X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Straraczki rocznik 87' - pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Straraczki rocznik 87' - pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Renia to może zatestuj ponownie? ;) poza tym ze mam nadzieje ze zobaczysz jednak 2 kreski bo moze ostatnio bylo za wczesnie to dziewczyny mowia ze testy wywolują okres.
    Przygotowania do swiat powoli do przodu. Mam już swiąteczne manicure a to najwazniejsze 😜 Zaraz ide robic sledzie po sultansku. Jednak chyba odwaze sie pojechac do rodzicow na swieta.

    Testowałam już chyba z milion razy 😂 i ani dwie kreski ani okres nie chcą się pojawić 🙈
    Z tymi rodzinnymi świętami bywa różnie, ale powiem wam że po tym jak nie miałam możliwości przyjechać do rodziców na Wielkanoc i przez kilka miesięcy wiosną przez całą tą głupia pandemię to zaczęłam je jakoś bardziej doceniać :)

  • Janinka Autorytet
    Postów: 605 264

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia wrote:
    Testowałam już chyba z milion razy 😂 i ani dwie kreski ani okres nie chcą się pojawić 🙈
    Z tymi rodzinnymi świętami bywa różnie, ale powiem wam że po tym jak nie miałam możliwości przyjechać do rodziców na Wielkanoc i przez kilka miesięcy wiosną przez całą tą głupia pandemię to zaczęłam je jakoś bardziej doceniać :)
    Chyba wiele rzeczy zostało docenionych przez pandemię🙈

    14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
  • Janinka Autorytet
    Postów: 605 264

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia wrote:
    To akurat będziecie działać w święta :) ja właśnie ubrałam choinkę, z choinką już jakoś tak bardziej świątecznie :)
    Tak, to będą pracowite święta 🤣
    U mnie jeszcze nie ma choinki 🙈

    14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
  • Janinka Autorytet
    Postów: 605 264

    Wysłany: 20 grudnia 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Renia to może zatestuj ponownie? ;) poza tym ze mam nadzieje ze zobaczysz jednak 2 kreski bo moze ostatnio bylo za wczesnie to dziewczyny mowia ze testy wywolują okres.
    Przygotowania do swiat powoli do przodu. Mam już swiąteczne manicure a to najwazniejsze 😜 Zaraz ide robic sledzie po sultansku. Jednak chyba odwaze sie pojechac do rodzicow na swieta.
    Believer, dlaczego nie chciałaś jechać? Czy można pytać w ogóle?

    14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu zaczynam nowy cykl, czyli znów stare powiedzenie że nie ma się co martwić na zapas się sprawdza :D cykl miał być stracony a tak się wszystko przesunęło o 4 dni więc jeśli dla odmiany tennnie będzie wyjątkowo krótki to są szanse:)

    Janinka u Ciebie pracowite święta a u mnie nowy rok :D
    Oby ten początek roku był dla nas wszystkich szczęśliwy!

  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janinka wrote:
    Believer, dlaczego nie chciałaś jechać? Czy można pytać w ogóle?
    No jasne ze mozna pytac, zadna tajemnica :) moi rodzice sa emerytami, mało wychodza a ja i maz pracujemy stacjonarnie wiec stykamy sie z roznymi ludzmi i nie chcielismy im przywlec przypadkiem korony

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie glupie pytanie, chciałam zrobić badania hormonalne, nie chce czekać rok aż mnie ktoś na nie wyśle. Myślicie że mogę je zrobić w 2dc? Czy wynik będzie niemiarodajny i lepiej poczekać do 3? Większość stron podaje 3-5 ale 2-5 też na kilku widziałam.

  • Janinka Autorytet
    Postów: 605 264

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    No jasne ze mozna pytac, zadna tajemnica :) moi rodzice sa emerytami, mało wychodza a ja i maz pracujemy stacjonarnie wiec stykamy sie z roznymi ludzmi i nie chcielismy im przywlec przypadkiem korony
    Aaa, rozumiem. U mnie podobnie, dlatego siedzieliśmy cały czas w domu, daleko od ludzi, żeby mieć pewność, ze jak pojedziemy na święta, nie będziemy zagrożeniem😀

    14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
  • Janinka Autorytet
    Postów: 605 264

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia wrote:
    Dziewczyny mam takie glupie pytanie, chciałam zrobić badania hormonalne, nie chce czekać rok aż mnie ktoś na nie wyśle. Myślicie że mogę je zrobić w 2dc? Czy wynik będzie niemiarodajny i lepiej poczekać do 3? Większość stron podaje 3-5 ale 2-5 też na kilku widziałam.
    Renia, nie znam się zupełnie. Ja tez czytałam o 2-5 dc. Ja akurat robiłam w 4, bo tak mi pasowało, ale osobiście wydaje mi się, ze różnica żadna.

    14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba mialam przykaz zrobic w 2/3 dniu cyklu w Gamecie w Rzgowie

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na koniec wyszło tak że zrobię jutro, 3dc także będzie wg wszystkich wytycznych:)

    Jak dobrze że za chwilę święta i trochę wolnego!

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Ja chyba mialam przykaz zrobic w 2/3 dniu cyklu w Gamecie w Rzgowie

    W Rzgowie? Tzn że z okolicy łodzi jesteś, ja też :)

  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia wrote:
    W Rzgowie? Tzn że z okolicy łodzi jesteś, ja też :)
    Tak, a nawet z samej Łodzi :) Te badania robisz wlasnie w Gamecie czy w Salve?

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Tak, a nawet z samej Łodzi :) Te badania robisz wlasnie w Gamecie czy w Salve?

    Pójdę do salve :) korzystam z okazji że jestem w Łodzi i zrobię bo tam u mnie dużo trudniej iść prywatnie a jak mówiłam czekać aż ktoś mnie skieruje nie chcę, szkoda czasu :)

  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie lecze w Salve :) mam nadzieje ze sie jednak tam nie spotkamy w sensie ze Wam sie uda szybko. Bo jeszcze przesledzilam Wasza historie ze Ty to swiezynka jestes i dopiero zaczeliscie sie starac.

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja trzymam kciuki żebyście nie musieli już tam długo chodzić! Chyba że na kontrolne badania w ciąży! :)

    No dopiero trzeci cykl więc wiem że nie ma co panikować może się za chwilę udać ale może być tak że długa droga przed nami, dlatego chcę zbadac przynajmniej te hormony póki co.
    I na ten cykl już się zaopatrzyłam w testy owulacyjne :) w ogóle zapasów w aptece porobiłam i jeszcze przeglądam co by się mogło przydać 🙈

  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam laski po swietach? Ile kg przybylo? 😜u mnie na pewno ze 2 kg sa ale przezornie sie nie waże 😂

    Ja w srode mam ostatnie szczepienie a potem 13 stycznia badania ponowne

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Janinka Autorytet
    Postów: 605 264

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Jak tam laski po swietach? Ile kg przybylo? 😜u mnie na pewno ze 2 kg sa ale przezornie sie nie waże 😂

    Ja w srode mam ostatnie szczepienie a potem 13 stycznia badania ponowne

    Hej, ja się starałam za bardzo nie szaleć, wracam powoli do regularnych ćwiczeń 😄
    Jestem chyba po owu, czekam na wyniki działań. Od stycznia monitoring. Jakie badania w styczniu?

    14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janinka w styczniu badania po szczepieniach zobaczyc na ile pomogly, ile i jakich lekow mj jeszcze potrzeba do transferu. Na pewno allo mlr a wiecej nie pamietam bo mąż ma kartke z tymi badaniami a jeszcze z pracy nie wrocil...

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Janinka Autorytet
    Postów: 605 264

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Janinka w styczniu badania po szczepieniach zobaczyc na ile pomogly, ile i jakich lekow mj jeszcze potrzeba do transferu. Na pewno allo mlr a wiecej nie pamietam bo mąż ma kartke z tymi badaniami a jeszcze z pracy nie wrocil...
    Ok, rozumiem. Na kiedy planujecie transfer?

    14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ