Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:37

    Jo88 lubi tę wiadomość

  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo88 wrote:
    Czuję pustkę jak w każdym miesiącu... Na pociechę mam przerwę ok 5 dni od zastrzyków i zaczynamy od nowa... no i że niecałe dwa tygodnie odpoczynku od heparyny🥲

    Podchodzimy do ostatniej IUI a potem nie wiem co dalej, ja bym chciała spróbować ivf, ale mój mąż milczy na ten temat jak zaklęty...
    Przytulam mocno <3 <3 <3
    Ja również czekam na zakończenie tego cyklu i nadzieję od nowa :)

    Jo88, ELka lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Tak, 1.72.
    W środę mam wizytę w InviMedzie, więc lekarz pewnie też pokieruje dalej męża.
    Tylko nie wiem czy z takimi wynikami nasienia ktoś mnie będzie chciał stymulować. Nie wiem jak to wygląda.
    Myślę że warto się chwilę skupić na facecie, żeby poznać powód wyników. Bez sensu Cie faszerować w ciemno

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo tak bardzo mi przykro:(

    Jo88 lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Tak, 1.72.
    W środę mam wizytę w InviMedzie, więc lekarz pewnie też pokieruje dalej męża.
    Tylko nie wiem czy z takimi wynikami nasienia ktoś mnie będzie chciał stymulować. Nie wiem jak to wygląda.
    Siesiepy miło ciebie widzieć. Ja tez sie nie znam za bardzo ale zjarzyj może na wątek meskie sprawy, być może ktoś miał podobną sytuację i coś doradzi.
    Trzymaj się i daj znać jak po wizycie. Do kogo jesteście zapisani w InviMed?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2023, 16:17

    siesiepy lubi tę wiadomość

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:38

    Nataliii lubi tę wiadomość

  • Jo88 Autorytet
    Postów: 1670 1828

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie nigdy przez te 1.5 roku nie było wyższego wyniku niż poniżej 0,1... więc nie jest coś co odbiega od normy. Nigdy żadnego biochema ani nic z tych historii. Jedyne dwie kreski wysikalam po ovitrelle, bo chciałam zobaczyć jak wyglądają na żywo... z ciekawości.

    Na szczęście jestem w dobrych rękach i zobaczymy czy uda się w tym miesiącu jeszcze podejść do 3 IUI... oby był pęcherzyk po drożnej stronie.

    Zintensyfikowalismy też walkę o poprawę nasienia, bo dotychczasowe próby przynosiły odwrotny skutek. Także jest nadzieja 🥲

    ELka, Natosia, Meeg, Maiora, Pfry, Ancalime, Lipcowa, .aś. lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2021

    👩34l.
    AMH 2,87, insulinooporność, nadciśnienie tętnicze, PAI 4G/4G homo

    👦On 33l.
    niska ruchliwość i morfologia

    06.2022 klinika niepłodności --->Medart
    07.2022 sonoHSG--->niedrożność obydwóch jajowodów
    08.2022 dietetyk kliniczny --->dieta lowIG oraz propłodnościowa
    10.2022 laparo + histeroskopia diagnostyczna ---> 1 jajowód drożny
    11.2022 1 IUI ❌
    12.2022 2 IUI ---> odwołany
    12.2022 2 IUI ❌
    01.2023 3 IUI ---> odwołany
    02.2023 3 IUI ✅

    09.03.2023 beta 241,0
    23.03.2023 jest ❤
    08.05.2023 prenatalne I trymestru - zdrowa prawdopodobnie dziewczynka
    23.05.2023 114g szczęścia 😍
    16.06.2023 254g ruchliwego dzieciątka 💃
    04.07.2023 443g dziecięcia płci niewątpliwie żeńskiej 😅 - połówkowe
    18.07.2023 632g kochanej kluseczki 🥰
    17.08.2023 1088g wstydliwej dziewuszki 😉
    05.09.2023 1482g uroczego maluszka 😁
    14.09.2023 1765g śpiącej królewny 👸
    05.10.2023 2303g kochanej córci 💕
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:38

    Jo88, Meeg lubią tę wiadomość

  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo88 chciałam Ci jeszcze powiedzieć, że jesteś moja idolka od antytestowania sikancami.
    Nie wiem jak Ci się to udalo...
    Trzymam kciuki cały czas i nadal bardzo, przebardzo Ci kibicuje. Jeszcze będzie cudownie, zobaczysz ❤️

    Jo88 lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, nie martwiłabym się za mocno tylko zaczęła działać. Zamieniłabym gotowy preparat na suple brane osobno, najlepiej takie konkretne dawki. Przede wszystkim cynk i selen, brane osobno, bo działają na siebie antagonistycznie. Mój brał 50 mg cynku (to dużo) i 200 microgram selenu. Dodatkowo sporą dawkę wit D. Rozważyłabym suple działające antyoksydacyjnie - wit C 1000mg, może wit E, astaksantyne, mace, NAC?
    I l-karnityna na ruchliwość, dawka około 2 g, możesz rozdzielić to na zwykłą l-karnityne np 1500mg i na acetylo-l-karnityne 500 mg, one fajnie ze sobą współgrają.
    I rozważyłabym zbadanie hormonów u Twojego męża, żeby zobaczyć ile wynosi jego LH i FSH, czasem wysokie FSH wpływa na ilość plemników.
    Będzie dobrze, znajdźcie jakiegoś fajnego androloga, na bank pomoże.

    Meeg, MimiM29, siesiepy, Beezi, Emka06, Pfry, .aś. lubią tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo88 wrote:
    Mam wyniki... beta <0,1... 😥 odstawiam leki i czekam na 🐒
    O nie 😔 przykro mi jest, bardzo chciałam żeby Ci się udało. Niech szybko się udaje ❤

    Jo88 lubi tę wiadomość

  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 4.7 nic z tego nie rozumiem 😢

    ELka lubi tę wiadomość

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Jo88 Autorytet
    Postów: 1670 1828

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    Jo88 chciałam Ci jeszcze powiedzieć, że jesteś moja idolka od antytestowania sikancami.
    Nie wiem jak Ci się to udalo...
    Trzymam kciuki cały czas i nadal bardzo, przebardzo Ci kibicuje. Jeszcze będzie cudownie, zobaczysz ❤️
    Szkoda mi kasy po prostu... wolę sobie kieckę kupić 🤪

    Poza tym zaufałam mojemu ginowi w 100%. Nie mierzę temperatury, jeżdżę na monitoringi, biorę leki, stosuje ściśle dietę i ćwiczenia fizyczne. Jutro w ramach rozładowania będzie solidny trening💪🔥 zostaje mi walczyć i wierzyć że nadejdzie dzień i dla mnie radości 🙏💃

    Pfry, Meeg, ELka, Longanimity, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2021

    👩34l.
    AMH 2,87, insulinooporność, nadciśnienie tętnicze, PAI 4G/4G homo

    👦On 33l.
    niska ruchliwość i morfologia

    06.2022 klinika niepłodności --->Medart
    07.2022 sonoHSG--->niedrożność obydwóch jajowodów
    08.2022 dietetyk kliniczny --->dieta lowIG oraz propłodnościowa
    10.2022 laparo + histeroskopia diagnostyczna ---> 1 jajowód drożny
    11.2022 1 IUI ❌
    12.2022 2 IUI ---> odwołany
    12.2022 2 IUI ❌
    01.2023 3 IUI ---> odwołany
    02.2023 3 IUI ✅

    09.03.2023 beta 241,0
    23.03.2023 jest ❤
    08.05.2023 prenatalne I trymestru - zdrowa prawdopodobnie dziewczynka
    23.05.2023 114g szczęścia 😍
    16.06.2023 254g ruchliwego dzieciątka 💃
    04.07.2023 443g dziecięcia płci niewątpliwie żeńskiej 😅 - połówkowe
    18.07.2023 632g kochanej kluseczki 🥰
    17.08.2023 1088g wstydliwej dziewuszki 😉
    05.09.2023 1482g uroczego maluszka 😁
    14.09.2023 1765g śpiącej królewny 👸
    05.10.2023 2303g kochanej córci 💕
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8520

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo 💔💔💔 Trzymajcie się ❤️

    Bambi, tulę za 🐒 zaraz do Ciebie dołączę, więc nadzieja w Rozali 🤞🤞🤞 Rozala, kiedy testujesz?

    Siesiepy, nie pomogę w interpretacji, ale dobrze że jesteś ❤️ jak się czujesz? ❤️

    Meeg, Ancalime, gratulacje ❤️ Ancalime, dawaj znać po wizycie 🤞

    Dzwoniłam dzisiaj do kliniki, żeby umówić się na pierwszą wizytę, okazało się jak zwykle pod górkę. Wybrałam klinikę i lekarkę, pierwsze wolne terminy na wakacje 🤯 i teraz nie wiem co robić, ale chyba zapiszę się na wakacje, a w międzyczasie zapiszę też do innej kliniki, żeby jednak ruszyć wcześniej z diagnostyką. Może będę zadowolona i nie będę musiała zmieniać lekarza... Muszę to jeszcze przemyśleć. 😥 Dziewczyny, czy któraś z Was ma do polecenia lekarza w Krakowie z sensownymi terminami?

    Jo88, Meeg, siesiepy, ChocoMonster lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora wrote:
    Beta 4.7 nic z tego nie rozumiem 😢

    Może jest po prostu za wcześnie i beta jeszcze nie podskoczyła 😊. Kup sobie testy na weekend, a w poniedziałek powtórz betę 😊. Będzie dobrze 🤗!

    Maiora lubi tę wiadomość

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2736

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo88 wrote:
    Mam wyniki... beta <0,1... 😥 odstawiam leki i czekam na 🐒
    Tak bardzo mi przykro 😢 Wiem, że bardzo liczyłaś na pozytywne informacje. Zresztą my również bardzo chciałyśmy żeby beta okazała się pozytywna. 😟

    Jo88 lubi tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora wrote:
    Beta 4.7 nic z tego nie rozumiem 😢

    Coś jest na rzeczy ;) moja beta wynosiła 4 zaledwie 9 dni po owulacji.
    Powtórz betę w poniedziałek, na weekend kup test i jutro z rana siknij (mi facelle pokazał już słaba kreskę przy becie 4). Powodzenia ✊

    Maiora, Claire, Pfry, Ancalime lubią tę wiadomość

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora wrote:
    Beta 4.7 nic z tego nie rozumiem 😢
    Startuje. Choco wyłapała bardzo wczesna ciążę na podobnym poziomie bety. Ja bym na twoim miejscu pewnie poszła jutro na powtórkę 🤞🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2023, 16:32

    Maiora, Sara30, ChocoMonster, agentka93 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Dziewczyny Dziękuję że jesteście! Trochę mnie uspokoiłyście bo już byłam w depresji 🤞🙊🙈🙉

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo88 tak mi przykro :( wiesz co, po tym co napisałaś, jakoś tak osłabła mi radość ze starań i oczekiwania na testowanie 😐
    To wszystko układa się tak niesprawiedliwie.
    Naprawdę, jest mi szczerze przykro, że się nie udało :( jednocześnie ogromnie podziwiam za wytrwałość i tak ułożoną głowę 💪💪💪

    Maiora najprawdopodobniej wylapalaś bardzo bardzo wczesną ciążę :) to forum już nie raz widziało takie bety :) zrób test jutro żeby się uspokoić ciemniejszą kreseczka (spróbuj facelle z Rossmana) a w poniedziałek koniecznie beta :)

    Maiora lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ