X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania zielarki :)
Odpowiedz

Starania zielarki :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jeli był podobny temat to przepraszam :)

    Pomyślałam, że są może kobietki co lubią natrualne sposoby wspomagania, lubią superfody i chcą dzielić się spostrzeżeniami :)

    Dla mnie na codzień zbawienna jest spirulina i chlorella, uzupełniają poziomy magnezu i żelaza, dodają energii. Od dziś zaczynam też łykanie niepokalanka i wiesiołka.
    Biorę także inozytol, jestem ciekawa czy uda mi się wzmocnić mój jajnik i płodność :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest podobny wątek "zielary" coś tam, coś tam. Jednak jest on dość rozległy, żeby się przez wszystko przebić, gdyż są tam dyskusje na temat każdego ze "specyfików".

    Ja biorę:
    *niepokalanka - skutecznie zbił moją wysoką prolaktynę do normy - dawka jedna tabletka (coś koło 400mg)ze Swansona dziennie.
    *wierzbownicę na trądzik (redukcja androgenów, stymulacja estrogenów) - kuracja to 4 tabletki dziennie przez miesiąc
    *herbatę miętową- również redukcja androgenów, pomaga w trądziku, poza tym zwyczajnie lubię. Jedna herbatka dziennie
    *mioinozytol na stymulacje owulacji, bo jej nie mam (miositogyn - saszetka dziennie, tak zalecił lekarz)
    *migdały na endometrium, bo przy Clostilbegyt jest ono ubogie
    Oprócz tego magnez, cynk, chrom

    Brałam również jakiś czas temu Dong quai ale u mnie owulacji nie wywołał a pogorszył trądzik

    Aa jeżeli chodzi jeszcze o superfood to siemię lniane jest dobre na śluz, grejpfrut na stymulacje owulacji w pierwszej połowie cyklu, ananas po owulacji na lepsze zagnieżdżenie, i winko przed owulacją (pierwsza faza cyklu) na endometrium

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 16:40

    gibonek lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo :) Może rozhulam tutaj wątek :)

    Ja mam piękną twarzyczkę :D na anty miałam pryszcze, wcześniej też a teraz pojawią mi się z 3 krostki i cera jest troszkę tłustsza z rana, ale wystarczy umyć się, zastosować azulan i wyglądam piękniej niż kiedykolwiek :) z tego się cieszę.


    Grapefruit na pewno u mnie odpadnie, ale ananas i migdały by mi się przydały :) Podejrzewam, że nie mam dobrego endometrium :)


    Próbuję z niepokalankiem 95g.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego grejpfrut odpada? Można pićteż sam sok ale swiezo wyciskany.
    Migdały polecam, jem kilka dziennie (7-8) :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo biorę euthyrox, a uwielbiam grapefruity! ale nawet przy antykoncepcji nie wolno.

    Ciekawa jestem jak to zadziała w tym cyklu, nie chciałabym żadnych takich sztucznych wspomagaczy, zawsze nimi byłam wypychana ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no tak. Z lekami grejpfrut jest niewskazany, ja tez go nie jem :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorac vissane zajadalam sie dwa dni to sie "zacpalam" nim. Masakra byla ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynu ja też trochę eksperymentuje z ziołami. Zawsze uważałam że lepsze naturalne leczenie ziołami czosnkiem cebulą, miodem i takie tam. Czytam trochę wątek "zielarek " jest tam dużo fajnych info o ziołach. Ja zastanawiam się też nad homeopatia szukałam w necie ale nic nie znalazłam na niemieckich stronach a mają tu bardzo rozwinięte leczenie homeopatyczne

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ciekawe zdjęcia tym grapefruitem nigdy nie słyszałam że wpływa na leki. Zawsze można się czegos nowego nauczyć;)

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grapefruit wplywa na leki, ktore sie dlugo przyjmuje. Na niektorych, na ulotce jest napisane ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z badań wynika, że żeby wino poprawiło endometrium, trzebaby wypić na raz przynajmniej skrzynkę.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe az tak nie bede szalec ;) ale czemu nie dla rozluznienia jedna lampke?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też myślałam o tym winku, więc wolę migdały :)
    Grejpfrut często podkręca skutki uboczne wielu leków

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprobuje czego sie da ;) mam sproszkowana zurawine, znacie moze jej jakies inne wlasciwosci niz to, ze dobrze dziala na pecherz?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam gdzieś, że winko czerwone może zakwasić śluz tak jak dużo witaminy C a ja codziennie kurkume piłam z kwasem ascorbinowym

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Ciekawe jak bedzie w tym cyklu. W poprzednim byl sluz ciagle ale nie wygladal w ogole na plodny

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam zero płodnego cały czas kremowy a niby skok był ból owolavyjny jak zwykle kilka dni i do tego mega bolące piersi. Teraz biorę castagnus i wiesiołka no i zobaczymy. myślę jeszcze nad siemię lniany bo dziewczyny też polecają

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ale dzis tylko niepokalanka lyknelam. Wiesiolka nie mialam jak w podrozy...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarina malo co może zakwasic śluz. On jest naturalnie kwaśny a w okresie plodnym pod wpływem hormonów zmienia ph na bardziej zasadowe i zadne kwaśne czy wytrawne rzeczy wplywu na to nie mają. I tak wszystko trafia dom żołądka, w ktorym jest dużo kwasu. W takim przypadku wszystko co przechodzi przezżołądek zakwasza organizm. W ogóle zakwaszenie organizmu tak, jak halitoza itp to wymysł z reklam.

    Jak macie słaby śluz to moze wesprzyjcie się żelem Conceive, dużo daje :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowisz? Patrzylam troche na forum i niemal u kazdej z zelem poszlo za pierwszym razem :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ