Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wracając z pracy poczułam takie dziwne kłucie w brzuchu, kilkukrotne, ale nie przy jajniku... no i stwierdziłam, że w d... mam wszystko i wracam powoli spacerkiem, nie będę biegła, tylko na spokojnie, bo jeśli to jest to, na co mam nadzieję, to niech to coś ma spokój i niech robi, to co należy ;)

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    U Tygryska też ładnie się zapowiada :)

    Moje marzenie to też bliźniaki, ale w tym cyklu jeden pęcherzyk, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko modlić się, aby ewentualny zarodek się podzielił :P

    Lenka, a masz już jakieś objawy? :P

    Wiesz co...ma lekkie kłucia brzucha od czasu do czasu...i zaparcia, co mi się rzadko zdarza :)
    A tak poza tym, to jeszcze nie miałam tak wysokich temperatur zaraz po owulce (no może raz...ale wtedy nic nie czułam)

    Wiem, wiem...nakręcam się...ale to nawet przyjemne ;)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Wiesz co...ma lekkie kłucia brzucha od czasu do czasu...i zaparcia, co mi się rzadko zdarza :)
    A tak poza tym, to jeszcze nie miałam tak wysokich temperatur zaraz po owulce (no może raz...ale wtedy nic nie czułam)

    Wiem, wiem...nakręcam się...ale to nawet przyjemne ;)

    A ja się właśnie nie nakręcam :P co ma być to będzie ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie luz w du.pie będzie co ma być :)
    Ja powiem Wam szczerze że w tym cyklu do wszystkiego podchodzę na luzie nawet bóle małpowe mam gdzieś, gdzie jeszcze nie dawno były dla mnie powodem do smutku a teraz nic :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A ja cudnie marzę ;)
    A tak poważnie...to nie wiem, czy po takim okresie starań można się totalnie wyluzować... :)

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie racja :) Najważniejsze by się udało :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja aktualnie odpuściłam i myślę czy molestować dzisiaj męża, czy dać mu spokój:-P

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie mam głowy żeby myśleć czy się udało. Mordeczka, Asiula, Lenka i ja- wszystkie już w tej drugiej fazie. Życzę Wam bliźniąt :D Imiona byście już miały wybrane? :P Hah pobawmy się, co nam szkodzi. U mnie dla bliźniąt Laura i Marcel, dla bliźniaczek Laura i Łucja, a dla bliźniaków Marcel i Cyprian :D

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    A ja aktualnie odpuściłam i myślę czy molestować dzisiaj męża, czy dać mu spokój:-P

    Molestuj...choćby dla samej przyjemności hehe!

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Z chłopakami mam problem...ale dla dziewczynki Oliwia bądź Liwia... Podoba mi się też Lena, ale ostatnio sporo osób tak daje na imię dziewczynkom.

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka i Liwka pięknie :)) Heh to jak to z losem bywa pewnie będziesz miała pierwszego chłopaka :P

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Gabrysia i Franek :)
    Bliźniaczki Gabrysia i Amelia :)
    Bliźniaki Franek i Wojtuś :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Molestuj...choćby dla samej przyjemności hehe!
    Tylko poniedziałek, po weekendzie wszyscy jacyś zmęczeni:-P
    Chyba przełożę te przyjemności na jutro:->

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być na jutro rano Anka :D przed pracą, jak to mówią seks z rana jak śmietana :P
    Mordeczka Amelka <3 a Gabi jak moja podopieczna :)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne imionka :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano nie da rady, mąż na 6 do pracy:-P

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas imiona już wybrane, ale po jednym zestawie dla dziewczynki i jednym dla chłopca.
    Jakoś dla dwójki dzieci tej samej płci nam się nie udało ustalić ;)
    Julia Jadwiga
    Michał Kazimierz
    Drugie imiona oczywiście po naszych babciach/dziadkach :)

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Piękne!!! Wszystkie piękne, na prawdę. Tylko patrzeć jak będziemy chrzciny wyprawiać...

    Asiula86, Anka83 lubią tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Piękne!!! Wszystkie piękne, na prawdę. Tylko patrzeć jak będziemy chrzciny wyprawiać...
    :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooj już się doczekać nie mogę tego momentu :)
    Ale też nie mogę się doczekać II kreseczek na teście :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ