X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania z BABY & mama MED :)
Odpowiedz

Starania z BABY & mama MED :)

Oceń ten wątek:
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 4 lipca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam czy są... Ale zawsze możesz do nich napisać i poprosić żeby nie było!

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy ktoś jeszcze zastanawia się nad kupnem ziółek?? Staramy się od 6 miesięcy, pomyślałam, że ziółek spróbuje, nawet dla samej świadomości, że coś "pomagam" naturze;) Jesli ktoś ma zamiar zamawiać, dajcie znać. Nie wiem na jakie się zdecydować, czy mieszać kilka tak jak Baś, której się udało (GRATULUJE!) czy brać jedne?
    Pozdrawiam i fajnie byłoby zacząć z kimś jeszcze pić równocześnie

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie patrzę na zestaw Moc Płodności i pozytywne komentarze, chyba na cały zestaw się zdecyduje.

    Magda lena, KatiG lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastii89 wrote:
    Ja również zaczęłam pić ziółka na I i II fazę :) pije je od 10 dni, zobaczymy :) na pewno nie zaszkodzą. Staramy się z partnerem już rok czasu :( Ziółka nie są złe w smaku więc rano bez problemu ten kubeczek można wypić :)

    I jakie efekty po ziółkach??
    pozdrawiam!

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat1988 wrote:
    hej, zaczynam picie ziółek od dziś znowu.
    Wtedy zaszłam w ciążę dokładnie kiedy napisałam Wam, że zaczynam kurację ziołową (więc chyba nie zdążyły jeszcze zadziałać i zaszłam bez wspomagania;)), niestety miesiąc temu poroniłam.
    jest ktoś jeszcze kto pije baby&mama med i ma jakieś doświadczenie?
    Witaj Skrzat:)
    jak Twoje spostrzeżenia po ziółkach? nadal pijesz? polecasz?
    Pozdrawiam

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 2 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam raz jeszcze,
    Czy jest tu ktoś pijący ziółka? Zaczęłam od wczoraj.

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Bomba Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 26 października 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję od połowy października Regularne cykle, bo po odstawieniu tabletek miałam cykle 35-39 dni. Pije dwa tygodnie, a wydaje mi się, ze owulacja była w 13dc, a nie tak jak ostatnio w 27 dc. Miałam też wyraźniejszy sluz plodny,ale nie wiem czy to nie zasługa wiesiolka.

    KatiG lubi tę wiadomość

  • KatiG Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja bawię się w picie ziolek od 26 listopada u mnie dzień owulacji także od razu przeszłam na 2 fazę płodności (nie mogłam się doczekać rozpoczęcia picia) dodatkowo od 11 listopada biorę falvit i kwas foliowy a mężus fertilman dziś 1dc także 1 faza otwarta mam nadzieje ze zobaczymy nareszcie 2 kreseczki które w przeciwienstwie do ostatnich utrzymają sie 9 miesiecy :)

    KatiG
  • KatiG Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm chyba nikt tu nie zagląda ale mimo to opiszę działanie ziolek jakie póki co zauważyłam dodam że od 13.12 przeszłam na pełną opcje tzn dołączyłam regularne cykle i relax i przyjemność . Póki co widać zmiany w słuzie jest wyrazisty jestem też bardziej skoncentrowana i wyciszona a co za tym idzie spokojniejsza a to było wcześniej nie możliwe w mojej pracy, nawet mój mężus jest w szoku u niego tabletki także dają widoczne efekty :) za 4 dni rozpoczynamy starania :)

    KatiG
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ