Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Styczeń❄️, wino🍷 i kebaby 🌯 to jest przepis na dwa szkraby 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do zakupów to od wybuchu pandemii 99 procent moich ubrań była kupiona online 😃 to dla mnie niesamowita oszczednosc czasu i nerwów - strasznie mnie wkurzają tłumy w galeriach i nierozgarnięci ludzie 😂 także powinnam dostać złota kartę do Zalando 😁

    Natosia lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, test 13 dc z godziny 14.30, sikać jeszcze dzisiaj wieczorem czy PIK raczej jutro? 🤔
    https://ibb.co/v1jSYkL

    Jak Wy to robicie że na forum pojawia się zdjęcie, a nie link do zdjęcia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2023, 15:37

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś to my tez :).
    Zapomniałam dodać, ze ja tez facelle na horieny owulacyjne wymieniłam.

    Jak ten cykl się nie uda to idę gdzieś na monitoring, chociaż jestem w tym zielona i najchętniej znalazła my gabinet gdzie nie skasują za każde usg 150zl :( No ale co zrobić. Jak będzie trzeba to trudno.

    Niaha, .aś. lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Dziewczyny, test 13 dc z godziny 14.30, sikać jeszcze dzisiaj wieczorem czy PIK raczej jutro? 🤔
    https://ibb.co/v1jSYkL

    Jak Wy to robicie że na forum pojawia się zdjęcie, a nie link do zdjęcia?
    Ja zaznaczam BBb code line jakoś tak 🫢 i całe zdjęcie jest

    agentka93, Stysia16 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Dziewczyny, test 13 dc z godziny 14.30, sikać jeszcze dzisiaj wieczorem czy PIK raczej jutro? 🤔
    https://ibb.co/v1jSYkL

    Jak Wy to robicie że na forum pojawia się zdjęcie, a nie link do zdjęcia?

    Na pierwszej stronie jest opisane jak to zrobić :).
    Ale tak jak Rozzzzi napisała - inny kod do zdjecia trzeba wkleić :). Spróbuj jeszcze raz.

    Rozzzzi lubi tę wiadomość

    preg.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7132-C6-B3-B500-4-BEC-A8-A1-C5-C9-F0564-EF5.jpg

    Nowanna, Natosia, Ancalime, LikePink, .aś., Domi94 lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala warto wieczorem siknąć uważam :)

    Natosia mam wizytę na 6.02, o ile tyle wytrzymam 🙈 No i o ile będę się nadal tak dobrze czuć (poza tymi szkaradnymi plamieniami). I tak, jutro powtarzam betę. Dla własnego spokoju.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2023, 16:10

    rozalaa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa, wg mnie pik czai się już gdzieś za rogiem, lada moment będzie ;) Jesteśmy w podobnym momencie cyklu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2023, 16:11

    rozalaa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala, super. Udało się wkleić zdjęcie :).
    Według mnie pik tuż tuż.
    Nie wiem dziewczyny, czy jest aż takie znaczenie przy tych testach owulacyjnych aby wiedzieć, ze np pik jest wieczorem, a nie rano?
    W sensie od wtedy się liczy te 24-48 h na pęknięcie pęcherzyka i o to chodzi, aby była większa precyzja?

    rozalaa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaaa jeszcze nie pik ale już "tylko dotknąć" :)


    Co do zakupów to ja nienawidzę galerii. Męcze się w takich miejscach a dodatkowo wkurza mnie zawsze, że wszystko jest takie same, nie w moim stylu itd.
    W swoim ulubionych SH spędzam 20 minut i wychodzę z perełkami 😁 ostatnio kupiłam staremu 2 T-shirty po 8 zł.... T-shirty niemieckiego projektanta, które na showroom po 2k chodzą 😂

    Ale ogólnie zakupów i galerii nienawidzę i nawet staniki czy buty kupuje przez internet. Zwłaszcza, że mam taki rozmiar cyca, że w przeciętnym sklepie z bielizną nie znajdę nic co mi pasuje 🥴

    Nowanna, rozalaa lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nienawidzę kupować butów stacjonarnie, ledwo przymierzę to jestem już zmęczona :P Stąd załadowałam skan na eobuwiu i jeszcze mi się nie zdarzyło, abym musiała zwracać, a na spokojnie sobie z kanapy przeglądam i porównuje bez wzroku innych osób na sobie.
    Jak Stary idzie kupować buty i mnie za sobą ciągnie to jest dramat, 3 godziny i się zastanawia 🙈

    Nowanna lubi tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Rozalaaa jeszcze nie pik ale już "tylko dotknąć" :)


    Co do zakupów to ja nienawidzę galerii. Męcze się w takich miejscach a dodatkowo wkurza mnie zawsze, że wszystko jest takie same, nie w moim stylu itd.
    W swoim ulubionych SH spędzam 20 minut i wychodzę z perełkami 😁 ostatnio kupiłam staremu 2 T-shirty po 8 zł.... T-shirty niemieckiego projektanta, które na showroom po 2k chodzą 😂

    Ale ogólnie zakupów i galerii nienawidzę i nawet staniki czy buty kupuje przez internet. Zwłaszcza, że mam taki rozmiar cyca, że w przeciętnym sklepie z bielizną nie znajdę nic co mi pasuje 🥴

    No i z tymi cenami to faktyczni fajnie:) mi udaje się wyrwać jakieś markowe rzeczy lub dodatki właśnie na Limango i na Lounge,ale wiadomo-za takie fajne ceny jak w sh nie znajdę.
    Ale też udało mi się kupić na Limango i Lounge kilka dodatków, lamp i krzesła o kilkaset złotych taniej niż są normalnie.Mnie cieszy każdy taki zakup i dzięki temu mam już prawie wszystko do urządzenia nowej chatki:)

    Jesli chodzi o staniki to ja w galeriach tez nie kupuję,65 f nie jest takim typowo sieciówkowym rozxmiarem, chociaż przecież duży nie jest. Mam taki sklepik, gdzie pracuje fajna brafitterka, ale tak naprawdę odkąd mi dobrała rozmiar to już kupuję w większości w jednej firmie i przez internet też udaje mi się dobrze kupić.

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    7132-C6-B3-B500-4-BEC-A8-A1-C5-C9-F0564-EF5.jpg
    już prawie prawie:)

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    No i z tymi cenami to faktyczni fajnie:) mi udaje się wyrwać jakieś markowe rzeczy lub dodatki właśnie na Limango i na Lounge,ale wiadomo-za takie fajne ceny jak w sh nie znajdę.
    Ale też udało mi się kupić na Limango i Lounge kilka dodatków, lamp i krzesła o kilkaset złotych taniej niż są normalnie.Mnie cieszy każdy taki zakup i dzięki temu mam już prawie wszystko do urządzenia nowej chatki:)

    Jesli chodzi o staniki to ja w galeriach tez nie kupuję,65 f nie jest takim typowo sieciówkowym rozxmiarem, chociaż przecież duży nie jest. Mam taki sklepik, gdzie pracuje fajna brafitterka, ale tak naprawdę odkąd mi dobrała rozmiar to już kupuję w większości w jednej firmie i przez internet też udaje mi się dobrze kupić.


    Ja noszę 70H i nie ma opcji zebym w sieciowce taki rozmiar znalazła. Ale od pewnego czasu zamawiam bieliznę ze sklepu rafjolka.pl I jestem bardzo zadowolona :)

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Weronka Autorytet
    Postów: 939 2090

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @.aś. Wczoraj o godzinie 11 test owu był najciemniejszy, o 13 było widać pęcherzyk. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano testy już bledsze. Wnioskuję, że owulacja była wczoraj, w nocy, albo dzisiaj. 🤷‍♀️ Ciężko określić. Więc najidealniej byłoby chyba gdybym zrobiła progesteron 5 lutego, ale to niestety niedziela. Więc lepiej celować dzień przed czyli 4, czy dzień po, czyli 6?

    👩🏻 29 | 👨🏻 30
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    ❌Niedoczynność tarczycy
    ❌ Gruczolak przysadki mózgu, hiperprolaktynemia
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 03/2023 ➡️ Niedrożność prawego jajowodu ❌
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc 💔
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu ✅
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc 💔
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna 💔
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc 💔
    📆 10/2024 ➡️ Dwie kreseczki (10.10)… 🤞🏻
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P. Mamy nadzieję 🩷💙🩷
    📆 01/2025 ➡️ 164 g zdrowego chłopca, zostań 🥹 💙💙💙

    2025 r. będzie Nasz. 💙
    preg.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, Halo, proszę o uwagę :D

    Nazwa lutowego wątku to.. (fanfary)

    "W lutym jeszcze sexi dama, w październiku crazy mama" - gratulacje Zosis! :D

    II miejsce zajął - "W lutym małe fiku-miku, będę rodzić w październiku" - Rozalaa :)

    III miejsce to podwójne podium, z taką samą ilością głosów:
    "Chociaż dobrze nam we dwoje, w lutym chcemy już we troje" - Zosis i " W lutym mamy piękne plany - II kreseczki wysikamy" - Nesairah :)

    Weronka, agentka93, Rozzzzi, Karina, Meeg, Sara30, Nowanna, Rozaline, Tośka1, Bialeekk, EwelinaNowa 😊, Rica, RiverS, Niaha, Anett93, Pucz, gattina, Amunicja, Pauli19, Ancalime, rozalaa, Emka06, Ogoorkowa, Zosis, LikePink, Kropkaxyz, M94, .aś., makówka, Beezi, Evondita82, Domi94 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super tytuł 🥂🥂🥂
    Oby przyniósł same 🤰🏻🤰🏻🤰🏻 ❤️

    No i Lipcowa jeszcze Ty jako prowadząca! Miodzio:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2023, 16:54

    Meeg, Lipcowa, Nowanna, Rica, RiverS, Ancalime, Domi94 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Ja noszę 70H i nie ma opcji zebym w sieciowce taki rozmiar znalazła. Ale od pewnego czasu zamawiam bieliznę ze sklepu rafjolka.pl I jestem bardzo zadowolona :)
    W Rafiolce kupowałam koszule ciążowe/do karmienia, bardzo fajne:))

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Halo, Halo, proszę o uwagę :D

    Nazwa lutowego wątku to.. (fanfary)

    "W lutym jeszcze sexi dama, w październiku crazy mama" - gratulacje Zosis! :D

    II miejsce zajął - "W lutym małe fiku-miku, będę rodzić w październiku" - Rozalaa :)

    III miejsce to podwójne podium, z taką samą ilością głosów:
    "Chociaż dobrze nam we dwoje, w lutym chcemy już we troje" - Zosis i " W lutym mamy piękne plany - II kreseczki wysikamy" - Nesairah :)


    Czyli wygrał tytuł, na który głosowałam:)

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ekstra tytuł 😁
    Musi przynieść duuuuuzo brzuchów 😁

    Lipcowa, Nowanna, Zosis, Karolka83 lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
‹‹ 374 375 376 377 378 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ