Forum Starając się - ogólne Starania z BABY & mama MED :)
Odpowiedz

Starania z BABY & mama MED :)

Oceń ten wątek:
  • Magda lena Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2015, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam czy są... Ale zawsze możesz do nich napisać i poprosić żeby nie było!

ewi0808 lubi tę wiadomość

mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • AgaL Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy ktoś jeszcze zastanawia się nad kupnem ziółek?? Staramy się od 6 miesięcy, pomyślałam, że ziółek spróbuje, nawet dla samej świadomości, że coś "pomagam" naturze;) Jesli ktoś ma zamiar zamawiać, dajcie znać. Nie wiem na jakie się zdecydować, czy mieszać kilka tak jak Baś, której się udało (GRATULUJE!) czy brać jedne?
    Pozdrawiam i fajnie byłoby zacząć z kimś jeszcze pić równocześnie

<3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie patrzę na zestaw Moc Płodności i pozytywne komentarze, chyba na cały zestaw się zdecyduje.

Magda lena, KatiG lubią tę wiadomość

• AgaL Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastii89 wrote:
    Ja również zaczęłam pić ziółka na I i II fazę :) pije je od 10 dni, zobaczymy :) na pewno nie zaszkodzą. Staramy się z partnerem już rok czasu :( Ziółka nie są złe w smaku więc rano bez problemu ten kubeczek można wypić :)

I jakie efekty po ziółkach??
    pozdrawiam!

• AgaL Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat1988 wrote:
    hej, zaczynam picie ziółek od dziś znowu.
    Wtedy zaszłam w ciążę dokładnie kiedy napisałam Wam, że zaczynam kurację ziołową (więc chyba nie zdążyły jeszcze zadziałać i zaszłam bez wspomagania;)), niestety miesiąc temu poroniłam.
    jest ktoś jeszcze kto pije baby&mama med i ma jakieś doświadczenie?
    Witaj Skrzat:)
    jak Twoje spostrzeżenia po ziółkach? nadal pijesz? polecasz?
    Pozdrawiam

• AgaL Autorytet

Wysłany: 2 września 2015, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam raz jeszcze,
    Czy jest tu ktoś pijący ziółka? Zaczęłam od wczoraj.

• Bomba Znajoma

Wysłany: 26 października 2015, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję od połowy października Regularne cykle, bo po odstawieniu tabletek miałam cykle 35-39 dni. Pije dwa tygodnie, a wydaje mi się, ze owulacja była w 13dc, a nie tak jak ostatnio w 27 dc. Miałam też wyraźniejszy sluz plodny,ale nie wiem czy to nie zasługa wiesiolka.

KatiG lubi tę wiadomość

• KatiG Nowa

Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja bawię się w picie ziolek od 26 listopada u mnie dzień owulacji także od razu przeszłam na 2 fazę płodności (nie mogłam się doczekać rozpoczęcia picia) dodatkowo od 11 listopada biorę falvit i kwas foliowy a mężus fertilman dziś 1dc także 1 faza otwarta mam nadzieje ze zobaczymy nareszcie 2 kreseczki które w przeciwienstwie do ostatnich utrzymają sie 9 miesiecy :)

KatiG
  • KatiG Nowa

Wysłany: 17 grudnia 2015, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm chyba nikt tu nie zagląda ale mimo to opiszę działanie ziolek jakie póki co zauważyłam dodam że od 13.12 przeszłam na pełną opcje tzn dołączyłam regularne cykle i relax i przyjemność . Póki co widać zmiany w słuzie jest wyrazisty jestem też bardziej skoncentrowana i wyciszona a co za tym idzie spokojniejsza a to było wcześniej nie możliwe w mojej pracy, nawet mój mężus jest w szoku u niego tabletki także dają widoczne efekty :) za 4 dni rozpoczynamy starania :)

KatiG
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego