X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż nie miała nic przeciwko zbadaniu nasienia kochany mój. :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też już zaczyna o tym mówić, ale jakoś mocno sie nie wyrywa ;) Dea nasienie musicie koniecznie zbadać po takim czasie! Może zgodzi się chociaż na oddanie w domu i szybki transport do laboratorium? Porozmawiaj z nim :) Ja spadam do łożka świętować koniec @

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ten doktorek odpisał na moje pytanie odnośnie nasienia
    Życzę wam miłego dnia Robaczki:* ja jeszcze dzisiaj i jutro do pracy długi weekend i dopiero we wtorek na nockę jeszcze zdarzę męża wykochać. :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki:-) Ja dzisiaj mam wolne,ale u małej w przedszkolu jest zajączek, więc musimy jechac:-) MMiłego dnia:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam się porannie kochane...u mnie dziś spadek, także czekam na małpę. Miłego dnia dziewczynki!!!

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Oj agniesja ale cię ten mężulo na próby wystawia...i jakie macie teraz plany?? Mam nadzieję, że sie nie stresujesz tam za mocno :(
    Byłam bardzo zestresowana i rozwyłam się w wydziale komunikacji jak nas odprawili z kwitkiem, ale już jest lepiej, bo mąż obiecał, że pojedziemy w późniejszym terminie, jak z samochodem będzie wszystko ok, ale mój brat specjalnie wziął urlop, żeby zająć się psem, więc będziemy musieli albo jechać z nim albo zostawić u teściów, ale tam musi spać w garażu :/ Póki co siedzimy w domu i nawet nie chce mi się tych świąt :/

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Moka, niezłe absurdy są w tych naszych urzędach :/ My mamy kopię umowę kupna-sprzedaży, ale z oryginalnymi podpisami i o to się przyczepili. Mąż gadał z kolesiem, od którego kupiliśmy (prowadzi m. in. taki mini komis) i powiedział, że nigdy wcześniej nikt nie miał z tym problemu. Pech tak chciał, że na nas trafiło :/ A może rzeczywiście tak miało być...

    Koniecznie Dea musisz wysłać męża na badanie nasienia, po jakimś czasie starań lekarze po prostu tego wymagają. Mój też na początku był przeciwny, ale można powiedzieć, że wymusiłam to na nim płaczem :P Podobno w wielu przypadkach wina niestety leży po stronie jakości nasienia :(

    Miłego dnia dziewczynki! U nas pogoda paskudna, w nocy trochę śnieg padał i jest raptem 3 st. na + Tak ma być podobno do połowy miesiąca :/

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula przykro mi... jestem z tobą.
    Agniesja, do rodziny mieliście jechać na święta?
    Udało się coś załatwić ?
    W urzędach dzieją się rożne kwiatki a tym bardziej przed swietami...

    Ja jakas podnenerwowana jestem dziś...
    Jeszcze tylko jutro i wolne niby 3 dni ale od pracy zawsze odpocznę, chociaż całe święta przejedzimy...4 śniadania mamy..

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to można pęknąć z przejedzenia Dmuchawiec :D Ja w tym roku nie obchodzę świąt, bo mi się nie chce. Nigdzie nie jadę i do kościoła też nie pójdę, bo nie wystoję tak długo.

    Chcieliśmy jechać na święta do Mamy do Niemiec, na razie nic się nie udało załatwić a że 13go mam wizytę u gina, musimy przełożyć wizytę bo na tydzień nie opłaca się jechać, zbyt męcząca jest taka podróż :(

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem staramy się od 9 miesięcy.
    Na początku był spontan do końca roku na pewno się uda...
    W poprzednim cyklu byłam na bank pewna, że się udało.
    Owulacja potwierdzona testami, spóźniająca się @ o 7 dni, strasznie bolące sutki.
    Test ciążowy negatywny, ale naczytałam się w necie, że niektórym laskom testy pozytywne wychodziły dopiero w 6-8 tygodniach ciąży.
    Wiec udałam się do gina, który narobił mi cholernych nadziei bo stwierdził, że jeszcze nić nie widać, ale według niego to wczesna ciąża.
    Niestety następnego dnia przyszła @...:(
    Przepłakałam cały dzień...
    Gin przepisał mi Clostilbegyt i kazał zacząć brać od następnego cyklu od 5 do 9 dnia cyklu i przyjść na kontrole w połowie cyklu.


    Dziś jest 16 dzień cyklu i owulacji ani widu ani słychu...
    Temperatura niska (to mój pierwszy cykl z przygodą z termometrem, testy owulacyjne negatywne...:(

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można... pęknąć..
    czasem to bym chciala zjesc sniadanie i przesiedziec caly dzien w domu w swieta a nie jedzic,bo to bardzo męczące jest..

    Oczywiście nie ma co sie forsować,ja ma Ci słabo być,
    a może mam by do Was przyjechała, oczywiście wiem że jest późno na taki pomysł ale zawsze to jakis pomysl.:)

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama była niedawno u nas, ale chodziło mi bardziej o to, żeby jechać na wakacje, wyrwać się z domu, bo im później, tym niestety gorzej dla mnie :/ Czyli jak nie wyjedziemy gdzieś przed końcem maja, po raz kolejny mogę zapomnieć o wakacjach :(

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, to może po wizycie gina pojedzcie?
    Jest tak szansa?

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna, niestety ale testy owulacyjne nie dają pewności, że owulacja wystąpi. "Informują" jedynie, że organizm kobiety się do niej przygotowuje, ale tylko monitoring cyklu może dać 100% pewności. Lekarz nie powinien dawać Ci takiej nadziei i bardzo mi przykro :( Ja jak byłam na pierwszym usg, lekarz powiedział, że widać pęcherzyk, który może odpowiadać ciążowemu, ale nie koniecznie.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec wrote:
    Rozumiem, to może po wizycie gina pojedzcie?
    Jest tak szansa?
    No właśnie małż mi to obiecał i dlatego humor mam już lepszy :) Mam tylko nadzieję, że dotrzyma obietnicy.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To świetnie by było:)

    Odpoczniesz i klimat zmienisz:)

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że testy owulacyjne nie dają pewności, że owulacja była dlatego zaczęłam mierzyć temperaturę obserwować śluz i ogólnie swój organizm plus testy owulacyjne to wszystko powinno nakreślić sytuacje czy owulacja była czy nie.
    Ten cykl i tak uważam za stracony i czekam na nowy cykl z clostilbegyt.

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec wrote:
    To świetnie by było:)

    Odpoczniesz i klimat zmienisz:)
    No właśnie o to mi chodzi :) A że mam nieciekawych sąsiadów, też chciałam od nich odpocząć :/

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tacy upierdliwi?
    To o co są tacy ciekawi?
    Chociaż zawsze można mieć gorszych:P
    W bloku czy w domu mieszkacie?

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz nie ciekawych sąsiadów...
    U mnie śnieg pada masakra z tą pogodą...

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ