Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeg wrote:
    Jest na razie wynik progesteronu bety jescze nie mam.

    Progesteron dalej spada zamiasta rosnąć..
    16 dzisiaj 😔
    Ja nie mam żadnego dupka nic w domu nie wiem co mam czy coś powinnam z tym zrobić?
    Możesz się umówić gdziekolwiek na teleporade po receptę albo odkupić od kogoś z forum, kto by w okolicy mieszkal. Ale tak jak napisane już zostalo, poziom się waha. Nie panikuj.

  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Maiora, Stay - gratulacje 🥰

    Melduje się po wizycie i tak - jest pęcherzyk ciążowy 😍 ale jest też torbiel na prawym jajniku - 6 cm 😱 tak, więc zalecenie na maxa oszczędnego trybu życia i będziemy obserwować czy się wchłania 🙂
    Odnośnie paniki z bakteriami w moczu - dr nie podzielił mojego dramatu, stwierdził, że wynik nie jest miarodajny i prawdopodobnie źle była pobrana próbka ( takie info jest też na wyniku posiewu, ale jakoś nie zwróciłam uwagi 😅) więc ze spokojem mam powtórzyć posiew jeszcze raz 🙂
    Dalej mam brać Duphaston, do tego dołożona Luteina dopochwowo i kolejna wizyta 27 stycznia ☺
    Lubię za pęcherzyk ciążowy, oczywiście nie za torbiel. Powodzenia!

    Razem z Tobą ten niewdzięczny posiew powtarzam 😂

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 216 czyli przyrost 100 %
    Niby fajnie a jakoś nie fajnie.
    Jakoś wolniej to przyrasta od innych na taki. Pierwszym etapie boję się że to zwiastunem coś złego.

    Progesteron spada, zastanawiam sie by napisać do lekarza ?
    Strasznie naskoczyl że do 6 tyg się nie reaguje i nie ma sensu dzwonić po lekarzach.

    Nie wiem co robić

    oloska, Domi94, ELka lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Możesz ćwiczyć w domu :)
    Ćwiczę, ale szukam alternatywy i narazie ciężko, basen był fajną opcją do momentu kiedy nie złapałam grzybucy :/

  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Pokaż je, wspólnymi siłami coś ogarniemy 😅


    Wyniki, chyba nie są aż takie okej jak na początku mi się wydawało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2023, 15:17

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeg wrote:
    Beta 216 czyli przyrost 100 %
    Niby fajnie a jakoś nie fajnie.
    Jakoś wolniej to przyrasta od innych na taki. Pierwszym etapie boję się że to zwiastunem coś złego.

    Progesteron spada, zastanawiam sie by napisać do lekarza ?
    Strasznie naskoczyl że do 6 tyg się nie reaguje i nie ma sensu dzwonić po lekarzach.

    Nie wiem co robić
    Jeżeli masz takie wątpliwości to wg mnie umów się. Dla świętego spokoju.

    RiverS lubi tę wiadomość

  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    Lubię za pęcherzyk ciążowy, oczywiście nie za torbiel. Powodzenia!

    Razem z Tobą ten niewdzięczny posiew powtarzam 😂
    W takim razie za posiewy 🤞🍀😊 oby wyniki nie pozostawiły już teraz wątpliwości 😊

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Ooo tak aktywność ładnie zwiększy wrażliwość tkanek na insulinę 💪 Może jakaś domowa aktywność ci się sprawdzi, joga na macie, pilates? Warto zacząć nawet od czegoś w teorii lekkiego, niewymagającego, żeby wdrożyć się i wypracowac nawyk. Jeśli jeszcze nie probowałaś to włącz koniecznie inozytol/berberynę też bardzo dobrze się sprawdza u insulinoopornych.
    A na przezwyciężenie pogody polecam psa 🐶😆 Mój mnie co rano motywuje do spacerów w deszczu, pogoda mu nie straszna, pół godziny łażenia po polach musi byc. Dziś nawet wskoczył do rwącej rzeki i przyprawił matkę o zawał 😅 Jeszcze trochę aktywności musiałam dodatkowo włożyć żeby go potem umyć z tego brudu 😁
    Psa mam, ale też duże podwórko a gwiazda nie przepada za taką pogodą. Szybkie siku i do domu :D
    Narazie mam orbitrek, Just Dance na konsoli, czekam na łądniejszą pogodę, rower i rolki :)

    Berberynę i inozytol znam :D Muszę chyba domówić znowu berberynę bo z niej zrezygnowałam

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeg jak masz się zamartwiać to skonsultuje 🙂

    Ja się umówiłam do gina na 3.02 :D będzie 6+3

    RiverS, Kania_czubajka, Maiora, Anett93, Evondita82, ELka lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staaraczkaaa wrote:
    Ćwiczę, ale szukam alternatywy i narazie ciężko, basen był fajną opcją do momentu kiedy nie złapałam grzybucy :/
    Nie przepadasz w domu? Czy po prostu chciałabyś zmian?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Nie przepadasz w domu? Czy po prostu chciałabyś zmian?
    chciałabym różnorodności trochę :D ale narazie robię to co mam

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeg wrote:
    Beta 216 czyli przyrost 100 %
    Niby fajnie a jakoś nie fajnie.
    Jakoś wolniej to przyrasta od innych na taki. Pierwszym etapie boję się że to zwiastunem coś złego.

    Progesteron spada, zastanawiam sie by napisać do lekarza ?
    Strasznie naskoczyl że do 6 tyg się nie reaguje i nie ma sensu dzwonić po lekarzach.

    Nie wiem co robić
    Na Twoim miejscu bym się umówiła, napewno będziesz dużo spokojniejsza, no i będziesz wiedziała co robić z tym progiem - podejrzewam, że dr zaleciłby leki, niby można na własną rękę podzialać np przez receptomat, ale konsultacja to chyba lepsza opcja 😊

    Meeg lubi tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    received-1218603195705624.jpg

    Wyniki, chyba nie są aż takie okej jak na początku mi się wydawało...
    Nie jestem pewna ruchu, ale 6% morfologii to jest wynik w porządku. Liczba też jest ok.

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:40

  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    received-1218603195705624.jpg

    Wyniki, chyba nie są aż takie okej jak na początku mi się wydawało...
    Ruch postępowy ok, morfologia też ładna, jedynie liczba plemników mogłaby być lepsza 😊 ogólnie wg mnie nie ma się co aż tak martwić, ale warto wdrożyć suplement to powinno się ładnie podbić liczbę, polecam Profertil - u męża ilość poprawiła się czterokrotnie 😊

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Ruch postępowy ok, morfologia też ładna, jedynie liczba plemników mogłaby być lepsza 😊 ogólnie wg mnie nie ma się co aż tak martwić, ale warto wdrożyć suplement to powinno się ładnie podbić liczbę, polecam Profertil - u męża ilość poprawiła się czterokrotnie 😊
    O, a ja myślałam że liczba jest w porządku 🙄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz, widzę że mieliście problem z nasieniem. Udało się Wam naturalnie? Coś Twój facet działał żeby polepszyć parametry?

  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    To w dalszym ciągu jest ładna wartość. I pamiętaj, że progesteron wydziela się skokowo, więc nie ma się co martwić na zapas. Poczekaj na betę i się nie stresuj 🤗
    Dzięki ale wydaje mi się że wraz rozwojem ciąży powinien rosnąć a jeżeli wydziela się skokowo to skacze ale nigdy wyżej a niżej.. przyrost jest też mało spektakularny, boję się że nie dociągnę do 6 tygnia 😔

    age.png
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Meeg jak masz się zamartwiać to skonsultuje 🙂

    Ja się umówiłam do gina na 3.02 :D będzie 6+3
    Mi też właśnie tak gin kazał przyjść, 6+4 mam wizytę umówiona

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeg mi się wydaje, że to nie jest poziom, który nie pozwala na utrzymanie ciąży, choć ja bym pewnie starała się o receptę na progesteron. Może napisz do lekarza, że masz obawy i czy może Ci przepisać? Oprócz tego na tym etapie niewiele da się zrobić :(

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ