Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay wrote:
    Moje II kreski :)

    44-A836-E8-65-DF-4607-B060-0-D5-BB14-C4322.jpg

    Gratulacje <3

    Stay lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2737

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    To u mnie jakoś wolno idzie 🙄
    A jak długie masz zazwyczaj cykle?
    Może dłuższe cykle = dłużej organizm dochodzi do równowagi?

    U mnie finalnie doszło do samoistnego oczyszczenia się, więc po 2 tygodniach beta już była prawie przy zerze i więcej nie badałam. Ale u mnie po prostu zarodek zatrzymał się ze wzrostem, więc pewnie beta już wtedy spadała. Jak poszłam właśnie na kontrolę 9t+0d to zarodek był wielkości 7t+4d, serduszko jeszcze wtedy słabo biło. A po kilku dniach zaczęło się plamienie. 😢

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makówka wrote:
    hej dziewczyny!

    Byłam na chwilę w wątku grudniowym. Chciałam "działać" aktywnie z Wami na forum styczniowym, ale miałam małe zawirowania w życiu i jakoś tak tylko podglądałam po cichu co tam u Was. Chciałam nawet wpisać się na styczniowe testowanie, ale mój cykl zwariował... małpa zakończyła się idealnie w Nowy Rok i niespodziewanie przyszła kolejna po 10 dniach ;/ Przyjmowałam anty przez 3 lata, odstawiłam w październiku to pewnie rozbicie organizmu, ale i tak lekko się załamałam bo teraz już kompletnie nie wiem nic!
    Zaczęłam od poniedziałku z owulakami żeby jakoś wyłapać co dzieje się z tym moim cyklem bo apki już zwariowały :D. Póki co bladziutko

    Gratuluje wszystkim Wam dwóch kresek! Dużo zdrowia dla Was :)
    Przykro mi, tule i wspieram tym, którym akurat ciężko <3

    Ja odstawiłam anty w grudniu, gin mi powiedział że do 3 cykli powinnam mieć cykle 28 dniowe, bo to jest takie przyzwyczajenie orgnizmu, po 3 miesiącach cykle wrócą do "starej normy", w moim wypadku mogą stać się strasznie nieregularne jeśli wrócą do stanu przed tabsami, pęcherzyki nie pękały robiły się torbiele i cykle nawet 45-60 dniowe.

    makówka lubi tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maiora wrote:
    mam wynik !
    beta 122 mlU/ml przyrost 134.6% <3
    Oo super gratuluję pięknego przyrostu !🥳🥳

    Maiora lubi tę wiadomość

    age.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Maiora moje gratulacje ❤️❤️

    Ewiwi jutro rano jadę :) ale czym byłoby życie bez sikania na testy? 😂

    Stay na spokojnie, na wizytę serduszkową jeśli (odpukac!) wszystko będzie ok :) czyli celuje w pierwszym tygodniu lutego :)


    Czy ja już wspominałam, że mój mąż zachowuje się jakby pierwszy raz miał zostać ojcem?
    Właśnie oznajmił mi, że zamówił mi adapter do pasów do auta.
    Ja zdziwiona pytam a na cholerę mi to teraz? Jak brzucha nie będę miała jeszcze chwilę?
    A on mi wyskoczył z iście medyczną gadką o ryzyku odklejenia łożyska, poronienia itd a ja przecież nigdy nie wiem kiedy mi np pies wyskoczy 😏
    Oczywiście zamówił najlepszy po przeczytaniu recenzji 🤯🤯🤯🤯
    Kochany jest i słodki z tą paniką 🫣
    Faktycznie kochany, nie używałas w poprzednich ciążach? I czy mogę skorzystac z jego dobroci i cię prosić o link? 🫣😅

    Meeg, Maiora lubią tę wiadomość

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • Kropkaxyz Autorytet
    Postów: 263 298

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Dziewczyny po poronieniu, czy któraś może kontrolowała jak długo spadała beta do zera? Ja jestem 4tyg po zabiegu, sprawdziłam testem i na moje oko porównując testy które robiłam w ciąży będzie około 100 jeszcze 🙄

    U mnie co prawda obyło się bez zabiegu tabl wystarczyly, ale ostatnie badanie bety 1500 kiedy jeszcze myslalam że wszystko jest ok , 2dni później poronienie samoistne po tyg szpital beta 50 i po kolejnym tyg już 30 także wydaje mi się że w moim przypadku bardzo szybko.

    34l👱‍♀️ 39🙎‍♂️

    09.2019 ⏸️🤰
    01.2020 laparoskopia- guz na jajniku
    06.2020 🥰😍 cc 4800g 64cm M❤️

    11.2022 6/7 tc 💔 poronienie samoistne

    13.06.23 ⏸️🤗
    14.06.23 beta 124😍
    07.07 ❤️
    13.09 17+1 209 gram chłopca💙
    07.10 20+4 połówkowe 416g🥰
    03.11 24+3 800g
    28.11 28+0 prenatalne 1300 g😍
    15.12 30+3 1700g
    30.12 32+4 2100g
    12.01 34+3 3000g😱😱😱
    24.01 36+1 3000g???😁❤️
    16.02 39+3 cc 4300g 58cm Gucio💙💙💙

    event.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:

    Czy ja już wspominałam, że mój mąż zachowuje się jakby pierwszy raz miał zostać ojcem?
    Właśnie oznajmił mi, że zamówił mi adapter do pasów do auta.
    Ja zdziwiona pytam a na cholerę mi to teraz? Jak brzucha nie będę miała jeszcze chwilę?
    A on mi wyskoczył z iście medyczną gadką o ryzyku odklejenia łożyska, poronienia itd a ja przecież nigdy nie wiem kiedy mi np pies wyskoczy 😏
    Oczywiście zamówił najlepszy po przeczytaniu recenzji 🤯🤯🤯🤯
    Kochany jest i słodki z tą paniką 🫣

    🥰🥰🥰🥰🥰🥰 słodziak

    age.png
  • Jo88 Autorytet
    Postów: 1670 1828

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Kiedyś pytałam o to na forum, to wszystkie mi odpowiedziały, że niezależnie od godziny liczą 1dc. I zawsze mam problem jak okres przyjdzie wieczorem jak go liczyć 🙄
    U mnie podejrzewam, ze jest to związane ze stymulacją i wizytą w 2 lub 3dc. Jeśli przyjdę zbyt wcześnie, to nie widać czy endo już się złuszczyło i poziom estrogenów spadł poniżej 68. Podejrzewam, że to stąd... zauważyłam, że wśród ginów są dwie szkoły 🙄

    Starania od 06.2021

    👩34l.
    AMH 2,87, insulinooporność, nadciśnienie tętnicze, PAI 4G/4G homo

    👦On 33l.
    niska ruchliwość i morfologia

    06.2022 klinika niepłodności --->Medart
    07.2022 sonoHSG--->niedrożność obydwóch jajowodów
    08.2022 dietetyk kliniczny --->dieta lowIG oraz propłodnościowa
    10.2022 laparo + histeroskopia diagnostyczna ---> 1 jajowód drożny
    11.2022 1 IUI ❌
    12.2022 2 IUI ---> odwołany
    12.2022 2 IUI ❌
    01.2023 3 IUI ---> odwołany
    02.2023 3 IUI ✅

    09.03.2023 beta 241,0
    23.03.2023 jest ❤
    08.05.2023 prenatalne I trymestru - zdrowa prawdopodobnie dziewczynka
    23.05.2023 114g szczęścia 😍
    16.06.2023 254g ruchliwego dzieciątka 💃
    04.07.2023 443g dziecięcia płci niewątpliwie żeńskiej 😅 - połówkowe
    18.07.2023 632g kochanej kluseczki 🥰
    17.08.2023 1088g wstydliwej dziewuszki 😉
    05.09.2023 1482g uroczego maluszka 😁
    14.09.2023 1765g śpiącej królewny 👸
    05.10.2023 2303g kochanej córci 💕
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:40

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-6 wrote:
    Faktycznie kochany, nie używałas w poprzednich ciążach? I czy mogę skorzystac z jego dobroci i cię prosić o link? 🫣😅
    W poprzednich ciazach nie używałam bo tak naprawdę jeździłam autem sporadycznie dosłownie kilka km. A teraz z młodą czasem robię 500-600 km dziennie więc to inna historia :)
    Nie wiem skąd zamawiał ale zaraz ci wkleje który

    https://insafe.store/pl/p/Adapter-do-pasow-dla-ciezarnych-INSAFE-SEATBELT-GUIDE/74?gclid=CjwKCAiAzp6eBhByEiwA_gGq5FqTCxiYEZve3xdYLhdeNSUZT1pvwLt22dpm_4F8mMAOR-QBsF2w-BoCB4UQAvD_BwE

    Popularny jest besafe ale wydaje mi się, że upierdliwy w zapinaniu i ten trzyma pas na udach.

    Meeg lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj i dziś. Beta musi rosnąć ❤️


    IMG20230118122040.jpg

    Emka06, Maiora, nesairah, makówka, moonflower, ChocoMonster, Ewiwi, ELka, Namisa, Zapominajka, Agn1000, RiverS, Idawoll, Meeg, Pauli19, Jo88, Stay, SandraH.97, alauda, agentka93, Beezi, Domi94, Niaha, Aleksandra_joanna_p, Cotakoza, Anett93, Pfry, .aś., Evondita82, Lipcowa, Marikamb lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    A jak długie masz zazwyczaj cykle?
    Może dłuższe cykle = dłużej organizm dochodzi do równowagi?

    U mnie finalnie doszło do samoistnego oczyszczenia się, więc po 2 tygodniach beta już była prawie przy zerze i więcej nie badałam. Ale u mnie po prostu zarodek zatrzymał się ze wzrostem, więc pewnie beta już wtedy spadała. Jak poszłam właśnie na kontrolę 9t+0d to zarodek był wielkości 7t+4d, serduszko jeszcze wtedy słabo biło. A po kilku dniach zaczęło się plamienie. 😢
    Ja naturalnych cykli nie mam. Tylko stymulowane, więc zawsze inaczej wychodziło bo różnie wypadała owulacja i walczyłam cały czas z krótką fazą lutealną. Więc tutaj raczej nic nie da się powiedzieć 🙄

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 26.01 <3 xD

    dominikawa, Sara30, makówka, Ancalime, RiverS, Meeg, nick nieaktualny, Beezi, Domi94, Aleksandra_joanna_p, Anett93, .aś., Evondita82 lubią tę wiadomość

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dość upierdliwie boli mnie podbrzusze jak na @ 😏 za nic nie pamiętam czy tak to już jest?
    Mogę wziąć nospe i magnez?

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Dziewczyny, dość upierdliwie boli mnie podbrzusze jak na @ 😏 za nic nie pamiętam czy tak to już jest?
    Mogę wziąć nospe i magnez?

    Mnie w 1 ciąży właśnie pobolewal jak na okres w tych pierwszych tygodniach

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Dziewczyny, dość upierdliwie boli mnie podbrzusze jak na @ 😏 za nic nie pamiętam czy tak to już jest?
    Mogę wziąć nospe i magnez?
    Możesz :)

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime, jak u Ciebie?

    Ancalime, Meeg lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Maiora Autorytet
    Postów: 839 995

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Dziewczyny, dość upierdliwie boli mnie podbrzusze jak na @ 😏 za nic nie pamiętam czy tak to już jest?
    Mogę wziąć nospe i magnez?
    lekarz mi powiedział, że w razie bólu brzucha można wziąć nospe bez problemu

    👩 30l.👦 33l.

    Razem od 2012
    Ślub 2019

    age.png

    Kochamy Cię Synku❤️🙏
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Dziewczyny po poronieniu, czy któraś może kontrolowała jak długo spadała beta do zera? Ja jestem 4tyg po zabiegu, sprawdziłam testem i na moje oko porównując testy które robiłam w ciąży będzie około 100 jeszcze 🙄

    Ja zrobiłam test jak tylko przestałam plamić, jakieś dwa tygodnie po zabiegu i już było biało. Tydzień później miałam już pierwsza owulację, okres przyszedł po 30 dniach z kawałkiem od zabiegu. Byłaś już na kontrolnym USG po poronienii, nie? Jeśli było tam czysto to bym obserwowała dalej, powinno z kazdym dniem jednak jaśnieć, a jak nie będzie to wybrałabym się dla spokoju do gina żeby upewnić się czy tak ma być.

  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Wczoraj i dziś. Beta musi rosnąć ❤️


    IMG20230118122040.jpg

    Gołym okiem widać, że rośnie :* :D

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ