Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Aleksandra_joanna_p Ekspertka
    Postów: 231 349

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi, czy jest sens robic proga 8/9 dpo? Bo nie miałam możliwości pojechać wczoraj ani dzisiaj rano a mam mozliwosc dopiero jutro i nie wiem czy jest sens 😊

    👨🏻‍🦰👧🏼 29l.

    06.21 - rozpoczęcie starań
    07.21 - 💍
    07.21 - ⏸️
    01.22 - 🏩
    03.22 - 👶🏼 Leoś

    11.22 - czas na rodzeństwo ❤️
    05.23 - cb 💔

    01.09.23 - ⏸️
    02.09 - ⏸️ i beta 179 mlU/ml 🥹 wdzięczność razy milion 🥹❤️🤞🏼
    04.09 - 360 mlU/ml, prog 13.4 ng/ml ❤️ 🤞🏼🤞🏼🤞🏼
    22.09 - 8 mm 🍤 z ❤️ 6+5
    28.09 - 1,5 cm 🍤
    26.10 - 5 cm dzidziuta ❤️
    03.11 - 7 cm zdrowego Jasieńka 🩵💙🩵💙🩵
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Ja ogólnie jestem mega fanką stand up'ów, uwielbiam czarny humor, staramy się jeździć na jakieś większe wydarzenia tego typu. Polecam Please Stand Up takie combo :)
    Socha zdecydowanie jest moim faworytem na równi z Lotkiem
    Drugie miejsce zajmują Pacześ i Zola

    No kocham gości 🤣🤣🤣🤣🤣
    Ja tez jestem stand-up'owa a Lotek tej moim ulubieńcem od lat :) Bylismy na Stadione we Wro na gali stand-up'u i tam tez pokochałm Wiolke Walaszczyk.
    Taka ciekawostka na temat Sochy ze tez sie starali o ciąże z problemami. Oglądałąm kiedys jego wywaid gdzie mówił szczególnie do Panów zeby nie udawali macho tylko szli na badania nasienia bo on własnie był taki przekonany o swojeje zajebistości a tu dupa i musisli sie leczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2023, 10:00

    Maiora, SandraH.97, Lipcowa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    U mnie podobnie 😔. Samopoczucie dzisiaj kiepskie, od rana jakaś wkurzona jestem, już wczoraj się zaczął ten nastrój 😔. Teraz mi smutno.
    Nie mam weny do pracy, tez zdalnie.

    Co do wyjazdów to myśle, ze nie ma co się przejmować. Lepiej chyba zaplanować wyjazd, nastawić się, ze może nawet w ciąży pojedziesz i myśleć w ten sposób ☺️. A jak będziesz już w ciąży i zmienisz zdanie co do wyjazdu to tez masz do tego prawo ☺️.
    Nie martw się Kochana.

    Dziewczyny, a czy któraś z Was ma OvuFriend premium? Wykupiłam na jeden miesiąc, ale nie mogę znaleźć informacji co jest w tej wersji premium 😅.

    Miłego dnia Dzielne Staraczki!
    Ja mam premium, Ovufriend od czasu do czasu rozdaje za wypełnianie objawów, jakieś rozmowy telefoniczne, udział w badaniach itp. ale tak naprawdę jest tak jakąś analiza płodności i prawdopodobieństwo pozytywnego testu ciążowego, objawy, wykresy i forum jest w wersji podstawowej, więc nie zamierzam sama płacić. :)

    Nowanna lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra_joanna_p wrote:
    Powiedzcie mi, czy jest sens robic proga 8/9 dpo? Bo nie miałam możliwości pojechać wczoraj ani dzisiaj rano a mam mozliwosc dopiero jutro i nie wiem czy jest sens 😊
    Ja będę robić w poniedziałek 8dpo bo 7dpo to niedziela. Gin mi polecił zrobić w poniedziałek właśnie więc chyba jest sens.

  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Ja do dziś mówię że mam ciążę bezobjawową :D To nie jest oczywiście tak że czuje sie dobrze bez przerwy - jestem znacznie słabsza, mniej wydolne, szybciej się mecze, nagle złapie mnie znikąd nagła potrzeba wyładowania w łóżku.

    Ale chyba czekałam na taką bombę 1 trymestru - bo z opisów doświadczeń większości kobiet można wywnioskować że ciąża = tragiczne samopoczucie non stop, wymioty, niemożność zjedzenia niczego. A może to tylko moja bańka informacyjna, ale co drugi tiktok który widziałam w tamtym czasie był z kobietą wisząca nad toaleta która praktycznie schodzi z tego świata i na chwilę żałuję że jest w ciąży - człowiek się wtedy zastanawia czy aby na pewno w tej ciąży jest, skoro czegoś takiego nie doświadcza i bezsensownie martwi, że to pewnie oznacza coś złego. Na pewno wiele kobiet tak rzeczywiście ciążę przechodzi, ale dla równowagi postuluje promowanie też drugiej strony 😅

    Ja praktycznie nie miałam mdłości, zdarzyło sie jakieś 5 razy na cały pierwszy trymestr że wisiałam nad kiblem. Trochę momentami mulilo mnie z rana, ale mogłam spokojnie nie zjeść śniadanie nawet do 3 godzin po wstaniu, jak przed ciążą - i nie miało to negatywnych konsekwencji. Kładłam się spać o 20-21, miałam bardziej wybiórcze podejście do jedzenia, ale to minęło bezpowrotnie w 10tc. Więc jeśli należycie do grona szczęściar które przechodzą ciążę optymalnie i bez poważnej szkody dla swojego samopoczucia to nic tylko się cieszyć, choć wiadomo że głowa produkuje najróżniejsze scenariusze 😉

    Boziu Namisa ty juz II trymestr <3 faktycznie jak tak czytam po stopce, ale wzruz jak ten czas leci. I super ze sie dobrze czujesz oby tak dalej i by ciaza nie kojarzyła sie z złym sapomoczuciem :)

    Namisa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora wrote:
    Meeg! Witaj w Klubie. Ja do tej pory miałam mdłości max 2x. Trochę ciągnie mnie brzuch i plecy i jestem zmęczona ale nie bardziej niż przed ciążą :) ;) I tak się zastanawiam czy to dobrze czy to źle
    Miałam iść na betę jutro albo w piątek ale oczywiście nie wytrzymałam i poszłam dziś. Postanowiłam że jak będzie dziś już ok to więcej nie idę. Moja potrzeba kontroli mnie wykończy :)

    Miłego dnia Drogie Panie! :)

    Extra to obie dzis czekamy na bete 🤞🤞🍀🍀, wierce sie przed tym kmputerme jak zwariowana, oby była wczesnie jak ostatnio bo nawet stary dziś na nią czeka po tym jak zobaczył ciemny test w łazience rano..

    P.S Tez tak macie ze jak juz wam sie ten test ciążowy wkoncu pokawił i jest wyrażna kreska to chodzice co jakis czas by popatrzec ze na prawde ta kreska tam jest i wam sie to nie śni? 🙈

    Maiora, Ancalime, RiverS lubią tę wiadomość

    age.png
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeg wrote:
    Extra to obie dzis czekamy na bete 🤞🤞🍀🍀, wierce sie przed tym kmputerme jak zwariowana, oby była wczesnie jak ostatnio bo nawet stary dziś na nią czeka po tym jak zobaczył ciemny test w łazience rano..

    P.S Tez tak macie ze jak juz wam sie ten test ciążowy wkoncu pokawił i jest wyrażna kreska to chodzice co jakis czas by popatrzec ze na prawde ta kreska tam jest i wam sie to nie śni? 🙈
    Dziewczyny, kciuki za piękne przyrosty 🍀
    Moje testy - wszytskie cztery ciągle mam w sypialni na komodzie i codziennie minimum raz sobie jeszcze zrobię przegląd 🙈 a jak wyszedl pierwszy pozytywny i go schowałam przed mężem to wtedy ciągle latałam zaglądać czy na pewno ja tam widać 😂

    Meeg, Ancalime, RiverS lubią tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 17999

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    co do wymiotowania w ciązy, jak byłam w ciąży z Synkiem wymiotowałam po kilka razy dziennie do szóstego miesiąca, po szóstym nastało polepszenie, wymiotowałam raz dziennie 🤮🤮 ale za to poród miałam super prosty i krótki ;p coś za coś 😂😁

    co do suplementacji jeszcze, możecie polecić jakiś kompleks witamin dla staraczek? który zawiera już kwas foliowy? ja biorę do tej pory VITA-MIN MULTIPLE SPORT ale chciałam się przerzucić na coś takiego typowo staraczkowego.
    Na pierwszej stronie chyba powinno być. Ja polecam PrenaCaps multi1+dha. :) Też ma metyliwany kwas foliowy.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Na pierwszej stronie chyba powinno być. Ja polecam PrenaCaps multi1+dha. :) Też ma metyliwany kwas foliowy.
    Ja natomiast nie polecam PrenaCaps, strasznie śmierdzą… jak karma dla rybek 😵‍💫🤮 Muszę je popijać mocną herbatą i jeszcze nos zatykać 🤣

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeg wrote:
    Extra to obie dzis czekamy na bete 🤞🤞🍀🍀, wierce sie przed tym kmputerme jak zwariowana, oby była wczesnie jak ostatnio bo nawet stary dziś na nią czeka po tym jak zobaczył ciemny test w łazience rano..

    P.S Tez tak macie ze jak juz wam sie ten test ciążowy wkoncu pokawił i jest wyrażna kreska to chodzice co jakis czas by popatrzec ze na prawde ta kreska tam jest i wam sie to nie śni? 🙈

    TAAK ;) To jest jakieś szaleństwo ;)

    Meeg, Ancalime lubią tę wiadomość

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Jo88 Autorytet
    Postów: 1670 1828

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Cześć dziewczynki, u mnie kolejna ciężka noc, ledwo udało mi się oczy otworzyć!
    Chyba to przez @, dawno nie miałam takiego prawdziwego okresu, bo przy braniu tabletek to wiecie, takie 3 dni bez żadnego szału, a teraz @ pełną parą wjechała.

    Wczoraj byłam na stand up'ie Sochy, polecam! Jedynie nie polecam siadać w pierwszym rzędzie bo wchodzi w interakcje z ludźmi na pełnej pi... podwójnie nie radze jak ktoś nie potrafi się śmiać sam z siebie 😂😎😉
    My byliśmy bezpiecznie w połowie sali 😋😋

    Sara nawet nie wiesz jak się cieszę, niech te krechy ciemnieją! Dla mnie jesteś bohaterką tego wątku (na innych się nie udzielam więc nie wiem) 🥰🥰

    Dziewczyny, i mam bardzo ważne pytanie, małpa rozpoczeła się popołudniu w poniedziałek, tak ma pełnym gazie.
    Liczyć ten poniedziałek jako pierwszy dzień i dzisiaj zacząć brać NAC czy liczyć od wtorku i jutro? Doradźcie jak Wy działacie w takich sytuacjach.
    U mnie gin powiedział, że jeżeli okres zacznie się żywą krwią po godz. 16:00 to za 1dc uznajemy dzień nastepny.

    Starania od 06.2021

    👩34l.
    AMH 2,87, insulinooporność, nadciśnienie tętnicze, PAI 4G/4G homo

    👦On 33l.
    niska ruchliwość i morfologia

    06.2022 klinika niepłodności --->Medart
    07.2022 sonoHSG--->niedrożność obydwóch jajowodów
    08.2022 dietetyk kliniczny --->dieta lowIG oraz propłodnościowa
    10.2022 laparo + histeroskopia diagnostyczna ---> 1 jajowód drożny
    11.2022 1 IUI ❌
    12.2022 2 IUI ---> odwołany
    12.2022 2 IUI ❌
    01.2023 3 IUI ---> odwołany
    02.2023 3 IUI ✅

    09.03.2023 beta 241,0
    23.03.2023 jest ❤
    08.05.2023 prenatalne I trymestru - zdrowa prawdopodobnie dziewczynka
    23.05.2023 114g szczęścia 😍
    16.06.2023 254g ruchliwego dzieciątka 💃
    04.07.2023 443g dziecięcia płci niewątpliwie żeńskiej 😅 - połówkowe
    18.07.2023 632g kochanej kluseczki 🥰
    17.08.2023 1088g wstydliwej dziewuszki 😉
    05.09.2023 1482g uroczego maluszka 😁
    14.09.2023 1765g śpiącej królewny 👸
    05.10.2023 2303g kochanej córci 💕
  • Stay Ekspertka
    Postów: 138 189

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Stay, pokaż! Pamiętam Cię z któregoś z poprzednich wątków. ;)

    Evondita, tulę Cię bardzo, bardzo mocno ❤️😥

    Kania, jakie masz sny, pamiętaj, że jak pójdziesz do gina to spotkasz rodzinnego 😅 A tak serio, nie rób badań, wg mnie nie ma sensu, zrobisz wszystko na kolejną wizytę.

    Sara, teraz jest lęk w ciąży na wymioty zarejestrowany, więc liczymy, że albo miną szybko, albo leki pomogą 🤞 Kciuki za wizytę T ✊ A postawa męża super ❤️

    Życzę Wam miłego dnia, mimo słabej pogody ☀️
    U mnie pracowicie, ostatnie rzeczy do załatwienia, pakowanie i jutro z rana ruszamy 🙈

    Moje II kreski :)

    44-A836-E8-65-DF-4607-B060-0-D5-BB14-C4322.jpg

    siesiepy, nesairah, Nowanna, Maiora, Kropkaxyz, ChocoMonster, Ona11, Pauli19, nick nieaktualny, Namisa, Meeg, Kania_czubajka, Ancalime, SandraH.97, moonflower, ELka, Ogoorkowa, RiverS, Aleksandra_joanna_p, oloska, Evondita82, Emka06, Biedronka@, Pfry, Anett93, gattina, makówka, Jo88, .aś., alauda, agentka93, Beezi, Domi94, Niaha, Wiara Nadzieja Miłość, Lipcowa, Marikamb, Niuśka lubią tę wiadomość

  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Stay to są krechy 😍 gratulacje

    Stay lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dopiero doczytałam pierwszy post 🫣.
    Wybaczcie gapiostwo.
    Poproszę o dopisanie mnie do testowania 28.01.23 ☺️.

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 17999

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Ja natomiast nie polecam PrenaCaps, strasznie śmierdzą… jak karma dla rybek 😵‍💫🤮 Muszę je popijać mocną herbatą i jeszcze nos zatykać 🤣

    To ja tak miałam z PrenaCare, PrenaCapsy lykam bez problemu.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo88 wrote:
    U mnie gin powiedział, że jeżeli okres zacznie się żywą krwią po godz. 16:00 to za 1dc uznajemy dzień nastepny.
    Kiedyś pytałam o to na forum, to wszystkie mi odpowiedziały, że niezależnie od godziny liczą 1dc. I zawsze mam problem jak okres przyjdzie wieczorem jak go liczyć 🙄

  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Kiedyś pytałam o to na forum, to wszystkie mi odpowiedziały, że niezależnie od godziny liczą 1dc. I zawsze mam problem jak okres przyjdzie wieczorem jak go liczyć 🙄
    ja zawsze liczę jako 1 dc, jeśli pojawi się krwawienie. Kilku ginów o to pytałam, i większość odpowiadała, że jeśli pojawiło się krwawienie ( nie plamienie) to bez względu na godzinę liczymy jako 1 dc.

    Meeg, nick nieaktualny, agentka93, Lipcowa lubią tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o wymioty, to moja koleżanka wymiotowała całą ciążę, dzień w dzień, nawet w dzień porodu - już po raz ostatni 😳 na drugi dzień, po tej kilkumiesięcznej batalii nad ceramiką bez mdłości czuła się wręcz dziwnie 😂

    moonflower lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeg wrote:
    Boziu Namisa ty juz II trymestr <3 faktycznie jak tak czytam po stopce, ale wzruz jak ten czas leci. I super ze sie dobrze czujesz oby tak dalej i by ciaza nie kojarzyła sie z złym sapomoczuciem :)

    Taak też mam szok czasem 😁 Ostatnio rozmawiałam z kimś i mówię na jakim etapie ciąży jestem, a ta osoba do mnie "Aaa czyli 5 miesiąc". A ja takie 😧😧😧 No racja, ba - za dwa tygodnie zacznę 6 miesiąc 😳 Jakoś w tych tygodniach to zupełnie się inaczej w głowie układa, a tu taka poważna ciąża 😉 Podejrzewam że jak już brzuch zacznie ciążyć to siłą rzeczy człowiek czuje się bardziej przytłoczony, ale jak na razie zdrowotnie nie moge specjalnie narzekać - wyniki krwi mam lepsze niż kiedykolwiek w życiu, morfologia bez żadnych odchyłów. Może to dlatego że jeszcze w życiu nie byłam tak dosuplementowana jak teraz 😅
    Życzę Ci tego samo ❤️

  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam dzisiaj NAC

    Poniedziałek popołudniu to już było mocne krwawienie ( przepraszam że tak bez owijania) dlatego policzyłam poniedziałek jako 1dc.

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ