Forum Starając się - ogólne Styczeń- tak miesiąc z pozytywem !!!
Odpowiedz

Styczeń- tak miesiąc z pozytywem !!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mersiak Autorytet

Wysłany: 3 marca 2015, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało w grudniu, w styczniu się dowiedziałam

3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 marca 2015, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak wrote:
    Udało w grudniu, w styczniu się dowiedziałam
    W opisie masz 2016 a jest 2015 .
    bardzo mi przykro

• Mordeczka Autorytet

Wysłany: 3 marca 2015, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    A nie jadłaś może wędzonej piranii?? Bo na innym wątku dziewczyny pisały, że jak się je wędzoną makrelę, to się jest w ciąży, a od wędzonej piranii właśnie jakieś bóle piersi i odgryzione sutki czy coś takiego.....................
    hahaha padłam :D

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ