X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik o tym nie pomyślałam...masz rację...szkoda żeby ktoś sobie go zawłaszczył...
    A co do historii z byłym, niezła...

    Edycik fajny taki brzdąc :) ile już ma? z pól roku chyba o ile dobrze pamiętam?

    Edycik lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik historia niczym z filmu rower były i drugi koleś który chce Cię bronić. A może z tym rowerem to były wszystko wyreżyserował żebyś się musiała z nim spotkać?
    OK nie zazdroszczę i też przez kilka miesięcy nie wsiadłabym na rower. Działki grtuluję.
    PS. My też znaleźliśmy nasz nowy dom ;) Czekamy tylko na kredyty i jak dobrze pójdzie we wrześniu się przeprowadzamy.

    madzikk, chmurreczkaa, midnight lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to mówią: na nowy domek potrzebny potomek :D

    madzik, katiusza :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 14:29

    katiuszaa, madzikk, Milka1991, chmurreczkaa, midnight lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to też znikam, skoro przeszkadzam. Powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia !

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uffff jak tu gorąco się zrobiło ;) szaleństwo :D

    Madzikk niezły miałaś dzień wczoraj :P ciekawie heheh.. Wszystko pod górkę :P

    Katiusza gdzie na Mazury? Oby pogoda dopisała, podobno od przyszłego tygodnia ma być ciepło :)

    Patrzę zmiany u Was, domy nowe, działki... Dzieje się :)

    madzikk lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 8 lipca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak tam Milka i Smerfie.

    Katiuszka tez o tym przez chwile myslalam ze to on zrobil mi dziure w detce, ale musialby mnie sledzic od rana bo nie wiedzialby ktory to rower, wiec nie sadze (ale u niego to jak najbardziej mozliwe), bardziej ta jego negatywna energia zadzialala, a mial farta bo jakbym miala skuter to by mnie nie dogonil. A to ze czasem pod moja praca wyczekuje to standard bo to psychol, wydaje mi sie tez ze kilka razy widzialam go pod domem. Juz 2,5 roku temu sie rozstalismy a on nadal nie wierzy ze od dwoch lat mieszkam z moim P. I przepraszal mnie za wszystko i mowil ze byloby nam dobrze razem ze ma pieniadze (jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie) i zebysmy w cos razem zainwestowali, na co ja odpowiedzialam ze on sie nigdy nie zmieni a ja jestem teraz w bardzo szczesliwym zwiazku, bo jestem :) nastepnym razem jak sie pojawi to mu powiem o chlamydii :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 lipca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    nastepnym razem jak sie pojawi to mu powiem o chlamydii :)

    Umarłam :D hahahahha Madzikk prawie ekran oplułam :P

    madzikk, chmurreczkaa, Edycik lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po ! :P udało się dzięki Waszym kciukom, obroniona na 5 :D :P hurra hurra, koniec szkoły, siesta fiesta :)

    Ruby super pokoik, też bym chciała taką szafę :P jak łóżko ? wygodne? fajnie wygląda, ma jakieś kinkiety na zagłówku?

    Kjopa to już kawał faceta, oczywiście najlepszości dla Niego :* A z tym buziakiem to musiało być przeurocze, dla takich chwil warto żyć prawda? :)

    Smerfie już po wszystkim, i po strachu, teraz szybki powrót do zdrowia ;)jak tam co tam ?

    Madzik niezła historia ;P omijaj rowery bo Ci nie służą :D
    Gratuluję odnalezienia swojego kawałka na ziemi :d
    Madzik Kochana dzięki że się o mnie martwisz :*
    Madzik Ty chlamydiowy geniuszu :D :D :D

    Katiuszka kupujecie dom ? to musi być mega inwestycja...



    Smerfelinka, cinnamon cookie, Kasia1407, Edycik, Paryzetka83, madzikk lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1514 1866

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej czekam jak na szpilkach. Dwie godziny temu dopiero Męża zabrali na blok operacyjny, więc jeszcze co najmniej drugie tyle będę czekać. Obgryzę wszystkie paznokcie...

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka moje gratulacje! :)

    Smerku trzymam kciuki.... :*

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się działo, fiu fiu :)

    Co do nowych dziewczyn też nie mam z tym problemu, sama się przecież podłączyłam kilka miesięcy temu, nie jestem z Wami od początku. Kilka nowych osób po mnie też doszło, ale nie każdy wzbudzał takie emocje. Wystarczy przeczytać 1 stronę i wszystko jasne :)

    Podobnie jak Madzik jestem za tym, by jednak zostać na tym wątku, szkoda, jakby ktoś miał go przejąć. Do decyzji większości oczywiście się dostosuję, tak jak Katiuszka.

    Smerfku nadal trzymam kciuki, oby wszystko szybko się skończyło, daj znać jak poszła operacja.

    Milka, wiedziałam, że obronę zdasz na 5 :)

    Madzik, to miałaś niezłą przygodę. A z tą chlamydią to mnie zabiłaś normalnie :) Czy on będzie wiedział co to jest?
    Gratuluję wyboru działki pod wymarzony domek.

    Katiusza to już niedługo przeprowadzka. Super.

    Mi się marzy mały domek, gdzieś na zadupiu, ale blisko miasta :) Teraz mam 50m2 na 5tym piętrze w bloku, a tak marzę o swoim ogródku, żeby wyjść po pracy na leżak i poczytać książkę... Na balkonie to nie to samo. Zazdroszczę, ale tak pozytywnie :)

    Ruby, śliczna szafa, bardzo w moim stylu. Ja prawie wszystkie meble w domu mam biało czarne :)

    Milka1991, madzikk lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka gratuluję zakończenia szkoły ;)
    Smerf za twojego męża trzymam kciuki jak chcesz mogę je poobgryzać. a swoje się nie martw zawsze można przykleić tipsy. Będzie wszystko dobrze ale rozumiem co czujesz. Raz też siedziałam przed blokiem operacyjnym czekając aż męża mi przywiozą.
    Chmureczka my postanowiliśmy właśnie wyprowadzić się z mieszkania do domu aby pies miał gdzie biegać ;) a do centrum będę miała bliżej niż teraz ;) hi hi zaledwie 1 kilometr

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfie daj znać wieczorem jak poszło...

    Jak dla mnie też możemy zostać, będziemy pilnować porządku jak dotychczas :)
    Niech nowe dziewczyny dołączają jak najbardziej ale w nieco inny sposób, jak wiele z was które też przecież są od niedawna :)

    Milka gratki! wiedziałam, że tak będzie ;)

    u nas już czyściutko , pachnie i pełen relaks dzisiaj, jutro do taty na urodziny i młodą zabieramy do domu, dzisiaj tutaj była i nawet chciała już zostać, ale tata jeszcze miał dla niej zadania typu pozbierać jajka, nakarmić kury i jednak pojechała :D ale widać stęskniona była, przylepiła się do mnie i do m na zmianę :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 lipca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny jak tu dzisiaj napięta atmosfera była. Ja powiem szczerze że jak w ciągu dnia weszłam to pomyślalam tak jak Kjopa że wątki pomyliłam. Nikt tutaj nie ma nic przeciwko nowym bo sama przez to przechodziłam ale Bratek idealnie to opisał. Trzeba troszkę kultury jak się gdzieś wchodzi pierwszy raz :)

    Milka GRATULACJE!!!!! Wiedziałam że ci się uda od początku jednak moja intuicja nie zawodzi :P Tak się cieszę. Dziś pewnie opijanie :D

    Smerfi no i jak wiadomo już coś. Mam nadzieje że wszystko ok.

    Madzik no nie zła historia. Ale jaki pewny siebie ten twój były.

    Dziewczyną które się budują bądź bedą budować zazdroszczę bo mi się też marzy taki domeczek no ale niestety finanse nam na to nie pozwalają :/

    Ruby mój synek też dziś wrócił od dziadków. Był tam trzy dni. I już pokazuje swoje JA :) Jednak teście go troszkę za bardzo rozpieszczają.

    Co do wątku jeżeli stwierdzicie żeby przenieść to pójdę za wami ale co zostanie z tym naszym wątkiem?

    U mnie dziewczyny objawy dość mocno się nasiliły i tak jak Bratek powiedział że to mogą być skutki tych wszystkich leków. Brzuch mnie dziś boli jak bym miała zaraz @ dostać i do tego jajniki dają mi o sobie znać a na dokładkę cały dzień mdłości. Jestem przekonana że to skutki po tym zastrzyku bo nawet jak by się udało w tym miesiącu (za co się bardzo modlę) to za wcześnie na jakiekolwiek objawy. A co do przeziębienia wydaje mi się że ustępuje choć po dłuższych przemyśleniach stwierdzam że może to nie było przeziębienie tylko łamało mnie poprostu w kościach. Nie wiem ale na prawdę się dziwnie czuje jak tak dalej pójdzie to zadzwonie do gina żeby sprawdził czy wszystko ok.
    A po za tym jutro obchodzę z moim M rocznicę ślubu choć mamy ją dopiero 14 ale mój M 14 pracuje na popołudnie. I mój M zaprasza mnie na randkę na kolację i do kina i do tego jakiś wspólny prezencik mamy sobie kupić :) Już się doczekać jutrzejszego dnia nie mogę :)

    Milka1991, Bratek lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza jak miło cię widzieć :) Udanego urlopiku życzę :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1514 1866

    Wysłany: 8 lipca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko dobrze! Lekarz zadowolony, bo poszło szybko i sprawnie, a Mąż się obudził i już zaczął żartować, więc wraca do siebie. Jutro napiszę wiecej, teraz może w końcu się wyśpię ;) Jeszcze raz dziękuję za wszystkie kciuki, jesteście kochane, buziaki! :*

    Ruby, Kasia1407, Edycik, chmurreczkaa, Bratek, katiuszaa, Paryzetka83, madzikk, cinnamon cookie, midnight lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfie super wieści!! niech szybko wraca do siebie :)

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 lipca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam coś takiego w necie:
    http://www.sosrodzice.pl/30-dzieci-wiesz-dlaczego/
    Jestem nienormalna, poryczałam się.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 lipca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfi tak się cieszę że już po wszystkim.Teraz będzie już tylko lepiej :)

    Chmurka jakie to prawdziwe. Normalnie sama łzy w oczach miałam. Tak jest prawda ludzie oceniają, głupio wypytują a nie zastanowią się że kobieta się może już stara kilka lat. Ja sama nikogo się nie zapytam "kiedy rodzinka się powiększy" bo może się starają i nie mogą mieć. Ja osobiście w tygodniu minimum z 4 razy usłyszę dlaczego się tak ociągam z drugim, " no tak nie chce się po tylu latach wskakiwać w pieluchy ale jedno dziecko to aż grzech" czasami to mam ochotę wydrzeć się na niektóre osoby. A jak mój M jest w pobliżu i usłyszy jakieś takie teksty to zawsze wie co odpowiedzieć i taka wtedy z niego dumna jestem :D

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

‹‹ 1758 1759 1760 1761 1762 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ