X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania zielarki :)
Odpowiedz

Starania zielarki :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Hej kobietki co do naturalnych wspomagaczy ja jestem za, ale niestety jeszcze bez rezultatów po ponad rocznym starania zacząłem się zastanawiać szukać pomocy gin kazał czekać więc zaczęłam pić ziolka. Jak dla mnie rewelka, czuje po sobie pozytywne zmiany ( pije 5 cylke licząc z przerwą) Teraz włączyłem jeszcze mace :). I czekam teraz na wizytę u następnego gin zobaczę co mi teraz powiedzą, liczę na hsg bo podstawowe hormony niby w normie

    Kasia, niby w normie ale jak widzę Twój wykres to jedna krecha jakby bez owulacji, sprawdzałaś czy masz? Ciekawi mnie to po prostu, bo jedni mówią że to istotne i po temperaturach widzą inni, że nawet jak wykres jest dwufazowy to nie ma...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoringu nie miałam to mój zeszły cykl który był dla mnie bardzo dziwny wyjątkowo szybko przyszła @ i żadnych objawów zbliżania się. W większości mam wykresy w których widać podział na 2 fazy ale to ovu nie gwarantuje

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz takie słabe krwawienia? Może w ciąży jesteś ? :P bo kurcze jak wcześniej był inny wykres, a teraz słabe krwawienie i taka temperatura?...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To krwawienie zastanawiało mnie bo pierwsze dwa dni to było marnie później trochę zalało i spowrotem marnie. Ale ciąży raczej bym z tym nie mieszala, raczej moje krwawienia są słabe

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testowałaś? :) Bo wszystko możliwe :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jak dla mnie nic na to nie wskazuje nawet tempka mam w tym cyklu niska. Chociaż wydaje mi się że już zacznie wzrastać bo domniemania owu już chyba była i ten cykl też będzie krótszy a już sporo czasu miałam ponad 32-36 dni

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czasem można się zaskoczyć :) z drugiej strony... Lepiej tak niż co chwila się zastanawiać i testować.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilowo mi starczy rozczarowań,teraz czekam na wizytę zobaczę co mi teraz lekarz powie mam nadzieję że w końcu zacznie się coś dziać

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, największy problem jest w lekarzach.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zgadzam się trafić na dobrego który będzie chciał pomóc jest ciężko, lecz próbować trzeba teraz czekam na wizytę na NFZ liczę na Hsg a pod koniec stycznia idę na wizytę prywatna na którą czekałam długo ale w tym czasie zrobiłam wyniki to już z czymś pójdę

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę tylko prywatnie, na nfz nie liczę. Jutro idę do 3 gina z kolei... Mam nadzieję,że się opłaci.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia w takim razie:)
    Wiem że na NFZ nie ma co za bardzo liczyć ale chociaż i trochę dobrze, zawsze coś w kieszeni zostanie a po coś składki się płaci

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę sensu nfz bo nic nie mówią prócz "proszę czekać" albo "jest dobrze" nawet jak widzą torbiel, nie zlecą żadnych badań... Szkoda czasu.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już mam wizytę to pójdę i tak później mam wizytę prywatna, już mnie stresuje ta bezczynność i chyba dla tego łapie się wszystkiego czego się da.

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po operacji, tydzień po wyjściu ze szpitala nie chcieli przyjąć na nfz mimo, że się źle czułam, powiedzieli że tylko w ciąży przyjmują... I też nie lubię bezczynności i takiej niewiedzy, bo wiem, że mam problemy i nie lubię jak robi się ze mnie debila, że jest super i mam czekać :P Na co czekać? Aż wytną mi kolejny jajnik? Przecież nawet owulacji nie miałam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widzę ty już trochę przeszlas, ja dopiero zaczynam przygodę z diagnostyka, i trochę mnie to przeraża jak myślę o tym wszystkim

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę poznałam lekarzy :) Kasiu, ale to nie znaczy też, że Ty będziesz miała większe problemy, może u Ciebie to jakiś mały problem i prędko się na niego coś zaradzi :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieję :)

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwiększyłam dawkę spiruliny, wyczytałam że magnez poprawia stężenie progesteronu, nie wiem na ile to jest prawda :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ