X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️
Odpowiedz

Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️

Oceń ten wątek:
  • Dominika283 Autorytet
    Postów: 309 525

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milu wrote:
    Takie same mi wyszły w poniedziałek:) pieknie! Ja na bete ide jutro, ale za Ciebie mocno trzymam kciuki! 🙏❤

    Ja za Ciebie też!! :)

    Milu lubi tę wiadomość

    Ania ❤ ur. 27.09.2021
    12.2015 💔 7tc 01.2020 💔 10tc
    mutacja MTHFR, PAI1
    "Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."
  • Vew Ekspertka
    Postów: 125 82

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika283 wrote:
    TestNow firmy Medimes

    To ja mam inne, ale chyba jednak się nie mylą tylko są bardzo czułe bo na nich kreska co prawda delikatna pojawiła się od razu A na Pink ledwo widoczna i to po czasie.

    Dziewczyny, ja chyba jednak jestem w ciąży. Zrobiłam kolejny test tej samej firmy i kreska jest ciemniejsza. Teraz tylko muszę potwierdzić bete i sprawdzić przyrost. Ale to dopiero w przyszłym tygodniu mogę. Wychodzi na to, że są jednak możliwe tak wczesne objawy bo ja od kilku dni mam straszne mdłości. Nic nie mogę jeść.
    https://naforum.zapodaj.net/ce59137e7d90.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2021, 07:21

    Twinsowa, mgielka lubią tę wiadomość

    - 27.12.2020 CB
    - 02.02.2021 beta HCG 128
    - 05.02.2021 beta HCG 379
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vew wrote:
    To ja mam inne, ale chyba jednak się nie mylą tylko są bardzo czułe bo na nich kreska co prawda delikatna pojawiła się od razu A na Pink ledwo widoczna i to po czasie.

    Dziewczyny, ja chyba jednak jestem w ciąży. Zrobiłam kolejny test tej samej firmy i kreska jest ciemniejsza. Teraz tylko muszę potwierdzić bete i sprawdzić przyrost. Ale to dopiero w przyszłym tygodniu mogę. Wychodzi na to, że są jednak możliwe tak wczesne objawy bo ja od kilku dni mam straszne mdłości. Nic nie mogę jeść. Wrzucę Wam później zdjęcie testu
    Trzymam kciuki✊✊
    Każdy organizm jest inny więc wszystko jest możliwe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje wszystkim nowych kresek, trzymam kciuki, żeby ladnie ciemniały💪😊

  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Ja już w pracy. O dziwo brak mdłości. W 1.ciazy nie miałam ich w cale. Oprócz zapachu lodowki który mnie odrzucał. A u was jak? Dobrze ze jutro weekend to odpocznę sobie.....

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    U mnie temp juz w dół, wszystko mija także dziś @ pewnie albo tak jak ostatnio następnego dnia.

    Przykro mi kochana, ale skoro @ ma przyjść to niech przychodzi jak najszybciej żebyś mogła zacząć nowy cykl!

    futuremama lubi tę wiadomość

  • Twinsowa Autorytet
    Postów: 655 592

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia9031 wrote:
    Hejo. Ja już w pracy. O dziwo brak mdłości. W 1.ciazy nie miałam ich w cale. Oprócz zapachu lodowki który mnie odrzucał. A u was jak? Dobrze ze jutro weekend to odpocznę sobie.....


    Ja już w pracy, dzisiaj boli mnie w krzyżu... A poza tym nic się nie dzieje. Wczoraj wieczorem mialam rewolucje jelitowe co chwilę na kiblu.
    Kusi mnie żeby sprawdzić betę, nie wiem czy zrobię w dniu wizyty u gina, myślę że w moim przypadku po przejściu ciąży pozamacicznej uzasadnione jest kontrolowanie jej poziomu 🤔

    01.2012 - 37tc bliźniaki ❤️
    17.12.2017-6tc* Aniołek 30.12.19 - cp, zabieg
    25.01.21 - beta 457

    8599s65gngbw4qe1.png
  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem. A kiedy wizyta? To będzie pierwsza wizyta? Jak czujesz... Jak Będzie spokojniejsza zrob betę. Może doczekasz do wizyty? Kiedy ja masz? :)

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twinsowa wrote:
    Ja już w pracy, dzisiaj boli mnie w krzyżu... A poza tym nic się nie dzieje. Wczoraj wieczorem mialam rewolucje jelitowe co chwilę na kiblu.
    Kusi mnie żeby sprawdzić betę, nie wiem czy zrobię w dniu wizyty u gina, myślę że w moim przypadku po przejściu ciąży pozamacicznej uzasadnione jest kontrolowanie jej poziomu 🤔

    Po pozamacicznej to ja był poszła na usg zobaczyć czy pęcherzyk w macicy. To da 100% gwarancji, beta może dobrze przyrastać a ciąża być poza macicą

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Martyna a Ty jak tam, testowałaś dziś czy odpuszczasz do @?

    Sytuacja wyglada tak, ze jak zrobiłam test we wtorek to był cień na facelle. I nie wiadomo czy to stary czy nowy. No i jak powtórzyłam wczoraj rano (wiem, nie powinno się porównywać testów różnych firm, ale nie jestem w PL żeby kupić znów facelle) to miałam mało czasu i wydawało mi się ze kreska bledsza, prawie nie widoczna. Popołudniu porownalam po wyschnięciu i:

    Na dole test z wczoraj.

    https://zapodaj.net/7099f822a83c2.jpg.html

    Nie wiem jak to interpretować z tego względu ze to testy różnych firm, obydwa uznawane za bd wybarwiające się. Grzecznie czekam na okres i powtarzam w głowie ze to stara kreska. Jak jutro okresu nie będzie, to chyba skuszę się na teścik, oczywiście już tej samej firmy co wczorajszy test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2021, 10:03

    Twinsowa lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Sytuacja wyglada tak, ze jak zrobiłam test we wtorek to był cień na facelle. I nie wiadomo czy to stary czy nowy. No i jak powtórzyłam wczoraj (wiem, nie powinno się porównywać testów różnych firm, ale nie jestem w PL żeby kupić znów facelle) to miałam mało czasu i wydawało mi się ze kreska bledsza, prawie nie widoczna. Popołudniu porownalam po wyschnięciu i:

    Na dole test z wczoraj.

    https://zapodaj.net/7099f822a83c2.jpg.html

    Nie wiem jak to interpretować z tego względu ze to testy różnych firm, obydwa uznawane za bd wybarwiające się. Grzecznie czekam na okres i powtarzam w głowie ze to stara kreska. Jak jutro okresu nie będzie, to chyba skuszę się na teścik, oczywiście już tej samej firmy co wczorajszy test.

    Podziwiam za cierpliwość, ja bym chyba nie wytrzymała i zrobiła test jeszcze dzisiaj! Ewidentnie ten na dole jest ciemniejszy ale najlepiej porównaj jutro jak zrobisz tej samej firmy :) trzymam kciuki!

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia wrote:
    Podziwiam za cierpliwość, ja bym chyba nie wytrzymała i zrobiła test jeszcze dzisiaj! Ewidentnie ten na dole jest ciemniejszy ale najlepiej porównaj jutro jak zrobisz tej samej firmy :) trzymam kciuki!

    Wiesz co dla mnie największy przyrost widać jak się zrobi w odstępie 2 dni właśnie test. Nie chciałam dzis zrobić i rozkminiac czy jest ciemniejsza czy może nie. Jutro będzie czarno na białym, albo na czerwonym jak przyjdzie okres haha

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • MichaLina Autorytet
    Postów: 267 261

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Sytuacja wyglada tak, ze jak zrobiłam test we wtorek to był cień na facelle. I nie wiadomo czy to stary czy nowy. No i jak powtórzyłam wczoraj (wiem, nie powinno się porównywać testów różnych firm, ale nie jestem w PL żeby kupić znów facelle) to miałam mało czasu i wydawało mi się ze kreska bledsza, prawie nie widoczna. Popołudniu porownalam po wyschnięciu i:

    Na dole test z wczoraj.

    https://zapodaj.net/7099f822a83c2.jpg.html

    Nie wiem jak to interpretować z tego względu ze to testy różnych firm, obydwa uznawane za bd wybarwiające się. Grzecznie czekam na okres i powtarzam w głowie ze to stara kreska. Jak jutro okresu nie będzie, to chyba skuszę się na teścik, oczywiście już tej samej firmy co wczorajszy test.

    Martyna jak dla mnie to ten na dole ewidentnie ciemnieje. Nawet jak innej firmy to różnica ewidentna :)

    m3sx3e3kecqpqjc6.png

  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz pomijając, że to inne firmy, to Martyna powiem Ci, że jak na z popołudniowego moczu to całkiem ciemna tą kreska, nawet nie trzeba przybliżać!

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adu wrote:
    Juz pomijając, że to inne firmy, to Martyna powiem Ci, że jak na z popołudniowego moczu to całkiem ciemna tą kreska, nawet nie trzeba przybliżać!

    Obydwa z porannego 😂

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Milu Ekspertka
    Postów: 249 270

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 jak ciemnieje to dobrze! Ja miałam zrobić bete, ale wyciągnęłam jeszcze jeden test. I takie wyniki. Tłuste krechy, a na początku niby widoczne ale blade :) już trochę się uspokoiłam. Trzymam kciuki! A jak jie test to moze beta?



    https://zapodaj.net/edd3263c275c7.jpg.html


    zi13dqk3avb8xhi8.png

    25.01.2021 II kreski 🙏❤
    03.02.2021 beta 2506 ❤
    29.03.2021 -7cm zdrowego maluszka 👶
    21.04.2021 - NIFTY wynik prawidłowy ❤🙏 córa ❤❤❤
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milu wrote:
    Martyna33 jak ciemnieje to dobrze! Ja miałam zrobić bete, ale wyciągnęłam jeszcze jeden test. I takie wyniki. Tłuste krechy, a na początku niby widoczne ale blade :) już trochę się uspokoiłam. Trzymam kciuki! A jak jie test to moze beta?



    https://zapodaj.net/edd3263c275c7.jpg.html

    Wychodzę z założenia ze jak będą dwie grube krechy to dopiero wtedy beta. Albo w ogóle bez bety. Tak naprawdę ona nic mi nie da :)
    Narazie będę porównywać testami

    futuremama lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Jak dla mnie druga super i trzymam strasznie mocno kciuki żeby jutro była mocniejsza :)
    Bo porównanie jak dla mnie dwóch różnych niestety nic nie daje. U mnie nawet ja dwa były facelle ale jeden słupkowy a drugi strumieniowy była ogromna różnica.
    Pamiętaj, ja tu jutro rano będę czekała na teściora 😁
    A teraz się pytam gdzie jest moja @!
    Jakoś po chwilach w stylu "już nigdy nie zobaczę pięknych kresek" włączył mi się tryb że jak dwa razy zaskoczyło to tym razem nas podrasuje i będzie dobrze.
    W aptece nie widzę tego nac ale mam niedolako coś takiego jak bodyhouse i tam na stronie widze ten ze swansona więc może stacjonarnie będzie. Mam zamiar męża tez tym pokarmić. Kupię ashwangande co by swoje nerwy tez opanować bo wiem że też może pomóc na kortyzol i moją insulinę. Musze jeszcze poczytać co temu mojemu dorzucić😂 I na pewno u mnie szególnie bardziej tego niskiego ig się trzymać.

    Ja również tak uważam, dlatego jeśli jutro @ nie przyjdzie to masz u mnie test jak w banku. Iskierka nadziei oczywiście jest, ale raczej nastawiam się na okresik.

    Co do NAC , szukaj w sklepach z odzywkami, lub najlepiej wysyłkowo kupić. Napewno się uda, bardzo sprawnie zachodzisz w ciąże, tylko z podtrzymaniem trzeba popracować :)

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Jak dla mnie druga super i trzymam strasznie mocno kciuki żeby jutro była mocniejsza :)
    Bo porównanie jak dla mnie dwóch różnych niestety nic nie daje. U mnie nawet ja dwa były facelle ale jeden słupkowy a drugi strumieniowy była ogromna różnica.
    Pamiętaj, ja tu jutro rano będę czekała na teściora 😁
    A teraz się pytam gdzie jest moja @!
    Jakoś po chwilach w stylu "już nigdy nie zobaczę pięknych kresek" włączył mi się tryb że jak dwa razy zaskoczyło to tym razem nas podrasuje i będzie dobrze.
    W aptece nie widzę tego nac ale mam niedolako coś takiego jak bodyhouse i tam na stronie widze ten ze swansona więc może stacjonarnie będzie. Mam zamiar męża tez tym pokarmić. Kupię ashwangande co by swoje nerwy tez opanować bo wiem że też może pomóc na kortyzol i moją insulinę. Musze jeszcze poczytać co temu mojemu dorzucić😂 I na pewno u mnie szególnie bardziej tego niskiego ig się trzymać.

    Z tym NAC to chyba najłatwiej będzie przez internet zamówić, ale jak masz jakieś sklepy w okolicy w których potencjalnie może być to sprawdź :)

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama, mogę zapytać jakie miałaś porodu, naturalne czy cc?

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ