Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranie z inofem badz innym suplementem
Odpowiedz

Staranie z inofem badz innym suplementem

Oceń ten wątek:
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka super2 jajeczka życzę powodzenia , a wiesz może jeśli są niedrozne jajowody czy coś można zrobić ? Kurczę jakie to wszystko skomplikowane

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek
    czytałam kiedys o okładach z plastrów borowinowych na jajowody
    parę złotych w aptece kosztuja

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Uparciuszek
    czytałam kiedys o okładach z plastrów borowinowych na jajowody
    parę złotych w aptece kosztuja
    O spróbuję w następnym cyklu , dzięki za podpowiedź , chyba że nie będzie trzeba

    11 cykl starań
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też piłam inofem od lutego, teraz troche odpuściłam i piję jak mi się przypomni, jedyne co zauważyłam to ładne endometrium, wcześniej w 14 dc 5 mm teraz nawet i 14 mm pomimo brania clo, na reszte jakos nie zwrociłam uwagi.

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Natalka super2 jajeczka życzę powodzenia , a wiesz może jeśli są niedrozne jajowody czy coś można zrobić ? Kurczę jakie to wszystko skomplikowane
    Co się robi z nadrożnymi to nie wiem. Wiem jak to się bada. W końcu trafiłam na właściwą osobę ginekologa który działa a nie wysyła mnie do kliniki leczenia niepłodności. Jak naturanie nie wyjdzie w ciagu 3 miesięcy to babka kładzie mnie na oddział i robi kontrast zeby sprawdzić drożność a potem zobaczymy.mimo wszystko mysle ze to problem po stronie męża. Tylko 3%prawidłowych plemników i Malo tych "postępowych"... Bierzemy sie za dietę męża:)

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Natalka:) u mnie maż też ma nie zabardzo wynik morfologia ok 7% a ruchliwosc 23%, zle nie jest ale super tez nie, wzielismy sie za suplementacje i za dwa mieisace powtorka badan

    11 cykl starań
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co biorą wasi faceci na poprawę armi? I czy to lekarz zalecił po badaniach czy tak na własna rekę można?

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze Parenton - dopiero od niedawna więc za wcześnie by mówić czy działa czy nie :)

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mąż bierze duzo tabletek ... zaopatrzyłam go... na razie miesiac bierze a za 2 miesiace powtorze badania mu i dam znac czy cos sie polepszyło. Powiem wam szczerze że duzo kasy na to przeznaczam ale czego sie nie robi zeby miec dzidzie. Moj bierze L-Karnitynę komplex z solgara2xdziennie (190zl na miesiac) dodatkowo vit B6 2x3 tabl. 50mg, salfazin, vigantoleten 1000, vit. B12 100mg, vit E swanson 400, przez pierwszy miesiac brał vit C1000 olimp, no i bierze lipiforma plus na obniżenie cholesterolu i homocysteiny aha i kwas foliowy 5mg taki na recepte przepisałam mu u lekarza. Wiem poszalałam ale jak na farmaceutkę przystało wierzę w dobre suplementy:) ale kasa nieziemska ale wolę coś robić niż nic. Sama jestem ciekawa czy wyniki się poprawia

    11 cykl starań
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kupiłam mężowi androvit. To polecił androlog i przy 3%prawidłowych i tylko 20%ruchliwych powiedział że mamy nie przesadzać z suplementacją bo nie jest tak najgorzej.... Chociaz jak czytam wyniki waszych partnerów to jestesmy raczej w dolnej granicy dolnych wyników....

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój bral wcześniej androvit przez miesiac, ale nie robilam wczesniej wyników tylko już po jego zażyciu, wiec nie wiem czy coś poprawil :) ja tam bede przesadzac z suplementacja bo 10 cykl sie staramy i musze cos robic bo zwariuje:D

    11 cykl starań
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już rok i po roku wychodzi że trzeba bylo zbadać męża na poczatku... Ehhh... Mój jest oporny na leki i nie weźmie nic czego lekarz nie zalecił. Dobrze ze zalecil chociaz to... Opakowanie 40zl miesięczna dawka. Oby dalo rezultaty

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też był oporny (oprócz przeciwbólowych bo trochę zaboli coś i już coś lyka...)ale po tych badaniach była ostra rozmowa i nie ma żadnego ale ! Hehe , zobaczymy,no ja też żałuję że tak późno badania mu zrobiłam no ale cóż nie będę płakać nad rozlanym mlekiem , trza działać tu i teraz ,

    11 cykl starań
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Uparciuszku. Po nicku wnioskuje ze łatwo nie odpuszczasz. Ja z mężem tez fightersi wiec damy rade! :)

  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja musze coś "pożyczyć" z waszej listy i przypilnowac mojego, żeby regularnie brał :)
    Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze czy można te suplementy brać bez zalecenia lekarza czy mozna coś niepotrzebnie namieszać?

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem vit z grupy b nie można namieszać i kwasem foliowym bo one jeśli są w nadmiarze to się wadalaja z moczem, jedynie co jeśli był epizod nowotworowy to nie są polecane vitaminy w ogóle, a już najbardziej Wit, b12 . Jeśli chodzi o vit C 1000 przeeciwskazaniem są problemy nerek, kamica no i czynna choroba Wrzodowa. Vit E 400 przeciwskazania to problemy z krzrpliwoscia krwi, i branie leków na rozrzeedzenie krwi, a jeśli chodzi L-karnityne z solgara to przez 3 miesiące zalecana , potem robię mu przerwę , generalnie jest to składnik pożywienia ale mało jemy tych pokarmów, żyjemy szybko i mamy braki składników odżywczych. Nie chcę nikogo namawiać , pisze jak to u mnie przeebiega, na pewno napiszę czy wyniki się mężowi poprawiły ale to dwa miechy, sama jestem ciekawa, czy to coś da

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 08:42

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny w poniedziałek udam sie do apteki i zrobię zaopatrzenie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy po Inofemie bolały was piersi?

    od kilku dni pije Inofem, po 2 saszetki i tak dziwnie "czuję" piersi, niby to nie jest ból, ale jakies takie dziwne uczucie, hm...

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie bolały, ale ja nigdy nie mam boli , jedynie co w tym cyklu trochę, hehe może to dobry znak na ciążę

    11 cykl starań
  • madiaaa Koleżanka
    Postów: 88 14

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita ja jedynie zaczęłam czuć jajniki, a jeśli chodzi o piersi to też bolały i były jak kamienie i gorące i ogólnie dotknąć się nie dało ale bardziej bym to wiązała z luteiną i clo a może wszystko razem sama nie wiem.

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ