X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean i aaagaaa89 w odpowiedzi na wasze komentarze zapraszam do przeczytanie pierwszego wpisu na 1 stronie zrozumiecie nasze podejście. O ile mi wiadomo aaagaaa89 ty też jesteś "baba" no chyba jako chłop nie czekałabyś na szczęśliwe zakończenie cyklu.

    Smerfelinka, midnight, Luccecita, Ruby, Bratek, Edycik, madzikk, cinnamon cookie, Ejrene, Milka1991, AgaL, chmurreczkaa, majju, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza
    gdzie byłaś jak cię nie było? :D

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się i ja :)

    Smerfku kciuki :* i czekamy na wieści ...

    Bratku :D

    Susan i Aga może mamy tutaj krąg wzajemnej adoracji ale dobrze nam z tym ;) wątek trwa już rok więc trudno tu o nowości mówić, niestety nie da rady zmienić tematu wątku, ale jest pierwsza strona na którą serdecznie zapraszamy :)

    Smerfelinka, Kasia1407 lubią tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, nawet, jeśli nie jest to kwestia spiskowa ;) aczkolwiek dziewczyny dłużej siedzące na forum na pewno pamiętają akcje z tajemniczymi użytkowniczkami, po której pojawiło się sporo (zrozumiałej) nieufności na forum, to po prostu troszkę to wszystko jest niefajne...

    Wskakujecie sobie na bardzo już rozbudowany wątek - nagle w jednej chwili dwie nowe... słowem się nie odzywacie względem wpisów starych użytkowniczek i sobie peplacie w najlepsze, "jak u siebie". To tak, jakbyśmy miały jakieś spotkanie w parku (no w końcu niby miejsce publiczne ;) ), a nagle między nas wbiegają dwie osoby i zaczynają ze sobą rozmawiać, udając, że nas nie widzą i stając do nas plecami... Nie wiem, jak to jaśniej wytłumaczyć.

    Są pewne zasady - nie tylko na TYM wątku (choć tu również - bardzo ładnie wyłuszczone na 1. stronie ;) ), ale na większości starych wątków na OF... Każda z nas kiedyś zaczynała i niejedna zaliczyła początkowo wtopę. To jest forum, na którym wcześniej czy później rozmawia się o rzeczach intymnych, czasem trudnych (np.o stracie ciąży, z której 2 tygodnie wcześniej wszystkie się cieszyłyśmy...). Trochę taktu i wyczucia się przydaje...
    Aczkolwiek obawiam się, że może to nie znaleźć zrozumienia... ;/

    pozdrawiam

    Ruby, midnight, katiuszaa, madzikk, cinnamon cookie, Milka1991, AgaL, chmurreczkaa, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby
    a może by tak całkiem zamknąć ten wątek i założyć nowy w stylu Grupa Ruby.. stary zawsze bedzie mozna poczytać, a w nowym pisać, hm ?

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Katiusza
    gdzie byłaś jak cię nie było? :D
    a wiesz tu i tam ;) generalnie dużo roboty w pracy i remont nam doszedł też w pracy. Egzaminy. Oj dużo tego było. jak wrócę z urlopu wracam do was na dłużej.
    A dziś mój pierwszy od dawna piątek piąteczek piątuniunio ;) Jutro urlop hi hi

    Edycik, Bratek, Kasia1407, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc też tak pomyślałam...pierwszą stronkę zawsze na wszelki wypadek można by było przekleić...ale to już decyzja szefowej :) na fiolecie się sprawdza chyba taka nazwa?

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na fiolecie się sprawdza jak najbardziej, no to zależy od was wszystkich :) jak zdecydujecie tak zrobimy :)

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka, gdzie i na ile urlopujesz ? Twój opisik troszku zobowiązuje :) do powrotu do nas niebawem :)

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, sierpień już za rgiem Katiusza ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby ja pójdę za głosem większości,
    Midnight tradycyjne na mazury pośmigać z watrem na żaglówce, Cały tydzień szaleństwa

    Bratek, midnight lubią tę wiadomość

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek - chcesz mi powiedzieć, że jako nowa osoba nie jestem zdolna do empatii względem Was weteranek? Przykre... Ja w takim razie opuszczam ten wątek. Nie będę wskakiwać na Waszą ławkę w Waszym parku... wszystkiego dobrego.

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszkaa brawo Ty.

    Lucc z tym wątkiem zgadzam się z Tobą.


    Bratku z tym lądowaniem nie chciałam z Tobą zadrzeć :P ale tyle razy latałam,jestem straszna panikara i zawsze samolot starał się lądować łagodnie i powoli schodził w dół.A ten normalnie jakby z wysokich schodów skakał w dół.Ludzie zaczeli piszczeć i dzieci i naprawdę stracha miałam.Także tu pozwolisz będę miała swoje zdanie ;)

    katiuszaa, Bratek lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANKIETA

    kto jest za nowym wątkiem Grupa Ruby ? klikać Lubię

    Smerfelinka, midnight, Edycik, Milka1991, Kjopa3, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    ANKIETA

    kto jest za nowym wątkiem Grupa Ruby ? klikać Lubię
    wstrzymuję się od głosu idę za większością

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma opcji wstrzymuję sie :P

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik - nie no, odczucia w pełni rozumiem i niczego nie bronię :-* Tylko to jest tak, że pilotowanie jest czymś mega trudnym i nieraz jest tak, że jakieś mini-mini coś sprawia, że pilot decyduje o odejściu i próbuje jeszcze raz... i jeszcze raz... :) bo czuje, że w przeciwnym razie nie posadzi bezpiecznie maszyny :)
    Spoczko, M.niedawno też zaliczył taki lot, że jak wyszedł, to Mu średnio dobrze na świecie było ;)))))))))


    Co do wątku - ja tu mam teraz mniej do gadania, więc się dopasuję ;)))))

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    ANKIETA

    kto jest za nowym wątkiem Grupa Ruby ? klikać Lubię

    jestem za, mimo ze sama tez sie kiedys podłączyłam, ale myślę że pomoże to w przyszłosci zapobiec niezbyt miłym sytuacjom... np takim ja ta dziś :)

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki ja o 14 kończę pracę i jadę do kosmetyczki na hennę brwi i rzęs bo od tego słońca taki mi wyjaśniały,że śmiesznie wyglądam.

    A własnie kilka słów o Kornelce- waży 6.200 i na widok ciotki cieszy się :) zaczęła gaworzyć a raczej skrzeczeć jak żaba i powoli chwyta wszystko w łapki :)

    Bratek, midnight, Luccecita, katiuszaa, madzikk, cinnamon cookie, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku uwielbiam cie.

    Milka powodzenia na obronie, pewnie jestes juz po.

    Smerfelinka kciuki za operacje, oby mezus szybko wrocil do zdrowka.

    Wydaje mi sie ze powinnysmy zostac na tym watku, to jest nasz watek od poczatku i chyba lepiej przeganiac nieproszonych gosci niz ktos nam calkowicie ten przejmie. Przywiazalam sie do niego:) oczywiscie nie mam nic przeciwko nowym kolezankom oby tylko potrafily uszanowac zasady ktore sa na pierwszej stronie.

    Wczoraj mialam straszny dzien. Pojechalam do pracy rowerem, najpierw moj P musial dopompowac przednia opone, dojechalam do pracy. Jak skonczylam nie moglam wyciagnac rowera bo z jednej strony inny rower a z drugiej pedal przeszkadzal. Nagle pojawil sie moj byly, oczywiscie pomogl mi ten rower wyciagnac i jechal obok mnie (on na skuterze), marudzil mi ze powinnismy wrocic do siebie itd, irytowalo mnie to, poszla mi tylnia detka, musialam pchac rower przez 7km, on prawie do konca mi towarzyszyl, po drodze torba mi pekla i wszystkie zakupy wylecialy. Chcial zebym zaparkowala rower i mnie odwiezc, pajac. Dzwonilam do swojego P, ale mial wylaczony tel. A moj byly byl strasznie dumny ze to akurat on jest przy mnie w takiejsytuacji. Przy samym koncu jakis chlopak sie zatrzymal na skuterze i zaczela sie dyskusja, ja zmeczona od pchania i poirytowana mojegp bylego obecnoscia. Okazalo sie ze ten chlopak sie pytal czy wszystko ok (chodzilo o mnie) bo myslal ze sie jakis koles do mnie doczepil. Chcial po policje dzwonic, myslalam ze sie beda bili. No i moj byly sie wystraszyl i odpuscil i pojechal w druga strone. Ja dopchalam rower do domu i szybciutko zasnelam. Moral z tego taki ze juz nigdy na rower nie wsiade. Przyznam ze mialam maly ubaw jak powiedzial ze moj rower jest stary na co ja odburknelam ze sam jest stargy:) Dzisiaj moj P odbiera mnie z pracy:)
    A dobra wiadomosc z wczoraj jest taka ze znalazlam i zarezerwowalam dzialke, i to taka na ktorej moge budowac dom z dachem plaskim:)

    Milego dnia dziewczynki i udanego weekendu. U nas weekend ma byc ladny wiec bede sie opalac:)

    midnight, Milka1991, Smerfelinka, chmurreczkaa, Edycik lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
‹‹ 1757 1758 1759 1760 1761 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ