X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń- tak miesiąc z pozytywem !!!
Odpowiedz

Styczeń- tak miesiąc z pozytywem !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało w grudniu, w styczniu się dowiedziałam

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak wrote:
    Udało w grudniu, w styczniu się dowiedziałam
    W opisie masz 2016 a jest 2015 .
    bardzo mi przykro

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 marca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    A nie jadłaś może wędzonej piranii?? Bo na innym wątku dziewczyny pisały, że jak się je wędzoną makrelę, to się jest w ciąży, a od wędzonej piranii właśnie jakieś bóle piersi i odgryzione sutki czy coś takiego.....................
    hahaha padłam :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ