cala spocona, mam wrazenie ze na zatoki mi siadlo, zawsze mam tak jak latam no i jeszcze zaparcia:/ w sumie moja kolezanka jak zaszla to przez dwa miesiace normalny okres miala i to w dwoch ciazach, ale ja na to nie licze, nikt u mnie w rodzinie tak nie mial a to chyba jest uwarunkowane genetycznie, jej mam ponoc tez tak miala.

    Ja bylam w maju u fryzjera i wyszlam bardzo zadowolona, ze swojego naturalnego 5/6 przeszlam na jasny blond z poziomu 10. Fryzjerka byla polecona wiec musialo byc dobrze. W sumie to chcialam troszke ciemniejszy a teraz sama robie odrosty alfaparfem 11,11, kolor jest cudny ale wazne jest zeby dodac odpowiednia ilosc utleniacza. Na glowie juz mialam kazdy kolor od czarnego po bardzo jasny blond. Jakby ktos mi nie polecil jakiejs fryzjerki to nigdy bym nigdy nie poszla. Wlosy odrosna ale ja nie mam cierpliwosci, wole sama farbowac.

    Milego dnia wam wszystkim :)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    Dzien dobry kobietki! u mnie @ brak temp dalej w gorze wiec postanowilam nasikac na patyk i....pozytyw!!!! Boje sie z testem moze byc cos nie tak wiec lece do sklepu po kolejne.

    Izizizi gratulacje! Czytam leżąc w łóżku i aż wstałam :) super wieść!

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izizizi gratuluję!!! Biegnij po kolejny test i daj znać :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby działamy dalej :*

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kobietki jestem w kompletnym szoku bylam pewna ze nic z tego nie bedzie w tym miesiacu. Panika mnie ogarnela i kompletnie nie wiem co robic, powedziec malzowi dzis czy czekac do piatku (w piatek mamy trzecia rocznice pierwszej randki) boje sie ze do piatku nie wytrzymam. Dobra lece po te testy a tym czasem nasikalam tez na owulacyjny i tez dwie grubasne krechy testowa duzo ciemniejsza od kontrolnej.

    cinnamon cookie, Mundek, zizi lubią tę wiadomość

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emememsovelove wrote:
    Kochane, co ma być to będzie... jutro testuje, a co mi szkodzi zaraz jadę na bete

    No to trzymam kciuki i czekam niecierpliwie na wyniki bety :-).

    Izizizi gratuluję!!! Widać końcówka sierpnia też robi się szczęśliwa i oby, oby!!!

    Ruby <3. Trzymam kciuki za następny cykl. Tak to jest z tymi staraniami. Mi też ostatnio gin mówiła, że nie myśleć. Nie wkurzyła mnie tym bo miała takie pozytywne nastawienie i tak pozytywnie ze mną rozmawiała, że dodała mi motywacji tylko. U mnie po poronieniu dużo osób w rozmowie ujawniło jak to było z nimi. Jedna babeczka starała się o dziecko i cały czas roniła. Lekarze już jej nie dawali żadnych szans i co? 3 mies. przed 40-tką urodziła syna :-).

    Więc głowa do góry i wszystkim nam się uda!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 09:45

    cinnamon cookie, zizi lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izizizi strasznie się cieszę i gratuluję jeszcze raz :) nie podpowiem czy masz oznajmić dobrą nowinę mężowi, bo sama nie wiem czy bym wytrzymała tyle dni :P
    Kjopa zgadzam się z Tobą :) na każdą z nas przyjdzie odpowiedni moment, wierzę w to i się modlę za nas :)

    zizi, izizizi, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjoppa no uda się uda, ale czasem trzeba się wykrzyczeć :P
    Startuję z wiesiołkiem w tym cyklu i zastanawiam się czy kupić infolic albo iść pierwsze do lekarza może on mi coś innego poradzi?
    No i chyba czeka mnie zakup con coś tam żelu :P

    cinnamon cookie, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi ekstra wiadomość :) moje serdeczne gratulacje rośnijcie zdrowo <3

    izizizi lubi tę wiadomość

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izizi,graruluje!super wiadomość:)

    izizizi lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woooow :) jest cień :) :*:*:*

    emememsovelove lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ