X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania z nadwagą
Odpowiedz

Starania z nadwagą

Oceń ten wątek:
  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 21 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)
    Ja niestety nie pomogę bo ani nie mierzę temperatury ani nie badam śluzu a w tym miesiącu dodatkowo bez monitoringu idziemy na żywioł. Raz próbowałam z mierzeniem ale miałam wtedy pracę zmianową i jakoś mi to nie szło.

    Basik83 więc teraz zaciskamy mocno kciuki żeby się udało! :D

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 września 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 21 września 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy Wy w trakcie starań przywiązujecie wagę do pozycji? Bo niby tu na forum w poradach piszą, że to nie ma żadnego znaczenia, że liczy się przyjemność, otwarty umysł itp. A ja nie wiem co sądzić, bo są pozycje bardziej i mniej sprzyjające zajściu w ciążę... I zawsze gdzieś z tyłu jest taka myśl, że może jakby była pozycja klasyczna to bym zaszła a że była inna to się nie udało...

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 września 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja raz tak raz tak z reguly klasyczna ale tez i od tylu przepraszam za bezposrednosc. i zawsze leze po kilkanascie minut co by nic nie ucieklo z.nogami do gory hehehe

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 września 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja slyszlama ze to nie raz ma.znacznie jaka pozycja..zalezy jak kobieta jest w srodku zbudowana.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Jadu Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 21 września 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć to nie ma znaczenia, jeśli jest odpowiedni śluz to w jakiej by pozycji nie było plemniki dotrą:)

    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!

    Starania z nadwagą i niedoczynnością tarczycy
    z pomocą medyczną - 4 cykl
  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 21 września 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam tyłozgięcie szyjki macicy i to takie całkiem spore i wyczytałam kiedyś gdzieś, że w takim przypadku najlepsza pozycja to właśnie od tyłu i jeszcze najlepiej oprzeć się na łokciach...

    Ale ile w tym prawdy to nie wiem:)

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 21 września 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja bym chciała mieć tyłozgięcie macicy, bo to moja ulubiona pozycja :D no ale nikt mi tego nigdy nie zdiagnozował, więc cóż... lekarz to od razu rozpoznaje czy trzeba się zapytać?

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 21 września 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    To ja bym chciała mieć tyłozgięcie macicy, bo to moja ulubiona pozycja :D no ale nikt mi tego nigdy nie zdiagnozował, więc cóż... lekarz to od razu rozpoznaje czy trzeba się zapytać?


    Mnie tyłozgięcie zdiagnozował gin na mojej pierwszej wizycie wiele lat temu, ale powiedział, że to taka 'uroda' i w niczym nie przeszkadza.
    Czytałam,że kobiety z tyłozgięciem powinny po stosunku leżeć z pupą do góry i ja tak robię ;) , a jeśi ktoś ma przodozgięcie to nogi do góry. Ale tak naprawdę to nie ma to potwierdzenia maedycznego.

    Dziewczyny jeśli używacie fb lub instagram to polecam profil 'mamaginekolog' opisuje różne problemy medyczne w przystępny sposób, jakis czas temu pisała tez o tyłozgięciu.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 21 września 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata, ja też nigdy nie słyszałam czy mam przodo- czy tyłozgięcie, mimo wielokrotnych wizyt aż do maja, kiedy to na usg u nowego gin usłyszałam:ma pani przodozgięcie macicy.
    Wydaje mi się, że po prostu lekarze o tym nie mówią bo to nic takiego ;)

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 21 września 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się chyba coś poprzestawiało jeśli chodzi o hormony. Nie wiem co jest grane ale od poniedziałku chodzę permanentnie rozdrażniona. Denerwuje mnie wszystko i wszyscy wokół. Sama siebie nie rozumiem i juz mi to samej przeszkadza ale nie potrafię tego ogarnąć bo byle co tak łatwo mnie denerwuje. Nawet jak nic nie robie i z nikim nie rozmawiam to czuje takiego wewnętrznego nerwa i nie wiadomo o co :(
    Któraś tak kiedyś miała ?

  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 21 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, mi też gin o tym nie wspominał, dopiero przy zabiegu wyłyżeczkowania słyszałam jak się denerwował bo nie spodziewał się, że aż tak ciężko będzie się "tam" dostać. I tak na prawdę dopiero po zabiegu zaczęłam go o to pytać, czy nie wiedział że mam tyłozgięcie bo nigdy nie wspominał. Ale on mi tylko powiedział, że nie wspominał bo to właśnie nic takiego:)

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 21 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Mi się chyba coś poprzestawiało jeśli chodzi o hormony. Nie wiem co jest grane ale od poniedziałku chodzę permanentnie rozdrażniona. Denerwuje mnie wszystko i wszyscy wokół. Sama siebie nie rozumiem i juz mi to samej przeszkadza ale nie potrafię tego ogarnąć bo byle co tak łatwo mnie denerwuje. Nawet jak nic nie robie i z nikim nie rozmawiam to czuje takiego wewnętrznego nerwa i nie wiadomo o co :(
    Któraś tak kiedyś miała ?

    Marzymisie, a w której fazie cyklu jestes? Ja pod koniec cyklu chodzę zawsze nabuzowana i łatwo mnie wyprowadzić z równowagi:/

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 21 września 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenka ja jestem dopiero 3dpo :(
    Tak mnie nosi

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 września 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    Powiedzcie.mi czy przy owu zawsze musi byc drastyczny spadek temp. ?

    Ja juz sie gubie w tym wszystkim i przez to popadam w dolki :-(

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 września 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem wykresu wstawic :-(

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik, nie musi być.
    Powinien być na wykresie widoczny wzrost temperatury w drugiej fazie ale niekoniecznie taki widoczny spadek. Mozesz udostępnić wykres ;)

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 22 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy, że masz udostępniony, to już każda może zobaczyć ;)

    Co do wykresu, to straszne góry, doliny... ciężko coś z niego odczytać, bo Twoja temperatura mocno się waha. Niby przed owu temperatura faktycznie trochę spada, by potem ładnie podskoczyć. Wejdź sobie w mój wykres, zobaczysz jak to u mnie wygląda. Ja mam temperatury bardziej ustabilizowane ;)

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 22 września 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sie tak wahalo wcześniej bo ja.chora bylam.:-( dopiero od tyg jakies.takie w miare.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 23 września 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala, z Twoim wykresem nie pomogę Basik. Jedna wielka zagadka jak dla mnie. Ja nie mam takich wahań.
    Dopiero zobaczyłam że masz udostępniony. ;)

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ