X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj wstałam, wyszłam z psem, zjadłam śniadania i położyłam się do łóżka. Włączyłam tv, ale nic mi się nie podobało, więc włączyłam film. Film też nie podszedł, więc włączyłam serial :D Serialu jakoś też mi się nie chciało oglądać, więc wstałam umyłam okno i pojechałam do NFZ załatwić sobie kartę na wyjazd :D Przy okazji wzięłam dane do logowania do systemu ZIP i będę mogła ich poobserwować i zobaczyć co mi naliczyli przez te wszystkie lata :P
    Co to okien, to prosiłam w sobotę męża, ale jakoś się nie wyrywał :( Pomalutku może umyję, po jednym dziennie, jak mi się będzie chciało :P

    Mam nadzieję Dea, że to jednak nie przeziębienie. Mnie kilka dni pod rząd bolało gardło i myślałam, że coś się zaczyna. Codziennie piłam ciepłą wodę z cytryną i miodem (polecam, pychotka), herbatkę z sokiem malinowym i ssałam tabletki na gardło Prenalen (bardzo pomocne i specjalne dla kobiet w ciąży i karmiących). Na szczęście przeszło :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka szalejesz, dawaj tych wirusków wiecej i częsciej...:)

    Piękna dziś pogoda akurat na mycie okien:P
    może i ja sie skusze na jedno:)

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We Wrocławiu dziś 20 st w cieniu! Właśnie wróciłam z psem i aż się zgrzałam xD A ten mój głupol chyba też poczuł wiosnę, bo co chwilę się rzucał na ziemię i robił biedronę xD hihi Dzisiaj czeka go kąpielka, bo jest cały w piachu ;)

    Ja mam 3 okna balkonowe i jedno normalne w kuchni.. wolę się nie rzucać na ich mycie. Tym bardziej, że gin od razu mówił, że sprzątanie do wysokości wzroku i żadnego mycia okien, o świątecznym wariactwie mam zapomnieć ;)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie mówi o sprzątaniu na wysokości wzroku, w ogóle nigdy nie słyszałam o czymś takim :D Czyli odkurzać też nie można? Ja niestety muszę, bo jakbym czekała aż się łaskawie małż zdecyduje, utonęłabym w brudzie :/ Takiego sobie lenia wzięłam, ehhh...

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam dobrze mmmm :D
    Ja też siedziałam pół dnia na dworze właśnie wróciłam do domku zrobiłam z małżem obiad i odpoczywamy :D
    Czuję się m@łpowo ale jeszcze jej nie ma ;) Pewnie za dzień dwa się zjawi albo jeszcze dzisiaj

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Mi nic nie mówi o sprzątaniu na wysokości wzroku, w ogóle nigdy nie słyszałam o czymś takim :D Czyli odkurzać też nie można? Ja niestety muszę, bo jakbym czekała aż się łaskawie małż zdecyduje, utonęłabym w brudzie :/ Takiego sobie lenia wzięłam, ehhh...
    Do wysokości wzroku, czyli żeby wykorzystać innych do sprzątania na wysokościach :) Z odkurzaniem nie ma u nas problemu, mój mąż najczęściej tańcuje z odkurzaczem, a ja jestem od ścierania kurzu bo on się tego 'brzydzi' xD A jak już ja przejmę odkurzacz, to dla niego zostawiam dywan bo jest mocne ssanie i nie chcę obciążać brzuszka ;)


    Mordeczka - oby nie przyszła ;) Jak tam na urlopie?

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A urlopik całkiem dobrze :D Leniuchuje na całego z małżem :D

    agniesja lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i fajnie :) Pogoda piękna, to można korzystać :)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie póki jest ładna bo na dniach ma być brzydko ;/
    A Ty jak tam kochana? Brzusio rośnie ? :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rośnie, rośnie; moja wiosenna skórzana kurteczka już się nie zapina ;P

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze że zdrowo rośnie ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś nie do końca zdrowo, bo mężny porywa mnie na pizzę, która chodzi za mną od tygodnia :D ale.. były już dzisiaj truskawki, banan i jabłko :D Jestem usprawiedliwiona :D

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Widze że jeszcze u nikogo niema malpy. Dobrze to wróży. Eh wiosna to najlepszy czas na spacerki dla zaciazonych ;))

    agniesja lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam się dziewuszki... Oby małpy się nie pojawiły!! A kysz a kysz!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 18:05

    tygrys73 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeszcze nie ma :) Chyba kupię dzisiaj test i jutro zrobię choć mam bardzo mieszane uczucia :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mordeczka Ty i tak terminator jesteś hehe. Ja już bym zrobiła test

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurcze...jutro bd 16 dni fl Mordeczki!

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób rób :D Szkoda, że nie mogę podrzucić Ci mojego, mam jeszcze ze 2 paskowe na zbyciu :D
    Poza tym, jakby któraś z Was potrzebowała, mam do oddania całe opakowanie CLO. Chociaż mam też cichą nadzieję, że żadnej z Was nie przydadzą się już takie specyfiki :)

    Ja niedawno wróciłam do domu z holterem ciśnieniowym na ramieniu. Śmiesznie, jak co 15 min. pompuje, niezależnie od tego co akurat robię :P Ciekawe, jak to będzie w nocy, ale coś czuję, że się nie wyśpię :(

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kawał fazy lutealnej Mordeczka. Ja powyżej 14 juz bym robiła. Ale kochana Ty znasz swoje ciało najlepiej. Kciukam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 19:03

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10284 8945

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Rób rób :D Szkoda, że nie mogę podrzucić Ci mojego, mam jeszcze ze 2 paskowe na zbyciu :D
    Poza tym, jakby któraś z Was potrzebowała, mam do oddania całe opakowanie CLO. Chociaż mam też cichą nadzieję, że żadnej z Was nie przydadzą się już takie specyfiki :)

    Ja niedawno wróciłam do domu z holterem ciśnieniowym na ramieniu. Śmiesznie, jak co 15 min. pompuje, niezależnie od tego co akurat robię :P Ciekawe, jak to będzie w nocy, ale coś czuję, że się nie wyśpię :(

    Agniesja, współczuję... miałam już kilka razy - raczej na pewno się nie wyśpisz, chyba, że Ci się odłączy holter :P niestety ja tak raz miałam...
    Trzymam kciuki, żeby wynik był dobry!

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 5 procedur in vitro, 17 transferów, 18 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ