Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ciągle miałam jakieś objawy bóle jajników czy brzucha, nawet piersi bolały od owulacji po samą @. Teraz cisza...może zasługa kremu z progesteronem?

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może :) dowiesz się za kilka dni... :) ból piersi jest chyba najgorszy, nie da się spać w ulubionych pozycjach :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa - najlepszego dla Juniora!!!!!!!!!!!!! :-D
    P.S. CIASTO trociniak? Brzmi dobrze B-) Dawaj przepis!!! :-D

    Kasiu - nadmiar leków w I trymestrze niewskazany... ale infekcja też zaciążeniu nie sprzyja, bo organizm ma swoje priorytety... Byle wszystko w normie. Znajdziesz info, że i czosnku brać się nie powinno...
    Jak już chcesz być bardzo ostrożna, to kup sobie leki dla ciężarnych, typu Prenalen. Świetne są też napary z imbiru (z miodem i cytryną - tylko miód i cytrynka nie do wrzątku ;) ).

    A wzdęcia etc - wiesz co, po tych lekach można mieć mnóstwo różnych efektów ubocznych - może i to? Bo to jest po prostu... dostawa hormonów, na które można zareagować tak, a nie inaczej :)


    mid, współczuję sytuacji dziadkowej. Nigdy nie zrozumiem takich podjazdów... Jeśli NAPRAWDĘ kochają wnuczkę, to priorytetem powinno być dla nich ustawianie Waszych dobrych relacji.

    chmurreczka - a gdzie mieszkasz? Teraz jest w Polsce dobrze rozbudowana sieć pet-sitterów, DOBRYCH psich hoteli etc. - znam takich, co 100km gonią do ulubionego hotelu ;)

    Edycik - gratuluje udanego wyjazdu :)
    A lądowanie - przepraszam, to niby szczegół, ale... skąd pomysł, że pilot NIE UMIAŁ podejść do lądowania??? Może właśnie dlatego tak podchodził, że umiał? Pilot widzi rzeczy, których pasażerowie nie widzą, a które mogą zaważyć o bezpieczeństwie. Nie sztuką jest podejść do lądowania, sztuka jest wylądować bezpiecznie.
    Sorry, ale wiecie już, że nie lubię szufladkowania... a mam pilota (turystycznego, ale jednak) w rodzinie.... ;)


    Smerf, uciekło mi - a co za operacja? Kciuki zaciskamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Paryzetko - moc dobrych myśli :-*


    Milka, kciuki za obronę :)



    P.S. Eeeeeeee, nie chcę siać teorii spiskowych, ale czy tylko dla mnie taka nagła rozmowa świeżynek jest dziwna? :P B-)

    midnight, Edycik, Smerfelinka, Ruby, madzikk, cinnamon cookie, Kjopa3, Milka1991, chmurreczkaa, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. Eeeeeeee, nie chcę siać teorii spiskowych, ale czy tylko dla mnie taka nagła rozmowa świeżynek jest dziwna?

    Czemu?

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie rozumiem, co w mojej i SusannaDean rozmowie jest dziwnego...?

    c55frjjgoufy31i7.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku...ostatnie zdanie- bez komentarza :)

    Edycik, Bratek, cinnamon cookie, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, Bratek, może nam wyjaśnisz co nie tak robimy?

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszkadzamy komuś?

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież nowe osoby też mają prawo się wypowiadać.

    Aga, długo się już starasz?

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean - króciutko. To mój pierwszy cykl :) Z tym, że obserwuję siebie już od dłuższego czasu ( wcześniej nie mogłam sobie pozwolić na dzidzię, więc musiałam uważać ). No i wydaje mi się, że teraz dobrze wycelowałam, wychodzi na to, że w sam dzień ovu - ale wszystko popsuła mi choroba, więc nawet nie testuję, tylko czekam na @...
    a Ty jak długo?

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 cykl już :) Od tego miesiąca wspomagam też męża :) Dość drogie te tabletki jego ale musi się udać. Badałam się i u mnie ok mam samoczynne owulacje, poziomy hormonów ok. Więc tylko czekanie - tak stwierdziła gin.

    Ile masz lat Aga?
    Najlepiej na kilka dni przed owu już zacząć bo różnie z nią bywa, i co 2 dni :)

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Bratku...ostatnie zdanie- bez komentarza :)
    Lajkuję, bo mam nadzieję, że dobrze Cię zrozumiałam.... B-) ;)

    midnight lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1517 1867

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Ja tylko szybciutko, bo na 13 zaplanowana jest operacja, ale weszłam poczytać i myślałam, że wątki pomyliłam :P

    Bratku operacja przepukliny kręgosłupa :/

    Dziękujemy za wszystkie kciuki! :*

    midnight, Edycik, cinnamon cookie, chmurreczkaa, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek, możesz nam odpowiedzieć, co w naszych postach jest nie tak i wywołuje u Ciebie myśli o teorii spiskowej ??

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfik trzymam cały czas!! daj znać po czy wszystko w porządku!!! :*

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej :(
    Ale Smerf - będzie dobrze!!!!!!! To się teraz relatywnie często wykonuje, lekarze mają już wprawę.... a zobaczycie, jak M. potem będzie lepiej :)))))

    KCIUKI, KCIUKI, KCIUKIIIIIIIIIII :))))))))



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 13:18

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean - mam 27. Próbowałam w 8, 10, 13 i 16 dc, a 16 była ovu. :)

    Bratek - masz jakiś problem ?

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze :)
    Właśnie dlatego z niechęcią podchodziłam do forum, człowiek coś napisze i zaraz go wypraszają - swój zaklęty krąg musi zostać i centrum wzajemnej adoracji, przez które nowa osoba nie może się przebić, sorry ale tak to wygląda u was czasem.



    Nie, nie będzie reklamy super środka na niepłodność, nie martw się Bratek.

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z tym. Nie spodziewałam się takiego NIEMIŁEGO przyjęcia. Ale niestety, różni są ludzie. Baby zwłaszcza !

    Życzę Ci SusannaDean, żeby Ci się udało i żebyś miała zdrowe maleństwo ! :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też Ci z całego serca życzę Aga również bobaska!

    Teraz nie należy się stresować, w końcu, jak to mówią, piątek - weekendu początek <3

‹‹ 1756 1757 1758 1759 1760 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ