X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze,ale staram się nie skupiać na spadkach bo nie muszą one nic oznaczać (jak widać na szczęśliwych wykresach).robie to bp chce lepiej poznać mój cykl

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obsesja to mi się włącza odnośnie testowania :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 09:11

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko tak się zastanawia czy to nie od drinka który wypilam wczoraj wieczorem. W prawdzie jeden był ale słyszała że od alko tempka wzrasta

    178158129f.png
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski a ja Wam mówię wyrzućcie te termometry i zobaczycie II kreseczki szybciej niż myślicie, bo cięgle mierząc tempkę nakręcacie się i psychicznie się blokujecie. Czasami jak za bardzo się chce to nie ma :P trzeba do tego podejść na luzaka, tylko zdrowiej się odżywiać i tyle. Taka moja rada, ja przez to wszystko przeszłam i tyle nerwów zjadłam, że szkoda życia i zdrowia.

    dqpranli960fzv6r.png
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    dqpranli960fzv6r.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluś27 wrote:
    Laski a ja Wam mówię wyrzućcie te termometry i zobaczycie II kreseczki szybciej niż myślicie, bo cięgle mierząc tempkę nakręcacie się i psychicznie się blokujecie. Czasami jak za bardzo się chce to nie ma :P trzeba do tego podejść na luzaka, tylko zdrowiej się odżywiać i tyle. Taka moja rada, ja przez to wszystko przeszłam i tyle nerwów zjadłam, że szkoda życia i zdrowia.

    Też tak czasem myslalam ze może przez to nie mogę zajść bo ciągle o tym myslę a mierzenie temperatury jeszcze to myslenie wspomaga bo wszystko kreci sie wokol wykresu... Ale z drugiej strony dzieki niemu wiem, kiedy mniej wiecej jest owu i jak pozniej zachowuje sie moj organizm. Zwlaszcza ze tyle lasek zaszlo w ciaze bardzo skrupulatnie obserwujac swoje cialo, nie tylko temperature. Musiały też bardzo intensywnie o tym myslec a jednak sie udało :) No sama nie wiem... :( Mierzyc nie mierzyc oto jest pytanie :P

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 12 lipca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    Obsesja to mi się włącza odnośnie testowania :-/

    Na początku dużo negatywnych testów zaliczyłam. Skonczylam z testowaniem. Teraz bede tylko wtedy testowac kiedy nie dostane okresu :)

    zizi, izizizi lubią tę wiadomość

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Magcollect łatwo nie masz ale trzymam mocno kciuki za was... Będziemy się wspierać.
    A ja też po owulacji czułam ją cały piątek i pół soboty bolał mnie jajnik, to był 12 i 13 dc, wcześniejszy śluz- 3dni przed też na to wskazywał także teraz tylko czekać czy okaże się owocna, trzymajcie kciuki dziewczyny :)

    izizizi lubi tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)

    Ja z tą temp też mam mieszane uczucia bo mi to ona owulacji w ogóle nie pokazała,zbyt dużo czynników ma wpływ na wzrost jak i spadek więc tutaj byłabym ostrożna, szczególnie wy dziewczyny ruda i zdaje się błękitna nie nakręcajcie się tak że jak jeden dzień spadek to już koniec, tak jak ktoś pisał póki nie ma okresu jest nadzieja :)

    Witam Mag - widzę, że już masz wiele za sobą, a z lekarzami to tak jak dziewczyny na innym forum pisały że czasem trzeba po prostu więcej pościemniać żeby pokierowali na odpowiednie badania, ja na razie nie mam podstaw ale za jakiś czas jak dalej nic nie wyjdzie to pójdę i trochę pokoloryzuję żeby dostać odpowiednie skierowania.

    Błękitna - jeden drink na pewno nie wpłynął na tempkę :)

    Biorę się za zupkę :)

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Czy Wy dziewczynki jutro testujecie bo ja nie wytrzymał z wami :-)
    Piękne te wykresy macie. Wchodzę i czekam na wieści i doczekać się nie mogę :-)
    Trzymam kciuki i niecierpliwie czekam do jutra.
    Ją się jeszcze wyleguje, nie chce mi się wstawać a że synek też śpi to trzeba korzystać.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro zdaje się testuje Błękitna, ruda,zizi, nusia i bratek?

    Dziewczyny zaczynamy trzymać kciuki- czas start!

    zizi, Bratek lubią tę wiadomość

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    jutro zdaje się testuje Błękitna, ruda,zizi, nusia i bratek?

    Dziewczyny zaczynamy trzymać kciuki- czas start!
    Ja rownież mocno trzymam kciuki za II kreseczki :)

    zizi lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 12 lipca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja oczywiście też i już nie mogę się doczekać jutra :)

    mybvl0p.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 12 lipca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczyny dajcie jutro szybko znac. To bylyby pierwsze babelki na naszym topiku ;)

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 12 lipca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka30 wrote:
    Na początku dużo negatywnych testów zaliczyłam. Skonczylam z testowaniem. Teraz bede tylko wtedy testowac kiedy nie dostane okresu :)
    Ja tez juz w ogole nie testuje...ostatni test robilam chyba w styczniu.doszlam do wniosku ze dopiero jak @ bedzie sie spozniac 3 dni to zrobie test.a ze do tej pory nigdy tak nie bylo to zadnego nie zrobilam.a co do tempki to tez zastanawiam sie czy nie rzucic tego w tym miesiacu i miec to w d... i zobaczyc co bedzie.jak nie bedzie nic z tego to za mc zaczne znowu mierzyc.jeden cykl w ta czy w tamta biorac pod uwage ile juz za mna yo bez roznicy.tylko ze to nie tak prosto powiedziec sobie : nie mierz tempki!, jak sie ja mierzy od prawiec2 lat.to juz chyba jakies uzaleznienie i chyva poczucie ze sie walczy mimo wszystko...

    Natka30 lubi tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 12 lipca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia a cykle masz regularne? Wiesz kiedy wypada owulacja? Jeśli tak to rzeczywiście może warto zrobić sobie przerwę (wiem łatwo powiedzieć tak jak ja uzależniłam się od robienia testów):/ ale mam postanowienie tak jak ty, ze test będę robić tylko kiedy bedzie mi się okres spóźniał :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 12 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie bardzo nieregularne mam :(

    ex2banlianb8bcf2.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 12 lipca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna, trzymam kciuki!!!! :))))

    Wpadłam tylko na moment, zanim pójdę odsypiać dyżur.
    Myślę, że nie ma czegoś takiego, jak "koniecznie mierz tempkę / daj sobie spokój, nie mierz." Każdy organizm jest inny. I to się sprawdza przy tempce, śluzie, testach owulacyjnych etc. Wiele kobiet zaszło dopiero wtedy, gdy zaczęło się obserwować. gdyby wystarczyło wyluzować, tego forum by nie było... Kwestia "jedynie", by nie dać się zwariować. A z tym jest problem. I może to dotyczyć każdej kwestii - obserwacji, testowania, regularnego współżycia, zdrowego odżywiania etc.
    Póki co, nie żałuję obserwacji. Na tabletkach mam cykle po 27-28 dni. Czyli co - owulka 13-14 dnia? Terefere ;) Kilka już cykli sugeruje, że u mnie jest to raczej 17/18 dzień. Jasne, zawsze można powiedzieć: "och, współżyjcie ze sobą codziennie/co dwa dni "od do" i po kłopocie", ale to nie zawsze jest takie proste. Zwłaszcza z naszym trybem życia.

    Kciuki za jutrzejsze testowanie :) U siebie na szał nie liczę - trochę to jednak za wcześnie. Niestety, nie wiem, jak z dzisiejszą tempką - spałam tylko dwie godziny, za wielu pacjentów ;/ więc nawet nie było sensu przeliczać ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 13:02

    zizi, Natka30, Majetta, ruda69742 lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 12 lipca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek ,podoba mi się to co napisałaś :-) tak więc nie dajmy się zwariować :-D też trzymam kciuki za jutro i życzę nam powodzenia ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 13:33

    Bratek lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 12 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek to widze ze jestesmy z tej samej branzy :):) ja przez dyzury nie raz w ogole nie moge wyznaczyc owulacji bo wykres jest sinusoida.zawsze wtedy zaznaczam zeby ovufriend nie bral tego pod uwage

    Bratek lubi tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ