X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne strające się z Lubuskiego
Odpowiedz

strające się z Lubuskiego

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 września 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    staramy się 2 lata, obecnie 25 cykl :) badania owszem były, ale najpierw to była zmiana lekarza. jezdzimy teraz do zg.
    mąż zdrowiutki :) moim jedynym problemem jest niedoczynność tarczycy, ale już z nią sobie poradziłam. każda owulacja jest potwierdzona przez lekarza i za każdym razem słyszę, że jest piknie, książkowo, wiec nie wiem w czym problem... miałam mieć robione hsg, ale w cyklu poprzedzającym termin badania byłam w ciąży biochemicznej, więc doktorek powiedział, że na razie się wstrzymamy, ponieważ widzi szanse jest to kwestia czasu....


    wiesz... a może to właśnie chodzi o drożność jajowodów... wystarczy je "udrożnić" i będzie ok :) możesz polecić dobrego "normalnego" lekarza z Zg ??? na NFZ najlepiej :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 27 września 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka a ty skąd jesteś?? Nowa Sól?

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 września 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    Anutka a ty skąd jesteś?? Nowa Sól?


    DOKŁADNIE :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 27 września 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja chodzę prywatnie, nie wiem jak w ZG jest z lekarzami na NFZ

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 września 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    kurcze ja chodzę prywatnie, nie wiem jak w ZG jest z lekarzami na NFZ


    ja chodzę na NFZ w NS, ale... kolejki kolejki kolejki, a ginek twierdzi, że po 12 mc starań będziemy szukać przyczyny, teraz jestem w połowie 4 :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 27 września 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po roku bezskutecznych starań wybrałam się do lekarza. pamiętam jak dziś, jak po 1 cyklu na mojej twarzy pojawiło się zdziwienie, że sie nie udało. wszystko było zaplanowane, że od teraz możemy się starać a tu prosze jestem w 25 cyklu i nadal nic. jednak to nie takie hop siup ;)

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 września 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    ja po roku bezskutecznych starań wybrałam się do lekarza. pamiętam jak dziś, jak po 1 cyklu na mojej twarzy pojawiło się zdziwienie, że sie nie udało. wszystko było zaplanowane, że od teraz możemy się starać a tu prosze jestem w 25 cyklu i nadal nic. jednak to nie takie hop siup ;)


    ja pierwsze 2 cykle przepłakałam, a później odkryłam OVUFriend i dziewczyny z forum dodały mi sił, było mi smutno, ale nie płakałam :) na ten cykl jestem przygotowana na porażkę, nie nastawiam się na cud... uda się będę szczęśliwa, nie uda się, zbiorę w sobie siły na kolejny cykl z testami owu tym razem... wolę się mile zaskoczyć niż niemile rozczarować... ja też byłam bardzo zdziwiona po pierwszej nieudanej próbie... "jak To ?!" a testy były negatywne, teraz nie robię testu szybciej niż 5 dni po terminie @, a że @ przychodzi w terminie to nie robi ich walce i uważam, ze dobrze mi to robi psychicznie... :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 30 września 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski :) ja do ZG mam prawie 50km :) po ponad roku starań nadal nic... łudziłam się na ten cykl ale dziś czar prysł jak @ się pojawiła... brak słów!

    pozdrawiam was serdecznie i życzę owocnych starań!

    Ps. faktycznie mało nas z lubuskiego!

    Anutka lubi tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 1 października 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hela wrote:
    hej laski :) ja do ZG mam prawie 50km :) po ponad roku starań nadal nic... łudziłam się na ten cykl ale dziś czar prysł jak @ się pojawiła... brak słów!

    pozdrawiam was serdecznie i życzę owocnych starań!

    Ps. faktycznie mało nas z lubuskiego!


    co lekarz na to ??? pewnie jesteś po badaniach ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • martuskacz Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 23 października 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a również mieszkam w okolicach ZG. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze staranka :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym o będzie. Bo wiesz co??? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja również mieszkam w okolicach ZG, konretnie bliżej ŻAR. Pozdrawiam i trzymam kciuki za NASZE staranka:P

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 października 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamicia0101 wrote:
    Witajcie, ja również mieszkam w okolicach ZG, konretnie bliżej ŻAR. Pozdrawiam i trzymam kciuki za NASZE staranka:P
    martuskacz wrote:
    Hej dziewczyny, a również mieszkam w okolicach ZG. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze staranka :)

    OPOWIEDZCIE COSŚ O SOBIE :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 31 października 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z Żar:)i od bardzo nie dawna tu jestem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój pierwszy cykl z OVU:D jakoś tak przez przypadek znalazłam ta stronke i się cieszę^^ fajnie tu jest:) nazywam się Kamila, mam 22lata,mieszkam w okolicach Żar, mam 16miesięczną córkę, staramy się o 2 bobasa:D Mam PCOS co uniemożliwia mi zajście, 1cs poszedł na marne, jak można zobaczyć na moim wykresie, natomiast drugi cykl zaczynam od 2.11 z CLO i PRegnylem, 30.11 liczę na zielone zakończenie:D a fajnie się składa bo 30.11.2011 dowiedziałam się o zajściu w ciąże z LEnka:D teraz czekam na 30.11.2013:D pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z lubuskiego!!!:)
    Pozdrawiam !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    respondeca wrote:
    Ja jestem z lubuskiego!!!:)
    Pozdrawiam !
    a konkretnie to z jakich rejonów Lubuskiego:D

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 2 listopada 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    żary ;)
    Ją też z Żar jestem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    żary ;)
    Witam w okolicy:D a u kogo się leczysz w Żarach?

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 3 listopada 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamicia0101 wrote:
    Witam w okolicy:D a u kogo się leczysz w Żarach?
    Ją chodzę prywatnie do Eskulapiu do Piwowarskiej:--)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to witaj w klubie, ja chodzę do Piwowarskiej na Czereśniową:) i w 1 ciąży pomogła mi, że zaszłam w 1cs z PCOS

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ