X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 9 lipca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry w sobotę :)

    Milka gratulacje :) teraz masz wakacje :)

    Smerfie cieszę się że już po wszystkim,jak się mąż dziś czuje?

    Madzikk no no,normalnie telenowela ...były,obecny telefonu nie odbiera, złośliwość roweru :P ale historia naprawdę niezła :) Cieszę się,że udało się znaleźć działkę.

    Kasia to udanego wieczorku dziś życzę.No i przedwczesne życzenia z okazji rocznicy już składam :)

    Smerfelinka, Kasia1407, madzikk lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Witam się ze szpitala. Ja też się bardzo cieszę, że wszystko przebiegło gładko :) Dzisiaj Mąż całkiem nieźle się czuje i będzie mógł już wstać, a w poniedziałek prawdopodobnie go wypiszą :) Oczywiście jeśli dalej będzie tak dobrze. Teraz pomogłam mu ze śniadaniem i sama idę na kawę, bo padnę. Od dzisiejszego pionizowania wiele zależy, więc kciuki dalej potrzebne ;) Zresztą nie będzie to wcale takie proste, ale wierzę, że będzie oki!

    Madzik przeczytałam Twoją opowieść! Ale historia! Kiedyś pewnie będziesz się z tego śmiać, ale brzmiało to wszystko nie za ciekawie.

    Milka gratulacje!

    Kasiu udanej rocznicy i wszystkiego dobrego :*

    Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie :) Miłego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 21:40

    Edycik, madzikk, chmurreczkaa, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 9 lipca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :-)

    Smerfelinka to super ze M tak szybko wraca do siebie i mam nadzieje ze w poniedzialek juz bedziesz mogla sie nim opiekowac juz w domu.

    Smerfi, Edycik bardzo dziękuję :-) Czuje to w kosciach ze bedzie to udany dzień.


    U mnie jednak jest to przeziębienie. Dzis mnie gardlo tak boli ze mam problemy z przelykaniem. Zeby mnie tylko żadna angina nie dopadła. Od leków na razie sie bronie. Kupię dzisiaj szalwie i sobie będę plukac gardło :-)

    Edycik, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 9 lipca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Dziękuję za gratki :P opijanie średnio bo w nocy 200 km na lotnisko :P

    A ja byłam dziś w Wawie zawieźć mamę na lotnisko, już doleciała na miejsce, niech się bawi :P
    A ja się biorę za sobotnie sprzątanie.

    Smerfie trzymam kciuki za szybki powrót do formy :)

    Kasia dobrze wiedzieć że to przeziębienie, przynajmniej wiesz z czym walczysz :)

    Smerfelinka, Edycik lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 9 lipca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Później do Was zajrzę na dłużej.
    Przepis na trociniaka:
    Porcja na rynienkę ok.25cm
    mąka pszenna typ 2000 200g lub 1,5 szklanki
    Rodzynki suszone . 30g lub mała garstka
    Mleko spożywcze 2 % 180g lub 2/3szklanki
    Gorzka czekolada 90g
    Jaja kurze . 100g lub 2 sztuki
    Jabłko. 200g lub 1 średnie
    Miód pszczeli. 10g lub 1 łyżka
    Kakao ciemne. 20g lub 2 łyżki
    Proszek do pieczenia 5 g lub 1 łyżeczka
    Cynamon.

    Jabłko zetrzyj na dużych oczkach tarki. Wymieszaj wszystkie składniki. Piecz w temp. 170 stopni przez ok. 40 min. Dziś zjadasz kawałek 5/7/2cm ;-)

    Smerfelinka, Bratek, Edycik, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 lipca 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was ja właśnie dopiero wracam z randki :) Mówię wam jaki film oglalismy. Połowę filmu przeplakalam ale i tak nie żałuję ze na nim byliśmy tytuł to chyba "Zanim się pojawiles".
    A po za tym bardzo miły wieczor spedzilam. Ale niestety moje przeziebienie przeradzs sie chyba w angine jus pojawil no sie nalot ropny :/ troszke mnie to martwi ale narazie ciesze sie rocznica :) A na prezent sprawilismy sobie telewizor do sypialni :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj. Dziś pierwszy dzień urlopu i Atena pierwszy raz będzie spać na łódce. Na razie szuka miejsca by wyjść. A poza tym fajnie w porcie disco ;)
    Pozdrawiam z węgorzewa

    Paryzetka83, Bratek, madzikk, Edycik, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Kasiu no to fajny dzień, ale proponuję jednak odwiedzić lekarza...Kiedy testujesz?
    Co do tv w sypialni to u nas się nie sprawdził, ja jednak muszę mieć spokój i tak szybko jak był to znikł ale
    młoda skorzystała i ma go u siebie ;-)

    Katiusza to udanego wypoczynku :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 09:11

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielnie :)

    Kasieniaczku ! z okazji rocznicy:

    Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy... Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie. Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi. Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta...

    Katiuszka to Atena pewnie cały czas będzie w wodzie :P baw się dobrze :)

    Dobry Ruby :P jak spędzasz niedzielę ?

    Ja smażę naleśniczki do dżemiku, który sama zrobiłam :D a potem do Kościoła i chyba tyle na dziś, trzeba zebrać siły przed tygodniem pracy ;)


    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 10 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfku to trzymamy kciuki za pionizowanie męża :)

    Milka - gratki :)

    Kasiu buziaki rocznicowe :*

    Katiusza jak ja ci tych żagli zazdroszczę, za rok już nie odpuszczę i też pojadę ;)

    A ja zaczęłam kolejny cykl starań. Nie wiem o c**j chodzi mojemu organizmowi. A wizyta u ginekologa dopiero za miesiąc bo teraz sezon urlopowy i nikogo sensownego nie ma.

    Słonecznej niedzieli :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 11:39

    Kasia1407, Milka1991 lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka :* coś się poprzestawiało:/

    Milka wróciłam z kościoła i lewdo żyję...moi wybierają się na basen ale ja nie mam siły i ochoty nawet palcami ruszać a co dopiero wychodzić gdzieś w taką pogodę...czuję że lato da mi nieźle popalić :(

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 lipca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :-)

    Paryzetka co ci sie tak pokickalo? Przeciez dopiero co owulke miałaś?

    Milka dziękuję ci kochana za piekne zyczenia oby sie spelnily :-)

    Ruby nie ukrywam ze juz pierwszy tescik mam za soba ale oczywiście negatyw. I obiecalam sobie ze w dniu spodziewanej @ sobie zrobię. Ale dzis tempka lekko spadla i cos czuje ze sie jednak nie udało i oj będzie boleć. .. Ale dam rade. A co do tv w sypialni to my mielismy ale nam sie popsul i u nas sie sprawdzil cala rodzina byla zadowolona. Wieczorami jak ja chce isc spac to M nie oglada w sypialni tylko w salonie ;-) Dzis juz lekko sie lepiej czuje ale z łóżka zamiaru wychodzic dzis nie mam :-) musze wyzdrowiec.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu to fakt każdy ma swoje upodobania, skoro u was się sprawdził to jak najbardziej :) wykres dalej całkiem całkiem, a ten test to był piękny falstart no ale trzeb trenować żeby nie wyjść z wprawy :)

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 10 lipca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby może to taki przejściowo gorszy okres, jak nic Ci się nie chce to zostań w domu i już :) jakiś filmik, książka, chwila dla siebie :)

    Paryżetko :(

    Kasia już zaczęłaś to trzymamy kciuki :*

    Chmurko pytanie o laparo, bo mój gin też ją przewiduje jeśli nie zajdę przy clo przez kolejne 2/3 cykle. Na czym będzie u Ciebie polegać, wiesz już coś więcej?

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby no ja juz jezeli chodzi o testy to juz wyszlam z wprawy wiec musialam sie troche wprawic ;-)

    Jak tam wam dziewczynki minęła niedziela? Mi minęła na odpoczywaniu. Fakt mielismy dzisiaj trochę gosci bo u nas niedziela zawsze tak mija jak my do nikogo nie pojedziemy do wtedy wszyscy do nas. Ale kazdy kawkę wypil i jechal dalej ;-)
    A teraz szykujemy sie do meczyku :-)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello melduję że żyję i łódka cała. Właśnie oglądamy mecz.sercem jestem z Francją ale jak Portugalia wygra to dobrze o Polsce będzie świadczyć ;)
    Paryzetka :* powodzenia w nowym cyklu. Jeśli lubisz żeglować to w sierpniu zapraszam na Zegrze. Na pewno tam będziemy a im nas więcej telewizja :)
    Smerf hak mąż teraz się czyje? Nadal trzymam i obrazami kciuki ale wierzę że wszystko będzie dobrze.
    Kasiu spróbuj leków dla ciężarnych. Im lszybciej wyzdrowjejesz tym lepiej w razie ciąży. Gardło możesz płakać sodą. Strepsils jest zakazany w ostatnim trymestrze więc teraz możesz zarzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 23:03

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 10 lipca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzialam Milka ze sobie poradzisz:) o teraz laba.

    Smerfelinka, ciesze sie ze juz po wszystkim:)

    Katiuszka udanego wypoczynku. Pilnuj Atenki by nie wpadla do wody.

    Kasia a ty w tym cyklu clo bralas? Ja pamietam ze po clo mialam mega pracujace jajniki. Ale oczywiscie mam nadzieje ze to to. Czekamy na termin @ i kciuki oby nie przyszla :)

    Partyzerka trzymam kciuki za kolejny cykl i oby juz wiecej takch niespodzianek twoj organizn nie robil.

    Byly wyslal mi emaila, tak jakby oswiadczyl mi sie. Psychol, jutro mu odpisze i zglosze to na policje. Ile razy mam mu mowic it is time to move on. On naprawde nie wierzy ze mam kogos.

    Dobrej nocki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 23:02

    Kasia1407, Milka1991 lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jednak Portugalia wygrała. Kolorowych snów i do jutra.

    Edycik, Kasia1407 lubią tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 11 lipca 2016, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko :-( Ile Twoja fl miała?

    Kasiu wszystkiego dobrego z okazji rocznicy :-) Może na rocznicę wysikasz dwie kreski <3 Trzymam kciuki :-)

    Milka jak naleśniki? Gratuluję obrony nie mogło być inaczej. Mój brat za to nie zdał matury z matematyki :-( W sierpniu poprawka.

    Katiusza udanego urlopu :-)

    Smerfelinko super, że mąż szybko dochodzi do siebie. Jak teraz się czuje?

    Madzikk ale przygody masz. Idź faktycznie na policję bo to chyba już zaczyna być męczące co :-/

    Kasia1407, katiuszaa, madzikk lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 11 lipca 2016, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszkaa udanego wypoczynku i baw się dobrze :)

    Madzikk ale Ty masz przeboje z tym byłym.Może zamiast zgłaszać to na policję, po prostu umów się z Nim, weź swojego M. na to spotkanie, tamten zobaczy i odpuści.Po co odrazu policja? Takie jest moje zdanie.

    Kasia do lekarza marsz.Kochana musisz się podleczyć, nalot ropny to już nie przelewki.

    Ruby no napewno lato będzie dla Ciebie ciężkie, zwłaszcza te upały. Siedź w domku i wypoczywaj.

    Ja już w pracy także miłego dzionka :*

    Kasia1407, madzikk lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
‹‹ 1759 1760 1761 1762 1763 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ