X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 10 lipca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i zapraszam do rozmowy wszystkie dziewczyny, które rozpoczynają starania o dzidziusia. Wspierajmy się, pomagajmy sobie nawzajem, doradzajmy i cieszmy się II kreseczkami :)

    Pozdrawiam i czekam na odzew!

    dqpranli960fzv6r.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, Castagnus reguluje gospodarkę hormonalna, delikatnie obniża prolaktynę, to lek ziołowy..

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anisia gdzie ty pracujesz po tyle godzin??? Wow, i jak dajesz rade? Ja pracuje po 12 h i ledwo ledwo ciagne, aczkolwiek w pracy mam duzo pracy wiec moze dlatego wracam taka wyczerpana. U mnie tez atmosfera nie za bardzo i nerwowka wiec raczej bede rezygnowac bo w takim stanie znerwicowania nie zajde w ciaze chocbym nie wiem co :/

    dqpranli960fzv6r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Liluś , bardzo dobre myślenie. Nerwy, stres nie sprzyjają zajściu, w ogóle niczemu nie sprzyjają...

    Natka a ten lek to przez lekarza polecony, czy na własną rękę będziesz brała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2015, 09:44

  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TO lek ziołowy, dostępny bez recepty ;) Na własną rękę ;)

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, a skąd wiesz, że masz rozregulowaną gospodarkę hormonalną? W sensie chodzi mi o to, czy czasem nie jest tak, że co za dużo to niezdrowo? jestem przeciwna braniu czegokolwiek na własną rękę. A działanie tego ziołowego leku zabrzmiało tak poważnie :)

  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje w szpitalu i mialam dyzur:) Castagnus teoretycznie moze regulowac dlugosc cyklu tzn wydluzac faze lutealna.kuracja trwa okolo 90 dni zeby to mialo jakis sens.jest tylko pewien minusc- jest przeciwwskazany w ciazy wiec podczas staran raczej nie jest najlepszym pomyslem

    nusia. lubi tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 11 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluś - może warto tak na dwa miesiące odpuścić i mierzenie i temp, i kochać się wtedy kiedy najdzie cię ochota?:) spr mniej więcej dni płodne i tyle :) taki reset, pójść do kina, do jakieś knajpki? Warto się zrelaksować :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 11 lipca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!!!
    Witam nowe dziewczyny.
    Ja zbliżam się wielkimi krokami do owulki. Mam ściągniętą apke "Mój kalendarzyk" i jajeczko powinno być 16lipca. Jest póki co bardziej wiarygodna ta apka niż ovu bo wprowadziłam wcześniejsze miesiączki i w lutym jak zaciążyłam to właśnie mi dobrze pokazało kiedy był dzień płodny i było wtedy serduszkowanie :-D

    Bratek, Agness27 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 11 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta u nas sprawy troche inaczej wygladaja, moj malz ma slabe plemniki, ja mam prace do dupy, chcemy sie zaczac starac od nast cyklu, bo teraz zakupilam malzowi mnostwo witaminek i zobaczymy czy cos bedzie, aczkolwiek watpie

    dqpranli960fzv6r.png
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 11 lipca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa trzymam kciuki, kurka moze i ja sobie sciagne taka apke :D

    Pamietaj zero stresu, nie licz dni, tylko sie serduszkujcie a zobaczysz dwie kreseczki!

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    dqpranli960fzv6r.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 11 lipca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka30, no to tak, filmik genialny :)))

    Imiona? A wiecie, że... mamy już od dawna? I nie wybieraliśmy ich długo, a jesteśmy ich całkowicie pewni. Nawet nie myślę o zmianie, w razie czego :-O :) Dla dziewczynki: Anna Maria. Dla chłopca: Szymon Jakub :)

    Błękitna - przytulam mocno!!!!!
    U mnie to samo :( Misiek pociesza, że to ze stresu - wczoraj bardzo się zdenerwowałam wieczorem. Uspokoił mnie dopiero prysznic... i fakt, że choć tempki w dzień się nie mierzy, to ogólnie wiem, jakie zwykle mam temp.w stanie zdrowia, więc 37,3 mnie pocieszyło ;)
    Wiecie, taki dziwny dzień... W ciągu jednego wieczora dwie wiadomości ciążowe - u mojej znajomej - ósmy tydzień. Postanowili się starać, bo przy pierwszym długo im zeszło, a mamie zdrowie się sypie. A tu PAC! i już jest ciąża :)))))))
    Potem rozmawiałam z TZ, który wrócił ze spotkania z kumplami, na którym mieli opijać narodziny dziecka jednego z nich... i okazało się, że drugiemu już nie jest do śmiechu - są po furze badań i jest pewna diagnoza - dziecko ma zespół Downa. Postanowili o, jak się to ładnie nazywa, "terminacji".
    Masakra..... :(
    Więc może stąd kiepska noc, zaburzenia snu i nerwowość. A od tego tempka może spaść. Oczywiście, OvuF się cieszy z moich objawów (z wyj.tempki), ale jakoś nie widzę ich ciążowo ;)
    Gorzej, że dziś mam dyżur popołudniowy i nocny, więc nad ranem nie zmierzę pewnie tempki. W pon.-wstajemy o świcie na pociąg... Więc przez dwa dni nie przekonam się czy tempka się ładnie wyregulowała ;/
    Pozostaje pocieszanie się galerią wykresów zaciążonych :) https://ovufriend.pl/galeria-wykresow.html Kiedy stresuję się jakąś "anomalią" u siebie, lubię tam zajrzeć :)
    Jak już po dłuuuuuższym czasie udało mi się nad ranem wyciszyć, uspokoić etc.(i owinąć kocykiem, bo stwierdziłam, że ziiimno), to tempka wlazła na 37,0, więc może Misiek ma rację ;)
    Mam nadzieję :(((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2015, 13:45

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 11 lipca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek to jedziemy na tym samym wozku bo ja tez wczoraj wieczorem sie zdenerwowalam a jeszcze w gorach jestesmy od wczoraj to zmiana. klimatu . Ech mozna sie jakos pocieszac a i tak bedzie co ma byc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2015, 13:35

    Bratek lubi tę wiadomość

    178158129f.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 11 lipca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa no to patrz - może zmiana miejsca i klimatu zrobiła swoje?
    No nic, miejmy nadzieję, że to chwilowe.
    Testy na wojaże zabrałaś? ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile się tu działo jak mnie nie było :)witam wszystkie nowe dziewczyny :)

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do imion to ja wymyśliłam tak mimochodem kiedyś, że ładne by było Hania i tak sobie o tym myślę czasami :)

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskolka próbowałaś może inofem, bądź inofolik? Mi lekarz polecił stosować.

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna, nie wiem czy tak Ci się pokaże, jak mnie, ale zerknij: galeria wykresów, opcja: ciążowe (i żadnych dodatkowych wytycznych):
    - str.2, wykres 3-i od góry :) Patrz, jaki ładny, spadkowy paralityk :)
    https://ovufriend.pl/galeria-wykresow-wyniki.html?page_no=2
    - str.4, pierwsze trzy https://ovufriend.pl/galeria-wykresow-wyniki.html?page_no=4 - a to zygzaki, a to gwałtowne spadki... A i tak wszystko zakończyło się dobrze :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak intensywnie pisaly na forum! Duzo do nadrobie ia teraz mialam :-D mi sie dzisiaj w koncu skonczyly "ciezkie dni"!! A byly podwojnie ciezkie, nie dosc, ze @ to i w pracy troche zmian. Bede miala wiecej obowiazkow ale to i dobrze, nie bede wtedy sie tak nakrecala na dzidzie i wtedy moze 2 krechy sie pojawia. Pamietam jak kolezankom radzilam "podstawa to nie myslec, nie nakrecac sie" i w duchu myslalam, ze to bulka z maslem.. Taaaaak..

    A z imion to mi sie podoba Izabela, Nadia, Mikolaj, Alan :-)

    Milego weekendu i do dzialania przyszle mamuski!!

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Błękitna, nie wiem czy tak Ci się pokaże, jak mnie, ale zerknij: galeria wykresów, opcja: ciążowe (i żadnych dodatkowych wytycznych):
    - str.2, wykres 3-i od góry :) Patrz, jaki ładny, spadkowy paralityk :)
    https://ovufriend.pl/galeria-wykresow-wyniki.html?page_no=2
    - str.4, pierwsze trzy https://ovufriend.pl/galeria-wykresow-wyniki.html?page_no=4 - a to zygzaki, a to gwałtowne spadki... A i tak wszystko zakończyło się dobrze :)

    Faktycznie Kochana obiecujaco to wyglada... Ale mi sie wydaje ze u mnie nastepny cykl bedzie szczesliwy bo mierzylam sobie niedawno temperature chcac sprawdzic tak jak Ty i u mnie ledwo 36.8 naciagnelo... Trudno musze sie z tym pogodzic. I jajniki mi na okres pobolewaja...

    Bratek lubi tę wiadomość

    178158129f.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ