X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj wstałam, wyszłam z psem, zjadłam śniadania i położyłam się do łóżka. Włączyłam tv, ale nic mi się nie podobało, więc włączyłam film. Film też nie podszedł, więc włączyłam serial :D Serialu jakoś też mi się nie chciało oglądać, więc wstałam umyłam okno i pojechałam do NFZ załatwić sobie kartę na wyjazd :D Przy okazji wzięłam dane do logowania do systemu ZIP i będę mogła ich poobserwować i zobaczyć co mi naliczyli przez te wszystkie lata :P
    Co to okien, to prosiłam w sobotę męża, ale jakoś się nie wyrywał :( Pomalutku może umyję, po jednym dziennie, jak mi się będzie chciało :P

    Mam nadzieję Dea, że to jednak nie przeziębienie. Mnie kilka dni pod rząd bolało gardło i myślałam, że coś się zaczyna. Codziennie piłam ciepłą wodę z cytryną i miodem (polecam, pychotka), herbatkę z sokiem malinowym i ssałam tabletki na gardło Prenalen (bardzo pomocne i specjalne dla kobiet w ciąży i karmiących). Na szczęście przeszło :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka szalejesz, dawaj tych wirusków wiecej i częsciej...:)

    Piękna dziś pogoda akurat na mycie okien:P
    może i ja sie skusze na jedno:)

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We Wrocławiu dziś 20 st w cieniu! Właśnie wróciłam z psem i aż się zgrzałam xD A ten mój głupol chyba też poczuł wiosnę, bo co chwilę się rzucał na ziemię i robił biedronę xD hihi Dzisiaj czeka go kąpielka, bo jest cały w piachu ;)

    Ja mam 3 okna balkonowe i jedno normalne w kuchni.. wolę się nie rzucać na ich mycie. Tym bardziej, że gin od razu mówił, że sprzątanie do wysokości wzroku i żadnego mycia okien, o świątecznym wariactwie mam zapomnieć ;)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie mówi o sprzątaniu na wysokości wzroku, w ogóle nigdy nie słyszałam o czymś takim :D Czyli odkurzać też nie można? Ja niestety muszę, bo jakbym czekała aż się łaskawie małż zdecyduje, utonęłabym w brudzie :/ Takiego sobie lenia wzięłam, ehhh...

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam dobrze mmmm :D
    Ja też siedziałam pół dnia na dworze właśnie wróciłam do domku zrobiłam z małżem obiad i odpoczywamy :D
    Czuję się m@łpowo ale jeszcze jej nie ma ;) Pewnie za dzień dwa się zjawi albo jeszcze dzisiaj

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Mi nic nie mówi o sprzątaniu na wysokości wzroku, w ogóle nigdy nie słyszałam o czymś takim :D Czyli odkurzać też nie można? Ja niestety muszę, bo jakbym czekała aż się łaskawie małż zdecyduje, utonęłabym w brudzie :/ Takiego sobie lenia wzięłam, ehhh...
    Do wysokości wzroku, czyli żeby wykorzystać innych do sprzątania na wysokościach :) Z odkurzaniem nie ma u nas problemu, mój mąż najczęściej tańcuje z odkurzaczem, a ja jestem od ścierania kurzu bo on się tego 'brzydzi' xD A jak już ja przejmę odkurzacz, to dla niego zostawiam dywan bo jest mocne ssanie i nie chcę obciążać brzuszka ;)


    Mordeczka - oby nie przyszła ;) Jak tam na urlopie?

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A urlopik całkiem dobrze :D Leniuchuje na całego z małżem :D

    agniesja lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i fajnie :) Pogoda piękna, to można korzystać :)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie póki jest ładna bo na dniach ma być brzydko ;/
    A Ty jak tam kochana? Brzusio rośnie ? :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rośnie, rośnie; moja wiosenna skórzana kurteczka już się nie zapina ;P

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze że zdrowo rośnie ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś nie do końca zdrowo, bo mężny porywa mnie na pizzę, która chodzi za mną od tygodnia :D ale.. były już dzisiaj truskawki, banan i jabłko :D Jestem usprawiedliwiona :D

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Widze że jeszcze u nikogo niema malpy. Dobrze to wróży. Eh wiosna to najlepszy czas na spacerki dla zaciazonych ;))

    agniesja lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam się dziewuszki... Oby małpy się nie pojawiły!! A kysz a kysz!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 18:05

    tygrys73 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeszcze nie ma :) Chyba kupię dzisiaj test i jutro zrobię choć mam bardzo mieszane uczucia :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mordeczka Ty i tak terminator jesteś hehe. Ja już bym zrobiła test

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurcze...jutro bd 16 dni fl Mordeczki!

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób rób :D Szkoda, że nie mogę podrzucić Ci mojego, mam jeszcze ze 2 paskowe na zbyciu :D
    Poza tym, jakby któraś z Was potrzebowała, mam do oddania całe opakowanie CLO. Chociaż mam też cichą nadzieję, że żadnej z Was nie przydadzą się już takie specyfiki :)

    Ja niedawno wróciłam do domu z holterem ciśnieniowym na ramieniu. Śmiesznie, jak co 15 min. pompuje, niezależnie od tego co akurat robię :P Ciekawe, jak to będzie w nocy, ale coś czuję, że się nie wyśpię :(

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kawał fazy lutealnej Mordeczka. Ja powyżej 14 juz bym robiła. Ale kochana Ty znasz swoje ciało najlepiej. Kciukam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 19:03

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Rób rób :D Szkoda, że nie mogę podrzucić Ci mojego, mam jeszcze ze 2 paskowe na zbyciu :D
    Poza tym, jakby któraś z Was potrzebowała, mam do oddania całe opakowanie CLO. Chociaż mam też cichą nadzieję, że żadnej z Was nie przydadzą się już takie specyfiki :)

    Ja niedawno wróciłam do domu z holterem ciśnieniowym na ramieniu. Śmiesznie, jak co 15 min. pompuje, niezależnie od tego co akurat robię :P Ciekawe, jak to będzie w nocy, ale coś czuję, że się nie wyśpię :(

    Agniesja, współczuję... miałam już kilka razy - raczej na pewno się nie wyśpisz, chyba, że Ci się odłączy holter :P niestety ja tak raz miałam...
    Trzymam kciuki, żeby wynik był dobry!

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ