X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko, a jak wygląda u Ciebie ten codzienny rytuał przykładania plastrów? :D Nie mogę sobie tego zobrazować :P

    Do mnie też pisał mój były jak byłam już ze swoim obecnym. Pisał, że z nikim nie układa mu się, bo cały czas myśli o mnie. Ale to ja go zostawiłam, więc nie chciałam do niego wracać. Widziałam na fb, że żeni się w tym roku, więc w końcu kogoś znalazł ;) Moja rodzina bardzo go nie lubiła i brat zapytał, "co to za jedna chciała takiego lenia?" :P

    Przykro mi Asiula, że wredota przylazła :( ale to dopiero pierwsza inseminacja, więc kolejna na pewno się powiedzie :) A jak to jest z opłatą? Za każdą koleją musicie płacić, czy w pakiecie jest kilka zabiegów?

    Miłego dnia dziewczynki! U mnie biało za oknem i zimno brrrr :(

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki:)
    U mnie pogoda paskudna,
    temp u mnie spada wiec @ niebawem....
    Niech już przychodzi bo chce dalej próbować...

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki u mnie na szczęście jak na razie słoneczko świeci, ale jest zimno...
    U mnie 17 dzień cyklu i nadal brak owulacji :(

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki:-) Ja też się witam w ten piątkowy, zimny poranek:-) Ja w tym cyklu nic nie mierze, nie obserwuje, @ ma przyjsc jakoś w przyszłym tygodniu, wiec zobaczymy co będzie :->

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna, a iludniowe masz zazwyczaj cykle? Regularne?

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    Cześć kobitki:-) Ja też się witam w ten piątkowy, zimny poranek:-) Ja w tym cyklu nic nie mierze, nie obserwuje, @ ma przyjsc jakoś w przyszłym tygodniu, wiec zobaczymy co będzie :->


    Ja zastanawiam sie na takim rozwiazanie w nastepnym cyklu ...aby nic nie mierzyc.. może będzie wiekszy spontan. ale nie wiem jeszxze

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec wrote:
    Ja zastanawiam sie na takim rozwiazanie w nastepnym cyklu ...aby nic nie mierzyc.. może będzie wiekszy spontan. ale nie wiem jeszxze
    U mnie jakos tak samo wyszło. Przynajmniej teraz nie patrzę cały czas na wykres i na temperaturę. Ale nie ukrywam, że mam nadzieje że w tym cyklu się uda:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki, ja siedze tworze liste zakupów i zaraz trzeba się zebrać coś kupić, potem zrobie sałatke a jutro cosik upieke :P

    no właśnie po czasie byli nasi uświadomili jakie fajne babki stracili ;)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    U mnie jakos tak samo wyszło. Przynajmniej teraz nie patrzę cały czas na wykres i na temperaturę. Ale nie ukrywam, że mam nadzieje że w tym cyklu się uda:-)


    to kiedy testujesz??

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że sobota, niedziela za tydzień:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh, ja też muszę jechać na zakupy, ale mi się nie chce :( Wczoraj wymyśliłam, że upiekę ciasto marchewkowo-dyniowe, bo mam sporo zamrożonej dyni i to jedyne ciasto, które mi wychodzi :P Tygrysku, daj wypróbowany przepis na jakieś ciasto, które zawsze wychodzi i nie trzeba się przy nim narobić :D Najlepiej jakieś z czekoladą :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zakupy zrobiłam, jeszcze tylko wyślę męża po kilka ostatnich rzeczy:-> I mam w planach upiec babeczki:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Blondyna, a iludniowe masz zazwyczaj cykle? Regularne?

    miałam cykle regularne 29-30 dni choć ostatni cykl był bardzo długi 37 dni owulacja raczej była(sugerując się testami)18 dnia cyklu.

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha agniesja troche problem bo ja wole te ambitniejsze :p ale dobra jak przyjde do domu to cos skonbinuje dla ciebie :))

    agniesja lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna0 wrote:
    miałam cykle regularne 29-30 dni choć ostatni cykl był bardzo długi 37 dni owulacja raczej była(sugerując się testami)18 dnia cyklu.
    Ja przy cyklu np. 34-dniowym owulację miałam w 23 dniu, ale moja faza lutealna trwała przy tym 11 dni. Jeszcze nie wszystko stracone, nie stresuj się :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja fazę lutealną miałam zawsze 14 dniową chodź po ostatnim cyklu już sama w to zwątpiłam...
    Ale nie ma się co poddawać może w przyszłym cyklu z CLO się uda!

    agniesja lubi tę wiadomość

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem robie albo same dyniowe albo marchewkowe , polecam też ciasto ze szpinakiem!!
    Nie pamietam czy to ten przepis z ktorego ja korzystam ale jest pyszne i nie trudne.


    http://www.wielkiezarcie.com/recipe107714.html

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • Blondyna0 Przyjaciółka
    Postów: 95 22

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasto marchewkowe osobiście też robię, ale dyniowego ani ze szpinakiem nigdy nie robiłam.

    Nasz cud <3
    f2w33e3kd3841sst.png

    65vqu6bdiwbgmdom.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoo laski co wy jecie ;D ale zdrowo :P u mnie to ciasto musi mieć biszkopt nasączony kawą i wódką, najlepiej ciemny i przełożony ze trzy razy kremami i masami, a na wierzch posypki, czekolada i inne cuda :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Łoo laski co wy jecie ;D ale zdrowo :P u mnie to ciasto musi mieć biszkopt nasączony kawą i wódką, najlepiej ciemny i przełożony ze trzy razy kremami i masami, a na wierzch posypki, czekolada i inne cuda :D


    Takie cuda to ja jadam raz na jakis czas bardz bardzo rzadko, nie jestem jakos fanką słodyczy, no chyba ze rafaello i kinder schoko bons, bo proponowane przez Ciebie to mega kaloryczne:)

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ